Penisini büyütmenin 15 yolu: gerçek yöntemler

penisi büyütme yolları

Penis nasıl büyütülür - evde mi yoksa cerrahi olarak? Fazla çaba harcamadan genital organın uzunluğunu ve kalınlığını artırmanın gerçek yöntemleri var mı? Penisi güçlendirmenin en iyi yolu nedir? Genital organlarının büyüklüğüne göre ayarlama yapmayı planlayan erkeklere de benzer sorular sorulur.

İstatistikler, daha güçlü olan cinsiyetin yarısından fazlasının penisin boyutundan memnun olmadığını söylüyor. Bazıları doğalarının "ödüllendirdiği" şeylerle uzlaşmaya karar verirken, diğerleri penis büyütme yöntemlerine karar verir (ameliyat, özel egzersizler, büyütücüler vb. ).

Tabii ki, penisini büyütmenin etkili bir yolunun seçimi mali yeteneklerinize, iradenize, boş zamanınıza, tutumunuza ve cinsel yaşamınızı değiştirme arzunuza bağlıdır. Ek olarak, olumlu bir sonuca ulaşmak, bir erkeğin daha özgüvenli olmasına yol açar ve bu da hayatının farklı yönlerini etkiler.

Peki penisi büyütmenin gerçek yolları nelerdir? Hangi yöntemlere dikkat etmelisiniz? Bunun hakkında daha fazla konuşacağız.

Ligamentotomi

Ligamentotomi adı verilen cerrahi bir penis büyütme yöntemiyle başlayalım. Bu operasyon, pelvise derinlemesine giden erkek organın destek bağını kesmekten ibarettir. Kestikten sonra penisin iç kısmı serbest bırakılır. Sonuç olarak, penis birkaç santimetre büyür.

cerrahi penis büyütme yöntemleri

Bununla birlikte, sonucu birleştirmek ve etkiyi arttırmak için, gerdirme kuvveti sonucu artıracak bir genişletici kullanmanız gerekecektir. Günde 4-6 saat süren uygulamalardan bahsediyoruz! Bu postoperatif tekniği reddederseniz, cerrahi müdahale anlamsız olacaktır.

Bu yöntemin dezavantajları, konunun mali tarafı ve ameliyat sonrası uzun bir dönemin yanı sıra, penis tabanının artan hareketliliğine bağlı olarak ereksiyon açısının düşmesini içerir. Ancak tavsiyelere uyulursa penis 4-5 santimetreye kadar uzatılabilir.

Lipofilling

Bu tür invaziv prosedür esas olarak erkek organın kalınlaşması için tasarlanmıştır. Hastadan alınan yağ dokusunun sokulması ve ardından özel işlemlerden geçirilmesi ile gerçekleştirilir. Biyolojik materyal kullanımı, komplikasyon ve istenmeyen süreç risklerini azaltabilir.

Yağ dokusunun liposuction'ı karın, uyluk, kalça, suprapubik bölgeden yapılabilir. Alınan biyolojik materyal, kan fraksiyonlarından ve diğer bileşiklerden yağ arındırılarak güvenli bir dolguya dönüştürülür. Minimal invaziv plastik prosedür sırasında, elde edilen madde mikrokanüller kullanılarak mikro deliklerden enjekte edilir.

Ne yazık ki penis kalınlaşması şeklindeki bu işlemin 0, 5-1, 5 cm kadar etkisi zamanla geçmektedir. Kural olarak, iki yıl içinde, yağlı dolgu maddesi yavaş yavaş emilir, bu nedenle zamanla minimal invaziv prosedür tekrarlanır. Maddenin eşit olmayan dağılımı nedeniyle fallus deformasyonu risklerine de dikkat etmek önemlidir.

