Güvenilir ve garanti. Zoom gibi bir şey yazmak olmadan ezine adres

penis büyütme

Dünyada her yıl yapılır daha 11 bin işlemlerinin artan penis, ve bunların sayısı sürekli artıyor. Kendisi cerrahi müdahale sürer en fazla yarım saat, ve zaten üç hafta sonra erkek başlayabilirsiniz aktif bir cinsel yaşam. Büyük bir kısmı geçer işlemleri — Tayland dünya lideri plastik cerrahi. Bu metinde hikaye nasıl olur, cerrahi penis büyütme

Plastik cerrahi tüm dünyada bu büyük ölçüde psikoterapi, çözümü daha gerçek bir sorun. Bu doğrudur ve ilgili işlemleri penis büyütme. Birçok erkek olduğuna inanıyorum, onların penis daha az olması gerekir iken, doktorlar emin: en hafife boyutu. Neden böyle oluyor? Paradoksal bir biçimde, ne bir fikir penisi çok küçük, sık sık oluşan bir çocukken, zihinsel tüm rezervasyon sistemleri ile babası veya ağabeyi olabilir doğal bilgini yok.

Olarak kabul edilir, erkekler genellikle yanlış büyüklüğü hakkında bir fikir kendi genital, çünkü yanlış ölçmek veya değerlendirmek. Penis kısa bakmak, yukarıdan bakıldığında. Yeterince takdir boyut, daha çıplak bir ayna önünde, bir görmek enerjinizi geri kazanabilmek için aralarında tam bir büyüme. Araştırmaya göre, katılım edildiği almıştır 15 binden fazla kişi, ortalama ereksiyon halindeki penis boyutu yaklaşık 13 cm. Sınırları oldukça bakımlı orta büyüklükte bir dalgalanma 11 ila 18 cm. Doktorlar teşhis küçük penis, eğer boyutu az sekiz santimetre dik mümkün.

Hasta çözüldü ameliyat?

Oldukça geniş bir soru olabilir itin adam ameliyat: kötü bir cinsel deneyim, ve iç inançları, yanlış bilgiler açık kaynaklarda çevrimiçi. Plastik cerrah, tıp bilimleri doktoru, profesör plastik hiroshimasized:

«Şimdi internet çağında: insanlar resimleri, pek delving, nereden geldiler ve ne kadar gerçeğe uygun. En sık resimleri ile internetten insanlar geliyor cerrahlara göstermek istedikleri “aynen öyle, resimdeki gibi”.

Bir daha düşünün, eğer size sürekli gelir postalar “Demir ereksiyon ve bir yüz daha fantastik yollardan penis büyütme”. Burada bile normal aklı başında bir adam başlar düşünmeye: belki onunla ilgili bir şey değil, eğer ona sürekli gelen e-postalar “yapmanız gerekir!” Ben sık sık hatırlıyorum film “Adam boulevard des Capucines”, zaman uyulması, belirli bir kültürü tamamen değiştiren insanların davranışlarını. İlk önce onlar terk holiganlar, süt içme gibi davranırlar beyler. Sonra yeterli gördüğünü diğer film başlıyor, burada çeşitli boyutlardaki toplantı salonlarında öfke, sarhoşluk ve çekim. Burada da aynı: toplum, insanı etkileyen ve belirli insanlar, filmler, kültürel desenleri oluşturmak için herhangi bir fikir.

Genel olarak, hastalar isteyen erkekler penis büyütmek için, farklı diğer hastalar plastik cerrahi — örneğin, kadınların düzeltmek istiyorum boyutu veya şekli, meme veya aşk estetiği düzeltmek, şekil kulak ya da burun».

Alabilirim olmadan ameliyat?

Orada birçok tedaviler ve ilaçlar, iddia ettiği gibi, üreticiler, mümkün uzunluğunu artırmak için ve penis çapı: losyonlar, diyet Takviyeleri, egzersiz, vakum pompaları, enjeksiyon polimer jeller. Ama çoğu, bu araçların etkili olduğu kanıtlanmıştır, ayrıca kullanımı da bazıları aslında penis zarar. Eğer ki bu ek ödeneğe ihtiyacımız var, iyi bir doktora danışın uzmanı: üroloji, bir androlog veya plastik cerrah — tartışmak, değer mi uygulamak için şu ya da bu yöntemi.

Var hap ve losyonlar. Bunlar genellikle vitaminler içerir, mineraller, otlar ve hormon ilaçları. Ancak araştırma, teyit, ne de olsa olan bir şey var, çalışan yok.

