Penisini karbonatla nasıl büyütebilirim?

kabartma tozu ile penis büyütme yolları

Erkeklerin endişelenmesinin ana nedenlerinden biri, erkekliklerinin büyüklüğüdür. Herkes kadınını doğru dürüst tatmin etmek ister.

Genç erkekler, erkek haysiyetlerinin boyutundan memnun olmadıkları sık sık olur. Bu sorunun bir çözümü var. Penisinizi soda ile nasıl büyütebilirsiniz? Bu yöntemin tüm yönlerini daha ayrıntılı olarak ele alalım.

Soda nasıl çalışır?

Soda, kanı incelten sodyum bikarbonattır. Bu işlev, erkek genital organının genişlemesinde anahtardır.

Soda ile penis büyütme, büyük miktarlarda seyreltilmiş kana nüfuz etmesiyle gerçekleşir. Bu bileşen, egzersiz sırasında oluşabilecek kan pıhtılarını önler.

Popüler Yöntemler

Penisini büyütmek için karbonat kullanmanın birkaç yolu vardır. Her birinin kendi kontrendikasyonları vardır. Bu nedenle, yöntemin özünü inceledikten sonra özelliklerine dikkat edin.

İçeriye soda götürmek

Kabartma tozu genellikle diğer yöntemlere ek olarak ağızdan alınır. Tıbbi özellikleri eski çağlardan beri yaygın olarak bilinmektedir. Yararı, tüm iç sistemler ve organlar üzerinde faydalı bir etkiye sahip olabilmesidir.

Bazı yararlı özellikler:

 • değişim işlemlerini başlatır;
 • ağırlığı normalleştirir;
 • spermin aktivitesini ve canlılığını artırır;

Bazen çeşitli hastalıklar nedeniyle penisin uzunluğu tam olarak açılmaz. Soda, bu tür rahatsızlıklara neden olabilecek toksinleri ve toksinleri vücuttan uzaklaştırır.

Sabah ve akşam yemeklerden sonra yarım çay kaşığı karbonat almanız önerilir. Yavaş yavaş dozu artırmanız gerekir, maksimum miktar 1 yemek kaşığı olacaktır.

If ve başka bir kullanım durumu. Bir çay kaşığı soda tozu bir bardak soğuk suyla seyreltilir. Sabah yemekten önce tüketilmelidir.

Etkiyi artırmak için eczaneden özel kremler, kapsüller veya spreyler satın alabilirsiniz. Peniste kan akışını arttırır, sertleşmeyi güçlendirir.

Önemli bilgiler!Uzmanlar, erkeklerin soda sütle birlikte içmelerini tavsiye ediyor. Bu sadece penisinizi büyütmek istiyorsanız değil, aynı zamanda bir dizi enfeksiyondan kurtulmanıza da yardımcı olur.

Alkali Banyolar

penis büyütme için sodalı banyo

En etkili halk tariflerinden biri, bir üyeyi banyoda buharda pişirmektir.

Çözeltiyi hazırlamak için 1 çorba kaşığı karbonatı bir litre ısıtılmış suda eritin. Sonra penisi karışımla birlikte bir leğene bırakın ve 20 dakika bekleyin.

Kabartma tozu parçacıklarını temizlemek için penisinizi sade suyla durulayın.

Önemli!Prosedürü uyguladıktan sonra nemlendirici kullandığınızdan emin olun. Bu kuruluğun giderilmesine yardımcı olacaktır.

Penisin boyutunu büyütmek için karbonatla sıkıştırır

Penisinizi nasıl büyütebilirsiniz? Böyle bir prosedürü gerçekleştirmeden önce özel bir çözüm hazırlamanız gerekir. Bir bardak oda sıcaklığında suya üç yemek kaşığı karbonat ilave edilir. Üç damla kakule ve selvi yağı da buraya damlatılır. Herhangi bir eczaneden satın alınabilir. Çözeltiyi yayan tütsü rahatlamaya yardımcı olur. Bu yöntem yatmadan önce kullanılır, çünkü yattıktan sonra dinlenmeniz önerilir.

