Penisin uzunluğunu ve kalınlığını artırmak için en iyi egzersizler. Hızlı sonuçlar için teknikler

Penis büyüklüğünün seks kalitesini etkilemediği kanıtlanmış iddiasına rağmen, küçük bir penisi olan bir erkek genellikle adil seks konusunda popüler olmadığına inanır. İngiliz üroloji dergisi "International", kadınların% 85'inin eşlerinin parametrelerinden oldukça memnun olduğunu kanıtlayan bir çalışma yaptı. Buna rağmen, erkeklerin neredeyse yarısı büyük bir penis hayal ediyor ve bedenlerini büyütmenin yollarını arıyor.

Kadınlara çekici gelmek ve bir seks devi gibi hissetmek için pahalı penis büyütme ürünlerine para harcamanıza gerek yok. Penise birkaç santimetre uzatmanın tamamen ücretsiz bir yöntemi var.

Dahası, birçok hap, sprey ve jelin kremlerle etkinliği muhtemelen abartılıdır. Gerçek etki, erkek haysiyetini artırmak için giderek daha popüler hale gelen egzersizlerin uygulanması olacaktır.

İnsanlığın güçlü yarısının penisini büyütmek istemesinin birçok nedeni vardır. Başlıca olanlar:

 1. Özgüven. Ölçülerinden utanan erkekler sadece cinsiyette karmaşık değil, aynı zamanda yakınlık hakkında konuşmaktan bile kaçınıyor. Daha büyük haysiyet sahibinin yatakta daha esnek, aktif ve başarılı olduğuna inanılıyor.
 2. Penis büyüklüğü için net standartlar yoktur. Farklı uzunluktaki üyelerin çeşitliliği, erkeklerin ödeme güçlerinden şüphe duymalarına neden olur. Genellikle kendilerini her zaman etkileyici boyutlar için seçilen yetişkin filmlerinden oyuncularla veya seks dükkanlarından etkileyici parametrelere sahip seks oyuncaklarıyla karşılaştırırlar.
 3. Büyük boy ve hacimli bir penise sahip olmak, daha güçlü seksin genel durumunu iyileştirir, libidolarını ve yatakta gevşemelerini artırır.
 4. Bazen bu arzu, kişinin bedeniyle ilgili genel bir tatminsizlikle çakışır.
 5. Pek çok insan çevrelerinin fikirlerine ve önyargılarına önem verir.

Egzersizin Artıları

penisin boyutunu artırmak için egzersizler

Çeşitli egzersizlerle penis büyütme, evde para harcamadan kolaylıkla yapılabilen en basit tekniktir. Tekniğin kendisi, kavernöz cisimlerin kan dolması ve gerilmesi nedeniyle kas büyümesinden oluşur.

Bu yöntem 1970 yılında İngiltere'de Dr. Richard Brian tarafından keşfedildi. Yöntemin etkinliğini doğrulayan testler yapıldıktan sonra, teknikler sekse adanmış bir tıp dergisinde yayınlandı.

Eğitimin avantajı, birkaç ay devam ederseniz, farmakolojik yöntemlere başvurmadan istenen sonucu elde edebilirsiniz.

Yalnızca hedef oryantasyonunda farklılık gösteren en uygun tekniği seçmek ve uygulanması için talimatlara kesinlikle uymak gerekir.

Egzersiz, uzun yıllardır evde yapılan penis büyütme yöntemleri arasında lider konumdadır. Bu en ucuz tekniktir ve sadece zaman gerektirir. Klinik olarak doğrulanmış egzersiz sonrası sonuçlar.

Masaj büyütme hızlı ve etkilidir. Bu yöntem, yatırım ve özel eğitim olmaksızın her erkeğe açıktır. Sadece boş zaman boşa harcanır.

Egzersizleri yalnızca tüm kurallara göre, talimatların noktalarına sıkı sıkıya bağlı kalarak yapmak istenen etkiyi verir.

Ön hazırlık

Genel cinsel yaşamınızı iyileştirmenize yardımcı olacak birkaç ipucu var. Hem egzersizde hem de genel olarak erkek sağlığında yardımcı olurlar.

 1. Fiziksel sağlığınıza dikkat edin. Libidoyu da etkileyen genel refahı iyileştirmek için doğru beslenmek (yağlı ve ağır öğünler olmadan) ve vücudun su dengesi için düzenli olarak su içmek önemlidir.
 2. Penise ek kan akışı, periyodik testis masajı sağlayacaktır.
 3. Egzersiz yapmadan önce rahatlayın ve acil sorunları kafanızdan çıkarın. Stresli bir durum, bir ereksiyonu olumsuz etkiler.
 4. Porno filmlerden aktörler örneğini takip etmemeli ve cinsel ilişkiyi olabildiğince uzatmaya çalışmamalısınız. Yetişkin filmleri, eğitimli kişilerin saat başı işlerini yapmalarını içerir. Bir kadının gerçekte orgazm olması, ön sevişme dahil yaklaşık 12 dakika sürer. Bu nedenle 3 ila 7 dakika süren cinsel ilişki çoğu zaman yeterlidir.

