Mastürbasyon ile penisi büyütmek mümkün mü

penis mastürbasyon ile nasıl büyütülür

Erkekliği büyütmenin en iyi yolunu bulma çabasıyla her genç erkek şu düşünceye döner: "Mümkün mü ve mastürbasyon yardımıyla penis nasıl büyütülür? "

Erkek nüfusun% 98'inin mastürbasyon yaptığı, ancak erkeklerin dörtte birinin büyüklüklerinden memnun olduğu kabul edildiğinden, soru artışa neyin katkıda bulunduğunu ortaya koyuyor. Özel bir teknik var mı?

Yöntem verimliliği

Mastürbasyonun penis boyutuna etkisi hakkında pek çok efsane ve teori vardır. Bazı katılımcılar, bağımsız okşamalarla saygınlıkta şüphesiz bir artış gözlemlediklerini iddia ediyorlar. Diğerleri ise tam tersine, doğal ilişki dışında herhangi bir etki ile penisin boyutundaki artışın durgunluğundan şikayet ederler. Yine de diğerleri manipülasyondan herhangi bir fark görmedi.

Bununla birlikte, istatistikler ve gözlemler yanıt eksikliğini destekleme eğilimindedir. Mastürbasyonun sürekli artmasıyla, tek bir erkek penisten memnuniyetsiz kalmayacaktır. Gereksiz derecede büyük bir haysiyetten duyulan memnuniyetsizliğe ek olarak.

Ayrıca ergenlik döneminde mastürbasyon çok etkili kabul edilir, stresi azaltmaya yardımcı olur ve evde penis büyümesini etkiler. Düzenli olarak kendini tatmin etmenin eşlik ettiği ergenlik, penisin uzamasını teşvik eder, kan akışını iyileştirir, meni durgunluğuyla ilişkili birçok olası hastalığı ortadan kaldırır.

Önemli!Genital organların hastalık ve patolojilerinin olmaması, uygun gelişimin ve optimal boyutlara ulaşmanın ana garantisidir.

Yetişkinlikte, mastürbasyonun etkinliği tamamen masaj tekniğine bağlıdır.

Jelqing, penis için popüler bir egzersizdir. Bu özel yöntemin en etkili ve basit olduğuna inanılıyor. Ancak sonuçlar küçüktür ve genellikle kısa ömürlüdür. Avantajlardan biri, işlem sırasında yaşanan zevki not edebilir.

Mastürbasyonun Faydaları

Kaç bilim insanı tartışırsa tartışsın, mastürbasyonu ne günah kategorisine ne de deliliğe yol açan en tehlikeli hastalık içine sokmadılar. İnsanlar mastürbasyon yaptılar ve kanıtlanmamış teorilerden ve az sayıdaki "uzmanlardan" gelen suçlamalardan vazgeçme niyetinde değiller.

Çoğu, kendi kendini tatmin etmenin inkar edilemez bir dizi faydasına dikkat çeker:

 1. Ruh üzerinde olumlu etki. Boşalma, mutluluk hormonunun büyümesini uyarır ve sinir sisteminin dengelenmesine yardımcı olur. Ancak klasik ilişkinin duygusal durumu etkileme açısından daha fazla faydası olduğunu belirtmekte fayda var.
 2. Prostatit ve diğer üreme sistemi hastalıklarının gelişiminin önlenmesi.
 3. Hafıza da iyileşir, kalp kasının çalışması stabilize olur, stres ve depresyon azalır.
 4. Mastürbasyon, bir erkeğin vücudundaki antikor üretimini% 40 artırır, bu da bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve bulaşıcı hastalıkların gelişmesini önlemeye yardımcı olur.

Erkek yoksunluğu ürolojik sorunlara yol açar. Bu nedenle, uzun süre geleneksel ilişkinin olmadığı zamanlarda (iş gezileri, eşin olmaması), penisi büyütmeye de yardımcı olacak cinsel mastürbasyona başvurulması önerilir.