Hyaluronik asit enjeksiyonları

penis büyütme için hyaluronik asit

Bu penis büyütme yönteminin özü, bir öncekiyle kesişir, ancak dolgu maddesi olarak hyaluronik asit kullanıldığı için liposuction olmadığında farklılık gösterir. Vücudumuzda, çoğunlukla eklem kıkırdağında oluşan güvenli bir organik bileşiktir. Kozmetoloji, rejenerasyon süreçlerini hızlandırmak ve bağ dokusu tonu kaybıyla birlikte hyaluronik asidi aktif olarak kullanır.

Mikro enjeksiyonlar kullanılarak bir dolgu eklenir. İşlemin kendisi 20-40 dakika sürer. Bu minimal invaziv müdahaleden sonra enjekte edilen dolgu miktarına bağlı olarak penis hacmi artmaktadır. Ortalama olarak, hacim 1 cm artar Rehabilitasyon kursu birkaç hafta sürer ve bu süre zarfında cinsel aktiviteden ve fiziksel aktiviteden kaçınılmalıdır.

Hyaluronik asidin verilmesi penis derisinin görünümünü iyileştirir ve kafaya yapılan enjeksiyonlar, cinsel ilişki süresini etkileyen hassasiyette bir değişikliğe katkıda bulunur. Bununla birlikte, bu dolgu maddesi de çözülme eğilimindedir, bu nedenle 1-2 yıl sonra minimal invaziv müdahale tekrarlanır.

Kas nakli

Serratus anterior veya rektus abdominis kasından alınan bir kas flebi içeren penis büyütme ameliyatı, hastanın nakledilen dokularında damarlar dikildiği için karmaşık bir cerrahi işlemdir.

kas dokusu nakli ile penis büyütme

Bu durumda kullanılan fragmanların kan akışını korumak mümkündür. Doğal malzeme besinlerle daha da doyurulur, bu nedenle ameliyattan sonra penisin kalınlaşması şeklinde sonuç sonsuza kadar kalır.

Kas nakli, penisinizi büyütmenin pahalı bir yoludur. Dentat kası transfer edildiğinde ve damar yatağı oluşturulduğunda kan pıhtılaşmaları oluşabilir. Ve rektus abdominis kasından flep alınırsa, hasta fıtık geliştirme riski taşır.

Kolajen Matrisi

Penis kalınlığını düzeltmek için ayrıca kolajenden yapılmış özel bir matris kullanılarak ameliyatlar da yapılır. Bu doğal malzeme bağ dokusunun gücünü ve elastikiyetini artırır. Matrisin kendisinde, sadece fibriler protein değil, aynı zamanda hastanın inkübasyon sürecinden geçmiş otolog kanındaki germ hücreleri de mevcuttur.

Ameliyat sırasında cerrah, başın kenarı boyunca dairesel bir kesi yapar. Bu yaklaşım, yüksek kaliteli bir estetik sonuç elde etmenizi sağlar. Bir kolajen matrisin implantasyonundan sonra düzensiz bir ereksiyon olma riski minimumdur.

Zamanla, fibriler protein emilir ve yerini matrisin gözeneklerinde aktif olarak çoğalan bağ dokusu hücreleri alır. Penisin 1 cm kalınlaşması şeklindeki sonuç sonsuza kadar korunur. Aynı zamanda, prosedürün komplikasyonlara yol açabileceği gerçeğini de göz ardı etmemelidir. Örneğin, bulaşıcı ajanların nüfuz etme riski vardır.

Vakum pompası

penis büyütme vakum pompası

Penis büyütmenin vakum yöntemi, korpus kavernozumun kan ve lenf ile daha verimli şekilde doldurulmasını sağlayan düşük basınçlı bir alan kullanmaktır. Böylece penis kalınlaşır ve uzar. Ve bir ereksiyon halkası kullanırken, ereksiyon anını önemli ölçüde uzatabilirsiniz.

