Nasıl penis büyütmek yöntemleri

Soru, penis büyütmek için nasıl kendisi ile ilgilidir en sık sorulan ağ. Göre statik veri değil, her modern erkek memnun boyutları haysiyeti. Kurtulmak için kompleksleri ve teslim edebilmek ortak daha eğlenceli temsilcileri güçlü seks başlıyor uygulamak için çeşitli yöntemler sağlayan penis büyütmek için kendin evde.

penis büyütmek için nasıl

Artırmak mı erkeklik mi yapayım?

Biliyor muydunuz, istatistiklere göre, %87'si, erkeklerin arzu artırmak cinsel organı, kadınların %90 rapor ortaklarına, bu ihtiyacı daha derin bir penetrasyon mi? Sonuç olarak, bu eğilimin temsilcilerine güçlü bir zemin oluşturuyor ya da kompleksleri, hayal, büyük, penis, ya da uygulamak için etkin bir eylem ve bunu artırmak. Eğer daha önce bir iddia var ve en etkili bir şekilde artırmak için üye olarak algılanan bilim kurgu, günümüzde bu gerçekten mümkün. Bir soru üzerine, artırabilir miyim üyesi kendisi için, evet iddia, milyonlarca erkek, test çeşitli uygulamaları kendi deneyim ve olumlu bir sonuç almış.

Eğer ilgileniyorsanız, kendisi gibi penis büyütmek için evde, size kendi tavsiyeler. Öğrenin alabilirim aslında penis büyütmek, kendi, bizim, makale vb.

Masaj en etkili bir şekilde artırmak için haysiyet

Artırmak için en kolay yolu, üye, göre, doktorlar ve kullanıcılar için tasarlanmış özel bir masaj. Onu uygulayabilirsiniz kendiniz, evde, herhangi bir zarar üreme özellikleri. Ayrıca, sırasında egzersiz size sunmak için, kendinizi ekstra eğlenceli, yani her iki durumda da, egzersiz, yardımcı olacak özel egzersizler artırmak cinsel organı, pişman olmayacaksınız. Ana avantajları masaj:

1. Güvenlik için erkek vücudu – yokluğunda ani hareketler, pek iyisiniz kendini yaralama;2. Hiçbir kontrendikasyonlar kullanımı – ebilmek üretmek aşağıda sunulan manipülasyon bile varsa hastalığı ile ilişkili kalp-damar sistemi veya ameliyat ertelendi;3. Gerek mali harcama için bu masajı mutlaka satın almak için özel ilaçlar ve ilaçlar uygulanması için orada her evde;4. Allah'ın verim yöntemine göre. çoğu erkek olan test bu şekilde artış onuru kendisi için, o gerçekten yardımcı olur ve istenilen sonucu elde etmek.

Milyonlarca erkek sorgularken tanınan masaj en etkili bir şekilde penis büyütmek için. Uyarır, penise kan akışını hızlandırmak, büyüme, onun bağ dokusu. Ayrıca, özel egzersizler, artış, cinsel organ, hiçbir şekilde yeteneğini etkilemez erkek doğurganlık ve hatta tam tersine, teşvik erkek sağlığı.

Gibi masaj yapmak için artan erkeklik?

Egzersiz sunulan manipülasyon mümkün olacak evde, sizin için uygun herhangi bir zamanda. Neyse başladığınızda egzersiz yapmak – onlar etkili olacak gibi yatmadan önce ve gitmeden önce iş. Eğer sen yaşamak için değil, kendiniz için, bunları uygulamak mümkün banyoda gizlice.

Sunulan masaj şartlı paylaşan iki sahne:

1. Hazırlık (yatıyor pişirme doğaçlama).2. Doğrudan kendisi geliyor.Önce penis büyütmek için nasıl basit bir şekilde masaj yardımıyla, ihtiyacınız hazırlamak için aşağıdaki araçları:1. Küçük bir bezi yumuşak bir kumaş;2. Sıcak su musluk;3. Yumuşak havlu (o, size her zaman kullandığınız).

penis büyütme

Bez olarak kullanabilirsiniz pamuk bezi, saten ya da ipek. Çalışın, sadece doğal malzemeler kullanmak olacaktır güzel bir cilt hissettim ve alerji neden olmaz. Ayrıca dikkat edin bez temiz oldu, yoksa siz kışkırtmak görünüm tahriş.

