Penis büyütme ürünleri

Erkekliklerini bir şekilde artırma arzusu, oldukça normal boyutta olanlar bile birçok erkeğin doğasında var. Penis büyütme için en etkili araçlar hangileridir, erkek penisin uzunluğunda ve hacminde gerçek bir artış elde etmek ve yeteneklerine güvensizlik veya aşk cephesindeki başarısızlıklardan kaynaklanan psikolojik rahatsızlığı azaltmak için neye başvurulmalıdır? Halk tarifleri, çeşitli ilaçlar, iyi bilinen manuel egzersizler ve nozullar bu hassas konuda yardımcı olacak mı yoksa hemen cerraha gitmek daha mı iyi?

Bitkisel İlaç Olanakları

Şifalı bitkilerin özellikleriyle ilgili yüzyıllardır yapılan araştırmalar, insanlığın hayatta kalma şansını büyük ölçüde artırdı ve hatta modern resmi tıp bile bu bilgiyi yeni ilaçlar yaratmak için sıklıkla kullanıyor. Birçok eski tarif arasında, penis büyütme için araçlar da bulabilirsiniz, çünkü çeşitli tentürler ve bitki özleri yardımıyla kan dolaşımını iyileştirebilir ve penise kan akışını artırabilirsiniz.

En iyi halk yöntemleri ginseng, alıç, kekik, ginkgo biloba ve diğerleri gibi bitkilerin iyileştirici gücünü kullanır. Dahası, her bitkinin bir insanın mahrem alanı üzerinde farklı bir etkisi vardır. Örneğin kekik erken boşalma için vazgeçilmezdir, ginkgo kullanımı kan akışını artırarak ereksiyon sağlamanıza olanak tanır ve ginseng sadece genital bölgedeki kan akışını olumlu etkilemekle kalmaz, aynı zamanda gonadların işleyişini de normalleştirir.

penis büyütme için halk ilaçları

Araştırma ve bilimsel olarak kanıtlanmış sonuçların olmamasına rağmen, ciddi finansal yatırımlar gerektirmediğinden ve evde yapılabildiğinden, çeşitli tentürler almak sorunu çözmek için popüler bir yol olmaya devam ediyor. Ve fallusun boyutu gerçekten değişmese bile, bu yöntemin cinsel ilişki süresi üzerinde olumlu bir etkisi olabilir ki bu zaten iyidir.

Şifalı bitkilere ek olarak, çeşitli gıda ürünleri, özellikle bal, kırmızı üzüm, ton balığı, sarımsak, avokado vb. gibi bir erkeğin cinsel yaşamını iyileştirebilir. Bu ürünlerle günlük diyetinizi tamamlayarak, cinsel istekte bir artış ve istikrarlı bir ereksiyonun başlangıcını fark edebilirsiniz.

Bu yöntemler erkek organın boyutunda gözle görülür bir artışı etkiler mi? Pek çok uzmana göre, tentürlerde veya masaj jellerinde bulunan şifalı bitkilerin ve bitkilerin günlük kullanımı, ereksiyonu gerçekten önemli ölçüde artırabilir. Bununla birlikte, ciddi cinsel işlev ihlallerinin varlığında veya gerçekten küçük bir dik genital organ uzunluğunda (8 cm'den az), bu tür önlemler yeterli olmayabilir. Gerçek bir sonuç elde etmek için, onları diğer terapötik yöntemlerle birleştirmeye hala değer.

Bitkisel tentürlerin ve ekstraktların bulunabilirliği ve kullanım kolaylığının, sağlık açısından zararsız ve güvenli oldukları anlamına gelmediğini unutmayın. Penis büyütme için bitkisel ilaçlar kan basıncını etkileyebilir, vücudun asit-baz dengesini değiştirebilir ve kardiyovasküler sistem üzerinde uyarıcı ve tonik bir etkiye sahip olabilir. Bu nedenle, bitkisel infüzyonların, çayların, kaynatmaların kontrolsüz alımı, özellikle herhangi bir kontrendikasyon varsa ciddi komplikasyonlara neden olabilir.

Bitkisel tıbbın başlıca faydaları şunlardır:

 • dolaşım sistemini temizliyor;
 • kardiyovasküler sistemin normalleşmesi;
 • artan ereksiyon;
 • Kimyasal katkı maddesi içermeyen doğal ürünlerin
 • kullanımı;
 • küçük mali harcamalar.

