Bir erkek penis kalınlığını cerrahi ve ev yöntemleriyle nasıl artırabilir?

Erkekler arasında en popüler sorulardan biri penisin kalınlığının nasıl artırılacağıdır. Bazı nedenlerden dolayı penisin bu parametresinden memnun olmayan daha güçlü cinsiyet temsilcileri tarafından sorulur. Samimi bir doğa problemini çözmek için modern cerrahi yöntemler önerilmektedir. Penis kalınlığını düzeltmek için ev yöntemlerini de kullanabilirsiniz.

Standart boyut kavramı

Erkeklerin penislerinin boyutunu ortalamayla karşılaştırdıktan sonra evde penis kalınlığını nasıl artıracakları hakkında soruları olur.

Yapılan araştırmalara göre dik durumdaki bir erkeğin penisinin ortalama büyüklüğü 12-13 cm'ye ulaşır Penis kökünden baş ucuna kadar ölçü alınmalıdır. Ölçerken, üreme organının çapı ve çevresi gibi birkaç gösterge dikkate alınır.

İlgi çekici olan sadece penisin uzunluğu değil aynı zamanda kalınlığıdır. Normalde penisin çevresi yaklaşık 10-11 cm, çapa gelince 3-4 cm.

Kalınlığı artırma yöntemleri

Aslında, bu konuya sorumlu ve yetkin bir şekilde yaklaşırsanız, bir erkeğin penisinin kalınlığını artırmak oldukça mümkündür. En iyisi, üreme organını düzeltmek için en iyi yöntemi önerebilecek deneyimli bir uzmanın desteğini almaktır.

Enjeksiyonlar

Hyaluronik asit enjeksiyonları penisin boyut olarak büyümesine yardımcı olur. Kendi dudaklarını düzeltmek ve dolgunlaştırmak isteyen kadınlar tarafından aktif olarak kullanılırlar. Erkek penisine yapılan enjeksiyonlarla da aynı sonuç elde edilir.

Enjeksiyonlar lokal anestezi altında yapılır. Tüm prosedür 30 dakikadan fazla sürmez. Hasta eve gidebildikten sonra hastanede kalması gerekmez.

Hyaluronik asit enjeksiyonları cerrahi olarak kabul edilmez. Prosedür sırasında, jelin enjekte edildiği sadece bir delik açılır. Bundan sonra 2 hafta boyunca erkeğe ilişkiden kaçınması tavsiye edilir.

Enjeksiyondan sonra penisin kalınlaşmasının etkisi 6 ay boyunca gözlemlenebilir. Bazen bu süre bir yıla ulaşır.

Lipofilling

Lipofilling

Lipofilling, penisin kalınlığını güvenli bir şekilde nasıl artırabileceğiniz sorusuna cevap veren başka bir prosedürdür. Bu ameliyat, hastanın doğal yağ dokusunun penise nakledilmesini ifade eder. Sorunlu bölgelerden malzeme almak gelenekseldir. Daha sonra üreme organının derisinin altına enjeksiyon yöntemi ile dağıtılır.

Bilmeniz gerekiyor! Deri altı yağ kendiliğinden çözülebilir. Bu nedenle penis kalınlaştırma prosedürü kısa sürmektedir.

Yağ dokusunun girmesinden sonra peniste düzensizlikler ve şişlikler görülebilir. Ayrıca şişkinliğin gelişimi de dışlanmamaktadır.

Deri ve yağ parçalarının nakli

Lipofilling uzun vadeli bir sonuç vermediğinden, uzmanlar onu biraz değiştirmeye karar verdi. Şimdi doktorlar, erkeklere penisin daha kalın olmasını sağlayan deri ve yağ parçalarının naklini teklif ediyor.

Ameliyat, hastanın gluteal bölgesinden doku gerektirir. Yüksek yoğunluklu olmaları ve farklı yoğunluklardaki yüklere karşı iyi direnç göstermeleri nedeniyle transplantasyon için daha uygundurlar. Çitten sonra vücutta görünmez izler kalır.

Ameliyat sırasında uzman, penis şaftı boyunca uzanan 2 kesi yapar. Hazırlanan şeritler penis dokusunun üst kısmının altında düzleştirilir. Bundan sonra cerrahın kesikleri dikmesi gerekir. Operasyon ortalama 2-3 saat sürmektedir.

Soğukta bir adam

Kas dokusu ototransplantasyonu

İşlem uzun süreli bir sonuç vaat ediyor. Otolog nakil işleminde fasiyal yağ dokusu kullanılır. Fasiyal-kas elementleri de etkilenebilir. Gelecekte başarılı aşılama ve düzgün işleyiş şansını artıran vasküler bir pediküle sahiptirler.