Ortaya çıkan karışım gazlı bez veya bir bezle nemlendirilerek penis etrafına sarılır. Penisi tamamen örtmelidir. İşlem mümkünse günlük olarak bir ay boyunca tekrarlanır. Ancak 30 gün sonra sonucu görebilirsiniz.

Penis için soda masajı

Masaj, penisi büyütmenin harika bir yoludur. Tüm kurallara uyarak doğru yapmak önemlidir. Sodanın daha büyük bir etkisi ve yumuşaması için ona doğal bal eklemeniz gerekir.

Bir yemek kaşığı balı bir çay kaşığı karbonatla karıştırın. Ardından karışımı dairesel hareketlerle penise uygulayın, yavaşça masaj yapın.

Daha fazla bilgi! Bu yöntem sadece yetişkin erkekler için değil ergenlik çağındaki erkekler için de kullanılabilir. Çünkü kontrendikasyonları yok.

Prosedürü günde üç kez tekrarlayın. Bala karşı özellikle hassas olan insanlar var. Bu durumda zeytinyağı kullanabilirsiniz. Organ dokularını besler, penisi daha elastik ve elastik hale getirir.

Sodalı yıldız işareti

sodalı penis büyütme seçenekleri

Soğuk algınlığı için nane yıldız balsamı, genellikle evde penisin boyutunu artırmak için kabartma tozu ile birlikte kullanılır. Bununla birlikte, bu bileşenden çok az miktarda ihtiyaç duyulacaktır.

Karışımı hazırlamak için bir çay kaşığı karbonat, bir çorba kaşığı temiz soğuk su ve bir bıçağın ucuna yıldız işareti koyun.

Reçeteden sonra kompozisyon genital bölgelere sürülür ve 10 dakika bekletilir.

Önemli!Ağrı veya yanma meydana gelirse, ürün acilen su ve sabunla yıkanmalıdır. Ardından yatıştırıcı bir krem ​​sürün. Pantenol ilavesiyle bir müstahzar kullanabilirsiniz.

Vakum masajı

Silindirik bir vakum pompası kullanılarak gerçekleştirilir. Penise soda sürülmeli, daha sonra cinsel organlara bir pompa takılmalıdır. Hava içeri pompalanır, birkaç dakika sonra pompa indirilmelidir. Bu yöntem, cinsel organlarda kan dolaşımını iyileştirecektir.

Dezavantajı, bu yöntemin haftada yalnızca bir veya iki kez kullanılabilmesidir. Bu nedenle, örneğin bir masajla birleştirebilirsiniz.

Yan Etkiler

Sodyum bikarbonat bir yandan kesinlikle zararsızdır. Ancak uygularken dozajı izlemek ve kullanım kurallarına uymak önemlidir. Prosedürlerde aşırıya kaçarsanız, aşağıdaki gibi hoş olmayan sonuçlara yol açabilirsiniz:

 1. peniste mikro çatlakların ve ağrılı yaraların oluşumu;
 2. alerji görünümü;
 3. kalıcı veya periyodik kaşıntı, yanma;
 4. gastrointestinal sistem hastalıkları.

Genitoüriner sistemdeki patolojiler, hatta onkolojik rahatsızlıklar nadirdir. Ek olarak, kabartma tozu alkalindir, bu nedenle hem zararlı hem de faydalı bakterileri öldürebilir. Bu, bağışıklığın azalmasına, patojenik mikrofloranın gelişmesine yol açabilir. Bu durumda, pamukçuk gibi nahoş hastalıklar sıklıkla ortaya çıkar.

Uzmanlara göre soda kullanmak için en uygun süre 30 gündür. Bundan sonra, en az altı ay ara vermelisiniz, daha az değil.

Penis büyütme için soda kullanımına ilişkin öneriler

Penisini karbonatla nasıl büyütebilirim? Uygulama kurallarına uyulması, işlemlerin düzenli, dikkatli yapılması gerekmektedir.