Var vakum pompaları genellikle erektil disfonksiyon tedavisi için. Onlar sadece görsel boyutunu artırmak için, ama çok sık veya uzun bir süre kullanılması, dokuların zarar görmesine neden olabilir ve kalitesini düşürebilir, ereksiyon.

Orada bir egzersiz geliştirdi yüzyıllar boyunca bazı halklar yöntemi jelka kullanılır 9-11 yaş arası sudanlı çocuklar. Hareket basit: elle yapmak gerekir trafik penis tabanına kafa, tutan, boşalma. Sesler oldukça güvenli, ama aslında ağrıya neden olabilir, yara izi neden olabilir ve şeklini değiştirmek için genital organları.

Hala enjeksiyonları, ama burada risk çok yüksek verim sorgulanabilir. Giriş polimer, poliakrilamid jeller, deri altında penis neden olabilir neredeyse bu sakatlık, uyarmak doktorlar. Polimer olmayan tutar — yerçekimi nedeniyle, fiziksel aktivite jel göç, genellikle iltihabı neden olur, bu takip edebilir enfeksiyon ve kadar doku nekrozu ile tam veya kısmi kaybı penis.

Bir yol var penis büyütme ile yağ dolgusu, ne zaman delikler sayesinde cilt altında yağ dokusu enjekte. Ancak, etkisi görünür gibi işlemden hemen sonra, daha sonra yağ emilmektedir (ve genellikle eşit), dönüşüyor, mühür ve düzensizlikler. Sonuçları düzeltmek zaten işletim.

Sadece bir cerrahi olmayan penis büyütme yöntemi, gösterilen etkinliğini, — uzun giyen extender. Bu iki çubuk ile ayarlanabilir uzunlukta, set arasında baş ve taban penis. Çubuk çok yavaş yavaş, azar azar itme, germe, penis çıkıyor gibi bir şey, makinenin Ilizarov olmadan, sadece konuştu. Extender giymek zorunda, uzun bir süre, sonuç giydiği artış penis uzunluğu birkaç santimetre.

Var mı boyut değeri var mı?

Açısından fizyolojisi — hayır. Ama seks bu mekanik alıştırma iki ortak, bu dizi deneyimleri bir kişi. Orada bir rol oynar ve kendine güven, ve yapmak arzusu ortağı mutlu ve cinsel alışkanlıkları, ve daha fazlası.

«İş başka, ne bir varyasyon “normal” yeterince büyük. 11 veya 18 cm — yine de önemli bir fark, diyor plastik cerrah. — Boyut önemlidir anlamında çok bağlıdır ortağı, onun uyum, cinsel deneyim. Ve bu konuda değil, ne boyutta bir penis vardı önceki erkek senin partner, ama yine de, onun tepkileri ve beklentileri. Kadınlarda reseptörleri ön konsantre farklı alanlarda genital: alanında klitoris, vajina girişinde, ön yüzeyinde veya yakınında bir yerde serviks. Çapı penis değeri vardır, eğer reseptörleri konsantre girişinde veya vajina duvarlarına, boy — eğer serviks etrafında. Ve bu demektir ki beceri erkek, pozisyon, anlayış ortakları arasında önemli aynı boyut. Hayır genel bir penis, hangi ile karşılamak için herhangi bir kadın».

Nasıl bir operasyon düzenlenmiştir?

«Genellikle, bir adam geliyor ve diyor ki: “Doktor olmak istiyorum ben büyük.” Daha fazla konuşuyoruz, ayrıntılı olarak her şeyi tartışıyoruz, mutlaka hakkında konuşmak, cinsel ihtiyaçlarını. Bazen ameliyat hakkında düşünmek için yetersizlik nedeniyle hayata geçirecek, kendi hayalleri ya da bir cinsel fantezi: örneğin, seks yapmak bir kadın için olağanüstü form», — dedi doktor.

Çok önemli ve diğer plastik işlemleri, değerlendirmek, yardımcı olup cerrahi girişim elde etmek için, belirli bir amaç. Her doktor için çalışacağız işlemleri önlemek, eğer görür, hasta bekleme uymayan gerçek yetenekleri, cerrahi ya da doktor eylemleri etkisiz olacaktır, bir uzman diyor.

İşlemini kullanarak artırabilirsiniz gibi uzunluk ve çap penis.

Uzunluğunda en kolay yolu. Bu işlem, bilimsel denilen ligamentum ve anlamı bu diseksiyon suspensory bağ penis.

«Bugün ligamentum — temel işlem sunduğumuz için uzatma penis, — diyor cerrah. — Benim açımdan, o optimum risk derecesi hasta için, travma ve al sonucu. Olsa da, aslında, değil geçerlidir işlemleri gerçek uzama. Biz sadece artırmak arasındaki açı penis ve pubis, kesme bir paket. Bu nedenle, penis sadece ileriye çıkıyor artan etkisi».