Önemli! Kas dokusu ototransplantasyonu penisin kalınlaşması ile ilgilenen her hasta için uygun değildir. Operasyonun bir erkeğin sağlığı için tehlikeli olabileceği uygulamasında ciddi kontrendikasyonlar var.

Üreme organının kalınlığını düzeltmenin bu yönteminin bir dizi önemli avantajı vardır:

 • Uzun süreli sonuçlar sağlar.
 • Penisin boyutunu sadece kalınlık değil, uzunluk olarak da arttırır.
 • Olumsuz sıcaklıklara maruz kaldığında penisin kasılmasını önler.

Bir erkeğin ototransplantasyon için kontrendikasyonları varsa, doktor, penisin kalınlığını artırmak için daha güvenli bir yöntem seçmesine yardımcı olacaktır.

Biyobozunur matris ile penis kalınlaştırma

Bir erkeğin penisinde hayal kırıklığına uğraması veya daha doğrusu kalınlığında olması durumunda cerrahlar ona yöntemler önerir ve sonrasında penis parametreleri artar. Bu sonuç, biyolojik olarak parçalanabilir bir matrisin yerleştirildiği bir karın ameliyatı elde etmenizi sağlar.

Cerrah, penis derisinin altına özel bir matris yerleştirir. Sonuç olarak, boyutu ve kalınlığı önemli ölçüde artar. İşlem genel anestezi altında yapılır.

Matrisin ameliyattan sonra kök salmama olasılığı yüksektir. Bu durumda, bir dizi istenmeyen sağlık sonucu olan iltihaplanma süreci başlayacaktır.

Abdominal cerrahi bir erkeğe yalnızca belirli endikasyonları varsa reçete edilir. Radikal terapi sürecinde elde edilen sonuç yaşamın sonuna kadar sürer.

Manuel ve donanım teknikleri

Bir uzman size üreme organının parametrelerini nasıl artırabileceğinizi söyleyecektir. Evde penis kalınlığını düzeltmek için iyi sonuçlar veren güvenli yollar önerecektir.

Penisin kalınlığının artırılması, düzenli masaj ve yardımcı cihazlar kullanılarak sağlanabilir.

Manuel tekniklerin penis boyutunu değiştirmedeki etkinliği defalarca kanıtlanmıştır. Tek dezavantajı, masajların hızlı sonuç vermemesidir. Erkekler sabırlı olmalı ve penis hacminin büyümeye başlamasını beklemelidir.

Üreme organının boyutunu büyütmek egzersiz ve düzenli eğitimle mümkündür. Erkekler aşağıdaki egzersizlerle olumlu bir sonuç elde edebilir:

 • Julia. Bu, yarı heyecanlı bir durumda olan penisin kademeli olarak sıkışması anlamına gelir. Bu durumda, Tamam yakalamayı kullanmanız gerekir. Penis tek pozisyonda 15 saniye sabitlenir. Bundan sonra parmaklarınızı biraz hareket ettirmeniz ve bu işlemi tekrarlamanız gerekir. Penisin tüm uzunluğu boyunca benzer manipülasyonlar gerçekleştirilir.
 • Jelqing. Egzersiz, penisin OK yakasını hareket ettirerek kan pompalamanızı sağlar. Penisin tabanından başının konumuna hareketler yapılır. İki elle manipülasyon yapılması tavsiye edilir. Organ üzerindeki baskı değişmeli olmalıdır.
 • Sıkıştırma. Egzersiz, şaftı bir boyunduruk ile sıkarak penisteki basıncı korumayı gerektirir.

Bir erkek yardımcı cihazları paralel olarak kullanırsa eğitim etkisi artacaktır. Üreme organının kalınlığının arttırılması, uzatıcılar ve ereksiyon pompaları ile sağlanabilir.

Operasyonel Olmayan Yöntemler

Penislerini kalınlaştırmak isteyen erkekler için ameliyatsız düzeltme yöntemleri de faydalıdır. Ameliyattan daha güvenli kabul edilirler. Yöntemlerin bir başka avantajı, uygulamalarının evde kullanılabilirliğidir.

Masaj ve Egzersiz

Bir erkeğin penisinin kalınlığını arttırmanın en kolay yolu, düzenli egzersiz ve masajdır. Her seçeneği ayrı ayrı değerlendirmeye değer.

Egzersiz sırasında özel bir kayganlaştırıcı kullanılması önerilir. Olası yaralanmalardan kaçınmaya ve bireysel manipülasyonların penisle uygulanmasını kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır.

Dikkat edin! Eksik ereksiyon ile egzersiz yapılmalıdır. Şiddetli rahatsızlık ve ağrıya neden oluyorsa egzersize girmek yasaktır.

