Penisin uzunluğu nasıl artırılır

penis boyutunu artırmanın yolları

Ortalamadan daha büyük bir üye, sahibi üzerinde çok faydalı bir etkiye sahiptir. Güven ve amaçlılık katar, ruh sağlığı normalleşir ve kadınlarla iletişimde daha az sorun vardır.

Bu nedenle, penisin uzunluğuyla övünemeyen erkekler, penisin uzunluğunu artırma eğilimindedir.

Penisi büyütmenin popüler yolları

Sözde etkili penis büyütme için çok çeşitli teknikler vardır. Bununla birlikte, her erkeğin bedeni bireyseldir ve bedenini kendi tercihlerine ve duygularına göre nasıl değiştireceğini seçmesi önerilir.

Fallusun uzunluğunu değiştirmenin en yaygın yolları şunlardır:

 • işinizi zevkle birleştirmenizi sağlayan özel masaj;
 • masaj olarak jelqing ve kendini tatmin etmenin çeşitlerinden biri;
 • şifalı otların ve bitkilerin infüzyonlarının uzunluğunu artırmaya dayalı bitkisel ilaç;
 • vakum pompası ve genişletici, kullanım şekillerinde farklılık gösterir, ancak birlikte iyi bir sonuç verirler;
 • ek bir ağırlıklandırma ajanı kullanarak;
 • halk artırma yöntemleri.

Masaj

Masaj, penisin uzunluğunu artırmanın en basit ve ucuz yoludur. Bir erkeğin sadece ellerine ihtiyacı vardır ve prosedürden zevk seviyesini artırmak için bir kayganlaştırıcı kullanılması tavsiye edilir.

İşlemin prensibi sıralı adımlar gerçekleştirmektir:

 1. Öncelikle, kafa dışında gövdenin tüm uzunluğunu kayganlaştırıcı ile kaplamanız gerekir;
 2. daha sonra fallusu yarı dik duruma getirin;
 3. daha sonra penisi tabandan başa doğru yavaşça germeye başlayın.

Masaj, günde 15-25 dakika, 200'e kadar esneme oluşturacak şekilde yapılmalıdır.

Önemli!Masajı mastürbasyonla karıştırmayın. Bu işlemin amacı penisi uzatmaktır ve erken boşalma süreci çok daha zor hale getirir. Bu nedenle penis sürekli yarı dik durumda olmalıdır, eğer dokunursa tamamen "kalkar", kısa bir ara vermesi ve masaja devam etmesi önerilir.

Jelqing Yöntemi

Jelqing, ek egzersizlerin eklenmesiyle aynı masajdır. Süreç nasıl gidiyor? İşlem sırasında, sadece penisi uzatmanız gerekmeyecek, aynı zamanda onu yana götürmeniz, küçük bükme hareketleri yapmanız gerekecektir. Jelqing'in asıl görevi, fallusun tabanını eğitmektir. Egzersizler sayesinde penise giden kan akımı artar ve dokular gelişmeye ve büyümeye başlar.

Sadece translasyonel hareketler yapmak değil, aynı zamanda penisi çıkarmak için baskı altında sıkıca kucaklamak da önemlidir. Direnç tüm uzunluk boyunca hissedilmelidir. Bu teknik, fallusun hem uzunluğunu hem de genişliğini artırmanıza izin verir.

Bitkisel ilaç

bitkisel ilaçlarla penis nasıl büyütülür

Ayrıca, penisin uzunluğunun nasıl artırılacağı sorusuna cevap verirken, bitkisel ilaçları veya kendi hazırladığınız kaynatma maddelerini atlayamazsınız.

Aşağıdakiler en iyi bitkisel ilaç olarak kabul edilmektedir:

 • Ginseng. Kırmızı ginseng, kaynaşmaları ve bileşimdeki varlığı ile takviyeleri, kan akışını iyileştirmek ve fallusun uzunluğunu değiştirmek için iyi olan kasları ısıtmak için iyidir.
 • Kereviz yemenin penisin büyüklüğü ve sertleşme kalitesi üzerinde de olumlu bir etkisi vardır. Bitki çiğ yiyeceklere eklenebilir ve tentür haline getirilebilir.
 • Erkekler ayrıca "erkek" sorunlarına yardımcı olduğu için maydanozu övüyorlar. Bununla birlikte, bitkinin tansiyon ve durumla ilgili bir takım kontrendikasyonları vardır, bu nedenle önce doktorunuza danışmanız önerilir.
 • Nettle. Kan dolaşımını dengelemek için çok etkili bir çare.

Önemli!Yeni parçalanmış ısırgan otu kullanmayın, zehirli bir element içerir. Penisin uzunluğunu artırmak için ısırgan bazlı kremler kullanmaktan da kaçınmanız önerilir, doğru kullanılmazsa ciddi yanıklar yaşayabilirsiniz.

Vakum pompası ve genişletici

Penisin uzunluğunu artıran özel cihazlar da vardır. En önemli mekanizmalar arasında, avantajlarını abartması zor olan bir vakum pompası gibi vardır:

 1. kullanılabilirlik ve kullanım kolaylığı;
 2. iyi hızlı büyütme sonuçları;
 3. düşük fiyat.

Dezavantajlar arasında tek şey var - uzun süreli veya yanlış kullanımdan kaynaklanan hematom riski.

Extender, bir üyeyi sürekli olarak yapay olarak esneten bir mekanizmadır. Cihaz penise tutturulur, yanlara sabitlenir ve belirli bir uzunlukta penisi çok az dirençle sürekli çeken bir halka vardır. Yöntemin ana dezavantajı, estetik görünümü büyük ölçüde etkileyen düzensiz bir halka şeklindeki ödemin oluşmasıdır.

