BİR DICK NASIL HIZLI BİR ŞEKİLDE ARTIRILIR: BİR SAATTE VEYA CİNSİYET GÜNÜNDE HIZLI OLARAK ARTAN KOKUNUN BİR YÖNTEMİ

penis büyütme yöntemleri

Bazı erkekler, dik, sakin bir durumda kendi başlarına penis büyütmenin imkansız olduğundan emindir, ancak bu ciddi bir yanılgıdır.

Penisi hızla büyütmeye çalışırken organa zarar vermemek önemlidir.

Penisinizi kendiniz nasıl büyütebileceğinizi arıyorsanız bilmeniz gereken birkaç noktayı belirtmekte fayda var:

 • En ufak bir acıya neden olacak hiçbir şey yapmayın.
 • Her şeyi ölçülü yapın. Penisini ovalarsanız lekeler / kırmızılarla kaplanacak, daha iyi olmayacak.
 • Kısa bir süre için penis duyarsız hale gelebilir.

Bunlar akılda tutulması gereken üç basit noktadır. Neredeyse tüm erkekler bir penisi nasıl büyüteceklerini düşündüklerinden, en etkili yolları anlamaya değer.

Bir saat içinde veya seks gününde hızlı penis büyütme yönteminin özü

Şimdi konuya. Nitekim kısa sürede evde uzmanların yardımı olmadan penisi büyütmek oldukça mümkündür, küçük bir şişlik yapabilirsiniz. Şişlik genellikle deriye ve penisin kendisinin hafif kavernöz gövdesine maruz kalır. Hafif bir yaralanma durumunda, organın gerçekten artabileceğini, ancak yirmi saatten fazla olamaz.

Penis büyütme için acil bir ihtiyaç varsa, o zaman kremin yardımıyla cildi aktif sürtünmeden korumak gerekir, bundan sonra organı herhangi bir şekilde etkilemek zaten mümkündür: bir vakum genişletici kullanarak sağma, jelqing.

İdeal, tüm yöntemlerin aynı anda birleşimidir. Kendi becerilerinize bağlı olarak, masaj yarım saatten bir saate kadar sürebilir, organ hassasiyetini kaybeder ve küçük bir uyuşma derecesi elde edilir.

Sürekli kan akışı, hafif yaralanmaların provokatörü olan doku aşırı gerilmesinin sonucudur. Böyle bir durumda vücudun penisteki mevcut sıvı hacmindeki artış dışında hiçbir seçeneği yoktur. Dinlenme halindeyken bile penis önemli ölçüde kalınlaşacaktır. Bir ereksiyonda, daha fazla gerilecek olan tüm kavernöz cisimler zaten çok daha fazla kan alacaktır.

Etkinin geçiciliğini unutmayınız, ancak üye birkaç saat öncesine göre daha sağlam görünüyorsa gerçekten kötü mü? Hafızada sonsuza kadar kalan ilk izlenimdir.

Cihazlar ve halk ilaçları ile penis 5 dakikada nasıl büyütülür

Araplar sayesinde ünlenen eşsiz bir jelqing tekniği var. Doğru uygulandığında penisini gerçekten büyütebilirsin. Her erkek maksimum zevki nasıl vereceğini öğrenmek ister - penis büyütme bazen tek seçenek olur.

Seks, insanların yaşamlarında büyük bir rol oynar. Burada, kalp hastalığına yakalanma riskini azaltmak, stresi hızla azaltmak da dahil olmak üzere zevk almanın yanı sıra, kişinin kendi yeteneklerine ek bir güven duygusunun ortaya çıkması da rol oynar.

Bir insan bir organın büyüklüğü konusunda endişeleniyorsa - her şeyi olduğu gibi bırakamazsınız - bu, zihinsel dengesizlik dahil birçok patolojinin gelişmesinin sonucu olabilir.

Jelqing nasıl çalışır?

5 dakikada penis büyütmek oldukça mümkün olduğundan, ilk öncelik normal ereksiyon sırasında penisin nasıl büyüdüğünü anlamaktır. Heyecanlandığında kan, tüm süngerimsi cisimleri, boş damarları içeren genital organa doğrudan akar.

Kan penisi maksimuma kadar doldurur ve boyutu büyür. Penisin tam dibinde çeşitli kaslar kasılmaya başlayarak kanın ters yönde gitmesini engeller. Jelqing adlı bir egzersiz sayesinde, kan akışını önemli ölçüde artırabilir ve kaslarınızı hızla gerebilirsiniz. Bundan sonra, vücutta kanla dolu ve penisin boyutunun artmasına izin veren küçük çatlaklar ortaya çıkacaktır. Egzersizleri düzenli olarak tekrarlarsanız, peniste sadece genişlikte değil uzunlukta da artış sağlayabilirsiniz.

Aslında bu teknik, herhangi bir maliyeti olmadığı için herkes için en etkili ve ekonomik olan masaj türlerinden biridir. İhtiyacınız olan tek şey sabır ve ayrıca talimatlardaki tüm talimatları uyguladığınızdan emin olun.

Sonuçların hemen görünmesini beklemeyin. Penisi en az bir santimetre uzatmak için en az üç ay çalışmanız gerekebilir.

