Nasıl düzgün kullanmak pompası penis büyütme

Vakum pompası için tasarlanmış bir penis büyütme için bir başka mükemmel bir araç olarak önleyici tedbirler odaklı kazanç güç.

Yoluyla vakum pompası güçlendirmek için kudret yaparak, sistematik ve uzun süreli egzersiz. Onlar yardımcı olur, kan dolaşımını artırmak olduğunu garanti penis büyütme, çapı da artar ve esneklik damarları.

Böyle bir fikstür artırmak için erkeklik avantaj vardır. Bulmak için onu ifade eder, ve kullanmak için doğru şekilde vakum pompası?

Yadsınamaz avantajları vakum pompası

vakum pompası için üye

Yani, verimlilik ve etkinlik fikstür tezahür sadece penis büyütme, ama aynı zamanda gelecek:

 • Cinsel işlev bozukluğu. Sistematik kullanım imkanları sağlar miktarını artırmak için, cinsel penis ve ereksiyon korumak boyunca cinsel ilişki.
 • Daha uzun bir cinsel temas. Özü şudur sayesinde pompe azalır, hassasiyet, erkek organ ve boşalma uzatmak için izin verir.
 • Sorun eğrilik üyesi. Eğer bir erkek kavisli penis pompası tutmaya yardımcı bir organ canlı bir durumda, neden azalır, onun eğrilik.
 • Ve en önemli avantajı – penis büyütme sadece uzunluğu ve çevresi.

Nasıl doğru bir seçim?

Bazen iki tür cihazlar penis, bu hava ve hidro-vakum.

Onlar farklı boyutlarda olabilir, olması çeşitli ek fonksiyonları, örneğin, titreşim.

Seçerken, daha iyi durdurmak ve o gider ile birlikte erektil odaları halkası. Bazen fikstür artımlı memeleri için daha iyi oldu uyarım. Satın alırken dikkat etmelidir:

 1. Hangi malzemeden yapılmış conta, çünkü onun işlevi, doğrudan sarılma bu cilt koydu kapağı, bütünlüğünü sağlamak.
 2. Boyut ve kalite özellikleri ampul. Cihaz olmalı ve mekanik hasarlara karşı dayanıklıdır. Da, almak en iyisidir şeffaf bir şişesi için süreci takip etmek ve önlemek travmatik durumlar.

Kullanım talimatları

Başlangıç için kayda değer ilk kez kullanmak için vakum pompası gereklidir, en fazla beş dakika, böyle bir zaman dilimi sağlar yan etkileri önlemek.

Eğer kullanmak pompası doğru değil, olası riski azaltmak ereksiyon. Ve aşağıdaki ek belirtiler, şişme olarak uygulama alanında pompası, kararır deri örtüsü üyesi.

Kullanmak için doğru şekilde vakum pompası ile donatılmış hava pompası:

 • İlk önce cihazın tüm hava dışarı pompalanır yardımcı sıkmak üyesi nedeniyle düşük basınç sonuçlanan, penise kan akımı artar. Yerleştirmeden önce üye pompası, ona yağlama uygulanır.
 • Maksimum kullanım süresi pompa bir seferde yaklaşık 15 ila 20 dakika.
 • İçin önlemek için hava akışını cihaz, yani bu şekilde sıfırlamak negatif basınç, bazı cihazlarda gerekli itmeyi hava valfi, yanında da armut. Diğer modellerde bu yapılır, açma delik bulunan bir ampul, bir oturum sırasında kapatılır bir parmak.
 • Sonra ulaşıldı maksimum ereksiyon, penis temelinde giyilen özel bir yüzük. Bu sıkıştırma sağlar üyenin vermez meydana çıkım organ, yani üye «tutar» ereksiyon.

Doğrudur zevk pompa penis büyütme, donanımlı bir hidro-pompa:

İşlemi devam etmeden önce, gerek sıcak bir banyo almak ve bir kemer. O dinlenmek için yardımcı bölgesi, skrotum ve katkı teşvik kan dolaşımını.

Sonra 6-8 dakikalık bir rahatlama almak pompası girin ve onun penis.

Haritayı dikkatle çerçeve ile karıştırılmıştır yüzük, bir yuvarlanır. O şekilde rahatça üzerinde alanı skrotum, bu nedenle, basınç azalır, bu alanı.

Koymak pompası çevresi üyesi nispetle eşit, bu durumda korumak skrotum başlamadan önce toplama olacak. Veri geçerliliği için önemli olan güvenli rahat geçti ve yaralanma olmadan.

