Penis büyütmek için nasıl

penis büyütmek için nasıl

Penis büyütme – erkek için bu alıngan bir soru, çünkü herkes ona inanıyor ve yeterince büyük, kalın ve benzeri. Nasıl artırmak için üyeleri düşünün bu ileri. Merhem ve krem, egzersiz ve çalışma yöntemi, çok, ve ne seçmek için karar.

Alabilirim penis büyütmek

Ve artırabilir miyim üyesi doktorlar evet! Eğer hakkında konuşmak için ne gerekli ve nasıl oluyor prosedür penis büyütme – değer başvurmak anatomisi. Üye, erkek oluşur bu kavernöz vücut ve ana görevi – onları yok, provoke sonraki kurtarma ve birikimini yeni bir kitle daha büyük boyutta.

Penis büyütmek için nasıl ücretsiz ya da ücretli – bu size kalmış. Ama eğer yapmaya karar verirseniz bu, evde, kendi, dizi faktöre dikkate almak önemlidir, yardımcı olumlu sonuçlar elde etmek.

 1. Harcamak için egzersiz veya manipülasyon – sabah veya akşam, yükü artan, yavaş yavaş.
 2. Kendisi üreme organı ve imkanları, hangi aracılığıyla bunu artırmak – temiz olmalı, ideal olarak dezenfekte edilmelidir.
 3. Optimum sürecinde «çalışma» yağ uygulamak için, ama önce bu değer vücudun ısınmak, örneğin, ziyaret ederek, sauna ya da sıcak bir duş.

Ve en önemlisi, herhangi bir ağrı, ve hissederseniz onu durdurmak gerekli manipülasyon.

Yolları penis büyütme

yolları penis büyütme

Penis büyütme, evde veya klinikte bugün bu gerçeklik ve ileri düşünün, maliyeti ne yapacağını ve nasıl.

Penis büyütme evde

Nasıl artırmak için ev üyeleri? Çare olabilir bir sonraki.

 • Bir egzersiz. Başlar 20 egzersiz, yavaş yavaş artırarak 200. Örneğin, hareket ve cinsel organ yukarı-aşağı, sanki onu çekerek, ileri sıkışma avuç temel, yakalanan bu kadar 8-10 sn. diğer bir manipülasyon. Ne seçmek için – İnternette ya da literatürde bulmak çok egzersiz. Ve göstermek gibi yorumlar ağa – bir ay elde edebilirsiniz 1.5 -2 cm uzunluğunda.
 • Jelqing afrika tekniği, penis büyütme, ve oluşur işlediği eylem benzeyen sağım. Ama unutmayın, işleyen, onları penis için sadece güçlü bir uyarma nedeniyle bu gelişmiş kan ve vücut yavaş yavaş boyutu artar.
 • Masaj – da güzel bir ev yöntemi yapmak için penis daha kalın ve daha uzun artırarak kan akışını cinsel organ. Bir tercih yapmak mastürbasyon, tam ve derin bir nöbet.
 • Nasıl artırmak için cinsel erkeklerde daha fazla – tarafından asılı kargo. Tekniği, penis büyütme dayanmaktadır çekerek son nedeniyle kitle asılı kargo. Başlangıçta onun ısıtılıyor kullanarak bir masaj, sonra asmak için bir yük. Önce kafa değer eklemek dantel kullanarak yara bandı ve daha fazla asmak pafta. Önce bırakın kargo 5 dakika, yavaş yavaş zaman artan ve ağırlık.

Ne gerek var, artırmak için üye misiniz? Bu yüzden en yararlı ürünler var:

 1. Süt içeren potasyum, fosfor, magnezyum ve kalsiyum peynir ve yoğurt, kefir.
 2. Fındık, örneğin, kaju fıstığı veya ceviz, badem veya fındık – onlar olumlu etkileyecek iş ürogenital sistem, kan akışını geliştirmek.
 3. Sebze ve meyve, yeşillik – tercihen o bölgede ikamet ettiğiniz, giyim. Ama en yararlı denebilecek sarımsak ve soğan, incir, taze ve kurutulmuş maydanoz.
 4. Ve penis büyütmek için tüketim tarafından belirli ürünler? Evet, yazarsanız, diyet ürünleri, zengin protein ve yağ asitleri, omega-asit – et ve balık, deniz ürünleri.