Ancak bu yöntemin birçok dezavantajı vardır:

 • artan kan akışına bağlı olarak, penis ereksiyon sırasında yalnızca biraz daha büyük görünebilir;
 • bitki bileşenlerine karşı bireysel hoşgörüsüzlükle ilişkili olası komplikasyonlar;
 • penisin boyutunda gerçek bir artış yok.

İlaç güçlendirme: artıları ve eksileri

Birçok çevrimiçi mağazadan penis büyütme satın alabilirsiniz - geniş bir ilaç yelpazesi sunarlar. Hepsi genital organın "boyutlarını" değiştirmeye yardımcı olmayacak, ancak onlar sayesinde cinsel istekte artış, cinsel ilişki süresinde artış ve ereksiyonda artış elde edebilirsiniz.

Pek çok sertifikalı bitkisel ilaç, penisin korpus kavernozumuna kan akışını uyarmak için formüle edilmiştir, bu da penisin dikleştiğinde biraz daha büyük görünmesini sağlar. Bitkisel preparatın karmaşık etkisi şu şekildedir: Dolaşım sistemine giren besinler, hücresel düzeyde doğal kimyasal süreçleri geri kazanmaya yardımcı olur ve erkek üreme sisteminin normal işleyişini sağlar.

Ağızdan kullanım için ilaçlara ek olarak, modern tıp, erkek genital organını da etkileyen çok çeşitli jel ve merhemler sunabilir. Jellerin kullanımını içeren tedavi, istenen etkiyi hızlı bir şekilde elde etmenizi sağlar (kanıtlanmış bir gerçek değil, kaynak - müşteri yorumları), çünkü aktif maddeler doğrudan kan damarlarına emilerek kan dolaşımını arttırır.

Bunu veya bu penis büyütme aletini kullanırken, nitelikli bir danışmanlık almayı unutmayın. Belirli bir durum için en etkili kapsülleri veya tabletleri yalnızca bir doktor seçecektir. Karaciğer hastalığı olan, yüksek tansiyonu olan veya alerjik reaksiyonlara eğilimli kişiler için bazı ilaçların kontrendike olabileceği unutulmamalıdır, bu nedenle, bir ilaç seçiminde bir uzmanın yardımı onlar için oldukça arzu edilir.

İlaç almaktan kaynaklanan olumlu faktörler:

 • ereksiyon yeteneği gelişir;
 • dayanıklılığı artırır ve cinsel temas süresini artırır;
 • erken boşalma olasılığı azalır.

Olumsuz faktörler:

 • uzun tedavi süreci;
 • birçok ilacın etkinliği sorgulanabilir;
 • ilacın bileşenlerine karşı bireysel hoşgörüsüzlük veya alerjik reaksiyon olasılığı;
 • kontrendikasyonların varlığı.

Manuel prosedürler

Etkinliği genellikle tematik forumlarda tartışılan bir başka penis büyümesi aracı, manuel prosedürlerdir. Bu yöntem, yalnızca özel bir egzersiz sisteminin (sözde jelqing) değil, aynı zamanda çeşitli cihazların kullanılmasını da içerir. Bu tür ilaçsız yöntemler çok popülerdir çünkü büyük finansal yatırımlar gerektirmezler ve önce bir doktora danışmadan evde kullanılabilirler.

Jelqing, penisin parametrelerini hem uzunluk hem de genişlik olarak hızlı bir şekilde değiştirebileceğiniz basit egzersizler kompleksidir - en azından taraftarları öyle söylüyor. Bu ifade ne kadar doğrudur? Aslında, düzenli egzersiz gerçekten göze çarpan sonuçlar verir, ancak bir veya iki hafta sonra değil, en azından altı ay sonra ve o zaman bile her zaman değil. Bununla birlikte, jelqing, beklenmedik şekilde hoş sonuçlara, örneğin özgüveninde bir artışa, kişinin kendi vücuduna karşı tutum değişikliğine, bu da cinsel eylemin kalitesini ve süresini etkileyebilir.

Egzersizleri yapmanın tek koşulu doğruluk ve erkekliğinize saygı duymaktır - tüm hareketler, aşırı baskı olmadan ve rahatsızlık hissetmeden sorunsuz bir şekilde yapılmalıdır. Penisin sıkıştırılması ve gevşetilmesi, gerilmesi ve diğer masaj hareketleri, egzersizden daha fazla fayda sağlayan krem ​​ve jeller kullanılarak gerçekleştirilir.