Vakum pompası sayesinde penisin kan doygunluğu yüzde yirmi ila seksen arasında artar, bu da cinsel işlev hastalıklarını önlemenin iyi bir yoludur. Bununla birlikte, uzun süreli maruz kalma ile düşük basınçlı alan, ödem, şişme, ciltte koyulaşma ve kan pıhtılaşması riskinin artmasına neden olabilir.

Düzenli olmak penisin boyutunu artırmak için önemlidir, bu nedenle her iki ila üç günde bir vakum pompasını kullanmaya değer. Bu durumda penisin dokuları, kavernöz cisimlerin genişlemesinin etkisini sürdürürken iyileşmek için zamana sahip olacaktır. Fallusun boyutunun değişmesi, ikincisinin maksimum doldurulmasından kaynaklanmaktadır.

Hidrolik pompa

Vakum modellerinin kullanımına penis dokularına yüksek zarar verme riski eşlik ettiğinden, hidrolik pompa icat edildi. İçinde temas sadece düşük basınçlı bir alanla değil, aynı zamanda ılık suyla da gerçekleşir. Böyle bir ortamda, penisin hassas cildi elastikiyetini artırır, bu nedenle yüksek kaliteli bir ereksiyona daha iyi uyum sağlar.

Hidrolik pompa fiyatları, vakum pompalarının maliyetiyle karşılaştırıldığında daha yüksektir.

penis büyütme için hidro pompa

Ancak, eski, zaman zaman eğitim için ayrılan zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Erkekler, bir hidrolik pompa kullanımının etkisinin ilk seferden sonra görülebildiğini not eder - penis% 10-15 daha büyür, bu nedenle hidrolik pompalar genellikle seks öncesi kullanılır.

Maalesef kalıcı bir sonuç alabilmek için eğitimin sıklığını hatırlamanız gerekiyor. Aynı zamanda istenilen santimetreyi almak hızlı bir şekilde çalışmayacaktır. Her şey düzenlilik ve irade ile ilgilidir. Bununla birlikte, bir hidrolik pompanın aralıklı kullanımı cinsel işlev bozukluğu riskini azaltır.

Jelqing

Şimdi penis büyütme için uygulanan masaj tekniklerinden birinden bahsedelim. Jelqing egzersizi daha çok sağım sürecine benzer. Tam ereksiyon halinin% 40-80'i olan penis, baş parmak ve işaret parmağı halkasına sarılır, ardından tabandan başa geçerek penis dokularını gerdirir.

Cildinizi nemlendirdikten sonra yapabileceğiniz farklı egzersizler var. Böylece erkek organ dokuları elastikiyetini daha iyi gösterecek ve buna paralel olarak cildin yaralanma riski azalacaktır. Kayganlaştırıcı olarak penis büyütme, vazelin, kayganlaştırıcılar, bebek yağı için özel jeller ve kremler kullanabilirsiniz.

Jelqing'in etkileri öncelikle sertleşecek olan ereksiyonları etkileyecektir. Yeni santimetrelerin artışına gelince, bu uzun bir süreç ama gerçektir. Burada sabırlı olmak önemlidir çünkü ilk göze çarpan sonuç ancak 1-2 ay sonra ortaya çıkabilir. Aynı zamanda, metodolojinin tüm tavsiyelerine uymak ve egzersizler arasındaki molaları gözlemlemek önemlidir.

Kegel Egzersizleri

penis büyütme için kegel egzersizleri

Her şeyden önce, Kegel tekniği genitoüriner sistemin gücü ve işlevselliği ile ilgili sorunları olan erkekler tarafından kullanılır. Ancak bu egzersizlerin penisi büyütme açısından çok az etkisi olduğu kanıtlanmıştır. Yalnızca şimdi, görünür sonuçlar en iyi ihtimalle bir ay içinde görünecektir.

Temel olarak egzersizler pubokoksigeal kası kasılmak içindir. Pelvik taban kaslarının periyodik gerginliği ve kasılması, bir erkeğin cinsel sağlığını iyileştirebilir ve hatta genital organının boyutunu etkileyebilir.