Ama bir şey hakkında bir soru penis büyütme efsane ya da gerçek, bu durumda bile, akut. Eğer elde edilen sonuçlar, penis büyütme sizin için düzenlenmiş iletişim yöntemleri – değer başvurmak için başka yöntemler.

Cerrahi yöntem

Nasıl artırmak için üyeleri radikal başvurmak hızlı müdahale. Yapılan ameliyat hastane ortamında ve sağlar, kısa sürede önemli bir boyut eklemek penise. Büyütmek için penis bu durumda en sık uygulanan iki yöntem:

 • İlk durumda penis büyütme için kullanılan, aşağı dilimleme – en altta, tabanda yapmak kesi bağ destekleyen bir üreme organı. Sonunda o sarkmalar ve uzun görünüyor.
 • İkinci durumda, büyütmek, cinsel organ tarafından nakli kendi yağ dokusu. Bu-ecek yapmak onu bir şekilde daha fazla ve daha kalın.

Benzer yöntemler uygulanır implant, acı değil adeta ana erkek organı – penis ve onun artışla ulaştığı 4 bkz.

Vakum pompası

Penis büyütmek için nasıl uygulamak pompası çalışma prensibi olan eylem dayalı bir organ üzerinde bir alçak basınç. Ve sonuç olarak – geliştirilmiş kan akışını artırmak için yardımcı olur penis daha kalın, daha uzun.

Extender

Penis büyütmek mümkündür ve özel bir cihaz aracılığıyla – extender seçerek bir türlü. Bazen bel, vakum veya menteşeler ile – onlar değişebilir yöntemi uygulamak, taşımak, ama çalışma prensibi aynıdır.

Oluşan o 2 adet tek takılan bir üye tabanına, farklı bir kafası var, ve aralarındaki gider çubuk, uzunluk ayarlanabilir hangi. Çünkü penis büyütme yeterli kadar çekip ve «ekleyerek,» birkaç santimetre. Onu giymek için birkaç saat, o-ebilmek neden rahatsızlık, ama 2-3 hafta içinde önemli ölçüde artırmak için üreme organı.

İlaçlar ve merhemler

Başka penis büyütmek? Başvurmak farmakoloji – merhem ve jel ilaçlar. İlacın etkisi bu grup dayalı artan kan akımı ve gelgit penise giden kan doldurmak bu kavernöz vücut. Bu-ecek yüreklendirmek onu büyümesini, yükseltmek ereksiyon ve cinsel ilişki süresi.

Hatırlanması gereken en önemli şey elde etmek için görünür sonuçlar almaya değer BAD en az 3-4 ay. En basit ve popüler takviyeleri başında denebilecek olanları içerir E vitamini ve B3 vitamini, alıç ve tentür kökü, ginseng, Gingko Biloba ve diğer sıraları etkileyen bir uyarıcı etkiye sahiptir. Dışında sadece bir yaradılış ya da başka bir ilaç.

Ayrıca bir soruyu yanıtlarken, artırma hakkında üyeleri uygulamak ve her türlü jeller ve spreyler, merhem. Onlar artırmak için yardımcı değil, sadece uzunluğunu ve kalınlığını penis, ama yapmak orgazm daha parlak ve daha uzun.

Önemli! Hangi ilaç seçmek için? Bu durumda değer hizalamak için seçiminizi doktorunuzla özellikleri göz önüne alındığında, organizmanın bir erkek sorunu.

Kaç cm artabilir üyesi

Ortalama boyutu erkek çocuk doğurma organı değişir uzunluğu 11 ve 17 bkz. ereksiyon. Bu tür göstergeler olarak kabul edilir androloji ve tıp norm, ancak bu boyutlar her zaman memnun erkekler. Ama eğer uygulamak için evde bazı egzersizleri, masaj veya mekanik cihazlar – ortalama artırmak üreme organı 3 – 3.5 cm olmasına Rağmen eğer hakkında konuşmak için bir operasyonel müdahale – artırılabilir, yine ortalama 5 cm Olsa onun uzunluğunu ereksiyon — bu etkileyebilir. Gerçekten, eğer uygulama hakkında konuşmak implant.