Ekler - uzunluk kazanın ve duyguları güçlendirin

Bazen küçük numaralara başvurabilirsiniz - penisin uzunluğuna 3-10 cm daha ekleyebilen silikon veya lateks uçlar kullanın. Bu tür uçlar kapatılabilir veya açılabilir, ancak şekillerine bakılmaksızın yumuşak ve elastiktirler. yaralanma olasılığı. Ayrıca cinsel temasın uzamasına katkıda bulunan penisin hassasiyetini azaltırlar. Eklerin kullanımı sadece penisin yetersiz uzunluğu durumunda değil, aynı zamanda seks sırasında daha parlak hisler elde etmek için de haklıdır.

Ameliyat: Neşter olmadan yapamadığınızda

Bu samimi sorunun çözülmesine sadece ameliyatın yardımcı olabileceği zamanlar vardır. Konjenital patolojiler ve yaralanmalar, penisin uzunluğundan memnuniyetsizlik, vücudun bireysel özellikleri veya psikolojik problemler - erkeklerin ana organlarına iddiaları ne olursa olsun, operasyon penisi büyütmeye yardımcı olabilir.

Operasyon, penisi büyütmek için gerçekten güvenilir bir yoldur, çünkü erkek organı ortalama olarak 1. 5-2 cm büyüyebilir ve ileride genişleticiyi düzenli kullanırsanız, 2-4 cm daha fazla artış elde edebilirsiniz. penis uzatma ameliyatı özgüveninizi geri kazandıracak ve cinsel ilişkinin kalitesini artıracaktır. Buna değer, ancak bu zevk ucuz değil.

Extender - ciddi adamların ve tıbbın seçimi

Erkek penisini büyütmenin en etkili yolları, penisin şeklini ve boyutunu ayarlayabilen bir genişletici kullanmaktır. Genişletici bir tür simülatördür; manuel egzersizlerin yerini tamamen alabilir. Jelqing sisteminde eğitim yerine, prensibi birçok yönden tanınmış Ilizarov aparatına benzeyen bir genişletici kullanabilirsiniz. Cihaz penisin gerilmesi ile o bölgede hücre bölünmesinin artmasına neden olur, ancak kan damarlarına zarar vermez.

Doktorlar, aşağıdaki durumlarda uzatıcıyı takmanızı önerir:

 • penisin boyutu tam bir cinsel ilişki için çok küçük olduğunda;
 • Organı düzeltmek için gerekirse
 • ;
 • , hormonal değişikliklerle ilişkili olan yetişkinlikte penisin boyutunda bir azalma ile;
 • , ligamentotomi ve prostatın çıkarılmasından sonraki rehabilitasyon döneminde - penis uzunluğunda geri dönüşü olmayan azalmaları önlemek için.

Uzatıcıyı takmanın bir sonucu olarak, aşağıdaki iyileştirmeler gerçekleşecektir:

 • çevrenin uzaması ve kalınlaşması;
 • penisin eğriliği ile orijinal şekline döner;
 • aşk oyunlarının süresinde artış - cinsel dayanıklılık.

Kontrendikasyonlar aşağıdaki faktörleri içerir:

 • onkolojik hastalıklar;
 • genitoüriner sistemin
 • iltihabı;
 • kanın pıhtılaşmasıyla ilgili sorunlar;
 • 18 yaşın altında.

Uzatıcı etkisinin çeşitli faktörlerinin kombinasyonu (hücre bölünmesi, yükte kademeli bir artış vb. ) mükemmel sonuçlara yol açar - penis artmaya başlar ve 1-3 ay içinde olumlu etki hem siz hem de partneriniz için fark edilir hale gelir. Sabit bir sonuç genellikle 6-8 aylık eğitimden sonra ve zaten sonsuza kadar kaydedilir.

Hangi penis büyütme aracını kullanmayı bırakmalı

Erkekliğinizin boyutunu değiştirmeye karar verdikten sonra ve bu, şüphesiz artmak için etkili bir yol seçerken olacak, hızlı bir sonuç için bekleyin - kendini kandırmaya başlayın. Erkekler, bir sulandırıcı durumunda olduğu gibi aylar ve hatta yıllarca, eğer jelqlerse somut kazançlar elde etmek için harcarlar. Halk ilaçları veya ilaçlar penisi görsel olarak gerçekte olduğundan daha fazla artırır. Operasyon çok pahalıdır, artış çok az fark edilir, genellikle çok kuvvetli bir motivasyon durumunda cerraha danışılır. İyi bir genişletici aynı zamanda paraya ve eğitim süresi için sarf malzemelerine mal olur. Penis büyütme için bir araç seçmek, hedefe kesin olarak ulaşmak için tüm olasılıkları önceden tartmak en doğrudur.