Bu manipülasyonların penise giden kan akışını iyileştirmeye yardımcı olduğu ve ayrıca boşalmanın kontrolü üzerinde olumlu bir etkisi olduğu belirtilmektedir. Aynı zamanda peniste önemli bir artışa da güvenilmemelidir.

Genişletici

Geçmişte, bu germe cihazları erkek üreme organının eğriliği için kullanılıyordu. Bununla birlikte, genişleticilerin penisin uzunluğunu artırabildiği ilginç bir model bulundu.

Şu anda kemer, halka, vakum ve vakumlu yapıştırma cihazları kullanılmaktadır. Artan bir etki elde etmek için, genişletici birkaç aydan altı aya kadar günde 4-6 saat takılmalıdır. Bu yavaş ilerleme genellikle erkeklerin bu yöntemi kullanmasını engeller.

Aşırı çekme yüklerinin hematomlara, sıyrıklara ve diğer olumsuz sonuçlara yol açabileceği gerçeğine dikkat etmek önemlidir. Genellikle, yanlış gerginlik seviyesi nedeniyle erkekler acı verici hislerle karşı karşıya kalır.

Askı

penis büyütme askısı

Bazı Afrika ve Asya kabileleri, erkek üreme organından sarkıtılan özel ağırlıklar kullandılar. Uzun süre maruz kalındığında, penisin dokuları gerildi ve bu da penis boyutunda kademeli bir artışa neden oldu.

Benzer bir prensip askılarda (askılarda) kullanılır. Bu yöntemin özü, uyarılmayan üyeye özel bir yapı takılması ve gerginlik seviyesinin ağırlıklar ile düzenlenmesidir. Üstelik zamanla kütleleri artar ve 3-4 kilograma kadar çıkabilir. Bu penis büyütme yöntemine günde yaklaşık bir saat harcamanız gerekecek. Ara vermek önemlidir.

Bu teknik kolaylıkla yaralanmalara, azalmış hassasiyete ve bozulmuş kan akışına bağlı olarak ereksiyonda düşüşe neden olabilir. Ek olarak, büyük bir yüke sahip bir askı kullanımına hoş olmayan hisler eşlik eder.

Eğitmen

Yumuşak silindirler ve dayanıklı plastikten yapılmış bir masaj aleti ile penis büyütme, elastikiyetlerini artıran corpora cavernosa'yı etkili bir şekilde yumuşatmaktır. Bu, bir ereksiyon sırasında erkek organın kavernöz gövdelerinin daha aktif bir şekilde dolmaya başlamasına yol açar. Bu etki penisin boyutunu etkiler.

Fallusun hassas dokularını etkileme süreci kendine zarar verme riski olmadan gerçekleşir, çünkü kan damarlarının tonunu artıran özel bir jel kayganlaştırıcı devreye girerek kan dolaşımını uyarıcı bir etkiye sahiptir. Sadece bitkisel bir baz içerir, bu nedenle ilacın kalitesi konusunda endişelenmemelisiniz.

Heyecanlı durumdaki bir üyeye günde 1-2 kez 10 dakika masaj yapılmalıdır. Birkaç hafta içinde olumlu değişiklikler gözlemlenir - fallus büyür ve kalınlaşır. Ayrıca, erkeklerde kan dolaşımının artması nedeniyle taş ereksiyonları olur. Boşalma üzerindeki kontrol geliştikçe birçok insan cinsel ilişkiyi uzatmayı başarır.

Kabartma tozu

penis büyütme için kabartma tozu

Penisini büyütmenin popüler bir yolu karbonat kullanmaktır. Sodyum bikarbonat temelinde banyolar, kompresler, merhemler yapın. Örneğin, ikincisini hazırlamak için, kabartma tozu, kalın bir bulamaç oluşana kadar suyla karıştırılır. Elde edilen ürün penis derisine yavaşça sürülür, ancak tahriş ve yanma hissi durumunda bu yöntemin terk edilmesi gerekecektir. Su, doğal bal ile değiştirilebilir.

