Artırmak için nasıl erkek penis

Her erkek ile başlayan ergenlik, onun cinsel organı en içteki vücudun bir parçası. Genel penise her zaman en ciddi ve herhangi bir comic ifade adresini erkeklik olarak algılanan bir hakarettir. Bu nedenle, konu hakkında boyutlarda bir üyesi, özellikle ilgili temsilcileri için güçlü bir zemin, çünkü nadiren herhangi bir adam yapmak istiyorum daha çok. Pek çok teknikleri, penis büyütmek için nasıl, ancak, tüm bunlar etkili ve bazı sağlığı için bir tehdit erkek.

Egzersiz, penis büyütme

En popüler yollarından biri olarak adlandırılabilir egzersizleri penis büyütme. Böyle bir egzersiz var, pek çok, ve her erkek için en uygun seçebilirsiniz kendini karmaşıklığı ve süresi bir tekniği gerçekleştirmek. Özel egzersiz artırmak için, cinsel organ arasında, teknikleri, yöntemleri, nasıl penis büyütmek için evde ne yapar böyle bir seçim için çok uygun bir çalışan erkek.

Önce yürütmeye egzersiz, özel eğitime ihtiyacı:

 • Bir yer seçin, burada kimse engel olmaz ya da dikkatini dağıtır. Egzersiz penis büyütme gerektiren konsantrasyon;
 • Yumuşak bir bez daldırma ve sıcak su, basın ve kalıp ona üye üç dakika;
 • En iyi sonuç için bu işlemi tekrarlayın 2 veya 3 kez.

Egzersizleri penis büyütme amacı onu germe ve ereksiyon artırmak. Çekme tekniği ile gerçekleştirilir rahat ve dik mümkün penis. Her erkek uygun olanı seçin, yani ona bir yöntem, ınternet veya özel bir edebiyat. Başarı için böyle bir yöntem düzenlilik. Bu dezavantajları süresi bu yöntem penis büyütme ve ihtiyacını düzenli olarak bulmak için serbest zaman onu gerçekleştirmek.

Masaj

Aşağıdaki yöntem, penis büyütmek için nasıl bir masaj. Etkisi nedeniyle iyileşme dokuların kan dolaşımını erkeklik:

 • Masaj ve egzersiz için de geçerlidir teknikleri, penis büyütmek için nasıl, evde, yani herkes için ulaşılabilir;
 • Size hiç ihtiyacınız olacak daha fazla fikstür;
 • Eğer açıkça yönergeleri izleyin, penis büyütmek için nasıl masaj, bir şey hariç yan etkileri riskini;
 • Buna uzama penis erkeklerde artmış cinsel dayanıklılık geliştirir, kudret;
 • Geniş seçenek teknikler sağlar ve seçmek en etkili için her erkek;
 • En iyi sonucu almak için kombine edilebilir masaj ve krem penis büyütme için;

Ana bu yöntemin dezavantajı, büyük maliyetler yürütme zamanı.

Kremler ve merhemler

Çok popüler bir şekilde artırmak tutarında erkeklik son zamanlarda oldu, krem penis. Geniş bir ürün yelpazesine bu araçların sundu seçmek için bir fırsat, her zevke ve cüzdan. Penis büyütme nedeniyle maruz kalma aktif bileşenleri krem doku. Etki mekanizması ayrılır:

 1. Büyütme kremi penis kısa etkili. Etkisi birkaç saat sürer. Daha fazla bilgi daha kısa bir süre önce cinsel ilişki. En iyi seçenek, hızlı penis büyütmek için;
 2. Krem uzun süreli bir eylem. Etkisi görülmektedir bir süre sonra normal bir uygulama. Üreticiler, söz uzun süreli bir artış uzunluk ve hacim cinsel organ;
 3. İçin yardımcı bir araç penis büyütme. Böyle bir krem ile birlikte kullanın, egzersiz, masaj ya da diğer yollarla penis büyütme. Bağımsız bir uygulama, bu tür bir krem verimsiz;

Uygulamadan önce herhangi bir krem veya merhem penis büyütme için mutlaka kullanım kılavuzunu inceleyin. Kaşıntı veya kızarıklık üyeye belirtisi olabilir alerji. Böyle bir durumda terk etmek daha iyidir uygulamalar bu aracı. Ana dezavantajı bu yöntemin nasıl penis büyütmek, yüksek maliyetidir. Kaliteli bir krem veya merhem seks dükkanlarında pahalı ve kullanımı ucuz ürünler sadece etkisiz değil, aynı zamanda sağlık için tehlikeli.

