Kullanım talimatları Titanium

Endikasyonları Titanium

Dikkatli olmalıdır kendi sağlığı için, çünkü bulaşıcı bir yenilgi etkilemez sadece epidermis ve iç organlar, aynı zamanda ortaya çıkmasına katkıda bulunur olumsuz sonuçlar doğurabilir. Aktivatör büyüme, yeni nesil için vazgeçilmez yardımcısı artırırken evde.

Özel bir madde, bir ilaç, bir «akıllı» hücre sentez laboratuvar ortamında, düşen, kan ve ulaşan süngerimsi vücut, onları ayrılmıştır.

İlaç reçete bir sonraki tanı:

  • küçük boyutu, cinsel organ erkeklerde;
  • yüksek yük, hem fiziksel hem de psikolojik planı;
  • erken boşalma, zaten kontrol etmek mümkün değildir;
  • eksikliği, ereksiyon ya da onun zayıflığı nedeniyle imkansız başlamak, devam etmek ve bitirmek için cinsel ilişki.
Başlayın uygulamak için bir araç Titaniumzaman miktarını artırmak ve penis uzunluğunu. Zaten birçok erkek her yaştan ve farklı ülkelerden arttı kendime kalınlığını kullanarak, bu ilaç ve artan penis uzunluğunu. Bu artık kullanılabilir ve sakinleri Kıbrıs'ta.

Kullanım özellikleri Titanium

Elde etmek için büyütme cinsel organ, gerek zevk için bu jel, düzenli olarak ve bir ay boyunca. Yapmak yasak büyük tatili onun cilde uygulanır: eğer onlara zevk içinde, en fazla beş gün, bir şey olma olasılığı olumlu etkisi gözle görülür şekilde azalır. Ve sabitlemek için etkisi, tekrar edilmesi önerilen tedavi bir ders için birkaç ay.

Krem-kusursuz bir cilt ile yumuşak masaj hareketleri. Uygulanması gerekir, onun aynı zamanda, tercihen yatmadan önce. Yorumlar doktorlar göstermektedir ki, uzun süreli bir uygulama bu ilaç cildi mümkün değil neden onun değişiklikleri, değişmez yapılar kavernöz tel

Yapılan klinik muayene vermek inanmak için neden bu aracı tamamen güvenli ve sağlık için vardır, yüzde yüz etkisi vardır. Eğer ilgileniyorsanız, kurumun ilaç Titaniumgerçek müşteri yorumları burada yayınlanan. Birçok uzmana göre, uygulama bu jel mükemmel bir alternatiftir ameliyat hakkında büyütmek, cinsel organ. Ve bu, herhangi bir cerrahi müdahale vermez mükemmel bir etkisi olmaması ve komplikasyonları.

Yan etkileri ve kontrendikasyonları

Nadir durumlarda, hastalar kutluyoruz aşırı cilt kuruluğu, kullanılan jel. Bu varlığı nedeniyle oluşan yılan yağ. Prensip olarak, kurtulmak için bu efekti kullanın losyon cilt için veya normal bir araç tıraştan sonra (1 kaç gün).