Penis Büyütme İçin Masaj Nasıl Yapılır

penis masajla nasıl büyütülür

Her saniye adam cinsel organlarının büyüklüğünden memnun değildir. Artık penisin boyutunu artırmaya yardımcı olan birçok araç ve teknik var.

Biri masaj olmak üzere herkesin kullanabileceği yöntemlerle bir organın hacmini ve uzunluğunu artırmak mümkündür.

Pek çok ilginç ve etkili teknik var, bu yüzden bu soruna doğru yaklaşır ve düzenli olarak pratik yaparsanız, gerçekten sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Verimlilik

Büyütme için penis masajı farklı olabilir, çünkü çok çeşitli teknikler vardır. Seçime doğru yaklaşırsanız, organı yaklaşık 3 cm büyütebilirsiniz ki bu oldukça fazladır.

Bu sürecin uzun olduğunu ve belli bir sorumluluk gerektirdiğini belirtmekte fayda var çünkü penisi büyütmek için masaj düzenli olarak ve günde birkaç kez yapılmalıdır. İlk sonuçlar, daha önce değil, yalnızca birkaç ay sonra farkedilir.

Önemli!Masaj yapmayı bırakırsanız, elde edilen tüm sonuçlar bir süre sonra kaybolur. Elde edilen sonucu korumak için, özellikle gerçekten zor olmadığı için sürekli masaj yapmak gerekir.

Doğru masajla her ay 0, 5 cm'den, hatta bazen 1, 5 cm'ye kadar penis büyütme elde edebilirsiniz.

Hazırlık

Masaj için uygun hazırlık, etkinliğinin ve verimliliğinin anahtarıdır. Sadece zihinsel olarak değil fiziksel olarak da hazırlık yapmak gerekir. Her şeyden önce, tüm kısıtlamaları ve klişeleri kaldırmaya değer. Kendinize bir hedef belirleyin ve ona doğru yürümeye başlayın.

Fiziksel uygunluk hakkında konuşursak, aşağıdaki aşamalara ayrılabilir:

  • tam bir rahatlama, sakinlik ve hatta nefes almak, harika bir başlangıcın anahtarıdır;
  • soyun, sizin için rahat bir pozisyon alın;
  • organın dokularını hazırlayın - penis ve testisler üzerinde hafif vuruş hareketleri yapın, hareketler heyecan verici olmamalı, gevşetici olmalıdır.

Hazırlık uyarılmaya neden olduysa, aşağıdaki basit prosedürü uygulamanız gerekir - yumuşak bir havluyu oda sıcaklığında suya batırın ve penise uygulayın. Prosedürü birkaç kez tekrarlayın. Bu, kan akışını artıracak, ancak uyarılmaya neden olmayacaktır.

Düzgün bir şekilde uygulanan masaj, yalnızca boyutu artırmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda boşalmayı kontrol altına almaya, cinsel ilişki süresini uzatmaya ve cinsel aktiviteyi artırmaya yardımcı olur.

Ana türler ve teknikler

Penisin masajla nasıl büyütüleceğini merak ediyorsanız, o zaman birçok teknik var, sadece en uygun olanı bulmanız gerekiyor. Basitten karmaşığa doğru pek çok teknik var. Tabii ki, en basitlerinden başlamalı ve daha karmaşık olanları yavaş yavaş ustalaşmalısınız.

Jelqing Tekniği

Penisinizi büyütmek istiyorsanız, düzenli olarak masaj yapılmalıdır - bu, olumlu sonuçlar elde etmenin önemli koşullarından biridir. Jelqing tekniği oldukça karmaşıktır, yeni başlayanlar en basit egzersizlerle başlamalıdır.

Bu tekniğe başlamadan önce hazırlanmanız gerekir. Ilık rahatlatıcı bir duş alabilir, sıcak suyla kompres yapabilirsiniz. Sonuç olarak, penisin iyi ısınması.

Önemli!Isınma prosedürleri direkt olarak penis ile yapılmalıdır, skrotuma dokunmak kesinlikle yasaktır!

penis büyütme için jelqing tekniği

Jelqing kuru veya ıslak olabilir. Aradaki fark, özel jellerin veya kremlerin ıslak teknikle kullanılmasıdır. Öncelikle egzersizleri iki günde bir yapmalısınız, üç aylık düzenli masajın ardından her gün özel egzersizler yapabilirsiniz.

Tekniğin özü, cinsel organlar üzerindeki mekanik etkidir. Üye, tabanda iki parmakla tutulur, avuç içi gövde boyunca kayar. Artık tüm yüzeyi etkilemeden penisi aşağıdan yukarıya doğru uzatmak gerekiyor - kafaya dokunulmamalıdır.

Tam bir ereksiyon olmaktan kaçının. Bu olursa, birkaç dakika egzersiz yapmayı bırakın. Egzersiz süresi - 10 dakikaya kadar.

Islak teknik için bir jel veya kayganlaştırıcı kullanın. Sağdan sola germe hareketleri yapın. Ellerinizi periyodik olarak değiştirin. Yeni başlayanlar için 100'den fazla set yapmamalısınız. Etkinliği artırmak için penis büyütme için özel kremler kullanabilirsiniz.

Tao Tekniği

Tao tekniği kullanılarak penis büyütme masajı nasıl yapılır? Teknik jelqing'e benzer, ancak tüm hareketler çok yavaş gerçekleştirilir.