Kargo kullanımı

penis büyütme için asılı ağırlık

Ağırlığı sabitleyerek penis büyütmek de mümkündür. Bunu yapmak için, erkek organa (genellikle bir genişletici üzerinde) sabitlemeniz ve gün boyunca yürümeniz gerekir. Ortalama olarak penis büyütme işlemi günde 3 ila 6 saat sürer.

Önemli!Bir uzman kargonun ağırlığını hesaplamalıdır! Yük hafif görünse bile yükü kendi başınıza artırmanız önerilmez.

Bu ağırlıklar genellikle yaşamın normal seyrine engel değildir. Ancak çok aktif bir ritim göz önüne alındığında, sürekli kullanım gerektirmeyen diğer daha güvenli yöntemlere başvurulması tavsiye edilir.

Kozmetik müstahzarlar

Hem uzunluğu hem de genişliği nasıl artırabilirim? Kozmetik preparatların yardımıyla. Penisin uzunluğunu değiştirmek için esas olarak kremler ve jeller kullanılır. Ancak kullanmadan önce genital bölgenin hijyenine kesinlikle özen göstermelisiniz. Bitki örtüsünden tamamen kurtulmak gerekiyor. Bu aynı zamanda namluyu görsel olarak uzatmaya yardımcı olacaktır ve belki de üçüncü taraf araçlarının kullanımına duyulan ihtiyaç tamamen ortadan kalkacaktır.

Nasıl çalışır?

Kan dolaşımını iyileştirmeye ve hafif ödem geliştirmeye yardımcı olan ısıtıcı maddeler içerirler. Bundan dolayı peniste hafif bir artış olur. Bu ürünlerin ilişkiden hemen önce kullanılması daha çok tavsiye edilir. Kalıcı bir etki için kremin uzun süre uygulanması gerekir. Kurs ortalama üç ila on iki ay sürer. Preparatların jelqing veya masaj ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Bu tekniklerin kombinasyonu, mümkün olan en kısa sürede maksimum etkiyi elde etmenizi sağlayacaktır. Bununla birlikte, herhangi bir kozmetik ürünü kullanmadan önce, alerjik bir reaksiyonun tezahürü için hafif bir test yaptırmalısınız. Nasıl yapılır? Bunun için bileğin iç tarafına küçük bir ürün sürmeniz ve yarım saat beklemeniz gerekir. Kızarıklık ve kaşıntı yoksa, kremi belirtildiği gibi uygulayabilirsiniz.

Olumlu nitelikler

Bu tür araçların çok çeşitli avantajları vardır:

 • kullanım güvenliği;
 • düşük ilaç maliyeti;
 • uygulama kolaylığı;
 • fazla zaman almaz;
 • rahatsızlığa neden olmaz;
 • , inanılmaz keyif için 2'si 2, kayganlaştırıcı ve büyütme jelini de birleştirir.

Önemli!İstenmeyen sonuç riskini azaltmak için, ilaçları yalnızca güvenilir satıcılardan veya eczanelerden satın almanız önerilir. Hem dış kabukta hem de iç kabukta tüm koruyucu filmlerin varlığına da dikkat etmek gerekir.

Yan etkiler

Ana yan etki, alerjik bir reaksiyondur, ancak test, böyle bir talihsizliğin önlenmesine tamamen yardımcı olacaktır. Ayrıca, bir çare uzun süre kullanıldığında, bağımlılık meydana gelebilir ve artış tek bir yerde durgunlaşacaktır. Bu etki nasıl ortadan kaldırılır? Kremin her üç ayda bir analogla değiştirilmesi önerilir.

Kremi uygularken baş bölgesi ile temastan kaçınmak önemlidir. Krem, üretrada tıkanmaya neden olabilir ve başlanırsa süreç çok ağrılı olacaktır. Bununla birlikte, genel olarak, kullanma talimatındaki kurallara kesinlikle uyarsanız, krem ​​zararsızdır.

Penisi büyütmenin diğer yolları

Penisin uzunluğunu artırmanın başka yolları da vardır. En popüler, ancak tamamen güvensiz yöntemlerden biri, penis uzunluğunun cerrahi olarak artmasıdır. Prosedür, penisin tabanına küçük bir silikon top yerleştirmeyi içerir. Ancak bu yöntemin birçok kontrendikasyonu ve yan etkisi vardır. Bunların arasında fallusun his kaybı ve tam iktidarsızlık vardır. İmplantın çıkarılması aynı zamanda erkeklerde güçle ilgili sorunlara da yol açar, bu nedenle insanlığın güçlü bir yarısı daha güvenli ve daha ucuz teknikleri kullanmayı tercih eder.

Halk tarifleri

Ayrıca internette, doğal içeriklere dayalı geleneksel tıp için birçok tarif bulabilirsiniz.

Çeşitli araçlar bulunabilir, örneğin:

 1. ısırgan otu veya ginseng merhemi;
 2. kan dolaşımını iyileştirmek için
 3. kaynatma;
 4. bitkisel ve kök tentürleri;
 5. Sık kullanım için öğütme.

Halk yöntemlerinde, penisin uzunluğunu artırmak için çeşitli komploların ve duaların varlığını da sıklıkla bulabilirsiniz.

Kontrendikasyonlar ve önlemler

Cinsel organları büyütmek için yapılacak her türlü manipülasyon ürolog ile koordine edilmelidir. Genellikle erkekler, yakın sorunları olan bir doktora gitmekten utanırlar, ancak istatistiksel verilere göre, uzmanlar genellikle penisin küçük boyutuyla değil, hastaların başarısız deneyimlerinin sonuçlarıyla uğraşmak zorunda kalırlar. Bu nedenle, tüm prosedürler ve ilaçlar önce bir doktor tarafından onaylanmalıdır.