Bu deneyi yapmaya karar veren herkes için birkaç ipucu:

 • Talimatları izlediğinizden emin olun, çözümün doğru oranlarını gözlemleyin, aksi takdirde olumsuz sonuçlara yol açma riski vardır. Daha fazlası daha iyi değildir.
 • Yöntemlerden birini denemeden önce, karbonat alerjiniz olmadığından emin olun. Bunu yapmak için bileğinizin ince derisine az miktarda karışımı uygulayabilirsiniz. Yanma hissi ve kaşıntı varsa, o zaman çare kullanılamaz.
 • Peniste herhangi bir yara varsa soda kullanılamaz. İyileşmeyi bekleyin.
 • Masaj yaparken karışımı çok hızlı ovalamayın. Yavaş hareketlerle her şeyi dikkatlice yapmanız gerekiyor.
 • Penis masajı 10 dakikayı geçmemelidir.

Kontrendikasyonlar ve olası komplikasyonlar

Yine de penis büyütme yöntemlerinden birini soda yardımıyla denemeye karar verirseniz, kontrendikasyonları incelemeye değer.

Aşağıdaki durumlarda masajlar ve soda kompresleri yasaktır:

 1. küçük yaraların, kızarıklıkların, mikro çatlakların varlığı;
 2. ürün alerjileri;
 3. penisin patolojileri;
 4. çok kuru, hassas cilt tipi.

Aşağıdaki durumlarda sodyum bikarbonatın yutulması kesinlikle yasaktır:

 • sodaya karşı bireysel bir hoşgörüsüzlük var;
 • mide asitliği bozuldu;
 • Ülseriniz veya gastritiniz var.

Yukarıdaki tüm yöntemlerin kullanımının kontrendike olduğu diğer hastalıklar:

 1. diabetes mellitus;
 2. habis tümörler;
 3. prostatit;
 4. sistit, üretrit;
 5. prostat adenomu;
 6. pamukçuk.

Dikkat edin!Yalnızca raf ömrü iyi olan bir ürünü kullanabilirsiniz.

Yan Etkiler:

 • İşlemden sonra penis şişmiş, kırmızı görünüyor. Bu normaldir ve zamanla kaybolmalıdır.
 • İçten alındığında mide ekşimesi, dışkıda incelme, karın bölgesinde şişlik görülür.
 • İdrar yaparken acı verici hisler.
 • Potansiyel sorunları.
 • Vasküler ağın görünümü. Bu etki son derece nadirdir.
 • İlişki sırasında hoş olmayan hisler ve ağrılar.
 • Deri hasar görürse, peniste cerahatli akıntı ve kızarıklık görülebilir.

Ne gibi sonuçlar bekleyebilirsiniz?

Gerçekten, soda gerçekten penisi artırır mı?

Teorik olarak bir veya daha fazla yöntem kullanırken aşağıdaki sonuçları elde edebilirsiniz:

 1. erkek genital organının uzunluğunda ve hacminde 2-3 cm artış;
 2. cinsel ilişki sırasında daha parlak orgazmlara yol açan penisin hassasiyetini artırır;
 3. sodyum bikarbonat penis ve tüm üreme sistemindeki kan akışını artırır.

Gerçekleştirilen eylemlerin gerçek sonucunu görmek için prosedürü günlük olarak gerçekleştirmeniz gerekir. Bundan sonra, tahriş ve kızarıklığı önlemek için nemlendirici kullandığınızdan emin olun. Sadece iki hafta sürekli karbonat kullandıktan sonra kısa bir mola verebilirsiniz.

Uzman Görüşleri

Doktorlar, soda ile penis büyütme konusunda çok kararsızlar. Potasyum bikarbonatın penisin boyutunu etkileyemeyeceğine inanıyorlar. Ekstra santimetre elde etmek için tek başına kan inceltme yeterli değildir. Çoğu zaman, doktorlar etkinin neredeyse görünmez ve kısa ömürlü olacağını söylüyor.

Soda doğru yapılırsa şüphesiz vücudu iyileştirecektir. Ancak uzmanlara göre, erkeklik boyutunu büyütme arzusu varsa, diğer yöntem ve tekniklere yönelmek daha iyidir.

Penisinizi soda ile nasıl büyütebilirsiniz? Artık bu sorunun cevabını biliyorsunuz. Önerileri kullanın ya da kullanmayın - bu size bağlıdır. Zaten karar verdiyseniz, unutmayın - asıl önemli olan kurallara uymaktır. Ek olarak, kullanmadan önce kontrendikasyonları kontrol edin. Gerçek incelemeler, yöntemin gerçekten etkili olduğunu göstermektedir.