Penis büyütme için vakum pompası: yararları ve zararları, kullanım talimatları

Penis büyütme pompası

En yaygın erkek sorunu, zayıf bir ereksiyon, ardından penisin boyutundan memnuniyetsizliktir. Uzmanlar, bu olaylardan ikisini aynı anda çözmek için etkili bir yol geliştirdiler - bu bir vakum pompası. Cihaz eczanenin herhangi bir şubesinden satın alınabilir, ayrıca erkeklerden gelen çok sayıda yorum nedeniyle talep az değildir.

Aldatmacaya rağmen, penisin vakum pompası ile büyütülüp büyütülmediği sorusu internetteki aramaların başında geliyor. Pompalamanın ne olduğunu ve güvenli olduğunu anlayın. Penis büyütme için pompa nasıl kullanılır, sonuçları olur mu, cihazın yararları ve zararları nelerdir. Bu, makalenin ilerleyen bölümlerinde tartışılacaktır.

Vakum pompası nedir?

Vakum pompası, prostat bezinde ameliyat sonrası penis fonksiyonunu eski haline getirmek için geliştirilmiş tıbbi bir cihazdır. Cihazın temel amacı, penisin doğru şeklini korumak ve basınç dalgalanması nedeniyle kavernöz cisimlere kan akışı sağlamaktır.

Neye benziyor?

Vakum pompası, girişi olan ancak çıkışı olmayan şeffaf silindirik bir şişedir. Bu yapı sayesinde cihaz, şişeden havanın pompalanması için üzerine bir hortum takılı küçük bir deliğin varlığı nedeniyle elde edilebilen bir vakum etkisi sağlar.

Dolayısıyla, bir pompanın el ampulü şeklinde basit bir penis pompası veya manometreli özel bir tabanca pompası olduğunu söyleyebiliriz, hepsi üreticiye, kaliteye ve fiyata bağlıdır.Su pompasıİki tür vakum pompası sınıflandırması vardır:

 1. Pompanın bulunduğu ve penis için yer bulunan özel bir silindirik kabı olan bir cihaz. Vakum etkisini yumuşatmak için gerekli olan ince bir hava kanalı tüpü de sağlanmıştır. Basınç göstergesi sayesinde basınç yoğunluğunu kontrol edebilirsiniz.
 2. Hidrolik pompa, yalnızca çalışma prensibinde farklılık gösteren benzer bir aparattır. Penis hava basıncından değil sudan etkilenir. Hidrolik pompanın neye benzediğini fotoğrafta görebilirsiniz:

Erkekler giderek daha fazla soruyor, hangi hidrolik pompa veya vakum pompası daha iyi, hangi cihazı tercih edecek? Çoğu doktor, çalışma prensibi daha güvenli olduğundan ve yaralanma riskini tamamen ortadan kaldırdığından, suyla penise etki eden ilk seçeneği önermektedir. Ek olarak, hidrolik pompa bağımsız olarak evde montaj için kullanılabilir.

Nasıl çalışır?

Adam penisini pompa ile büyütür

Vakum etkisi, kan dolaşımının, doku esnekliğinin, yerel kan akışının güçlü bir şekilde hızlanmasını ve ayrıca belirli bir alana oksijen verilmesini uyarır. Vakum cihazlarının ne işe yaradığını anlamak, erkekler için bir vakum pompasının çalışma prensibinin ne olduğunu tahmin etmek zor değildir.

 1. Bir adam silindirik bir şişeye bir üye yerleştirir.
 2. Hava geçişini önlemek için balon jojeye mümkün olduğunca sıkı bir şekilde bastırılmalıdır.
 3. Manuel modda bir armut veya pompa vasıtasıyla, cihazdaki hava boşaltılır ve bu da negatif bir basınç oluşturur.

Tıpta bu basınç, kan dolaşımını ve basıncını normalleştirmek için kullanılır. Birincisi, kan büyük bir hacimde penise akmaya başlar, bu da onun kavernöz gövdelerinin olabildiğince gerilmesini sağlayarak yapay bir ereksiyona neden olur. Su veya hava pompası, penis dokularının esnekliğini ve elastikiyetini artırmaya, kan akışını iyileştirmeye ve daha fazla cinsel işlev bozukluğunu önlemeye yardımcı olabilir.

Cihazın asıl amacı

Vakum pompası ilk olarak tıpta erkeklere kalıcı bir ereksiyon sağlamak için geliştirildi. Ancak zamanla penis için yapay olarak yaratılan vakumun sadece ereksiyon kalitesini iyileştirmekle kalmayıp, aynı zamanda peniste artışa da katkıda bulunduğu bulundu. Bugün çoğu erkek penis pompasının ne olduğunu ve nasıl çalıştığını biliyor.

