Gerçek penis büyütme: Penisinizi nasıl büyütebilirsiniz

penisini gerçekten hangi şekillerde büyütebilirsin

Gerçek penis büyütme gerçek mi yoksa kurgu mu? Bilim adamları ve araştırmalar bunun hakkında ne söylüyor? Bu sorular aslında erkek organlarının boyutuna göre üçe katlanmayan önemli sayıda daha güçlü cinsiyetin ilgisini çekiyor.

Bugün, çeşitli penis büyütme yöntemlerinin etkinliğini ve güvenliğini değerlendiren çalışmaları analiz eden uzmanların ulaştığı sonucu bulacağız.

Penis büyümesi için bir uzatıcı kullanma

Torino Üniversitesi'nden Marco Ordena ve Paolo Gonero, giderek daha fazla erkeğin boyuttan memnun olmadıkları için penislerini büyütmek istediğini iddia ediyor. Bu nedenle erkek genital organının büyüklüğünü etkileyebilecek çeşitli yöntemlere büyük ilgi var.

İtalyan araştırmacılar, çeşitli penis büyütme yöntemlerinin etkinliğini ve güvenliğini değerlendiren 10 güvenilir çalışmayı analiz etti. Bunların yarısı 121 kişi üzerinde test edilen çalışma yöntemleridir.

Bisturi kullanımını gerektirmeyen minimal invaziv teknikler 109 kişi üzerinde test edilmiştir. Bunlardan biri penisin gerilmesidir. Buna, fallus üzerine 600 ila 1500 gram arasında değişen bir kuvvet uygulayan bir genişletici yardımcı olur.

Uzatıcılar, uzun yıllar uzuvları, özellikle bacakları uzatmak için kullanılan cihazlarla aynı prensipte çalışır. Plastik cerrahide, daha sonraki ekim için germe sırasında hastanın cilt yüzeyi büyütülür.

penis büyütme genişletici

The Orders ve Gonero, penisinizi bu şekilde de büyütebileceğinizi iddia ediyor. Alıntı yaptıkları çalışmalardan biri, uzatıcıların gerçekte ortalama 1, 8 cm uzattığını, başka bir çalışma, bu yöntem sayesinde penisin 2, 3 cm uzadığını göstermiştir.

Ancak, bu yöntem sorunludur. Bahsedilen ilk çalışmada, sulandırıcının 4 ay boyunca günde 6 saat kullanılması gerekiyordu.

İkinci olarak, aygıtın 6 ay boyunca günde 4 saat takılması gerekiyordu.

Penil Vakum Pompası

Kullanımı aynı derecede sorunludur, ancak çok etkili değildir, penis büyütme için düşük basınçlı bir bölgeden hareket eden bir vakum pompası olmuştur. Siparişler ve Gonero, altı ay kullanılsa bile genital organın boyutunu önemli ölçüde etkilemeyebileceği konusunda uyarıyor.

Bununla birlikte, her iki araştırmacı da pompayı kullanan bazı erkeklerin pompadan memnun oldukları için psikolojik faydalar yaşadıklarını kabul ediyor.

Bununla birlikte, korpus kavernozumda daha fazla kan kalmasına yardımcı olan penisin tabanındaki horoz halkaları yardımcı olabilir. İtalyan uzmanlar, "Bu halkalar, özellikle psikolojik kaygı çeken erkekler için penisin boyutunu artırabilir ve ereksiyonları uzatabilir" diyor. Ancak, bu yöntemi test etmek için yalnızca belgelenmiş iki durumu analiz ettiklerini kabul ediyorlar.

Penis dokusu büyümesi için egzersizler

The Orders ve Gonero, kan dolaşımını iyileştiren ve böylece penisi büyüten oldukça popüler egzersizlerin etkinliğini de test etti.

penis büyütme egzersizleri

1970 yılında İngiltere'den Dr. Brian Richards tarafından önerildi. Seksoloji dergilerinden birinde, bu güçlü yöntemi 32 kişi üzerinde test ettiğini iddia etti. Bunların 28'inde penis ortalama 3, 5 cm uzarken, hacim yaklaşık 3 cm arttı.

Ancak İtalyan araştırmacılar bunu doğrulamıyor. Analizleri, penise giden kan akışını iyileştirmeye yönelik egzersizlerin, penisin çevresini önemli ölçüde uzatmasına ve hatta artmasına izin verdiğini göstermedi.

Bununla birlikte, dünya çapındaki ağda, gerçek bir olumlu etkiye sahip olan jelqing de dahil olmak üzere önemli sayıda teknik bulabilirsiniz. Doğru, istenen sonucu elde etmek için, daha güçlü seks aylarca çalışmak zorunda. İşlem, penis dokularının büyümesini teşvik etmeyi amaçlayan doğal bileşenlere dayalı özel jeller ve kremlerle hızlandırılabilir.

İşlemle penis büyütme

Cerrahi olarak genellikle 2-3 cm olmak üzere gerçek penis büyütme mümkündür Ligamentotomi adı verilen bir operasyonda, bir uzman penisin fallusu pelvik kemiğe bağlayan bağları keser. Bundan dolayı, perineden dışarı doğru uzanır, ancak altı ay içinde, genişletici şeklinde özel bir cihaz kullanılarak ek olarak gerilmesi gerekir.

Ne yazık ki böyle bir ameliyattan sonra cinsel performans düşebilir, çünkü uzunluk arttıkça kavernöz cisimlerin doldurulmasında sorun yaşanması riski artar.

penis büyütme ameliyatı

Penis de tamamen yeniden yapılandırılabilir, ancak falloplasti adı verilen bu prosedür yalnızca anatomik bir kusuru olan mikropenis (7 cm'den kısa) olan kişilere sunulur.

Bu yöntem, derinin ön koldan çıkarılmasını, penis şekline döndürülmesini ve yapay üretra ve şişirilebilir ereksiyon protezleri ile penise implante edilmesini içerir.

Bu şekilde yapılan bir penis, yüzeyi mikropenis dokusuyla kaplı olduğu için uyaranlara duyarlı kalır. Ayrıca tıp, yağ veya kas parçalarının nakledildiği yöntemler sunar.