Vakum pompası

Penis büyütme kullanılarak vakum pompası oldukça yaygındır bugüne kadar. Bu cihaz için de geçerlidir tedavi iktidarsızlık ve erektil disfonksiyon. Vakum pompası penis büyütme temsil oval bir plastik silindir ile pompa için hava enjeksiyon. Penis büyütme aşağıdaki gibidir:

 • İlk cinsel organı neden yardımcı krem;
 • Üye yerleştirilir silindir pompaları ve hava bir pompa ile. Basıncı kontrol edilebilir dahili manometre;
 • Basınçlı hava dilate boşluğu corpus cavernosum, oluşturur ve ekstra kan akımı, bu nedenle, uzunluğu artar ve hacim penis;

Dezavantajı bu teknikler penis büyütme, onun da kısa süreli. Yordamı yürütmek için, hemen ilişkiden önce.

Kullanımı extender

Başka bir araç için penis büyütme – bu kullanım uzatmaları. Mekanizma, kendi etki etmektir direnci dokuların belirli bir ağırlık. Ağırlık dalgalanma 400 ila 1100 gram. Artan hacim ve uzunluk oluyor nasıl telafi vücudun tepki etkisi kilo. Extender penis büyütme ait uzun vadeli yöntemlere, kendi etki devam ederse uzun bir süre. Bu cihazlar da ortadan eğriliği penis. Ancak, elde etmek için olumlu bir sonuç uygulamak gerekir extender düzenli ve oldukça uzun bir süre. Konfigürasyon, göstergeler vardır:

 • Extender ile kemer;
 • Extender döngü türü;
 • Evrensel extender;

Yanlış uygulama extender penis büyütme yaralanmalara neden olabilir sünnet.

Operasyon

En etkili yolu, gerçek penis – cerrahi. Herkes erkek olabilir korkusu üstesinden gelmek için, önce doktorlar tarafından, ancak, karar vermek, ameliyat artan üye almak için iyi bir sonuç. Tüm operatif müdahaleler üç gruba ayrılır:

 • Büyütme operasyonu penis uzunluğu;
 • İşlem hacmini artırmak için;

Operasyon artırmak için penis uzunluğu tarafından gerçekleştirilir kırması lif aparatı penis. Bu durumda, cerrah kullanır Y-şekilli veya dikey bir kesi. Bu şekilde, penise erkekler ekleyebilir, yaklaşık 4 cm. Ameliyattan sonra üye ereksiyon sırasında işgal edecek, daha yatay konuma getirin. Sonra da cerrahi müdahale gerekebilir giyen extender.

Kalınlık artışı üyesi ameliyatla yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Yağ dokusu hastanın (genellikle femoral bölge) subkutan olarak enjekte penis. Ayrıca kullanılan allotransplantata. Seçenek yöntemler çoğu durumda, bağlı mali yetenekleri erkekler, hem de varlığı veya yokluğu tıbbi kontrendikasyonları.

Daha fazla açıklık için bir video görebilirsiniz büyütme operasyonu üye çevrimiçi.

Uygulamadan önce herhangi bir yolu, penis büyütme olun, o gerçekten etkili ve sağlığınız için tehlikeli olabilir.