Sonra, uygulamak için en basit yolu penis emmek hazırlanan maddeyi sıcak su ve iyi için onu sıkmak. Bundan sonra uygulamak gerekir bir bez üzerinde cinsel organı. Isı teşvik kan akışını yol yapacak ve masaj etkilidir. Ne hissediyorum, ne madde soğutulur, tekrar emmek onun sıcak suda. Yapın bu işlemi birkaç kez, ve sonra kuru silin cinsel organı, sonra devam masaj.

Başlamadan önce, penis büyütme basit egzersizler, kabul, uygun bir duruş otururken veya ayakta. Daha sonra, sıkıca kavramak parmak kafa, yavaş yavaş başlayan gecikme bir kenara. Deneyin neden kendimize acı ve rahatsızlık hissediyorum, duraklatın masaj beş dakika tutarak cinsel organı mümkün gerginliği. Ve bu süre sonunda, kafasını bırakın ve masaj üreme organı yumuşak hareketler, bir kez daha uyararak kan akışını ona. Sonra, tekrar asıl manipülasyon bu basit bir şekilde penis büyütmek için, dönüşümlü olarak değişen bir doğru gerilim penis.

Sonra birkaç yaklaşımlar, egzersiz bu egzersiz tamamen kavramak onuru elini çekerek öne doğru tutun ve yaklaşık bir dakika. Sonra, reçel üyesi 10 kez. Bu manipülasyon temsil basit bir ev çare olarak penis büyütmek için bağımsız, ama onların gereklidir üretmek için çok dikkatli bir şekilde kaçınarak, ani hareketler. Onlar zarar, sinir ve sunmak için bir sürü sıkıntı. İçin bir yöntem gerçekten etkili olduğunu, gerçekleştirmek için gereklidir pürüzsüz hareketler ve talimatları izleyin. Görünür sonuç başarılı başarılı zaten sonra 2,5 ay.

Yöntem görselleştirme - başka bir etkili yöntem penis büyütme

Bugün bilinen ve diğer hızlı yolu penis büyütme evde. Örneğin, uzun bir egzersiz için hızlı penis büyütme yöntemini kullanabilirsiniz görselleştirme. Boşuna değil, çünkü, uzmanlar bu bizim düşünce – asıl anlamları. Kendini tanıtan sahibi büyük üyesi yatmadan önce, onuru gerçekten boyutunu artırabilir kendisi. Düşünce kışkırtmak üretimini özel hormonu sorumlu olan büyüme, erkek organ, neden olur, bir daha olmadan bile herhangi bir manipülasyon ve özel araçlar.

Acupressure artırmak için, cinsel organ

Başka bir hızlı yolu penis büyütme – nokta etkisi cinsel organı. Onun aktif olarak kullanılan Asya ve kutlamak, onun büyük verim. Bu bir sır değil ki her insan vücudunun bir parçası ile ilgili belirli bir nokta üzerinde ayak tabanı, avuç içi ve kulak çınlaması.

Doktorlar göre, hatta bir üye için doğa ayrılan özel bir noktası sağlayan, onu artırmak için kısa bir süre. Onu bulmak zordur, çünkü her kişi için o bireysel, ama sen-ebilmek masaj farklı vücut noktaları, almak için gerçek bir iyileşme hızlı bir artış erkek kuvvetler üyesi, iyi, ya da en azından tedavi kendinizi çiftler-üçler sağlık sorunları. Herhangi bir şekilde pişman olmayacaksınız.

Penis büyütme "modası geçmiş" yöntemleri

yolları penis büyütme

Sonunda, sen-ebilmek kullanma halk yolları penis büyütmek. Bu yolu kullanan özel çaylar üretilmektedir resmi ilaç firmaları dayalı özel otlar gibi ile başa çıkmak için farklı erkek sorunları ve teşvik artan çocuk taşıyan bir organ. Ayrıca kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz bu çay ya da infüzyon öğrenmek için kendi kompozisyon.

İçin bir üye daha oldu, demlemek aşağıdaki otlar:

  • Ginseng;
  • Alıç.