Olumlu sonuçlar elde etmek için bazı yönergelere uymak önemlidir:

 • Tekniği kullanmaya başlamadan önce, tüm nüanslarını incelemek önemlidir.
 • Öngörülen egzersizleri yaparken talimatlardan sapmamalısınız.
 • İstenilen etkiyi hızlı bir şekilde elde etmek için derslere ara vermek yasaktır.
 • Kendinize uygun, yani yağlamalı veya yağlamasız bir yöntem seçmeniz önemlidir.

Masaj

penis büyütme için masaj nasıl yapılır

Penisinizi 5 dakikada nasıl büyüteceğinizi bilmiyorsanız, masaj zorunlu bir kuvvetle yapılan bir tür jimnastiktir.

Şu şekilde çalışmalıdır:

 • Penisi dikin.
 • Mastürbasyonu simüle edecek eylemler gerçekleştirin.
 • Heyecan anından hemen önce, penisin baş bölgesinde sıkı bir halka, kapalı parmaklarla sıkılması gerekir.
 • Lütfen sıkıştırmanın asla çok güçlü olmaması gerektiğini unutmayın. Aksi takdirde ciltte morluklar görülebilir.
 • Bu konumu 5-10 dakika düzeltin.

Bu kadar basit hareketler sayesinde, kavernöz cisimlerin gerilmesi ve kanla doldurulması sonucu oluşacak maksimum basınç seviyesini penis içinde koruyabileceksiniz.

Jel, sprey, merhem ve krem ​​

Penisi büyütmeye yardımcı olacak birçok farklı sprey ve merhem vardır. Belirli bir ilaç lehine bir seçim yapmadan önce, hangi etkiyi elde etmeyi planladığınıza karar vermelisiniz.

Penis boyutunda bir an önce bir artış elde etmek istiyorsanız, öncelikle kısa süreliğine tasarlanmış bir krem ​​almanız gerekir. Bu sayede cinsel ilişkiden önce penisi uzatabilirsiniz, ancak etkisi birkaç saat sürecektir.

Uzun süreli etkiler için tasarlanmış çeşitli merhemler vardır. 2-3 hafta düzenli kullanılmaları gerekir. Bu seçenek, penis boyutunda sabit bir değişiklik hayal eden herkes için uygundur.

Ek jeller, spreyler var, ancak etkileri zayıf. Bunları sadece damla, tablet şeklinde ilaçlarla birlikte kullanmanız tavsiye edilir.

Burada adam hangi sonucu görmek istediğine kendisi karar verir. Sadece etkinin süresine değil aynı zamanda kremi, spreyi oluşturan bileşenlere de dikkat edilmesi gerektiği anlaşılmalıdır.

Halk ilaçları

Bugün, uyuşturucu kullanmadan bile penisinizi büyütmenize izin veren çok sayıda farklı halk ilaçları var.

1 çorba kaşığı dökün. l. bir bardak kaynar su ile önceden kurutulmuş lungwort bitki hammaddeleri. Çözelti infüze edildikten sonra günde üç kez 15 mililitre kullanılması gerekir.

Bu şifalı bitkiyi kullanarak penisinizi büyütmeye karar verirseniz, bu yöntemin bir dizi farklı avantajı olduğunu anlamalısınız:

 • halk ilaçlarının kullanımı herhangi bir yan etkiye neden olamaz;
 • size en yakın eczaneden sorunsuz bitki malzemeleri satın alabilirsiniz;
 • tedavinin sonucu yavaş görünecek, ancak uzun süre devam edecektir.
penis büyütme için sülük kremi

Penisi şifalı bitkiler yardımıyla büyütmeye karar verirken, sadece sabır göstermeniz gerekmediğini, aynı zamanda çalışkanlığı da göstermeniz gerektiğini, ancak bu şekilde gerçekten optimal bir sonuç elde edebileceğinizi anlamak önemlidir.

Halk ilaçlarını kullanmanın çok sayıdaki avantajına rağmen, birkaç dezavantajı vardır:

 • bireysel hoşgörüsüzlük durumunda, bitkisel ilaçların alınması yasaktır;
 • Bazıları için
 • beklemek mümkün değil ve her halükarda olumlu bir etki ancak birkaç ay sonra mümkün olacak.

Sülük Kremi

Her yıl daha fazla erkek penisini büyütmek için ev yapımı sülük kremi kullanmaya başvuruyor.

Bu ilacı hazırlamak için, herhangi bir tatlı su kütlesinin yakınında mümkün olduğunca çok sayıda kan emici solucan toplamanız ve kurutmanız gerekir. Bu mümkün değilse, hemen hemen her eczaneden ücretsiz olarak satın alınabileceğinden üzülmeyin. Fiyatı makul, bu yüzden kesinlikle buna değeceğinden emin olabilirsiniz.

Yaklaşık 100 gram kurutulmuş solucan toz haline getirilmeli ve ardından eritilmiş koyun yağı (200 mililitre) ile doldurulmalıdır. Elde edilen kütle, karıştırıldıktan sonra, her akşam yatmadan önce birkaç hafta boyunca genital organın derisine sürülür.

Sonuç olarak, tıbbın penisi büyütmenin birçok farklı yolunu bildiği unutulmamalıdır. Her erkek, kendi tercihlerine, isteklerine ve olanaklarına bağlı olarak, tam olarak kendisi için uygun olanı seçebilir. Unutmamak gerekir ki, prosedürler veya egzersizler kesintisiz bir şekilde tekrarlanırsa herhangi bir yöntem çok daha etkili olacaktır. Ancak bu durumda gerçekten istenen sonucu elde etmek mümkün olacaktır.