Evde jel ile penis büyütme. En iyi yağlayıcıların değerlendirmesi

Halk yöntemlerini kullanarak penis büyütme hakkında ciddi bir şekilde düşünün ve sadece, belki de yalnızca uzunluğu 10 santimetreyi geçmeyen sözde mikropenisin sahipleri değildir. Ortalama uzunluklarda, penis büyüklüğü eksikliği sorunu oldukça psikolojiktir, çünkü aslında her iki partner de yüksek cinsel zevk yaşayabilir.

Bu gibi durumlarda, cinsel yaşamınızı çeşitlendirmek, kendinizi önleyici yöntemlerle sınırlandırmak çok daha iyidir.

Penis büyütme için kremler, jeller ve merhemler nasıl etki eder?

İndirimli penis büyütme kremleri var mı? Bugün, bu konuda en uygun fiyatlı ve basit olan erkek genital organının boyutunu artırmaya yardımcı olan birçok araç var - penisin boyutunu artırmak için jeller ve merhemler. Bunları eczanelerden satın alabilir veya özel sitelerde sipariş edebilirsiniz.

Kısa vadeli Etki süresi 2 saati geçmediği için bu tür kremler yakınlıktan önce kullanılır
Uzun Vadeli Penisin uzun süre uzatılması veya kalınlaştırılması amacıyla sistematik olarak kullanılır
Yardımcı Penisi etkilemek, kan akışını hızlandırmak, büyümeyi teşvik etmek için diğer yöntemlere ek olarak kullanılır

Etki, listelenen grupların herhangi birinden elde edilebilir. Fallusu artırmak için diğer önlemlerle birlikte kullanılmaları gerekir.

Bu fonlar aktif olarak ilan edilir, bu yüzden onları satın almak zor olmayacak, asıl önemli olan sahte bir yere düşmemek ve somut bir etkisi olmayacak bir jel satın almamak. Dolandırıcıların yemine düşmemek için, bu fonların çalışma prensibini bilmeniz ve iyi bir fikre sahip olmanız ve bu tür hizmetler alanında kendilerini kanıtlamış üreticiler hakkında bir fikre sahip olmanız gerekir.

Penisi ameliyatsız büyütmenin tüm yollarının, merhemlerin ve diğer farmakolojik ürünlerin sadece etkililiklerini gösterdiğini söylemek güvenlidir ki bu, tembellerin yöntemleri hakkında söylenemez.

"Karıştır ve unut" yaklaşımı bu konuda pek kabul edilemez: fazladan birkaç santimetre ekleme hedefi belirlendiğinden, uzmanların tavsiyelerine azami özenle uymanız, hatta belki birkaç yöntemin kombinasyonuna başvurmanız gerekecektir.

penis büyütme teknikleri

Tüm penis büyütme teknikleri iki amaca hizmet eder:

 1. doku genişlemesine bağlı olarak uzunlukta fizyolojik artış;
 2. kavernöz cisimlerin "pompalanmasının" aktivasyonu, yani basitçe zayıf güce karşı mücadele.

Şaşırtıcı bir şekilde, bazen ikinci yaklaşım daha da etkilidir: prostat ve kardiyovasküler sistemin işleyişindeki aksaklıklar, "alt kattaki komşunun" tam potansiyeline ulaşmasını basitçe engelleyebilir.

Eğer heyecanlı bir durumda, erkek organı her zaman kuvvetli, sağlamsa ve birkaç saat böyle kalabiliyorsa, uzunluk eksikliği ancak cerrahi müdahale veya orta derecede yaralanma ile çözülebilir.

Daha olgun erkekler için, penis büyüklüğü sabit bir sabit olarak alınmalı ve potens problemleri yaşamamak için sağlıklı bir yaşam tarzına odaklanılmalıdır.

Ürünün kullanımından hangi sonuç beklenebilir?

Penis Büyütme Jeli Boşalma (Sperm) Kalitesini İyileştirmeye Yardımcı Olur mu? Bazı özel fon türleri ek olarak, erkek üreme hücrelerinin oluşumu için gerekli proteinlerin sentezinde yer alan maddeleri içerir.