Etkili Teknikler

egzersizle penis büyütme teknikleri

Sonucu elde etmek için, tüm egzersizler sadece önceden ısıtılmış, tam olmayan bir ereksiyon durumunda yapılır. Ereksiyon olmayan penise yeterli kan akışı olmadığından eğitim etkisiz olacaktır.

Penisi ısıtmak için ılık bir duşun altında durun veya banyoya uzanın. Bu mümkün değilse, suyla nemlendirilmiş bir bez iş görür. Penis etrafına sarılır ve birkaç dakika tutulur. Bundan sonra egzersize başlayabilirsiniz.

Uzatma - Uzunluk için

Tüm egzersizler sıcak penis üzerinde yapılır, bu yüzden hızlı hareket etmeniz gerekir. İlk başta, penisi hafifçe uyandırmak zorunludur, ancak asıl mesele aşırıya kaçmamaktır - ereksiyon kısmi olmalıdır.

Uzunluğu aşağıdaki gibi artırmak için uzatın:

 • organı başınızın hemen altından alın ve hafifçe önünüze çekin;
 • yaklaşık 15 saniye gergin bir pozisyonda tutun ve ara verin;
 • penisi tekrar sağa doğru uzatın, 15 saniye bırakın ve dinlenin;
 • , sola doğru çekilmiş bir üye ile aynı prosedürü gerçekleştirir;
 • yaklaşımları tekrarlayın.

Yaralanmayı önlemek için penis nazikçe ve nazikçe çekilir. Başı kanla doyurmak için organa hafifçe masaj yapmanız önerilir. Ağrı semptomları olmadan hafif gerginlik normaldir.

Sesi artırmak için

Penisi kalınlaştırmak ve daha sıkı hale getirmek için egzersiz, ayrıca bir kayganlaştırıcı jel kullanılarak ısıtılmış yarı dik bir organda da yapılır. Böylece maksimum miktarda kan kavernöz cisimlere akacak ve penise istenen hacmi verecek.

penis büyütme için özel egzersizler

Teknik:

 • başparmağınız ve işaret parmağınız bir halkaya ("o" harfi) katlanmış olarak penisin tabanını kavrayın;
 • Tabandan başa doğru aşamalı hareketlerle
 • 15 dakika boyunca "yukarı ve aşağı" masajı yapılır;
 • diğer elinizle egzersizi tekrarlayın;

Sünnet Derisi Egzersizleri

Bu yöntem, daha kalın ve daha yoğun sünnet derisi oluşturmak için kullanılır. Teknik ek yağlama gerektirmez.

Aşamalar:

 • heyecanlı bir üyenin tabanına elini sar;
 • Diğer elinizle
 • , deriyi olabildiğince başa doğru çekin;
 • heyecan azalana kadar bu konumda donar;
 • dik bir duruma ulaşın ve egzersizi tekrarlayın.

Teknik, her gün en az 10 dakika süreyle gerçekleştirilir. Aşırı yorgunluktan kaçının. Eğitim süresi arttıkça etki daha hızlı olacaktır. Bu yöntem düzenli ve doğru bir şekilde yapılırsa penisi uzatabilir.

WallyWallyUp

Penisi büyütmek ve güçlendirmek için orijinal teknoloji aşağıdaki gibidir:

 • üyenin serbestçe asması için sandalyenin kenarına oturması gerekir;
 • vücudu bir ereksiyona getirmek için;
 • gergin bir penise havlu asın;
 • 20 set 5 saniye gerçekleştirir.

Havluyu ağırlaştırarak yükü kademeli olarak artırın (örneğin ıslatabilirsiniz).

Kegel Tekniği

Dr. Kegel'in yöntemi penisin boyutunu doğrudan etkilemez, ancak ereksiyonu önemli ölçüde artırır ve seks kalitesini artırır.

1948'de jinekolog Kegel, doğumdan sonra kadınların genitoüriner sistemini eski haline getirmek için bu egzersizi icat etti. Ancak, ortaya çıktığı gibi, teknik erkek genital organları için de uygundur. PC kasının pompalanması ve geliştirilmesinden oluşur.

Egzersiz Adımları:

 • idrar yaparken sıkın ve akışı durdurun;
 • yaklaşık 10 saniye bekleyin;
 • rahatla;
 • günde 2-3 defa tekrarlayın.

İdrara çıkmayı durduran kas bilgisayardır. İlk başta, oldukça zayıf olabilir, pek çok insan ilk seferinde egzersizde başarısız olur. Devam eden eğitimle, PC kası gözle görülür şekilde güçlendirilir.