Normal boyutları

normal boyutları üyesi
 • Atıl durumda penis eşittir 5-10 santimetre çarpı, içinde dik 14 ila 16. Kolan veya çapı yaklaşık 3-4 cm.
 • Bu değerler optimal, çünkü uygun bir derinlik ve hacim vajina.
 • Eğer büyüklüğü senin onurunu değişir bu sınırlar içinde, sorun büyük olasılıkla Zoraki bir psikolojik değil, fizyolojik bir karakter.
 • Sapma norm inanıyorum uzunluğunda bir üye en az sekiz santim ereksiyon yetişkin. Normal penis boyutları veya olmasın bağlı olarak, estetik tercihleri, istekleri, cinsel partner.
 • Büyüklüğü üyesi derecesini etkilemez karşılamak sırasında kadınlar için görülmesi gereken yerlerden. Bir görüş, sadece büyük boyutları ön büro, efsane.

Hakikat ve mitoloji

 1. Ana yoldan büyüklüğü doğurganlık organı etkiler “vahşet”. Ayrıca yanlış bir iddia olan, büyük boyutlar, erkek, otomatik olarak parlak olur sevgilisi. İncelik, dikkat ve beceri – bu ana nitelikleri maço.
 2. Bağımlılık boyutu penis kulak, ayak, burun ve biz değerlendireceğiz. Bu teori herhangi bir eleştiriye karşı değil. Bu vücut parçaları oluşur etkisi altında farklı faktörler, bu nedenle, karşılıklı bağlılık değildir.
 3. Büyük bir ağırlık değil boyutu etkiler, bu da bir efsane. Sadece altında yağ tabakası karın alt kısmında görsel olarak kaybolur santimetre. Kilo olumsuz yönde hareket olasılığı, cinsel ilişki – görünüm arzu, ereksiyon, ve bu sorun nereye önemli.

Üzerinde spabest bu doğum uzunluk etkisi biraz daha az şekilde. Bunun kanıtı – kalabalık Çin.

 • Bu gerçekten etkileyen boyutlar: kalıtım, ırk, ahenkli gelişimi, ergenlik döneminde.
 • Kavram norm – çok yaygın: ne için norm çin ya da kore, afrika erkek – patoloji ve tersi.

Ölçümü

Bu uzun bir prosedür sonucu burada – toplama, çeşitli faktörler:

 1. Ölçmek gerekir dik bir üyesi.
 2. Cm bant sokulur kök, gövde, sırt üst noktası kafası.
 3. Üç uzunlukları yığını görüntülenir ortalama.
 4. Kalınlığı ölçülen üç yerde: kök, ortada bir ağzı var.
 5. Benzer şekilde, uzunluğu hesaplanmış ortalama bir rakam.
 6. Ölçüm yapıyorlar üç kez: sabah/ öğleden sonra/ akşam. Büyüklüğü penis değişkendir. O bağlıdır, vücut sıcaklığı ve çevre, uyarılma derecesine, psikolojik durum ve daha birçok.

Eğer çözüm kalıcı olarak, sıkıca karar penis büyütmek için evde, şimdi de, inceleme yöntemleri, kendisine hacminde bir organ.

penis büyütme

Bunlardan birkaç:

 • jelqing;
 • kompleksi Kegel;
 • cerrahi artış;
 • etkisi masaj;
 • askısı kargo ;
 • ilaçlar;
 • extender;
 • pompası vakum;
 • jel, sprey, merhem, krem;
 • duş başlığı.

Sonuç getirecek kapsamlı etkileri çeşitli yöntemlerle. Bekleme penis büyütme anında. Burada önemli olan azim, düzenlilik, o zaman çaba meyvelerini verecektir.

Penis büyütmek için nasıl bir ev?

Penis büyütme evde birçok erkek algıladıkları şüpheci. Değil tüm yollar gibi çalışır vaat ediyor reklam. Ana görevi – bir yöntemi seçmek, olmayacak bir zaman ve para kaybıdır.

Tesis, Kegel

Bu egzersiz için yararlı sadece alt pelvis: önler erkekler patoloji, cinsel yaşam geliştirmek, güçlendirmek ve biraz artırmak üyesi. Trenler ve pc-kas yağ bezi (LMB).

Onu bulmak: idrar yaparken durdurmaya jet, size tam bir gerilim altında. Unutmayın, hangi kas gerilimi ve LMB.