Komplekslerden kurtulmak ve gerçekten istenen terapötik sonuçları elde etmek için, erkek üyeyi büyütmek için yalnızca sertifikalı bir krem ​​kullanmanız gerekir. Kalite belgelerine sahip ilaçlar, etkinliği ve güvenliği kanıtlanmış klinik denemelerden geçmiştir.

Kaliteli ürünler kullanan erkeklerin% 67'si penislerinin boyutunu ve uzunluğunu% 20-25 oranında artırabilmiştir.

Jel veya merhem penisin boyutunu nasıl artırır? Penis sadece dokuların yapısal unsurlarını artırarak büyüyebilir. Penis büyütme merhemleri içeren bileşenler vücuttaki fizyolojik süreçleri etkiler. Özellikle amino asitler, proteinler ve eser elementler, korpus kavernozum ve kas liflerindeki hücrelerin metabolizmasını ve proliferasyonunu (proliferasyonunu) hızlandırır. Penisin parametrelerini değiştirmek için 2-4 hafta süreyle günlük büyüme uyarıcıları uygulanmalıdır.

Penisin herhangi bir ilaç kullanılmadan nasıl büyütüleceği hakkında çok şey söylendi. Bazı kaynaklar kategorik olarak ameliyattan başka hiçbir şeyin yardımcı olmayacağını belirtiyor. Diğerleri ise tam tersine, herhangi bir etki ile artışın mümkün olduğunu ve bu nedenle penisin hap ve merhem olmadan nasıl büyütüleceğini net bir şekilde anlamanız ve bu konuyu anlamanız gerektiğini savunuyor. Penisi ilaçsız büyütmenin pek çok yolu var.

Bu yöntemler vücudu fazla kimyadan kurtarmaya yardımcı olur ve erkeklik boyutunda bir değişikliğe katkıda bulunur. Kremsiz penis büyütme yöntemlerinin çoğu hızlı bir etki vermez, uzun vadeli ancak istikrarlı sonuçlarla ayırt edilirler. Penisin ilaçsız nasıl büyütüleceğine dair tekniklerin kullanımı çok çeşitlidir - her erkek penisi merhem olmadan nasıl büyüteceğini kendisi seçebilir.

penisi büyütme yolları

Merhem olmadan penisin nasıl büyütüleceği ve kimyanın zararlı etkileri gibi birkaç araç grubu vardır:

  Ek cihaz kullanmadan kendi kendini yeniden boyutlandırma için
 • yöntemleri;
 • Özel ekipman kullanan
 • yöntemleri.

Tüm bu hapsız penis büyütme teknikleri, kan akışını uyarmayı ve corpora cavernosa'yı yeniden boyutlandırmayı amaçlamaktadır. Bu, penise giren kan hacmini artırmaya ve böylece çok daha büyük hale getirmeye yardımcı olur. Bu nedenle jelsiz penis büyütme yöntemlerinin kullanılması erkeklerin gururunun artmasına yardımcı olur.

Penis büyütme ürünleri yelpazesi oldukça geniştir. Ancak bir krem ​​veya jel seçerken, etkinin doğasına dikkat etmeniz gerekir.

Alt bölümlere ayrılırlar:

 1. Kısa vadeli. Anında hareket ederler, ancak etkinin süresi 2 saatten fazla değildir. Avantaj, cinsel temastan önce kullanılmasıdır.
 2. Uzun Vadeli. Sürekli ve düzenli kullanım gerektirecektir.
 3. Yardımcı. Tıbbi sorunları veya genel yorgunluğu olanlar için mükemmeldir.

Bu bilgi, malların ambalajında ​​belirtilmiştir.

Penis büyütme kreminin yardımcı olup olmadığı sorusu internet forumlarında aktif olarak tartışılmaktadır. Yorumlar hem olumlu hem de tartışmalı. Maksimum doğal içerik içeren penisin büyümesi için böyle bir krem ​​seçmek daha iyidir, ancak böyle bir bileşim beklenen sonuca yol açabilir.

Büyütme için ne tür kremler kullanılır?