Jelqing sırasındaki hareketler ve Tao tekniği sağımı anımsatır, parmaklarınızla kanı kafaya "sürmeye" çalışır, sabitlerken birkaç saniye tutun. İncelemelere göre, bu teknik penisi yarım yılda 7 cm'ye kadar artırabiliyor. Doğru ya da değil - herkes kendisi için karar verir, ancak düzenli eğitimle belirli sonuçlara ulaşmak oldukça mümkündür.

Uli'nin Tekniği

Uli tekniği ile penis büyütme masajı nasıl yapılır? Bu teknik, hacmi ve uzunluğu artırmak için iyi çalışır. Diğer tekniklerin aksine uli, % 100 ereksiyon halindeki penis üzerinde yapılır.

Bu masajın iki türü vardır:

  1. çift- penis iki halka halinde kenetlenir - tabanda ve kafada. Yeni başlayanlar için zaman - en fazla 40 saniye, deneyimle, süre artar;
  2. ters- ellerin konumu çift sokaktakiyle aynıdır, fark, üst halkanın penisin tabanına uzanmasıdır. Yeni başlayanlar için 20 tekrara kadar.

Uygulanan basıncın kaydını tutun. Herhangi bir hareket rahatsızlığa neden olmamalıdır.

Kegel Tekniği

Masajla penis büyütme, ek mali maliyet gerektirmeyen mükemmel bir tekniktir. Tek gereken zaman ve sebattır. Kegel tekniği, istenen sonucu elde etmek için başka bir harika seçenektir.

Teknik, pelvik kasların çalıştırılmasına dayanır. Bu, daha detaylı çalışma gerektiren karmaşık bir tekniktir. İlk olarak, pelvik taban kaslarının tam yerini nasıl belirleyeceğinizi öğrenmeniz gerekir, çünkü birçok erkek nerede olduklarını bilmiyor ve tamamen farklı bir kas grubunu çalıştırıyor.

Önemli!Kasların dinlenmesine izin verilmelidir, bu nedenle bu teknikle egzersizin yoğunluğu orta düzeyde olmalıdır.

İlk egzersiz kas gerginliğini ve ardından tamamen gevşemeyi içerir. İlk olarak 20'ye kadar yaklaşım yapılır, kademeli olarak sayı 100'e çıkar. İkinci egzersiz kas gerginliği ve kasları birkaç dakika bu durumda tutmaktır. Bu egzersiz, herhangi bir uygun zamanda yapılabilir - gün içinde birkaç kez.

Üçüncü egzersiz pelvik kasları sıkmaktır, çabalar kademeli olarak artırılmalıdır. İdrara çıktıktan sonra başka bir egzersiz yapılır - damlaların sallanması, anüs genişlerken kasları ters yönde sıkmak gerekir.

Egzersizler, penisin dik olmayan halindeyken yapılmalıdır, ancak bu çok önemli değildir.

Diğer Teknikler

Penisin masajla nasıl büyütüleceği birçokları için ilgi çekicidir. Uygun bir teknik bulmak zor değil, çünkü gerçekten çok var. Daha konservatif yöntemlerle sonuç alabileceğiniz için cerrahi müdahaleye başvurmanıza gerek yoktur. Doğru hareketler genital organı artırabilir, çünkü aslında o bir kastır. Herhangi bir işlemden önce bir doktora danışmanız tavsiye edilir.

En yaygın olanları, pratikte kontrendikasyonları olmayan ve doğru kullanıldığında güvenli olan manuel tekniklerdir.

Hemen hemen tüm teknikler için ana egzersiz, penisi tek elle (veya iki parmağınızla) bir halkaya sıkıştırmaktır. Üye aşağı ve yukarı ve sonra sola ve sağa çekilmelidir. Böyle bir egzersizden sonra bir şey daha yapılabilir - organın başını kanla doldurmak. Bunu yapmak için penisi başınızın biraz altında parmaklarınızla sıkıca kavrayın ve birkaç saniye sabitleyin. Fiksasyon süresi kademeli olarak artırılmalıdır.

Kontrendikasyonlar

Masaj yapmak için neredeyse hiç kontrendikasyon yoktur. Dikkat edilmesi gereken tek şey, organda yaralanma varsa, tamamen iyileşene kadar egzersizleri ertelemektir.

Bireysel kontrendikasyonlar olabileceğinden, egzersiz yapmadan ve bir teknik seçmeden önce bir doktora danışın.

Ayrıca kontrendikasyonlar şunları içerir:

  1. rektal patoloji;
  2. prostatit;
  3. sistit;
  4. MPS bulaşıcı hastalıklar.

Güvenlik Teknikleri

Masaj yaparken eller temiz ve kuru olmalı, yaralanmaları ve çizikleri önlemek için tırnakları kesilmiş olmalıdır. Hareketler düzgün olmalı, her durumda güçlü basınç, organın uzun süreli klemplenmesi hariç tutulmuştur. Yeni başlayanlar çok uzun süre pratik yapmamalı ve organı fazla uzatmamalıdır. Her şeyin ölçülü olduğunu ve bu durum için de geçerli olduğunu unutmayın.

Doğru yapın ve o zaman sonuçlar sizi bekletmeyecek - hoş bir şekilde şaşıracaksınız ve ruh eşinizi şaşırtacaksınız.