Referans için!Başlangıçta vakum masajı tıpta yaygın olarak kullanılıyordu ve etkinliğinin kanıtlanmasının ardından benzer cihazlar icat edildi. Ve sadece böyle bir masaj aletini düzenli olarak ve uzun süre kullanarak, penisin dokularını germek ve aslında penisin boyutunu ve ereksiyon kalitesini belirleyen yerel kan temini sağlamak mümkündür.

Erkek genital organına maruz kalmanın yan etkisi

Penis için düzenli olarak bir vakum pompası kullanan doktorlar, cihazın bir yan etkiye neden olduğu konusunda oybirliğiyle sonuca vardılar - penisin boyutunda hafif bir artış. Bunun birkaç nedeni var:

 • kan dolaşımının hızlanması, penis damarlarına artan kan akışı;
 • dokulara zarar veren negatif basıncın arka planına karşı aktif kan dolaşımı;
 • doku ödemine neden olan mikro travmalara yakalanma.

Bu tür değişiklikler sayesinde penisin çapı ve uzunluğu 1-2 cm artar. Bu, bir vakum pompasının yalnızca yapay bir ereksiyon provokatörü değil, aynı zamanda penis için bir büyütücü olduğu anlamına gelir.

DIY pompası

Kendim yapabilir miyim?

Bir erkek herhangi bir nedenle eczaneden bir cihaz satın alamazsa, ev yapımı bir alternatif mümkündür. Penis büyütme için bir vakum pompasını kendi ellerinizle monte etmek için mevcut birkaç aleti kullanmanız gerekir:

 • penisten biraz daha büyük plastik bir silindir (bir bebeği beslemek için plastik bir şişe olabilir);
 • delikli bir silindir için kauçuk tabanlı vantuz, bir elemanı sabitlemek için bir tür conta;
 • hava tahliyesi için ince tüp (damlalığın altından tıbbi tüp);
 • , basıncı ölçmek için orijinalde verilene benzer bir piston, hava pompalamak için bir tüpe takılır (kızlar için bir şırıngadan veya bir şırıngadan).

Daha sonra, bileşenleri aşağıdaki gibi tek bir cihazda birleştirebilirsiniz:

 • Kapağın ortasında, sertleşmiş penisi yerleştirmek için plastik bir şişede küçük bir delik açılır.
 • Şişenin diğer ucunda bir tüp girişi olmalıdır.
 • Tüp bu deliğe yerleştirilir ve dolgu macunu ile işlenir.
 • Tüpün ucuna beş küplük bir şırınga takılır ve bağlantıyı bir sızdırmazlık maddesi veya kelepçe ile sıkılaştırır.

Bu, pompanın evde oluşturulmasını tamamlar, genital organda yaralanmalara neden olmamak için yalnızca cihazın doğru şekilde kullanılması önemlidir.

Penis büyütme

Penis büyütmeyle ilgili olarak vakum pompası kullanmanın tıbbi bir endikasyonu var mı?

Bir eczanede satılan bu tür herhangi bir cihaza talimatlar eşlik etmelidir. Bir vakum pompasının çalışması için aşağıdaki göstergeleri içerir:

 • erektil bozukluklar;
 • azalmış potens;
 • düşük libido ve uyarılabilirlik derecesi;
 • penisin boyutundan memnuniyetsizlik;
 • penisin tabanında düşük derecede sertlik.

Buna göre modern tıp, penisi büyütmek için pompa kullanımını tercih eder. Ancak, teknik kümülatif bir etki sağladığından, bir erkeğin cihazı nasıl doğru kullanacağını ve uzun süre uygulamayı öğrenmesi gerekir.

Kontrendikasyonlar

Tüm erkeklerin, bir vakum pompasının iş başında nasıl bir etki yaratacağını bilmesine izin verilmez. Cihaz ve çalışmasının kontrendikasyonları var:

 • damar ve kalp hastalıkları;
 • ateroskleroz veya tromboz;
 • enflamatuar veya bulaşıcı hastalıklar;
 • küçük pelvisin varisli damarları;
 • farklı kökene sahip neoplazmalar;
 • ürolojik patolojiler;
 • çocuklar ve ergenler;
 • genital travma;
 • deri hastalıkları;
 • otoimmün hastalıklar;
 • bozulmuş kan pıhtılaşması;
 • akıl hastalığı.