Penis büyütme için, penis boyutundan memnun olmayanlar için merhem kullanın. Sonuçta, böyle bir tatminsizlik, bir erkeğin karşı cins için arzusunu azaltacak ve iktidarsızlığa neden olacak ciddi bir psikolojik engele neden olabilir.

Piyasada çok fazla olduğu için penis büyütme ilaçlarını sınıflandırmak zordur. Genellikle erkekler birkaç tür satın alır:

 • sebze;
 • bitki ve hayvan bileşenleri ile birlikte
 • ;
 • hormonal;
 • heparin ile
 • ;
 • nitrogliserinli
 • ;
 • Enzimlerle
 • .

Sağlığınıza zarar verebileceğinden hormonal kremlerin doktor reçetesi olmadan kullanılması yasaktır.

Hassas bir sorunu kendi başınıza, doktora gitmeden çözecekseniz, bitkisel ilaçlara dikkat etmeniz gerekir. Kısa süreli etki sağlayacak özel bileşenlere sahip yağlayıcıları deneyebilirsiniz. Etkileri, ilişkiden daha parlak bir orgazm alan kadınlar tarafından da hissedilebilir.

Daha önce penisi bir kremle büyütmenin mümkün olup olmadığını konuşmuştuk. Şimdi çalışmalarının ilkesini bulalım. Kremler ve jeller bileşimde çok benzerdir. Çoğu, ısıtma ve tonik etkiye sahip iki veya daha fazla aktif bileşen içerir.

Önemli! Aktif madde konsantrasyonunun minimum olduğuna ve organın bütünlüğüne zarar veremeyeceğine inanılmaktadır, ancak yine de, ilaçların bir uzmana danıştıktan sonra talimatlara göre kesinlikle kullanılması ve dozu aşmaması gerekmektedir.

penis büyütme için jeller ve merhemler

Ürün ne kadar sık ​​ve yoğun uygulanırsa sonucun o kadar hızlı ve daha belirgin olacağına inanmak yanlıştır. Bu doğru değil. Doktor reçetelerine uymazsanız, ancak kendi kendine ilaç alırsanız, o zaman adam yan etkilerden kaçınamaz.

Krem formülasyonlarının tek bir mekanizması vardır - kan, kavernöz cisimlere hücum eder, penis, uzunluk ve genişlikte artma yeteneği kazanır. Farmakolojik ilaçlar penis beslenmesine yardımcı olur. Uzun süreli kullanımın yardımcı olduğuna inanılıyor:

 • kan damarlarının duvarlarının durumunu iyileştirir;
 • kavernöz dokuyu restore etmek için
 • ;
 • , germ hücrelerinin büyümesini etkinleştirir.

Jeli ovuştururken penis şaftına nazikçe masaj yapılır, bu ek bir olumlu etkiye sahiptir. Kan durgunluğundan kurtulmaya izin verin. Manipülasyon altındaki süngerimsi doku, düzgün bir şekilde gerilme özelliğini kazanır.

En etkili jeli seçmek o kadar da zor değil, bunun için tavsiyelere kesinlikle uymanız gerekiyor. Bir ilaç seçerken şunları değerlendirmelisiniz:

 1. Malzemeler. Doğal olmalı ve cilt ve vücut üzerinde zararlı, toksik etkisi olmamalıdır;
 2. Son kullanma tarihleri. Süresi dolmuşlarsa, böyle bir aracı kullanmak insan yaşamı ve sağlığı için tehlikelidir;
 3. Müşteri incelemeleri ve elde edilen sonuçlarla ilgili görüşleri. Bir sonucun eksikliğini doğrulayan basit olanlar varsa, analogunu tercih etmelisiniz;
 4. Doktorun görüşü. Erkekler için, doktorlardan alınan bilgiler çeşitli nedenlerle yardımcı olabilir. Genellikle, bu tür kremleri kullanmadan önce bir doktora danışmak daha iyidir;
 5. Minimum miktarda kontrendikasyon ve alerjen içeren kayganlaştırıcılar penis için uygundur. Risk ne kadar büyükse, kullanımdan sonra rahatsız edici semptomların ve çeşitli cilt problemlerinin ortaya çıkma olasılığı o kadar yüksek olur;
 6. Krem ayrı ayrı seçilmelidir. Bu, organizmanın özelliklerini hesaba katmak anlamına gelir. Aksi takdirde, verimsizlik olasılığı yüksek, piyasada birçok benzer mal var. Bir "kukla" satın alıp paranızı boşa harcamak utanç verici.