Nasıl yapmak için:

 • zorlanma, kas, gün içinde 20 kez üç saniye, sonra gevşer. Yavaş yavaş artırmak kadar 50 kez.
 • ne zaman öğreneceksiniz sıkıştırmak LMB dışında diğer kas artırmak için zaman sıkıştırma ila 10 saniye dinlenme ile 4 saniye. Başlamak için ile günde 20 kez getirmek, 50-70.

Durumu kontrol LMB: karıştırın sergiovanni üyesi veya onu sıçrama. Ne zaman bunu yapmak mümkün olacak güçlü bir gerilim, yani yeterli eğitimli kas.

Koruyun bu durum, değil at egzersiz. Tonu korumak için asmak ereksiyon halindeki penis havlu ve bir süre basılı tutun.

Jelqing

jelqing penis büyütme

Jelqing tekniği kompleksi nedeniyle bir masaj hareketleri denir «sağım». Manuel etkisi bu jelqing test, iyi sonuçlar verir. Penis bulunmalıdır tamamen dik mümkün. Ereksiyon daha 60-75% tam güç.

Egzersiz 1

 • Önce, hemen bir «sağım» bu kavernöz vücut gerekli ısıtınız. Bu onların esneklik artıracaktır. En kolay yolu: ısı, tuz veya irmik tavada dökün, kese (bir ayak), takmak için onun iyi bir yol, her tarafta onun ısınma.
 • Sonra elde etmek için eksik ereksiyon, gres kullanabilirsiniz. Dibinde wrap namlu parmakla yaparak yoğun bir halka.
 • Çok yavaş taşıyoruz yüzüğü kafasına, sanki çekerek. Dokunmak kafa gerekmez.
 • İle başlar 40 protjagivanija, giderek artan sayısı, iki yüz.

Egzersiz 2

 • Bu egzersiz, penis büyütme, penis ezer tüm palmiye. Wrap gövde, sıkıştırılabilir onu en az 10 saniye. Eğer onun ötesinde bir avuç bağlayabilirsiniz sürecine akşam.
 • Sıkıştırma gecikme dönüşümlü olarak sola, sağa, aşağı, yukarı (sırası önemli değil). Sıkıştırma, güçlü olmalıdır, ama ağrısız zarar vermemek için yumuşak kumaş.
 • Yorumlar söz uzama 2 cm / ay.

Masaj

Ayrıca kazancı, uzunluk, hacim artışı üyesi, artı masaj – üzerinde olumlu bir etkisi, kudret.

Ana şey – doğru şekilde yürütme teknikleri. Takip önerileri yaralanmaları önler, teşvik büyük bir başarı.

 • Masajdan önce gerekli ısınma cinsel organı.
 • Küçük bir havlu nemlendirin ılık suda, onlara sarın penis.
 • Birkaç dakika bekleyin, tekrar işlem iki kez daha. Etkisi önemli ölçüde artacak sonra böyle bir kompres. Havai fişek kan, deri daha gergin.

Farklı şekillerde yaptırabilirsiniz. Yalnız uyarmak dik bir organ, diğer rahat.

Durdurmak için gerekli olan, herhangi bir teknoloji ve bunu gerçekleştirmek için sistematik olarak.

Askısı kargo

Penis büyütme asmak ona kargo – travmatik yöntemi. Onun özü olan etkileri tartı bağ ve bu kavernöz vücut. Bu yol germe, artan üye uzunluğunda. Kalınlığı değişmez.

 • İşlem öncesi üreme organı ısıtmalı masaj.
 • Daha sonra önce kafa takılır yara bandı gibi rekor bir dantel.
 • Asılı yük (video var bu tasarımı).
 • İlk oturumlar, son çeyrek saat. Yük ağırlığı, yordam zaman yavaş yavaş artırın.
 • Kafası penis olmamalıdır uyuşturucu kullanımını gerektirecektir. Bu durumda, – yükü azaltın.

