Artırmak için nasıl erkek penis kabartma tozu

Birçok erkek memnun değil boyutu, onun bir cinsel organ, bu nedenle, onlar deneyin bir yöntem bulmak izin penis büyütmek. Bu amaçla temsilcileri güçlü seks kullandıkları en farklı yemek tarifleri ve yollar ve bazı sağlığını tehdit ve gelişmesine neden çaresiz patolojiler. Yemek tarifleri arasında halk hekimliği bulunabilir tür araçlar için hazırlanan basit ve kullanılabilir bileşenleri, ama onlar göstermek, yüksek verim ve oldukça güvenlidir. Böyle bir soda. Bu ürün her evde ve maliyeti ucuz. Önce penis büyütmek için nasıl soda, dikkate alınması gereken önemli yönleri ve kullanım kuralları, bu madde.

Etkili olup olmadığını soda için penis büyütme?

penis büyütme soda

Pek çok konu ile ilgilenen, artırabilir miyim üyesi ile soda? Cevap makul sonra kompozisyon analizi bu ürün.

Soda sık uygulanan yemek tarifleri, geleneksel tıp, bu mükemmel bir araç için mücadele inflamatuar süreci ve belalı mikroorganizmalar. Değil düşünmek gerekir, kullanırken bu maddelerin penis büyüyecek gibi, çarçabuk. Çalışmalar, soda verimliliği artırır kullanırken, diğer yöntemler, yani onu uygulamak uygun olarak yardımcı öğe.

Penis büyütmek için nasıl ile kabartma tozu? Yeteneği yeniden boyutlandırmak cinsel organ olmasından kaynaklanmaktadır madde nüfuz edebilir sorunsuz doku, ve nedeniyle benzersiz bir aksiyon kan incelir. Bu özellik, düşük toz vazgeçilmez – aktif olarak boyutunu artırır, cinsel organ. Penis büyütme kabartma tozu göstermez, normal bir sonuç değilse, egzersiz yapmak veya kullanmak için özel cihazlar.

Belirtmek gerekir ki, bu madde, harika koruma penis yaralanmalar, çeşitli komplikasyonlar. Bazı fiziksel egzersiz artırabilir pıhtısı olasılığını, ama soda nedeniyle kendi benzersiz bir kompozisyon yeteneğine sahip, ince kan, ne izin vermez kan pıhtısı oluşumu.

Birkaç seçenek var penis büyütme soda, her biri bireysel faydaları ve özellikleri. Belirli bir tür seçer, her, kendi, daha da iyisi onları birleştirmek, ama önemli olan abartmak değil, yüklü bir doz. Kim bilir, penis büyütmek için nasıl soda, iddia, penis büyür ve yaklaşık 1-2 cm. Aslında bu toz kullanılan dilleri türleri:

 • bir kere içeri;
 • uygulanan ana bileşen olarak için merhem;
 • bir bileşeni için pişirme banyolar.

Daha açıkça görmek tüm artırmayı üyesi soda — video gösteren en önemli yönleri, bu yordamı gerçekleştirmek ve anlatıyor temel kuralları:

Yararlı nitelikleri soda

Kim memnun değil boyutu, onun bir cinsel organ, öğrenmeye artırmak için nasıl bir erkek üye ile soda, çünkü bu en kolay ve kullanılabilir tekniklerin uygulanması için gerekli olan minimum harcama gücü ve mali kaynak.

Hatta bazıları farkında değildir, olumlu özellikleri, soda, inanarak, onu uygulamak için özel olarak pişirme. Aslında hakkında tıbbi özellikleri bu ürün yürümek gerçek bir efsane. Bir düşünün, daha ayrıntılı olarak, yardımcı madde aşağıdaki durumlarda:

 • ortadan kaldırır aşırı kilo;
 • giderir yanıkları;
 • ile başa çıkma, mide ekşimesi;
 • metabolizmayı hızlandırır;
 • normalleştirir asit mide;
 • uygulanan kozmetik amaçlı;
 • düzenleyen dolaşım süreci;
 • soda kullanarak artar penis.

Artan cinsel organı nedeniyle maruz kalma, toz, dolaşım sistemi. Bilindiği ereksiyon oluşabilir dolum üyesi ve yapısal öğeleri kan. Soda teşvik dolaşımı sayesinde bu kavernöz ve sünger benzeri bir yapıya vücut büyür.

Nasıl soda kullanarak artırabilirsiniz üyesi?

