Penisin başı nasıl büyütülür

glans penisini büyütmenin etkili yolları

Erkek nüfusun yaklaşık yarısı penisi büyütmek istiyor. Ancak bazı insanlar da kafayı büyütmek ister. Soru, neden? Ancak penisin başı hassas kısımlardan biridir, hem erkek hem de kadınlara cinsel ilişki sırasında canlı hisler getirir. Penisin bu kısmını büyütmekle hisler çok daha hoş olacaktır.

Penisin glans ne zaman büyütülmelidir?

Penis başının büyütülmesi oldukça karmaşık bir işlemdir, çünkü yanlış hareketlerde bu tür komplikasyonların görülme olasılığı yüksektir:

 1. Hassasiyet kaybı.
 2. Ereksiyon sırasında ağrı.
 3. Bir üyenin değiştirilmesi.

Erkekler bazen cinsel organlarının uyumsuzluğundan utanırlar. Ancak bu, derhal cerrahi müdahaleye başvurmanız gerektiği anlamına gelmez. Glans penisinin boyutu için tek bir standart yoktur.

Ancak bu sayıda penis başının büyümesinin ana nedeni karmaşıklık değildir. Birkaç tane daha var:

 1. Küçük penis boyutu.
 2. Normal uyarılma ile orgazma ulaşamama.
 3. İlişki sırasında hoş duygular yok.
 4. Ağrılı sık ereksiyon.
 5. Organın üst kısmının asimetrisi.

Çok küçük bir erkek üye ve onunla birlikte küçük bir kafa kötüdür. Bu nedenle, bu durumda, bir doktora danışmak, danışmak ve samimi plastiğe ihtiyaç olup olmadığını belirlemek gerekir.

Doktor çeşitli nedenlerle reddedebilir:

 1. Genital enfeksiyonların varlığı.
 2. Kronik iltihaplı hastalıklar.
 3. Endokrin bozulması.
 4. Normal penis boyutu.

Kafayı büyütme yolları

Egzersiz ve Masaj

Bunlar penisini evde eğitmenin en güvenli yollarıdır. Genital bölgede kan dolaşımını artırmaya yardımcı olurlar ve böylece penisi büyütürler.

Kan hücumu erektil işlevi iyileştirir ve cinsel ilişki sırasında duyuların parlaklığını artırır. En iyi egzersiz Jelqing teknolojisidir.

Not:Egzersiz yapmadan önce organı banyo veya duşta buharlamanız gerekir, ancak sadece nemli bir havluyla silmek yeterli olacaktır.

Jelqing Tekniği:

 1. Penisi% 50 dik duruma getirin.
 2. Başparmağınız ve işaret parmağınız ile penisi dipten kavrayın ve bir halka oluşturun.
 3. Sol elinizin parmaklarını 5-7 dakika boyunca yavaşça penisin başına doğru tüm uzunluğu boyunca gezdirin.
 4. Sağ elinizle tekrarlayın.

Önemli!Bir antrenmanın sonucu, ancak düzenli olarak ve uzun bir süre boyunca yapıldığında fark edilebilir.

İlaçlar

Bu ilaçlar, penisinizi büyütebileceğiniz hormonlar içerir. Vücutta testosteron üretimini uyarırlar.

Ancak bu ilaçlar sıklıkla bir erkeğin vücudunda hormonal dengesizliğe neden olur. Ve ilk sonuçlar en az 6 hafta içinde görünecek. Ve önemli sonuçlara ulaşmak aylar alacak.

Ayrıca, ilaçların etki gücünü daha da azaltabilecek birçok yan etkisi vardır.

Hyaluronik asit

Jel, glans penisini büyütmenin en etkili yolu olarak kabul edilir. İnsan vücuduna fizyolojik olarak benzeyen hyaluronik asit içerir.

Hyaluronik asit, penisin başı ile deri altı tabakası arasındaki boşluğu dolduran bir jeldir.

Bu prosedürün avantajları:

 1. Travmatik değil.
 2. Birkaç kontrendikasyon.
 3. Hastalar tarafından iyi tolere edilir.
 4. Lokal anestezi altında yapıldı.
 5. Kavite müdahalesi gerektirmez.
 6. İyileşmesi uzun sürmez.

Prosedürün birkaç aşaması vardır. Enjeksiyonlar 3-5 gün süreyle yapılır. Daha sonra, hasta bir iyileşme sürecinden geçiyor. Ancak bu tekniğin bir dezavantajı vardır: hyaluronik asit çözülür, jel hacim olarak azalır, bu da kafa anlamına gelir.

Cerrahi yöntem

Penisin başı cerrahi olarak büyütülecektir. Bu özel bir plastiktir, bu nedenle bir implantın (matris) yerleştirilmesi eşlik eder. Operasyon genel anestezi altında yapılır ve bu nedenle belirli riskleri vardır. Ancak bunun yanında başka olumsuz yönler de var:

 1. Uzun iyileşme.
 2. Yüksek implant reddi olasılığı.

Not:İmplant vücutta “kök salamazsa”, penis dokularında iltihaplanma meydana gelir ve bu da kangrene veya nekroza yol açabilir.

Bu kafa büyütme yöntemi sadece doktorun izni ile yapılır.

Günümüzde erkeklere çok çeşitli penis büyütme seçenekleri sunulmaktadır. Ortaya çıkan sonuç daha sonra kadınlara olan güveni artıracak ve cinsel organlarınızla gurur duymanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, prosedürlerin tüm olumlu ve olumsuz yönlerini önceden öğrenmeniz gerekir.

Kaynatma ve tentürler

Geleneksel tıp küçük kafa boyutlarıyla baş edebilir. Bir kekik kaynatma yardımcı olacaktır. Kullanım: 100 gr kekik ve 250 ml kaynar su. Sabah ve akşam yarım bardak alın. Tentür sarımsak ile yapılabilir. 200 gr sarımsağı öğütün ve 200 ml alkol ekleyin. 10 gün ısrar edin ve günde 2 defa 25 damla iç.