Extender

Extender uzanır penis, bu yüzden kumaş kurtulmak için rahatsız edici gerginlik, büyümeye başlar. Cihaz verir uzun vadeli sonucu, genişlemiş boyutlar gibi kalır. Extender kullanmak için gerekli bir kaç saat her gün.

Bazen vakum, döngüye, bel. İlmekledi ucuz, ama çok kullanışlı vakum ya da bel.

Pompası

Dışarıdan hatırlatıyor pompa. Boyutunu artırmak için kullanılır ve geliştirmek güç. Yetenekli bir yardımcı, bir dik vücut elde edemez istenilen elastikiyet doğal olarak. Pompası vakum yaratır, uyarıcı, kan akışını artırarak ereksiyon.

Nasıl uygulanır vakum pompası?

 1. Kullanmadan önce üye işlemek gerekir krem ve anahtar silindir, hangi ile donatılmış bir cihazdır.
 2. İçin deşarj, vakum, hava silindir pompalı, organ çıkıyor baskısı altında.
 3. Nedeniyle artan kan akımı, pompa hacmi artar ve bir miktar penis (internette bulabilirsiniz, video akışı). İçindeki basınç bir vakum ayarlanabilir dahili basınç göstergesi.
 4. Uzama, hangi elde etmek için yardımcı olur pompası, geçici, bu yüzden onu uygulamak daha iyi sadece seks önce. Birçok erkek kullanıyor bu yana, büyüme boyutu hesabı artı etkisi saat ereksiyon.
 5. Satılan pompası eczaneler ya da mağazalar samimi bir mal.

Jel, sprey, merhem, krem

Hangi formda ilaçlar ne de yayınlanmıştı (krem, sprey), onları eylem olur, 3 çeşit:

 1. Kısa süreli (zaman samimi bir ilişki);
 2. Uzun süreli (hedef, uzun vadeli, sonuç);
 3. Aksesuar: etkisi var sırasında oluşabilecek kullanmak için daha güçlü ilaçlar.

Bir krem veya merhem ile kısa vadeli etkisi kolay ile başa çıkmak için bir görev. Yeterli eklemek, onları bir kompozisyon, güçlü bir ısınma bileşeni, yetenekli bir neden için kan gelgit, erkek olurdu. Ne olur geçici bir artış penis başının ve onu kendisi. Merhem veya jel mümkün olmayacaktır yardımı olmadan bir masaj veya extender sağlamak için somut bir sonucu uzun bir süre. Seçerken, ilacın uzun etkili, inanmayın pozitif sonucu altında açıklama araçları, fotoğraf ve video serisi «önce ve sonra». Eğer hakkında konuşmak için bir alt maruz kalma, bu ilaçları ve ilaçlar – bir şey lazım.

Vitaminler

Kullanarak vitamin penis büyütmek için olası değildir, ama gücünü güçlendirmek, ereksiyon geliştirmek mümkün olacak.

 • askorbinata asit (İle). Aktive testosteron üretimini artırır, kan dolaşımını corpora cavernosa;
 • B vitamini desteği iyi bir düzeyde cinsel kudret;
 • vitamin D sentezinde yer aldığı, testosteron uyarıcı cinsel istek;
 • E vitamini, kan dolaşımını artırır, cinsel organ;
 • Çinko ve selenyum doğrudan etkiler kudret. Geliştirmek, çalışmaları tüm erkek üreme sistemi.

Hormonlar

 • Bazı erkekler bir düşünün: eğer hormon oluşumunu etkiler genital sırasında ergenlik, yeterli içkiye, onu en saf haliyle ve büyüme yeniden başlayacak. Bu hiç de böyle değil.
 • Ayrıca, hormonal ilaçlar, sağlık için tehlikeli. İçki sadece kendi ifadesine göre, onlar bir sürü getirebilir kötü yan etkileri.

Sevgili erkekler, geliştirilmesi için samimi bir organı etkileyen sadece testosteron tarafından üretilen bir organizma ergenlik sırasında. Yetişkin sentetik gormonoterapii ilaçlar içmek işe yaramaz ve tehlikelidir.