Küçük salınım hareketleri için oluşturulan vakum. Sonra, yoluyla, özel bir vana, iner gereksiz su. Vana konaklamanızda, yukarıda vakum pompası. Genellikle pompa ihtiyacınız olacak salıncak yaklaşık 6 kez için tüm su çıktı.

Tüm su çıkar, dinlenmeye boyunca 5 dakika. Eğer bir duygu, ne bir vakum oldu zayıf, pompa gerekli seviyeye.

Penis büyütme için kullanabilirsiniz böyle bir şema:

 • 7 gün, – bir prosedür en fazla 10 dakika.
 • 7 gün, – bir prosedür 15 dakika.
 • 7 gün – 2 oturumu 10 dakika.
 • 7 gün – 2 oturum 15 dakika.
 • 7 gün – 20 dakika, uyandıktan hemen sonra ve 10 dakika uygulanır.

Olamaz kötüye güç dönemlerinde kullanmak pompası bu neden olabilir mikro havalandırma kavernöz organları sonucunda oluşan hematom ve diğer travmatik yaralanmalar.

Nasıl-e doğru bakmak için bir cihaz?

penis büyütme

Kaydetmek için, çalışma durumu, pompa uzun bir süre için takip edilmesi gereken bazı öneriler:

Önce izin pompası bu anlaşma, gerek onu yıkamak biraz ılık sabunlu. Tedavi bitişik duş başlıkları ve avcılar antiseptik anlamına gelir.

Olarak nemlendirici kullanmayın yağlama, bir parçası olarak var olan vazelin veya vazelin yağı, olamaz nemlendirme ve yumuşatıcı bitkisel yağlar ve diğer kremler.

Kullandıktan sonra ayrıca durulama sıvı sabun ile yıkayın, kurulayın.

Sonuç olarak, unutulmamalıdır ki, tüm onuru vakum pompaları onaylanır ve çok sayıda coşkulu yorumları erkek, cihaz, aslında çalışır. A ile birlikte özel jeller penis büyütme almak için daha iyi bir sonuç.

Pompası penis büyütme – fikstür oldukça tartışmalı. Birisi diyor ki, bu güvenli ve çok etkili bir (söylenti uygundur pompası iktidarsızlık tedavisi için). Diğer iddia, aracı son derece tehlikelidir ve sonucu ondan yok. Kim haklı? Diyelim anlaşma. Bu yazıda bu cihaz, bakalım nasıl bir seçim yapmalı, cihazın nasıl çalıştığını, nasıl kullanılır talimatları.

Nedir

Vakum pompası penis başının ya da sadece penis – hava pompalama mekanizması. Nedeniyle oluşturulan vakum basınç oluşur gizleme penis ve sonuç olarak, artan kan akımı bu kavernöz kumaş uyarım ereksiyon ve geçici bir artış boyutu.

Penis erkek var 2 kavernöz vücut tarafından sürekli olarak akan kan. Erkek heyecanlı olduğunda, onun omurilik sinyali gönderir. kan damarları genişletmek ve damarlar daralmıştır. Bu gecikme neden olur, penis kan ile sonuçlanan, vücut sağlam olur ve büyük.

Cihazı kullanırken hava dışarı pompalanır, ve oluşturulan negatif basınç. Vermez hayır kan damarlarında, ve o oyalanıyor, sanki bir ereksiyon, penis, olur, büyük, uzunluk ve çapı. İle pompa penis artabilir yaklaşık 1-2 cm bir defada kullanmak. Sonuç geçici – bir kaç saat sonra penis geri normal boyutuna. Düzenli kullanıldığında oluyor sürekli germe ve egzersiz kumaşlar – bu-ebilmek vermek daha uzun süreli bir artış boyutlarda.

Neden fikstür gerekir

Nasıl kullanılır pompa, ayrıntılı olarak açıklanan talimatlar. O mutlaka dahil cihaz ile. Ayrıca tam bir penis büyütme olmalıdır:

 1. Bir şişe (silindir) ile conta malzemeleri gerekçesiyle, nereye yerleştirilir üyesi.
 2. Hava valfi – o korur yaralanma.
 3. Manometre basınç kontrolü için.
 4. Cihazı oluşturan bir vakum (armut veya otomatik emme).

Kullanıldığında, pompa süresi artar, cinsel ilişki.