Bu kas gelişimi cinsel ilişkiyi uzatır ve penisin güçlenmesine ve sertleşmesine yardımcı olur. Seks hissi daha parlak hale gelir ve ereksiyon daha iyi olur.

"Helikopter"

penis büyütme helikopteri tatbikatı

Penisi yön değiştirerek en az 30 saniye boyunca dairesel hareketlerle döndürmeniz gerekecektir. 5 yaklaşım için günde bir egzersiz yapılır.

Yukarıdakilerden penisinizi büyütmenin en kolay ama en etkili yolu budur.

Egzersiz Etkinliği

Tüm teknolojileri gerçekleştirme prosedürü oldukça basittir, ancak daha yüksek verimlilik için talimatları açıkça izlemelisiniz.

Tüm egzersizler büyük bir özenle yapılır. Ani hareketler penisin yaralanmasına ve hasar görmesine neden olabilir. Hızlı bir şekilde bir etki elde etme umuduyla acele etmemeli veya fazla çalışmamalısınız.

Tüm alıştırmaların tamamlanması uzun sürecek şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle anında sonuç beklemeyin.

2001 yılında uluslararası "ImpotenceResearch" dergisi, bu tür bir eğitimin penisin büyümesini gerçekten desteklediğini doğrulayan klinik deneylerin sonuçlarını paylaştı. 4 ay boyunca deneye katılanlar, düzenli egzersizler sayesinde boyutlarını 1. 8 cm'ye çıkarabildi.

Yan Etkiler

Bu nedenle, egzersizin hiçbir yan etkisi olmadı. Tek zorluk, eğitim sırasında ereksiyon durumunun yanlış belirlenmesinde yatmaktadır.

Tamamen heyecanlanmış bir üyede, aşırı zorlama organa zarar verebileceğinden sınıflar kontrendikedir. Uyarılma eksikliği penise zarar vermez, ancak aynı zamanda eğitimin etkisini de ortadan kaldırır. Tekniklerle optimum ereksiyon yüzdesi yaklaşık% 50-75'tir. Teknikleri uyguladıktan bir süre sonra, optimal uyarılma derecesini belirlemek zor olmayacaktır.

Bir erkek işlem sırasında ağrı veya rahatsızlık hissederse, bunun doğru yapılmadığı anlamına gelir. Organın bir saat içinde kaybolan hafif bir uyuşukluk hissi kabul edilebilir.

penis egzersizlerle nasıl büyütülür

Penisin en "hassas" organ olduğunu unutmayın. Egzersizleri yapma tekniğine uyulmazsa, penisin aşırı yüklenmesi yarasa şeklini alabilir.

Bu tür bir deformasyon, kanın eşit olmayan bir dağılımına işaret ettiği için kabul edilemez. Bu durumda eğitim durdurulur.

Cilt tahrişini ve mikro çatlakların ortaya çıkmasını önlemek için, tüm işlemlerin bir kayganlaştırıcı kullanılarak gerçekleştirilmesi önerilir.

Avantajlar ve Dezavantajlar

Penis büyütme egzersizlerinin birçok faydası vardır:

 • paraya ihtiyaç duymazlar;
 • etkinlikleri kanıtlanmıştır;
 • , uzunluk ve çaptaki artışa ek olarak, bir bütün olarak organın işleyişinde bir iyileşme kaydedildi;
 • genişleme, kimyasal veya ameliyat kullanılmadan güvenli ve doğal bir şekilde gerçekleşir.

Eksilerden şunları not edebilirsiniz:

 • talimatlara uyulmaması durumunda yaralanma olasılığı;
 • zaman kaybı: Sonuca ulaşmak günde en az 1 saat sürecektir.

Faydalar, dezavantajlardan büyük ölçüde ağır basar. Bu nedenle, egzersiz şu anda bedeninizi değiştirmenin en güvenli, en ucuz ve en etkili yolu olmaya devam ediyor.

Prosedürün etkisi, eğitimin diğer penis büyütme seçenekleriyle birleştirilmesiyle hızlandırılabilir. Önerilen:

  sedye veya uzatıcı gibi cihazların
 • ek kullanımı;
 • özel jellerin paralel uygulaması;
 • ayrıca penis büyütme için bir merhem veya krem ​​satın alabilirsiniz;
 • penis büyütme egzersizlerinin artıları ve eksileri
 • kan akışını artırmak için bir vakum pompası kullanarak;
 • Özel spreylerin
 • uygulaması.

Penis büyümesi için gerekli hormonların üretimini uyaran özel yiyecekler ve şifalı bitkiler, aynı zamanda vücudu güçlendirecek ve diğer yolların etkisini artıracaktır.

Penis büyütme için doğru yöntem nasıl seçilir? Aslında, bir sürü var. En yaygın olanları jelqing, pompalar, kremlerdir. Seçim senin.