Önce penis büyütmek için nasıl soda kullanarak, dikkate almanız gereken birkaç çok önemli kullanım kuralları bu madde. En yaygın yöntem masaj. Hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmak için olumlu bir sonuç, gerek egzersiz yapmak, doğru, aksi takdirde zarar görme olasılığı hassas ciltler penis. Yordam, birden aşamaları içerir:

 1. Hazırlık. Önce penis büyütmek için evde soda hazırlamak için gerekli bir organ için deri kapak oldu, elastik ve artmış kan dolaşımı. Bunun için bir havlu alın — tercih vermek daha iyidir daha yumuşak versiyonu. Sonra gerekli ıslatmak için ılık su ve etrafında sarın, cinsel organ, bırakın 2-3 dakika. Prosedür birkaç kez tekrarlanır, – en az 3.
 2. Masaj. Herkes biliyor, penis büyütmek için nasıl soda kullanarak aracılığıyla masajın ana amacı germek organ. Setleri arasında olmalıdır sağlamak için ideal bir kurtarma doğru kan dolaşımını gerçekleştirerek yumuşak ve hafif hareketler. Bir germe cinsel organ içine girer ve büyük miktarda kan kitle, daha sonra nedeniyle yumuşak bir masaj o eşit olarak paylaştırılır tüm damarlar. Soda gereken doğrudan uygulanan masaj sırasında. Bunu yapmak için, almak için yeterli bir tutam maddenin el ve kelimenin tam anlamıyla baskı yüzey penis. Prosedür birkaç benzer uygulama fırçalayın.
 3. İyileşme. Sonra egzersizleri penis büyütme kabartma tozu ile sona erdi gerekir normal işlevine geri yüklemek için vücudun. Bunu yapmak için, sadece yatmak ve dinlenmek.

Uzmanlar, daha önce, gerek penis büyütme soda artırmak için, ruh ve problemsiz bir konaklama imkanı. Sık sık sağlık sorunları, üreme sistemi giyilir psikolojik karakter, bu yüzden düzgün bir şekilde yapılandırmak için kendinizi iyi bir sonuç.

Seksoloji olduğunu iddia eden erkeklere gerekir «hayal» eksik santimetre kafamda, bu sayede daha hızlı kurtulmak kompleksleri.

Soda losyon

soda

Pişirme soda çözüm almak gerekir 2 yemek kaşığı maddeler ve iyice karıştırın 100-150 ml ılık su. Alınan çözelti ıslak bir gazlı bez ya da küçük bir havlu koyun, bu kompres inguinal bölge. Kumaş boyutu olmalıdır için başarısız tamamen sarmak cinsel organı.

Penis büyütme ile kabartma tozu üzerinden losyonlar içerir günlük kullanım boyunca 30 gün. Bir yordam hiçbir sonuç göstermez, uygulamak için bir yöntem tek gereken dersler. Etkisini artırmak için, ve üzerinde olumlu bir etkisi organizma karışımı ekleyin, biraz uçucu yağ. Mükemmel bu amaç için uygundur yağı, kakule ya da herhangi bir diğer bitki olan «erkek» kokusu. Esansiyel yağların aroması sağlar dinlenmek ve unutmak için acil sorunlar, yumuşak tutarlılık teşvik ısınma vücut ve özellikle kan dolaşımı. İşlemden sonra bir süre uzanmam lazım, ama daha iyi uyumak için, sabitlemek için, bir sonuç.

Verimliliği artırırken penis gıda soda nedeniyle iç kabul. Bu olumlu etkiler vücudun iç ortama, yani teşvik düzenleme çalışması önemli organ ve sistemleri. Bazı durumlarda, küçük boyutu nedeniyle eşlik eden hastalıkların varlığı ile ilgili olan bir adam ve bir tahmin değil. Onlar bir azalmaya neden olarak ereksiyon kalite, ya da hiç bir neden iktidarsızlık. İçme maddeler ortadan kaldırır toksinler ve yabancı maddelerin vücut neden olabilecek tehlikeli patoloji.

İçme soda ortadan kaldırır toksinler ve yabancı maddelerin vücut

Almadan önce maddeleri danışmak için uzman ve bilgili bir doktor nasıl anlatacağım penis büyütmek kabartma tozu, ve bunu yapmak için güvenli bir şekilde ve en kısa bir süre içinde.

Başlamak gerek küçük dozlarda – çeyrek çay kaşığı günde iki kez. Bu arada yemekten. Zamanla doz artırılır 1 çorba kaşığı karşılama için.

Hastalığın önlenmesi için ve sorun sindirim sistemi ile tüketilmesi gerekir çamaşır sodası – 150 ml su eklenir, 1 çay Kaşığı toz. İçme aracı gerekiyor sabahları yemeden önce.

Tabii ki, doğrudan kullanımı soda değişmez penis boyutu, ama her durumda olumlu etkileyecek sağlık erkek ve onun ruhsal ve duygusal bir durumdur.