Onunla egzersiz insanda rahatsızlık ve ağrıya neden oluyorsa pompa kullanmak yasaktır. Yaş kısıtlamaları - 18-65 yaş.

Vakum pompası kullanmanın faydası nedir?

Tekniği kendi örneğinizle denerseniz, bir vakum pompasının ereksiyonu güçlendirmeye ve penisin boyutunu artırmaya yardımcı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Tıp sadece olayların gelişmesi için iki seçeneğin mümkün olduğunu belirtir - geçici bir etki veya kalıcı bir sonuç elde etmek.

Geçici etki hangi süreçlerle elde edilir?

Aygıtı kalıcı olarak değil, yalnızca periyodik olarak kullanırsanız, geçici bir etki elde edebilirsiniz. Birkaç mekanizma tarafından yürütülür:

 1. Penisi uzun süre pompalarsanız, organın elastin lifleri negatif basıncın etkisi altında ampulün içinde gerilir. Bu tür değişiklikler sayesinde, corpora cavernosa, bir ereksiyonun başlangıcı sırasında penisin çevresini artıran çok daha fazla kan içerebilecektir. Elastin liflerinin sırasıyla normal uzunluğu geri geldiğinde, etki birkaç saat sonra azalacak ve penisin boyutu orijinal boyutuna dönecektir.
 2. Negatif basıncın etkisiyle, sadece penise kan akmakla kalmaz, aynı zamanda deri altında sünnet derisinin yakınında biriken lenf de bulunur. Pompalama işleminin sonunda, egzersizden birkaç saat sonra kaybolacak olan "çörek" etkisini gözlemleyebilirsiniz.

Kalıcı etki elde etmek için ne yapmanız gerekiyor?

Bir adam pompalamadan kalıcı bir etki elde etmeye karar verirse, pompanın kullanımını manuel tekniklerle birleştirmeye değer. Bu, penisin elastin liflerini daha da germenize ve ardından kavernöz gövdeleri mümkün olduğunca kanla pompalamanıza izin verecektir. Kümülatif bir etki elde etmek için bu tür manipülasyonların uzun süre düzenli olarak yapılması gerekecektir.

En iyi manuel egzersiz, organın dokularını kendi ellerinizle yavaş yavaş germeyi amaçlayan Jelqing masajıdır. Bu egzersizler, pompalama ile birlikte, karşılıklı olarak birbirlerinin etkinliğini artırır.

Temel Uygulama Teknikleri

Penil pompalama için en iyi uygulamalara genel bir bakış, erkeklerin kendileri için en iyi seçenekleri bulmalarına yardımcı olacaktır. Bugüne kadar, en iyi sonuçlar iki yöntemle gösterilmiştir - klasik pompalama ve paketleme.

Pompalı adam

Klasik Yöntem

Klasik pompalama, penisin genişlikte tamamen şişirilmesine olanak tanıyan, optimum vakum kuvvetinin sağlandığı geniş bir pompa şişesinin kullanılmasıdır. Bu yöntem sayesinde bir erkek sadece uzunluğunu değil, aynı zamanda corpora cavernosa'nın mümkün olduğunca kanla doldurulacağı penisinin çapını da artırabilir.

Paketleme

Bu durumda, phallusu pompalamak için dar bir şişe kullanılır. Negatif basınca maruz kalma sürecinde penis, genişliğini geremeyecek, bu da uzunluğunu olabildiğince artıracağı anlamına gelir. Buna göre, sadece organın uzunluğundan memnun olmayan, çapından memnun olmayanlara bu vakum uygulama yöntemine başvurmak gerekir.

Vakum pompası kullanırken güvenlik kuralları

Cihazı ereksiyonu güçlendirmek ve fallusu büyütmek için kullanırsanız, okuma yazma bilmiyor ve mantıksız, talimatları göz ardı ederek, bir erkek organına zarar verebilir ve cinsel sağlığına zarar verebilir. Bu nedenle, üreticiler pompaya aşağıdaki noktalarla ilgili güvenlik kuralları uygular:

 • Pompalama sırasında ağrı ve rahatsızlık hissedilirse, derhal durun ve ağrının nedenini belirleyin. Bunlar yaralanma ise, prosedürler ancak organ tamamen iyileştikten sonra tekrarlanabilir.
 • Penis üzerinde çok aceleci ve ani vakum darbeleri yapmak gerekli değildir. Basıncı her gün kademeli olarak artırabilirsiniz, ayrıca yavaş bir hızda özel bir pompa ile basınç düşüşleri yapmanız gerekir, aksi takdirde dokular gerilmez, sadece yırtılır.
 • Pompalama yaklaşımı 40 dakikayı geçmemelidir, en hafif yükle bir saatlik pompalamaya izin verilir. Ve sonra, bu zamana ilk günden değil, kademeli olarak yaklaşılmalıdır. Kan dolaşımı durduğunda hücreler ölebilir.
 • Prosedürlere çok sık başvurmak gerekli değildir, çünkü bu tür faaliyetler sadece fallusun büyümesini engelleyecektir. Kendiniz için bir eğitim programı geliştirmeli ve buna kesinlikle uymalısınız.