Krem ve merhem kullanımına ilişkin öneriler

İlacı satın aldıktan sonra, içindeki talimatları dikkatlice inceleyin. Genellikle kurallara göre kullanılır:

 • krem ​​cinsel ilişkiden 10-15 dakika önce uygulanır;
 • sünnet derisi ve baş hariç penisin derisini kaplar;
 • emilimi bekleyin;
 • jelqing tekniğini uygular.

DeğilÜrünün alkol ve narkotik uyarıcılar ile birleştirilmesi önerilir. Etki beklenmedik olacak.

Genel olarak merhemler ciltte yapışkan bir film bırakmaz. Eylemin başlamasından sonra erkek genital bölgede hoş bir sıcaklık hisseder. İlaçlar penisi 1. 5-2 saat artırabilir, ardından ereksiyon durur.

Genellikle penisi büyütmek için kaliteli kremler kullanmanın hiçbir yan etkisi yoktur. Bununla birlikte, ağda, bu fonları kullandıktan sonra olumsuz tezahürlerin ortaya çıkmasıyla karşı karşıya kalan erkeklerden birçok yorum bulabilirsiniz. Bunlar arasında en yaygın olanı aşağıdaki tepkilerdir:

 • bulantı görünümü;
 • tıkaç refleksi;
 • zayıflık, gözlerde koyulaşma;
 • yanıyor;
 • kaşıntı veya aşırı duyarlılık;
 • krem ​​uygulama alanlarında kızarıklık, döküntü;
 • güç ihlali;
 • Penis veya glans derisinde
 • yaralar.

Bu hoş olmayan fenomenler, düşük kaliteli bileşenler, aşırı doz veya kremin bileşenlerine alerjilerle tetiklenebilir. Bir krem ​​satın almadan önce, kompozisyonu incelemeye ek olarak ihtiyacınız olan:

 • son kullanma tarihini kontrol edin;
 • talimatları okuyun.

Basit önlemleri takip etmek, istenen etkiyi elde etmenizi ve yan etkilerden kaçınmanızı sağlayacaktır.

Talimat gerekli tüm bilgileri içerir, çoğu zaman aşağıdaki durumlarda jelin kullanılması önerilmez:

 • Deride lezyonlar, yaralanmalar, ülserler, döküntüler var;
 • , kompozisyonu oluşturan bileşenlere karşı bireysel bir hoşgörüsüzlük var;
 • bitkisel veya bitki özlerine karşı alerjik bir reaksiyon var;
 • adamın psikolojik hastalıkları var;
 • çeşitli kökenlerden hormonal bozukluklar, bozulmalar veya endokrin hastalıkları vardır.

Genellikle, gerçekten yüksek kaliteli ürünler herhangi bir yan etkiye neden olmaz ve ortaya çıkarsa, bu, satın alınan ürünün kalitesinden şüphe etmeye başlamak için bir nedendir. Penisi düşük kaliteli jel ile büyütmek mümkün müdür? Tabii ki değil!

Çok fazla hasar olması durumunda bir doktora görünmek ve aynı zamanda kremin penisi büyütip büyütemeyeceği ve kremin genel olarak penisi büyütmeye yardımcı olup olmadığı konusunda danışılması önerilir. Bu konuda sadece uzman bir doktorun kesin tavsiye verebileceğini unutmayın.

Kremin kullanımının göstergesi, bir veya daha fazla faktörün varlığıdır:

 • penisin küçük boyutu;
 • ereksiyonun zayıflaması veya eksikliği;
 • erken boşalma;
 • penisin hassasiyetini azalttı.