Bu otlar ile karakterizedir büyük verimlilik ve mutlaka yardımcı bir amaç için, hangi hedefliyoruz. Ama önce penis büyütmek için eski moda bir şekilde kullanarak sunulan bitkiler, önerilen bir uzmana belirlemek için bireysel eylem sizin için de emin olun onlar neden olmaz, alerjik reaksiyon ya da diğer olumsuz etkileri ile ilgili kişisel intoleransı olan herhangi bir bileşeni.

Donanım teknikleri, penis büyütme

Güvenmiyorsanız masaj, plastik ve otlar kullanabilirsiniz başka bir etkili bir şekilde artırmak için üye. Örneğin, bu amaç için kullanabileceğiniz özel bir cihaz. O bir cihazdır germe egzersizleri, penis büyütme, neden olur, büyüme, bağ dokusu, ve o büyümeye başlar. Bu cihaz giymek ne kadar süre 4-5 saat, bir gün ya da aralıklı don günde 2 saat. Her 20 dakikada bir çorap genişletici artırılmalıdır gerginliği penis üzerinde yarım santimetre. Sonuç olarak, düzenli kullanıma sunulan cihaz, elde etmek mümkün olacak görünür sonucu zaten 3 ay sonra. Ama unutmayın:

1. Kullanmak extender olamaz, altı aydan fazla;2. Uygulama neden olabilir büyük bir rahatsızlık;3. Kullanmak için sunulan bir cihaz olamaz, eğer acı kardiyovasküler hastalığı, tromboflebit, içine nevroz veya yeni transfer ameliyat penis;4. De kabul edilemez bir uygulama varsa, cihazınızın yaralanma bir cinsel organ.

Diğer durumlarda kullanmak extender, saygı, dikkatli kullanım. Unutmayın, etkili o zaman size sorunsuz bir şekilde dağıtmak için bir yük olacak değil, ani hareketler yapmak, zarar, sizin üreme organı.

Benzer aynı özelliklere sahip diğer cihazlar için artan cinsel organ erkek: vakum pompası ve pompası da gayet başa görevleri ile. Satın almak için bu cihazlar kolay, uygun maliyetli özel mağazalarda. Bunları kullanın aynı şema gibi extender, ve keyfini çıkarın hızlı sonuç.

Jeller artırmak için yararları

Eğer ilgileniyorsanız, ne başka bir şekilde penis büyütmek için kullanabilirsiniz, özel jelleri. İsteğe bağlı olarak kabul edilir, çare ve önlenmesi, enerji vs gibi erkek gibi sorunları:

1. Cinsel işlev bozukluğu;2. Kısırlık;3. İktidarsızlık.

Kullanabilirsiniz hatta hemen önce cinsel organ sunmak için bir kadın için bir zevk. Bunu yapmak için, sadece yayılmış penisini yaklaşık 5 dakika önce cinsel ilişki.

Bir başka avantajı Jel, ne arayan, penis büyütmek için nasıl basit bir şekilde kullanabilirsiniz ile birlikte diğer yöntemlerle (masaj, genişletici, otlar, zihinsel etkisi, vb.). Örneğin, birçok erkek için tercih onun altına uygulanan özel nozullar için penis büyütme. Bu nedenle elde edilen birleştirmek, hoş, yararlı – lütfen parter yeni bir heyecan, seks ve etkili bir şekilde artırmak için, cinsel organı da alarak ekstra eğlenceli.

Çünkü, bir soru üzerine, bir yolu var mı penis, biz cevap olumlu. Bugün, orada çok sayıda farklı yöntem uyarılması büyüme, cinsel organ, kendilerini etkili herhangi bir yaşta. Ama unutmayın ki, 30 yaşından sonra bu gerekebilir daha fazla zaman, daha 20 sonuç yine olur sabit sonsuza kadar.

büyük penis

Kendiniz seçebilirsiniz, ne şekilde artırmak için penis ve zevk alınan bir etkisi, ama unutmayın, herhangi bir durumda bir uzmana danışmak gerekebilir. Çünkü, önce üretmek yukarıdaki manipülasyon, daha iyi bir doktora almak için en etkili yöntem, ve kendini korumak olası olumsuz etkilerinin bir sonucu olarak, bir hata yapabilir, her acemi aslında artan kendi cinsel organ.