Evde bir erkek üye nasıl büyütülür

bir üye ameliyatsız nasıl büyütülür

Standart penisi olanlar her zaman itibarlarından memnun olmazlar. Sevdiğimiz birkaç santimetre eklemek isterken, evde erkek haysiyetini artırmak, ameliyat kullanmak ve diğer teknikleri kullanmak gibi birçok seçeneği kendimiz için deneyimlemeye hazırız. Bir erkek hangi yolu kullanırsa kullansın, asıl önemli olan kendine güven kazanması ve yeni zirveleri fethetmeye hazır olmasıdır.

Doğal veri

Hangi terimin norm olduğu konusunda fikir ayrılığı vardır. Bir sapma, 8 cm'den küçük bir ereksiyon durumunda penisin büyüklüğü olarak kabul edilir, sadece penisin yeterli büyüklükte olup olmadığına kendi tercihlerine ve bir cinsel partnerin arzularına göre karar verebilen bir erkektir. Cinsel ilişki sırasındaki zevk derecesi penisin uzunluğuna ve çapına bağlı değildir, bu nedenle bir kadının orgazma ulaşmak için büyük bir penise ihtiyacı olduğuna inanmak yanlıştır. Erkeklik haysiyetini nasıl artırabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, istatistikleri anlatan bilgilere kendinizi alıştırmanız faydalı olacaktır.

Ameliyattan bahsetmiyorsak, sabır, arzu ve düzenli egzersiz ile genital organın büyümesi mümkündür.

Bir karar vermeden önce, bir erkek penisini ölçmeli ve Avrupalılar tarafından benimsenen standartlarla karşılaştırmalıdır:

  • Uzunluk: 12-16 cm;
  • Çap 3-4 cm.

Standartları karşılayan sertleşmiş bir penisin büyütülmesine gerek yoktur. Sorun, iç komplekslerden kaynaklanıyor, kendinden şüphe ediyor, fizyolojik bir nitelik taşımıyor, psikoloji alanında bir uzmanla iletişime geçerek çözüldü.

Penisi evde büyütmenin birkaç yolu vardır, bunların kombinasyonu daha hızlı ve daha iyi sonuç verir. Örneğin, kozmetiklerin masajla kombinasyonu, çeşitli cihazlara sahip pompalar.

Yararlı alıştırmalar

Eski bilgeler, genital organın büyümesini teşvik etmek için bir dizi faaliyet geliştirdiler. Teknik, Hindistan, Yunanistan, Mısır gibi ülkelerin sakinleri tarafından kullanıldı. Afrika halkları da eski bilgileri kullandı, bunun belgesel kanıtı bulundu.

Özel egzersizler, teknik olarak sığırların sağılmasına benzer özel bir masajdır.

Erkekler doğru şeyi yaptıklarında harika sonuçlar elde ederler. Yöntemi video eğitimlerini kullanarak öğrenebilir ve işlem sırasında kaymayı kolaylaştırmak için bir merhem, jel almayı unutmayın. Çoğu penis büyütme masajı tekniğinin ortak temeli, penisi hazırlamaktır. Penisin heyecanlı haldeki durumu% 70'i geçmemelidir.

Tamamen sertleşmiş bir penis masaja izin vermez, hoş olmayan, acı verici hisler, rahatsızlık ortaya çıkar.

Organ üzerinde yapılan manuel işlem, maksimum ereksiyon ile kan akışına neden olur, hacim büyük ölçüde artar ve bu da ağrıya neden olur. Penisin eksik şekilde kanla doldurulması, kan hücrelerinin kademeli olarak infüze edilmesini sağlayarak penisi oluşturan kavernöz cisimleri gerdirir. Düzenli egzersiz, sonraki ereksiyonla birlikte daha büyük bir kan kapasitesi sağlayacak ve bu da organ boyutunun artmasına katkıda bulunacaktır. İlk değişiklikler, birkaç aylık sürekli eğitimden sonra fark edilir.

Penis büyütme masajı

Evde kullanılan popüler bir yöntem, finansal yatırım gerektirmez ve etkilidir. Penis masajı, penisin hacmini ve uzunluğunu artıran kremler veya merhemler, özel jeller kullanılarak yapılır. Masaj genital organı uzatır, kalınlaştırır, ereksiyonu iyileştirir, süresini uzatır, cinsel isteği artırır.

Bir erkeğin penisi hassas bir yaklaşım ve kullanım gerektirir. Organın tüm dokularına karşı doğruluk, saygılı tutum, doğru masajın ve yaralanmaların olmaması için anahtardır.

evde penisi büyütme yöntemleri

Masaja başlamadan önce, penis ılık bir havluyla ısıtılır veya banyo yapılır.

Üreme sistemi, pelvik bölgeye ve penise kan akışı nedeniyle performansı artıracaktır. Deri, kavernöz cisimlerin gerilmesi daha kolaydır.

Masaj eylemleri, uyarılmış bir organa veya tamamen dinlenme durumundayken uygulanır.

Farklı yöntemler denedikten sonra, bir erkeğin en uygun ve etkili olana karar vermesi daha kolay olacaktır.