Popüler yağlayıcıların ve özelliklerinin gözden geçirilmesi

Penisi harici yollarla büyütmek mümkün müdür? Farmasötik preparatlara benzer şekilde, samimi jeller ve kremler, hücre metabolizmasını, hücre yenilenme oranını ve yeni anatomik yapıların oluşumunu etkileyen aktif bileşenler içerir. Kural olarak, penis büyütme kremleri, fizyolojik süreçlerin hızını ve kas dokusunun büyümesini etkileyen belirli bir dizi sentetik olmayan bileşen içerir.

Kremler, kan dolaşımını harekete geçiren çeşitli bitkisel özler ve hormonlar içerir. Sadece penisi büyütmekle kalmaz, aynı zamanda cinsel isteği önemli ölçüde artırabilirler. Penis büyütme kremlerinin ilaç olmadığı unutulmamalıdır. Ancak kaliteleri sertifikalarla onaylanmıştır.

Karşılaştırma, büyütme için hangi jelin daha iyi olduğunu anlamaya yardımcı olacaktır. Göstergelerin analizi, sonuç çıkarmanıza ve kaliteli bir ürün satın almanıza izin verecektir.

Ancak, indirimli bir fiyata sunulabilecek standart altı ürünlere ve sahte ürünlere dikkat edin. Kasık bölgesi, ek bir tehlikeye maruz kalmaması gereken bir erkek için çok hassas bir yerdir. Bu nedenle, penis büyütme için sadece mallarının kalitesinden sorumlu olan tanınmış üreticilerden jel veya merhem seçin.

Jelin kalitesinden şüphe duyuyorsanız, seçtiğiniz merhemlerle penisi büyütmenin mümkün olup olmadığı hakkında internetteki bilgileri okuyun.

Kendim bir krem ​​yapabilir miyim?

Kendi penis büyütme balsamınızı yapmaya çalışmayın. Bu eylem sizden özel bilgi gerektirecektir. Bitmiş aletle aynı bileşenleri bir araya getirmek yeterli değildir, bilmeniz gerekenler:

 • bileşenlerin fiziksel özellikleri;
 • tam sayıları;
 • üretim teknolojisi.

Bitmiş ürünü bir eczaneden veya çevrimiçi mağazadan satın almak en iyisidir. Sertifikalı ise kesinlikle vücudunuza zarar vermez. Bileşenler yanlış karıştırılırsa, fallusun hassas cildini yakabilirsiniz.

Sonuç

Merhemler, kremler, penis büyütme için jeller - bu penisin yetersiz boyutu sorununu çözmeyecek anlamına gelir - bu, ürologların ve andrologların görüşüdür. Kremler veya jeller diğer özellikleriyle cinsel yaşamı iyileştirecek: ereksiyon kalitesini artıracak, samimiyet hissini daha parlak ve güçlü hale getirecektir.

jel ve merhemlerle penis büyütme

Yine de, penis jelleri işe yarıyor mu? Penis büyütme kremi veya jeli doğru kullanıldığında işe yarayan bir araçtır ancak ondan fahiş sonuçlar beklememelisiniz. Penisi jel ile sadece birkaç santimetre büyütmek mümkündür.

Penis büyütme kremi hakkındaki gerçek her zaman alıcılara uymayabilir, ancak kesin olarak kabul edilmelidir. Sadece ameliyat penisin boyutunu önemli ölçüde artırabilir.

Tıp uzmanları, erkeklerin yakın organlarını büyütme girişimlerine şüpheyle yaklaşıyor. Objektif nedenlerden dolayı penisin eğriliği veya az gelişmiş olması durumunda haklı çıkarılabilir ve cerrahi düzeltme gerektirir.

Yakın bir eylem sırasında bir partnerin önünde utanmamak için, geçici araçlar yeterlidir. Küçük boyutundan utanıyorsanız, penis büyütme merhemleri bir seçenek değildir. Organa kan sağlarlar. Birkaç saat sonra homeopati veya ilacın etkisi sona erecek, penisin boyutu eski haline dönecektir. Eylem zamanı sadece cinsel ilişkiye girmek ve partnerin orgazma ulaşmasına yardımcı olmak için yeterlidir.