Vakum ve negatif basınç sırasında testisler hiçbir durumda şişeye girmemelidir. Bu nedenle, bir erkeğin optimum pompa genişliğini doğru seçmesi önemlidir.

Cihazı kullanmanın avantajları

Bu tür prosedürlerin faydalarının göstergelerine göre pompalamanın fizibilitesini değerlendirin. Vakum pompasının doğru uygulanması vaat ediyor:

 • yaralanmalardan sonra güçlü ve uzun süreli bir ereksiyon sağlar;
 • artan potens;
 • orgazmın uzaması ve organın duyarlılığının artması;
 • fallusun çapı ve uzunluğunda 1-3 cm artış;
 • kavernöz fibroz gelişme riskini azaltır;
 • genital hastalıkların önlenmesi;
 • fallusun şeklini iyileştirir ve mevcut eğriliği azaltır.

Bu sonuçları elde etmek için cihazı en az 2 ila 4 hafta kullanın.

Yardım edenlerden geri bildirim

Arkadaşlar bu oyuncağı bana komik bir şekilde verdi. İlk başta TV'de bu konuyla ilgili bir program görene kadar etkinliğini hafife aldım. Daha sonra cihazı yaklaşık bir ay kullandım, seansın sonunda penisin çapının 1. 5 cm genişlediğine ve seks hayatının kalitesinin daha iyi değiştiğine ikna oldum.

Cilde ve kan damarlarına zarar vermemek için pompayı çok dikkatli kullanıyorum. Bu tür eylemler sayesinde ereksiyonu güçlendirmeyi başarıyorum ve bu da cinsel ilişkiyi uzatıyor. Erken boşalma ile savaşmak için pompayı kullanmaya karar verdim.

Arkadaşımın gerçekten gözlerimizin önünde büyüdüğünü gördüğümde prosedürlerden zevk alıyorum. 3 aylık düzenli egzersiz için, uzunlukta 1 cm ve çapta 1. 5 cm artışla övünebilirim.

Zarar

Kontrendikasyonların ve belirli risklerin varlığına ek olarak pompalamanın dezavantajları vardır. Bu, aşağıdaki eksileri içerir:

 • subkutan morlukların ortaya çıkmasına bağlı olarak küçük damarların yırtılması;
 • pompanın aşırı kullanımı nedeniyle fallus hassasiyetinin ihlali;
 • ciltte uyuşma ve kuruluk;
 • ağrı alma riski;
 • cihazın uygunsuz kullanımı nedeniyle boşalma kuvvetinde olası azalma;
 • yanlış kullanım nedeniyle ereksiyon kalitesini düşürme riskleri.

Zarar görenlerin görüşleri

Pompayı kullanırken, vasküler yırtılma ve acı verici hisler yaşamama neden olan bir dizi hata yaptım. Organ zaten çok hassas olduğundan, negatif basınçla aşırıya kaçtığından, çok hoş olmayan hisler yaşamak zorunda kaldım.

Pompayı bir buçuk aydır kullanıyorum ve şimdi onsuz bu kadar güçlü bir ereksiyon elde edemeyeceğimi görebiliyorum. Sanki vücut sadece cihaza alışmış gibi hissetmek. Benim durumumda, ereksiyon daha da kötüleşti.

Süpürme maruziyetine ağrı ve sanki cilt kırılacakmış gibi bir his eşlik ettiği için cihazı beğenmedim. Ya bana göre değil ya da pompayı yanlış kullanıyorum ama vazgeçmek zorunda kaldım.

Sonuç

Bir vakum pompası kullanmanın maksimum etkisi ancak cihazın doğru tip ve boyutunun seçilmesiyle elde edilebilir. Çalışma prensibini kötüye kullanmadan kesinlikle talimatlara göre uygulanmalıdır. Pompalamanın önceden dikkate alınan endikasyonları ve kontrendikasyonları vardır. Fallusta bir artış sağlamak ve bir ereksiyonun kalitesinde bir iyileşme sağlamak, ancak pompanın düzenli ve doğru kullanımı ile mümkündür.