Diyet ve yaşam tarzı

Çok bilmiyorum ya da bilmek istemiyorum, nasıl etkiler samimi aparatı erkekler için bir yaşam tarzı ve yeme davranışı.

Yağlı doyurucu bir yemek, koltuk, kanepe, tv, bir şişe bira, akşam ve iki yüz gram konyak hafta sonları işte tarifi araçlar “hızlı olmak iktidarsız”

Herhangi bir boyut burada yardımcı olmayacaktır. Gücünü korumak gerekir, ereksiyon teşvik etmek. Bunun için vücudunuzun eğitmek gerekiyor ve beslemek yararlı ürünler.

 • Jimnastik Kegel gün boyunca vermeyecektir durgun samimi mysam ve kan.
 • Meğer sigara sırasında penis damarları spazmiruyutsya ve o azalır birkaç milimetre.
 • Zayıf ereksiyon, arzu eksikliği – sık sık uydular kalıntı sendromu.
 • Ekstra kilo görsel gizlemek santimetre, ve bunlardan yararlanmak vermez asılı karın.
 • Sabah egzersiz içeren bir egzersiz korumak için kudret, yardımcı olacaktır desteklemek, spor forma, aktive cinsel fonksiyonları.

Yararlı ürünler

 • deniz ürünleri, balık;
 • protein içeren et, yumurta, süt;
 • zeytinyağı veya susam bitkisel yağlar;
 • fındık;
 • meyve, sebze, yeşillik;
 • zencefil her türlü.

Operasyon

ameliyat artan üye

Her erkek cesaret penis büyütmek için cerrahi. Tüm daha önce tartışılan yöntemler alt işlem, ancak fiyat yordam yapar, onu birçok mevcut. Hızlı müdahale, esas olarak, iki türlü:

 1. Ekleme uzunluğu.
 2. Kalınlaşma.

Ameliyatla büyütmek üyesi 4 bkz İşlemi yapmak altında yerel anestezi kliniği.

Meme büyütme için üye

 • Meme-ebilmek eklemek senin yol uzunluğunu, kalınlığını, güçlendirmek, ereksiyon. Orada açık veya kapalı. Uzatmak için seçin kapalı başlığı.
 • Hangi malzeme o idam olmalı, elastik, yumuşak. Silikon veya lateks daha iyi gibi hissettiriyor benzer cilt.
 • Fikstür uzatır haysiyet 10 cm Severler bu boyda biraz, çoğunlukla, halk uzama 3-6 cm Yeteneğine sahiptir yenilemek cinsel ilişki azaltarak hassasiyeti kafası.
 • Şaşırtmak için onun parter, yatakta meme için mükemmel bir seçenek (eğer böyle bir yöntem ilginizi ağ ile video uygulamaları ve yorumları ile).

Ne kadınların ne düşündüğünü

Bir kadın düşünüyorum, büyük penis, büyük ihtimalle sadece tek bir durumda: samimi hareket çıkarmadan, herhangi bir heyecan ya da getirdiği ağrı ve rahatsızlık. İkinci sonuç çok büyük bir değer, ilk durumda, genellikle, herhangi bir boyut organ rol oynar, ve yetersizlik onun sahibi. Bu nedenle, yerine deneme rampa uzunluğunu veya genişliğini çalışın hakkında daha fazla bilgi edinmek kadın fizyolojisi. Deneyin farklı pozlar yakalamak cinsel teknikleri, genel olarak, mükemmellik ve bayanlar olacak sadece düşünmek var.

Doktorlar ne diyor

 1. Tüm teknisyen artırmak için doktorlar tanımak etkisi, aranan vakum pompası. Kegel egzersizleri de getirmek için somut bir etkisi, ancak uzama ve kurtarma.
 2. Andrologists, bu seksolog sorunu baktı büyüklüğü açısından ortadan patoloji. Mikrofon, deformasyon – zaman, tedavi edilmesi gerekir. Gerisi kompleksleri ve dayatılan popcultural yanlış bir algı cinsellik.

Sağlıklı bir erkek, iyi bir potansiyeli olan ve ereksiyon – işte belgeler.