Prosedür için hazırlanıyor

penis büyütme için mastürbasyon tekniği

Penis büyütmede mastürbasyonun faydalarını ve zevkini en üst düzeye çıkarmak için birkaç önemli kurala uymanız önerilir:

 • İlk adım, birinin müdahale etme riskinin tamamen ortadan kaldırıldığı sessiz ve rahat bir yer bulmaktır. Kendinizi mastürbasyon yaparken bulmanın getirdiği stres, iktidarsızlığa yol açabilecek ciddi zihinsel travmalara yol açabilir. Bu büyük ölçüde gençler için geçerlidir.
 • Hijyene dikkat edilmesi gerekiyor. İşlemden önce ve sonra duş almanız ve penisinizi ve ellerinizi iyice durulamanız önerilir. En iyi seçeneğin hala prezervatif kullanılması olduğu düşünülmektedir.
 • Fantezi ve kayganlaştırma, en doğal zevk için vazgeçilmez yardımcılar haline gelecektir.
 • Daha iyi penis ereksiyonu için, porno izlemeli veya erotik dergilere zaman ayırmalı, heyecan verici müzikler çıkarmalısınız.

Mastürbasyonla penisi büyütmek için geçen süreyi dikkate almak önemlidir. Atmosferin kendisi bile samimiyete elverişli olduğunda, akşamları kendini tatmin etmek daha iyidir. Ve prosedür, boşalmadan bağımsız olarak günde 20 ila 40 dakika sürmelidir.

İsteğe bağlı!Penisinizi büyütmek için doğru şekilde mastürbasyon yapmayı da öğrendikten sonra partnerinize teknikleri öğretebilir ve sevgili ellerinizin okşamalarının tadını çıkarabilirsiniz.

Mastürbasyon Teknikleri

Yalnızca dört temel mastürbasyon tekniği vardır:

 1. Yumruk.Bunu yapmak için penisi tüm parmaklarınızla kavrayın, parmak eklemlerinizi sizden uzaklaştırın ve öne doğru hareketler yapın.
 2. Avucunuzun içinde.Her şey aynı, sadece parmak eklemleri size bakıyor ve baş parmak aşağıyı gösteriyor.
 3. Tamam.Gövde, bir halka oluşturacak şekilde sadece birkaç parmakla tutulmalıdır. Büyük bir orta veya onunla bağlantılı bir indeks olabilir.
 4. 3-4 parmakla tutuş.Başparmak size doğru ve sizden 2-3 parmak uzağa doğru yönlendirilmelidir. Parmaklarınızı bir halkada kapatmamanız önemlidir.

Mastürbasyon ile penisi büyütmek için jelqing tekniğine başvurulması önerilir. Yöntemin özü, klasik yukarı ve aşağı hareketleri gerçekleştirmekten ibarettir, ancak belirli bir basınçla, olduğu gibi namluyu germeye izin verir. Ayrıca, daha fazla stimülasyon için, bükme, baş sallama, penisi nesnelere vurma kullanabilirsiniz.

Bu sırada, boş elinizle skrotumu ve testisleri okşayabilir, perine ve anüsü uyarabilir ve meme uçlarını çekebilirsiniz. Anüse aynı anda penetrasyon inanılmaz bir zevk verecek ve hafif bir prostat masajı düzenleyecektir. Yöntemin etkili olabilmesi için basit vibratör ve pompaların kullanılması da önerilir.

Kontrendikasyonlar ve önlemler

Penisin mastürbasyonla nasıl büyütüleceği sorusuna cevap verirken, bu yöntemin kullanımını veya genel olarak penisin büyümesini sınırlayan bir takım nedenlere dikkat edilmelidir.

Ana sapmalar şunlardır:

 • cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve cinsel yolla bulaşan diğer hastalıklar;
 • genitoüriner sistem iltihabının gelişimi;
 • endokrinolojik hastalıklar;
 • kardiyovasküler sistemin çalışmasındaki
 • sapmalar;
 • normal veya büyümüş penis.

Önemli!Mastürbasyon penisi büyütebilir ama kendi hislerinizi ihmal edemezsiniz. Peniste kısmi veya tam bir his kaybı varsa, işlemin derhal durdurulması tavsiye edilir. Ve bunun tekrar olmaması için iyi bir yağlayıcı kullanmak daha iyidir.

Penis büyütmenin birçok farklı yöntemi vardır. Bazıları etkilidir, bazıları değildir, ancak doğru mastürbasyon, haklı olarak evde penis boyutunu değiştirmek için en iyi prosedür olarak kabul edilir. Verimlilik yalnızca bireysel özelliklere ve tekniğin işleyişine olan inanca bağlıdır.