Halk ilaçları üyesi nasıl büyütülür

evde penis nasıl büyütülür

Erkeklerin haysiyetinin boyutuyla ilgili endişeleri küresel porno endüstrisi tarafından ortaya çıktı. İnsanlar kendilerini parametreleri nadiren gerçeklikle örtüşen oyuncularla karşılaştırmaya çalışırlar.

Kentucky Üniversitesi tarafından yapılan ve 14. 000'den fazla katılımcının yer aldığı bir 2018 anketi, erkeklerin% 45'inin haysiyetlerini artırmak istediğini ortaya koydu.

Birçok erkek penis boyutları konusunda endişelenirken, bilimsel analiz çoğu erkek penisin normal uzunlukta ve genişlikte olduğunu göstermektedir.

Bir erkeğin penisini evde büyütmek gerçekçi mi

Pazarlamacılar dolgu maddelerinin, vakum cihazlarının, hapların ve losyonların bir erkeğin boyutunu artırabileceğini iddia ediyor. Ama bu yöntemler işe yarayacak mı? Ancak doktorlar, potansiyel olarak zararlı olabilecek farklı yöntemleri denemeden önce genital organın genişlemesi konusunu uzmanlarla tartışmayı tavsiye ediyorlar.

2010 yılında yapılan bir inceleme, sedye kullanan erkeklerin uzun süreli günlük kullanımla birlikte boyutlarında bir artış gördüklerini bildirdi. Katılımcılar mekanizmayı dört ay boyunca günde altı saat kullandılar. 1. 8 ila 3. 1 cm uzunluğunda sonuçlar aldılar.

2011 Güvenilir Kaynak araştırması, üç ay boyunca günde dokuz saate kadar çekiş cihazları takan erkeklerin yaklaşık 3 santimetre boy kazandıklarını buldu.

2013 yılında, traksiyon cihazlarının, genital organın eğriliğini ve deformitesini düzeltmede boyutu büyütmekten daha faydalı olduğu bulundu. Erkek güçlendirme araştırmaları seyrek. Testlerin hiçbiri herhangi bir yöntemi en etkili halk ilacı olarak göstermiyor. Bununla birlikte, uzunlukta geçici bir artış mümkün olabilir.

Ortalama penis boyutu nedir

penisi büyütme yolları

Durex'ten 2015 yılında yapılan bir araştırma, erkek cinsel organlarının% 90'ının eşleştiğini veya ortalamanın 2-3 santimetresi içinde olduğunu gösteriyor.

Verilerin analizi ayrıca bir ereksiyon sırasında normal erkeklik boyutunun 13. 12 santimetre uzunluğunda ve 9. 31 santimetre bir çevresi olduğunu gösterdi.

Penis, ancak uzunluğu yetişkinlikte ereksiyon halinde 8 cm'den az ise küçük kabul edilir. Bu organa mikropenis denir.

Bir erkeğin penisini evde merhem ve soda olmadan büyütme

Yine de erkekliğinizi ücretsiz olarak merhemsiz artırmaya karar verirseniz, doktorunuza danışmayı unutmayın. Muhtemelen en iyi çözüm, komplekslerden kurtulmaya yardımcı olacak bir seksolog ile iletişim kurmak olacaktır.

 1. Tamam teknik.Bu genital büyütme egzersizi her gün yapılmalıdır. Penisini işaret parmağınız ve başparmağınızla birlikte alın. Sonra onları sıkın ve penisin başını sizden çekmeye başlayın. En az 5 dakika gerin. Bunu her gün yaparsanız, farkı gerçekten göreceksiniz. Unutmayın, penisiniz kolayca gerilen kaslardan yapılmıştır.
 2. Başparmak uzatma.Penisini elinize alın ve baş parmağınızı başınızın üstüne koyun. Diğer parmaklar penisin gövdesini tutarken, onu başa doğru çekmelisiniz. Bu egzersizi 15 saniye boyunca 10 kez tekrarlayın.
 3. Partnerinizden yardım isteyin.Bayanınız, siz dinlenirken penisi etkili bir şekilde gerebilir. Kızın ağzıyla vakum yapmaya çalışması gerekiyor. Kan, başın uzunluğunu artırarak hızla akacak.
 4. Sıcak bir havlu kullanın.Bir havluyu bir kase sıcak suya batırın. Ardından sıcak suyu tamamen sıkın ve penisinizin üzerine bir havlu koyun. Havlu soğuyana kadar saklaman gerekiyor.
 5. Ağırlıkları uygulayın.Adamın haysiyetine bağlı özel ağırlıklar onu esneterek uzunluğu birkaç santimetre artırıyor.
 6. Bir vakum pompası satın alın.Pompalar penise kan çekerek şişmesine neden olduğundan, bazen erektil disfonksiyonu tedavi etmek için kullanılırlar. Cihaz penisin boyutunu geçici olarak artırabilir. Sık kullanımın üreme organındaki elastik dokuya zarar vermesi ve daha az stabil bir ereksiyonla sonuçlanması önemlidir.

Penisin büyümesini destekleyen hangi bitkiler var

penis büyütme ürünleri

Halk ilaçları ile penis büyütme en popüler ve en güvenli seçenektir. Haysiyet parametrelerini artırmanın doğal bir yolu, şifalı otların kullanılmasıdır.