Masaj, cinsel organlar boyunca ellerle dairesel hareketlerle yapılır. Penisin tabanından başının en ucuna kadar hareket etmeniz gerekir. Egzersizlerde olduğu gibi, manipülasyon yapmadan önce, parmaklarınız ve avuç içi ile üzerinde kaymayı iyileştirmek için penise yağlayıcı uygulamanız gerekir.

Penis kalınlığını artırmak için genişletici

Genişletici

Erkekler satışta üreme organının kalınlığını artırabilecek özel cihazlar bulabilirler. Uzatıcıyı kesinlikle talimatlara göre kullanırsanız, penisin hacmini artırır ve aynı zamanda ona zarar vermez.

Genişletici şu şekilde kullanılır:

 1. Penisin yardımcı cihazda güvenli bir şekilde sabitlenmesi gerekir.
 2. Cihazın yardımıyla üreme organını iyice sıkmanız gerekiyor.
 3. Bu durumda, dokularının yeterince gerilmesi için penisin belli bir süre bırakılması gerekir.

Bu eylemler, her seferinde yükü artırarak günlük olarak gerçekleştirilmelidir.

Penisin parametrelerini büyütmenin ilk sonuçları, genişleticinin kullanılmaya başlanmasından 2 ay sonra fark edilir hale gelir.

Bu yöntem, daha sonra yaşamın sonuna kadar muhafaza edilen penisin boyutunu ayarlamanıza izin verir. Bu, ameliyatsız yöntemin temel avantajıdır.

VakumPenis kalınlığını artırmak için vakum pompasıpompası

Erkekler, genişletici yerine bir vakum pompası kullanır. Cihaz, üreme organının kalınlığını değiştirmenin geçici bir etkisini verir. Aynı zamanda güvenli ve acısız bir şekilde doğru zamanda artırmanıza olanak tanır.

Bir pompa ile penis büyümesi, etrafındaki düşük atmosferik basıncın ortaya çıkması nedeniyle kan akışındaki güçlü artış nedeniyle oluşur.

Bu cihazdaki prosedür 20 dakikayı geçmemelidir. Aksi takdirde, erkek penisin koyulaşması ve üzerindeki mühürlerin ortaya çıkması ile tehdit edilir.

Merhemler ve kremler

Penisin çapının nasıl artırılacağını bilmek isteyen birçok erkek, hedefe ulaşmak için özel kremler ve merhemler kullanmayı tercih ediyor. Bu tür fonlar, samimi organdaki kan dolaşımını artırabilir. Büyüklüğünde yukarı doğru bir değişiklik olduğu için. Ek olarak, yerel kozmetik ürünlerin güç ve erkek ereksiyonu üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

Çoğu merhem ve krem ​​hormonal bileşenler içerir. Bu nedenle sağlık sorunlarının oluşmasını önlemek için kullanmadan önce bir uzmana danışmanız şiddetle tavsiye edilir.

Hormon hapları

Sistemik hormonal preparatlar, erkeklerde penisin gelişimi ve büyümesi üzerinde olumlu bir etkisi olan testosteron içerir. Uygulaması kesinlikle bir uzman gözetiminde yapılır. Aksi takdirde hastanın yan etkilerin oluşmasından kaçınması zor olacaktır.

Doktor reçetesi olmadan penisin kalınlığını ve uzunluğunu arttırmak için hap almak kesinlikle yasaktır. İlaçların kontrolsüz kullanımı, tamamen ereksiyon kaybına ve diğer hastalıklara yol açabilir.

Bir erkek için egzersiz

Erkekler için ipuçları

Penis kalınlığını düzeltmek için benimsenen bu yöntemlerin etkisini arttırmak için, erkekler aynı anda aşağıdaki tavsiyelere uymalıdır:

 1. Abur cuburdan vazgeçmeli ve tamamen sağlıklı bir diyete geçmeliyiz.
 2. Bağımlılıklardan kurtulmak gerekiyor.
 3. Düzenli seks hayatına sahip olmak gerekiyor. Kalıcı bir eşin yokluğunda, samimiyeti mastürbasyonla değiştirmeye değer.
 4. Kendinizi aktif bir yaşam tarzına alıştırmanız gerekiyor.

Penis boyutunu kalınlaştırmak için bir yöntem seçerken, bir erkeğin yaşı, penisinin başlangıç ​​parametreleri ve düzenli olarak düzeltme işlemlerini gerçekleştirme yeteneği gibi ana göstergelere dikkat edilmesi önerilir. Ayrıca en uygun ve güvenli seçeneği önerebilecek bir doktora danışmanız gerekecektir.