Penis büyütme – şimdi bu temel amaç pompe. Ama bu cihaz daha birkaç görev (dahil olmak üzere tıbbi reçete):

 • Uzatma cinsel ilişki. Nedeniyle uygulama vakum pompası zaman azalır reseptörlerinin duyarlılığı kafasına penis yavaşlatır uyarma erkek. Bu amaç için bir vakum pompası kullanın hemen önce seks.
 • Erektil disfonksiyon tedavisi – düzenli kullanımı pompa uyarmak için yardımcı olur artan kan akımı penis ve koruma güçlü bir ereksiyon, cinsel temas sırasında. Kullanma pompası olarak hizmet verecek iyi bir korunma hastalıklar, etkileyen, kudret. Sürekli «eğitim» çeker damar tıkanıklığı, erektil disfonksiyon geçmektedir.
 • Doğrultma şekli penis. Eğer bir erkek ile ilgili bir sorun var eğrilik üye doktorlar genellikle reçete pompası – o tutmaya yardımcı olur penis doğru durumda, yavaş yavaş azaltır eğriliği penis.

Seçmek gibi bir cihaz mı?

Çeşit pompe çok hareket onlar için tek bir ilke, ama bazı farklılıklar ile, sayesinde ve sonuç farklı olacaktır. Pompası seçilmelidir rehberliğinde, kendi hedefleri ve odaklanarak, özellikleri, organ. Sadece genel kurallar, çamaşır zorunda güdümlü alırken fikstür:

 • Silindir çapı olmalıdır santimetre daha büyük bir ereksiyon halindeki penis. Satın alırken daha küçük bir cihaz almak için bir yaralanma.
 • Silindir uzunluğu olmalıdır 2 cm fazla uzunlukta bir penis erkekler. Kullanırken pompası ile daha az hava durumunda olduğu gibi, çapı riskini artırır, kendinize zarar.
 • Eğer erkek daha önce hiç kullanmadım vakum pompası, o zaman başlamak için iyi bir armut fikstür bir hava pompaları el. Silindirik ve elektrikli pompalar rahat, ama onlar bir vakum oluşturmak çok hızlı ve onları kontrol etmek daha zor. Hala hidro-vakum (hareket nedeniyle su) pompası, ama onlar, tam tersine, daha az basınç oluşturur ve genellikle daha az etkili, daha kendi hava «kuzen».
 • Alırken mutlaka kontrol malzeme yastıktan, ne kadar sıkı o rahatça cilt. O, çok yumuşak bir hava geçmek ve istenen basınç oluşturmaz. Çok kalın ve kaba şeyler de uygun değildir, bu yüzden nasıl olacak ısırıkları cilt.

Eğer almak pompası boyutu altında üye yaralama.

Nasıl kullanılır bir cihaz

penis büyütmek için nasıl

Gibi, penis ile pompa, nasıl düzgün kullanmak bu cihaz? Kullanım talimatları pompası standart. Çalışırken cihazı ile önemli ilkelerine uymak, benzer kuralları, spor eğitimi, ilk başta mutlaka gitmeli ısınma, penis kullanmadan önce pompa önerilen masaj eller, overclock kanı ısınmak doku ve kas. Daha sonra cihaz üzerinde uygun bir organ ve sıkıca sabitlenir göre. Daha sonra silindir dışarı pompalanır hava (otomatik olarak veya elinizle).

Ulaşan yardımıyla hava ve su pompası güçlü bir ereksiyon, penis tabanına yerleştirmek için özel bir yüzük. Onun giyebileceği başlamadan önce yordamı pompası, ve elde uyarma, sürükleyebilir penis tabanına. Bu halka engel olacak ters çıkım penis ve tutunacak bir organ, doğru büyütülmüş durumda. Güvenli sürmelidir yaklaşık 15-20 dakika. Daha uzun bir süre için tavsiye edilmez gibi, yaralanmalara neden olabilir penis.

Elde etmek için uzun süreli artırmak, düzenli meşgul bir tantana ile. Burada uygun bir karşılaştırma ile spor salonu: yakınsama salonu ve bir egzersiz yaptıktan sonra simülatör, hissedilebilir acemi kas. Ama geçer bir iki gün, ve vücut daha yumuşak hale gelir. Sadece düzenli egzersiz ile elde edilebilir, istenilen bir kas değil, yarım saat, ve önümüzdeki aylarda – ve tabi sürekli ziyaret salonu ve korumak için alınan bir etkisi. Artan penis de egzersiz programı düzenli olmalıdır – uygun, haftada üç kez. 8 ay belki bir artış elde etmek için uzunluk ve genişlik 30-35% orijinal boyutlarda.

İçin etkisi pompası, onu kullanmak gerekir düzenli olarak.