Verim bu işlemi büyük ölçüde bağlıdır ver doku, bu nedenle, başarı şansını artırmak ve hiçbir yara, doktorlar tavsiye hastaya giyen extender ameliyat öncesi ve sonrası ile birlikte, ilaçları, etkileyen gerilme doku.

Yani zamanlama bir sonraki: 2 ay önce ligamentum giymek başlıyor aparatı, daha sonra yarım saat işlemi ve daha sonra başka bir üç hafta extender. Toplam — biraz daha az 3 ay içinde tüm.

Çapı daha zor bir hasta için, ama ilginç bir okuyucu için.

Çapını artırmak için penis 2 cm, oldukça büyük ölçüde. Yaygın olarak kullanılan iki yöntem. İlk, en yaygın ve gider hastanın kendi dokusu.

Düzenlenmiş, bu şekilde alınan bir parça kas dokusu sırt ya da doğrudan karın kasları ve fark zaman, nakledilen penis. Aslında penis sarılır dilim Kas sonra bağlandı damarları, kan akımı geri yüklemek için, — denir revaskülarizasyon.

Böyle bir operasyon aittir mikrocerrahi. Ondan sonra hastaya gerekli huzur içinde bir hafta boyunca.

İkinci bir yol gibi görünüyor: almak dermographia parça dışında kasık bölgesinde ve odalarda boyunca kavernöz tel. Başka bir deyişle, sarılır penis gibi nakli sırasında kas dokusu, ancak bu durumda, doktorlar olmadan mikrocerrahi tekniği, bu nedenle, iyileşme dönemi daha kolay geçer: gerekli değil sıkı yatak istirahati ve klinikte hasta yürüten sadece birkaç gün.

Bir yol var büyütme penis kalınlığı ile silikon implant — büyütme protezi penis. Bu en az travmatik bir şekilde, kendisi ve operasyon hatırlatıyor estetiği göğüs, sadece diş implantları bireysel, bunları üretmek için özel bir hasta.

Tüm durumlarda, seçim yöntemine bağlıdır hastanın tercihlerine. Doktor bildirmek zorundadır, nerede işkembe, hangi komplikasyonlar ve olası etkileri için bir kişi olabilir karar vermek.

Riskleri nelerdir?

Onun görünürdeki basitlik rağmen işlem kolaylığı ve geri yükleme, standart bir risk, eşlik eden herhangi bir cerrahi müdahale, risk almak ciddi bir komplikasyon: bir doktor tarafından taşınan, hareket özensiz, o zarar verebilir arter, böylece mahkum olacak hastanın iktidarsızlık. Bu nedenle, seçim kliniği ve doktor, her zaman aynı sonuç, en önemli kısım ameliyat.

En önemlisi, dikkat etmelidir, ne zaman ' de de otel kliniği, bu ağırlıklı bir konuşma doktor. O hakkı söz penis büyütme üç kez ya da, hatırladığım kadarıyla söylüyorum, kaç santim bu daha fazla olacak. Dikkatli bir doktor başarılı bir ameliyat.

Ligamentum sık sık bir araya liposuction ile alan pubis, topluca bu daha iyi bir etki sağlar hastalarda kilolu. Doktor dediğine göre onun kişisel deneyim, hastaların işlemlerini, uzatma penis oldukça memnun. Gelince olasılık tekrarlanan işlemleri, genellikle böyle bir ihtiyaç ortaya çıkar, ne zaman ameliyat uzatma ile birleştirmek artan çaplı, ve genellikle böyle bir arzu oluşur, hastanın uzak bir dönemde.

Ancak risklerine ek olarak, sağlıkla ilgili, hastalar da endişeli ve kendi itibar, gizli bir operasyon. Plastik cerrah eminim bu soru çözüldü sadece: «hukuk Dışında, koruyan hastanın, okur, herhangi bir müdahale doktor tanıtımı, ayrıca önemli bir noktaya temas hasta ve doktor. Oluştu mu aranızda güven? Sizce doktor iyi ahlaki nitelikleri, izin vermez ona bir prensip olarak yayılmaya işlemi hakkında? Anlatır mısınız o ayrıntıları hakkında diğer hastalar? Çağırır mı bu isimleri? Ya da sadece örnekler daha fazla da? Varsayılan olarak, doktor hakkı yok tartışmak işlemi kimseyle. Ancak, eğer hastanın aşırı endişeli bu konuda, enerji açısından psikolojik rahatlık, bu özel bir konuşma, ne bir ilgi gönderme bu hikaye».