Kabartma tozu ile penis büyütme

penisinizi kabartma tozu ile nasıl büyütebilirsiniz

Bugün penis boyutunu değiştirmenin birçok yolu var.

Bazen erkekler sebepsiz endişelenirler, ama ya küçük haysiyet sorunu gerçekten varsa ve normal yaşamı etkiliyorsa? Kabartma tozu ile penis büyütmenin iyi bir etkisi olabileceğine inanılmaktadır.

Etki ilkesi

Penisi büyütmenin en etkili yolu ameliyattır. Bu prosedür tehlikeli, travmatik ve herkes bunu karşılayamaz. Bu nedenle, erkekler çok yaygın olmasa da daha uygun fiyatlı ve daha güvenli bir yol buldular.

Sodyum karbonatın sağlık yararları hakkındaki bilgiler internette giderek daha fazla görünmektedir. Direkt olarak penisi etkilemez. Ürün vücuda girdikten sonra kanı incelterek tüm bölümlere serbestçe geçmesine yardımcı olur. Daha sonra penis daha kolay kanla dolar ve büyür.

Ürünün penis boyutunu etkileyen diğer tekniklerle birlikte kullanılması önerilir. Örneğin, ereksiyonunuzu iyileştirmek için özel egzersizler yapmanız gerekir. Bazı erkekler klempleme adı verilen yoğun bir penil vasküler tekniği uygular. Bu durumda sodyum karbonat egzersizden kaynaklanabilecek komplikasyonlar için dahili olarak kullanılır.

Halk tarifleri

Sodyum karbonat kullanarak erkek gücünü artırmak için birkaç popüler tarif vardır. Hepsi hızlı ve kolay bir şekilde yapılır.

Fırçalama

kabartma tozu ile penis büyütme

Tozun ovulması, ovma olarak kullanıldığında olumlu bir etkiye sahiptir. Baş bölgesinden kaçınarak penisi ıslatmak ve ürünü yavaşça içine sürmek gerekir. Bu işlem penisteki kan akışını uyarır, artmasını sağlar. Bu işlem 2-3 ay düzenli olarak yapılmalıdır.

Sodyum karbonata bal eklerseniz, erkek kısa sürede büyük bir cinsel istek ve bir enerji dalgalanması hissedecektir. Ovma çok dikkatli kullanılmalıdır çünkü toz partikülleri cildi çizebilir, tahrişe ve yanmaya neden olabilir. Sonunda, penisini su altında iyice yıkamalısın.

Tepsi

Özel bir banyo, penisi daha elastik hale getirmenizi sağlar. Bu yöntemden sonra erkekler soda ile peniste hafif bir artış olduğunu fark ederler. 1 çay kaşığı sodyum karbonatı bir bardak su ile seyreltmek gerekir. Daha sonra penisi oraya indirmeli ve yaklaşık 10-15 dakika solüsyonda tutmalısınız. İşlem, cinsel temastan hemen önce gerçekleştirilir. Aynı zamanda penis sakin durumda olmalıdır. Banyodan sonra penisinizi su altında yıkamalısınız.

Besleme

İçeride karbonat içmek, gücü artırmaya, daha genç ve daha dinç hissetmeye yardımcı olur. Her sabah aç karnına bir bardak süt ile yarım çay kaşığı toz içmek gerekir. Kullanmadan önce, kontrendikasyonları öğrenmeniz gerekir.

Sıkıştır

Daha az bilinen bir yöntem, kabartma tozu ile sıkıştırmaktır. Toz, nemlendirilmiş materyalin üzerine dökülür ve penise uygulanır. Kumaşı 20 dakikadan fazla tutmanız gerekmez. Bu, kanın genital organa akışını teşvik eder, elastikiyetini arttırır. Sıkıştırmadan sonra suyla iyice durulayın.

Tüm prosedürler yalnızca temiz ellerle gerçekleştirilmeli ve ayrıca ürünün son kullanma tarihine de dikkat etmelisiniz.

Doktorların yorumları ve görüşleri

soda ile penis büyütme yöntemleri

Ürünün uygulamasından harika sonuçlar beklememelisiniz. Daha güçlü cinsiyetin bazı temsilcileri, peniste uzunluk ve kalınlıkta birkaç milimetre artışa dikkat çekiyor. Ancak, etki çok uzun değil.

Sodyum karbonatı bir vakum pompası veya genişletici ile birleştiren erkekler penislerini 2-3 santimetre büyütmeyi başardılar. Bununla birlikte, hiç kimse böyle bir sonucu garanti edemez, çünkü her bireyin bedeni bireyseldir.

Doktorlar, karbonatların bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olabileceğine inanıyor. Bu zaten erkek vücudu için büyük bir artı.

Sodyum karbonatın farklı etkileri vardır:

  • tonik;
  • anti-enflamatuar;
  • genel güçlendirme;
  • yaşlanma karşıtı.

Bu ilacın dezavantajları, sindirim sistemini olumsuz etkilemesidir. Bu nedenle, bazı erkekler içindeki ürünü kullandıktan sonra midede ağrı olduğunu fark eder. Bu nedenle, kullanmadan önce, aşağıdakileri içeren kontrendikasyonları hatırlamanız gerekir:

  • gastrit;
  • onkolojik hastalıklar;
  • diabetes mellitus;
  • ülser.

Sağlığınıza zarar vermemek için bir uzmana danışmak daha iyidir. Aksi takdirde, küçük haysiyet sorununa daha ciddi patolojiler eklenecektir. Halk tariflerini kullanmadan önce, sorunun gerçekten var olduğundan emin olmalısınız.

Bir erkek, partneriyle yatakta kendine güvenmelidir. Bu nedenle sodyum karbonat kullandıktan sonra küçük bir sonuç bile onun için çok önemli olacaktır. Önemli olan deneylerle aşırıya kaçmamaktır.