Kabartma tozu kullanmak erkek organa kan akışını iyileştirebilir ve bu da ereksiyonu ve genital organın boyutunu etkiler. Aynı zamanda, hassas cilde sodyum bikarbonat kristalleri ile zarar vermemek için prosedürü yeterince dikkatli yapmak önemlidir.

Kabartma tozu kullanmanın sonucu, inceltici etkisine ve dokulara hızla nüfuz etme kabiliyetine dayanır. Genellikle erkekler bu tekniği jelqing ve diğer tekniklerle birleştirmeyi önerir.

Kremler ve jeller

Doğal bileşime sahip özel jeller ve kremler, ereksiyon sırasında penisin kavernöz gövdelerinin daha yoğun doldurulması için tasarlanmıştır, bu da erkek üyenin uzunluğunun ve kalınlığının artmasına katkıda bulunur. Genellikle sadece uyarılmayı artırmakla kalmayan, aynı zamanda genitoüriner sistem hastalıklarının gelişme riskini azaltmaya yardımcı olan afrodizyak özleri ve özleri içerirler.

Kural olarak, bunları ayda bir kurs için günde bir kez kullanmak yeterlidir. Bir antrenman 15 dakikadan fazla sürmez. Bu süre zarfında, krem ​​veya jel penisin yüzeyine yayılır ve nazik hareketlerle ovulur.

penis büyütme için jeller ve kremler

Jelqing egzersizlerini kullanırken ilacın etkinliği artar.

Cinsel ilişkiden önce büyütme jelleri ve kremleri uygulayabilirsiniz. Bu şekilde penisin dokularının daha sonraki germe için daha iyi uyarılacağı belirtilmektedir.

Bu yöntem, kursa başlamadan önce bir ay içinde penisi birkaç santimetre büyütmenize, cinsel dayanıklılığınızı artırmanıza ve varsa yavaş ereksiyon problemlerinden kurtulmanıza olanak tanır.

Tabletler ve besin takviyeleri

Batı ülkelerinde, özel farmakolojik ajanların ve penis büyütme için diyet takviyelerinin kullanılması, samimi bir sorunu çözmenin oldukça yaygın bir yoludur. Ancak alınan ilacın kalitesinden emin olmak önemlidir. Genellikle bu tür fonların yalnızca kısa vadeli bir etkisi olabilir. Kan akışının artması nedeniyle penis büyüyebilir, ancak bir süre sonra her şey yerine geri döner.

Diyet takviyelerine gelince, bunların yüksek kaliteli bir bileşimle kullanılması, penis dokularını germek için uygun bir ortam hazırlamanıza izin verir, bu nedenle bunları daha önce dile getirilen diğer tekniklerle birleştirmek daha iyidir.

Elbette penis büyütme için sihirli bir hap yoktur. Büyümek için çaba ve eğitim gerekir. Düzenli fiziksel maruziyet ile olumlu değişiklikler mümkündür. Operasyon bile hastanın garantili bir etki alacağı anlamına gelmez. Çoğu postoperatif döneme bağlı olabilir.

penis büyütme hapları

Gördüğünüz gibi, penis boyutunu büyütmek için birçok seçenek var.

Bunun veya bu yöntemin seçimi, finansal yeteneklere ve iç tutuma bağlıdır. En hızlı sonuç, belli risklerin eşlik ettiği ameliyat sonrası görülebilmektedir. Penis büyütmenin diğer yolları uzun vadeli ilerlemeyi "korkutabilir".

Öte yandan, her şey bu kadar basit olsaydı, problemin kendisi var olmazdı. Bu nedenle, artıları ve eksileri tartmak önemlidir.