Ağırlıklarla germe

Penisden ağır nesneler asmak, başka bir eski penis büyütme tekniğidir. Skrotuma ve penise zarar verebilecek travmatik tekniklerden biri olarak kabul edilir. Bu yöntemin dezavantajı, onun sayesinde penisin uzaması, ancak genişliğinin aynı kalmasıdır. Söylemesi ne kadar zor, çünkü uzunluktaki artış derslerin zamanına, düzenliliğine bağlı.

Esneme işlemine başlamadan önce, masaj prosedürlerinde olduğu gibi organ ısıtılır. Cildi ovalamamak için üzerine bir dantel halkanın tutturulduğu kafaya bir parça yapışkan sıva yapıştırılır ve diğer tarafa bir ağırlık konur. Düşük bir ağırlıkla başlayın ve ilk uyuşukluk belirtisinde prosedür durdurulur. Herhangi bir rahatsızlık yoksa seansın ağırlığı ve süresi kademeli olarak artar.

Genişletici

Cihaz, cinsel organlara istenilen şekli vermek, penisi uzatmak, kalınlaştırmak için görevlendirilmiştir. Germe hareketi ile dokular daha hızlı büyümeye başlar. Cihazın uzun vadeli bir etkisi vardır, elde edilen sonuç uzun bir süre veya sonsuza kadar kalır. Dersler her gün birkaç saat gerçekleştirilir.

Vakum pompası

penis büyütme vakum pompası

Ünite bir pompa gibi çalışır. Pompa kullanmak cinsel dürtüyü artırır, penisi büyütür, gücü artırır. Organın yoğunluğu, esnekliği eksikliği varsa, bir adam tam bir uzun vadeli ereksiyon sağlamak için bir pompa kullanabilir.

Pompa, penisi büyütmeyi amaçlayan kremler ve diğer özel araçlarla birleştirilir. Penis bir şişeye daldırılır, hava pompalanır, basınç oluşur, kan akışını arttırır, organın tabanını genişletir - korpus kavernozum.

Yöntemin dezavantajı geçici etkisinde yatmaktadır, bu nedenle cihazı ilişkiden hemen önce kullanmanız önerilir.

İpuçları

Penis büyütme için basit ve hızlı bir seçenek, özel ataşmanlar kullanmaktır. Alet organı uzatır, güç ve kalınlık katar, ereksiyonu iyileştirir.

İki gruba ayrılır:

  • Özel;
  • Açın.

Kapalı, lateks veya silikondan yapılmış, daha rahat kabul edilir, rahatlık, yumuşaklık, güvenli ve algılanamaz bir his yaratır. İkinci seçenek olan açık da popülerdir. Her ikisi de organın uzunluğunu 10 cm'ye kadar artırabiliyor ancak istatistiklere göre erkekler 3'ten 6 cm'ye kadar ataşman kazanıyor Cihaz sayesinde penis daha az hassas hale geliyor, bu da ereksiyon ve cinsel ilişki süresini artırıyor.

Kozmetik ürünler

Spreyler, kremler, merhemler ve jeller olumlu ve olumsuz eleştiriler aldı. Reklamlar ve reklamlar, üreme organının anında birkaç santimetre artacağını iddia ediyor. Verilerin gösterdiği gibi, fonların güçlü bir etkisi yoktur, daha etkili yöntemler için ek olarak kullanılırlar. Kozmetikler cinsel çekiciliği artırır, ereksiyonu artırır, penisi birkaç saat uzatır, ancak daha fazla değil.

İşlemler

Bir kişinin penisi büyütmek için cerrahın neşterine maruz kaldığı biliniyor. Genç adamın bir ameliyata ihtiyacı olup olmadığı, kaç santimetre ekledi, bilinmeyen bir şey var, ancak bir şey açık - daha kendinden emin hissediyor, neşeli ve neşeli hale geldi.

Penisin ameliyatla büyütüldüğü ortalama boyut 3–5 cm'dir.

penis büyütme ameliyatı

Bir erkeğe estetik açıdan hoş görünmeyen ve ağrılı bir rehabilitasyon dönemi geçiren benzer bir ameliyatın videosu gösterilir. Adam, durumu genellikle aşırıya kaçan sorunlarla değerlendirir ve kararını değiştirir.

Cerrahi müdahale endikasyonları:

  • Konjenital anomaliler (hipospadias, epispadias). Mekanik hasar;
  • Mikro penis. Cinsiyete izin vermeyen organın boyutu. Çocuğun gelişip büyüdüğünde vücudundaki endokrin değişiklikler nedeniyle ortaya çıkar. Sendrom varlığında ameliyatlar kaçınılmazdır;
  • Yaşla ilgili değişiklikler. Elastikiyet, obezite vb. Azalmanın neden olduğu penis dokularında kademeli bir dejenerasyon.

Patolojisi olmayan, "standart boyuta" uymayan bir genital organ ameliyat edilmemelidir.

Estetik eksiklikler, bir uzman ve sevgi dolu bir kadın ile birlikte psikolojik açıdan ortadan kaldırılır. Normal işleyiş, küçük bir organı çoğaltma olasılığı ameliyat için bir neden değildir.