Sık sık kullanılan banyo için penis büyütme soda — yorumlar gösteriyor ki, bu prosedür, yüksek performans göstergesi. Bu yöntemi kullanmak için gereken her litre su ekleyin, 100 gram madde. Bu oranlar hacim ayarlanabilir ayak yapmak gerek su çok sıcak, iyi bir seçim olacaktır 40-50 derece. Bu çok önemlidir, bebek küveti dinlenmek için izin, neden rahatsızlık ve daha çok ağrı. Bunun için vücuda zarar olmalıdır.

En büyük verim yordam gösterir hemen önce egzersiz, sonra bebek normalleştirir kan dolaşımı penis ve rahatlatıcı bir doku. İşlem süresi yaklaşık 15 dakika. Uygulamak, veri manipülasyon için gereken imkanlar genellikle bir ay, ancak en fazla 2 günde bir kez. Görüşülen erkek bir sesle söylendi soda – bu çok güvenilir ve güvenli bir madde için artan erkek «onurlu» bir her zaman için bir ders değil, neden herhangi bir komplikasyon.

Güvenlik kuralları

Erkek üreme sistemi çok hassastır çeşitli olumsuz tezahürleri, bu yüzden onu korumak için patojenik faktörler, çevre ve iç çevre. Rağmen olumlu bir kalite, bir ürün, böyle bir yöntem, ciddi sonuçlara yol açabilir. Bunu önlemek için, uymanız gereken bir dizi kural, izin tutmak iyi sağlık. Bunlar aşağıdaki yönleri:

 • eğer planlanan iç uygulama, gerek dikkatli olsun, özellikle eğer herhangi bir sindirim sistemi hastalıkları. Eğer gelişmiş mide asit, daha sonra düzenli ilaç alarak büyük miktarlarda gelişimini tahrik gastrit ya da ülser;
 • gereken doktorunuza için intikal varlığı bireysel hoşgörüsüzlük bu ürün;
 • varsa böyle bir hastalık, şeker hastalığı, kaçınmak daha iyi bir uygulama herhangi bir şekilde, çünkü bu eylem onun aktif bileşenleri çıkıyor bu kan vücut;
 • yasak, eğer var erkek tanısı malignite eğitim, çünkü kan sonra birkaç hile maddeler daha sıvı sayesinde kanserli hücreler daha hızlı yayılır vücuda;
 • vazgeçmek gerekir bu özelliği kullanmak düşük mide asit, çünkü bu ciddi sonuçları doludur;
 • bazı erkekler aşırı duyarlılık deri — deri örtüsü vardır yüksek kuru. Bu neden olacak ciddi bir tahriş veya hatta inflamatuar bir süreç olduğunu, cinsel sistem, özellikle kabul edilemez.

Hatırlamak önemlidir, olumlu bir sonuç elde edebilirsiniz sadece koşullarına uyulması. Tüm yöntemleri büyütme cinsel organ büyük önem verilir düzenlilik. Eğer her gün uygulamak için etkili ve güvenli bir yöntem, o zaman kesinlikle işe yarar ve ekler penise birkaç inç.

Kontrendikasyonları

penis büyütme

Uygulama kompozisyon kontrendikasyonlar bir numarası vardır, bu dikkate almak gerekir, özellikle varsa, bazı patolojiler ya da kronik bir hastalık. Bu kontrendikasyonları şunlardır:

 • hasar kapak, varlığı, döküntü;
 • yaradılış maddeler;
 • deformasyon organ sonuçlanan patolojik süreç (bu durumda, doktor tavsiyesi olmadan yapamaz).

Varsa, bu faktörlerin bir madde kabul edilemez dıştan ve içten, ve ikinci durumda, bu kontrendikasyonları ilgili birkaç tane daha var:

 • gastrit kronik bir tür ya da başka herhangi bir hastalık, bir değişiklik neden olur ve asit mide;
 • alerjik reaksiyon;
 • ülseratif eğitim.

Kesinlikle yasaktır uygulamak için aracı olan dolmuş raf ömrü, bu nedenle mutlaka kontrol etmek gerekir önce, penis büyütmek için nasıl soda. Artı, kullanımı terk edilmelidir bile, eğer aracı normal raf ömrü, ama toz rengini değiştirdi sarı, belirli bir kokusu vardır ya da başka herhangi bir norm.

İçin %100 garanti sonuç ve doğru öğrenmek için, lütfen videoda açıkça ortaya koyacak özellikleri bu işlemi:

Şimdi nasıl etkiler soda artan üye. Elde etmek için olumlu bir sonuç uymanız gereken kurallar ve öneriler ve işlemleri yürütmek, düzenli olarak. Hatırlamak önemlidir kontrendikasyonlar konusunda ve olası komplikasyonlar — onlar nadiren ortaya çıkar, ama yine de bazı erkekler kutluyoruz ağırlaşma sağlık. Olasılığını azaltmak için bu işlem danışmalısınız doktorunuz ile — sadece o yapacak tam teşhis vücut isteyecektir uygulamak için kabartma tozu penis büyütme.