 1. Ginkgo iki lobludur.Ginkgo ağacının yaprakları, psikostimülan ilaçlardan kaynaklanan erektil disfonksiyonu tedavi etmek için kullanılır. Diyette Ginkgo kapsülleri veya çay tüketmek penise kan akışını teşvik eder. Sonuç olarak, uzunlukta bir artış. Ginkgo biloba'yı kan sulandırıcılarla birlikte kullanmayın.
 2. Ginseng.Kore kırmızı ginsengi cinsel işlevi iyileştirir. Bu bitkiyi hap şeklinde alan erkekler, ereksiyonun iyileştiğini ve penisin hafif genişlediğini (1-2 cm) bildirdi. Sonucu elde etmek için ilacı 2-3 haftadan fazla almaya değer.
 3. Karpuz yiyin.Parametreleri değiştirmek istiyor musunuz? Karpuz, kan damarlarının genişlemesine yol açan belirli bir dizi amino asit içerir. Penisin parametrelerini artırmak için daha fazla karpuz yiyin.
 4. Maca Perulu.Turp gibi görünen bitki, uzun süre ereksiyonu sürdürmeye yardımcı olan bileşenler içerir. Bununla birlikte, bu bitkinin alerjenik özelliği arttığı için Peru Maca kullanırken dikkatli olmalısınız. Bu bitkiden elde edilen toz afrodizyak olarak bilinir.

Elektrikli süpürge ile penisi büyütmek mümkün mü?

Bir çalışmada, katılımcılar haftada üç kez 20 dakika boyunca elektrik süpürgesiyle temizlik yaptı ve uzunlukta bir artış olduğunu bildirdi. Ancak mekanizmayı kullanmayı bıraktıklarında penis boyutları birkaç gün içinde normal değerlerine döndü.

Elektrikli süpürgenin uzun veya sık kullanımı penis dokularına zarar verebilir veya kan damarlarının yırtılmasına neden olabilir. Bugüne kadar, penisin parametrelerini uzun süre değiştirmenin bir yolu yoktur.

Erkekliği değiştirmenin uzun vadeli etkisi olan tek yöntem cerrahi prosedürlerdir. Ancak hastaların sadece% 35'i sonuçtan memnun olduklarını bildirdi.

Uluslararası Üroloji Derneği'nin bu tür prosedürlerin deneysel olduğunu iddia ettiğini, çünkü güvenliklerinin kanıtlanmadığını belirtmek önemlidir.

Penis büyütme. Fotoğraflardan önce ve sonra

penis büyütme öncesi ve sonrası fotoğraf

Sonuçlar, uyguladığınız yaklaşıma ve yöntemlerle ne kadar tutarlı olduğunuza bağlı olacaktır.

Örneğin, herhangi bir göze çarpan etki elde etmek için çekiş cihazları günlük olarak kullanılmalıdır.

Penis büyütmenin öncesi ve sonrası karşılaştırması bilim adamlarının ilgisini çekiyor. Çekiş cihazlarının etkisi çeşitli çalışmalarla incelenmiştir. Bazı sonuçlar, cihazların saygınlığı 5 cm uzatabildiğini göstermektedir. Bu denemelerin çoğunda katılımcılar günde 2 ila 4 saat ağırlık giymiştir.

Penis büyütmenin tehlikeleri

Penis üzerinde çok sert çalışmak dokularda yırtılmaya veya penisi vücuda bağlayan bağlarda hasara neden olabilir. Çekiş cihazını takarken, traksiyon cihazını ne kadar süre takacağınız konusunda doktorunuzun talimatlarını izleyin. Daha uzun süre kullanım, penisin işlevini etkileyen yaralanmalara neden olabilir.

Germe egzersizleri şunlara neden olabilir:

 • kaşıntı;
 • morarma;
 • gövde boyunca
 • kırmızı noktalar;
 • uyuşma;
 • damarlar yırtıldı.

Belirtiler iki günden fazla sürerse lütfen doktorunuza görünün. Penisini büyütmenin% 100 güvenli bir yolu yoktur. Bununla birlikte, penisi görsel olarak büyütmeye yardımcı olan şeyler vardır.

Bunlar şunları içerir:

 • kasık kıllarını düzeltiyor, bu da saygınlığı daha kısa gösteriyor;
 • kilo kaybı, kasık yağını azaltmaya yardımcı olur;
 • vücudu sağlıklı ve ereksiyonu kalıcı kılan spor yükleri.

Sonuç

Penisinizin boyutundan utanmayın. Birçok kız için iç huzur ve yatakta davranma yeteneği, fazladan birkaç santimetreden çok daha önemlidir. 2015 sosyal araştırması, farklı yaş gruplarındaki kızlar için penis parametrelerinin önemini belirledi.

Sorunun üç olası cevabı vardı: önemli değil, ortalama, önemli. Ankete katılan kadınların% 67, 4'ü penis büyüklüğünün orta derecede önemli olduğunu, % 21, 4'ü genital organın büyüklüğünün önemli olmadığından emin olduğunu ve kadınların% 11, 2'si bir partner seçerken penis parametrelerinin önemini belirtti.