Penis büyütme pompası

penis bir pompa ile nasıl büyütülür

Penisin boyutunu artırmanın birçok yolu vardır: ameliyat, bitkisel ilaçlar, merhemler, jeller, kremler, dolgular, jelqing. Bununla birlikte, en güvenli, en ucuz ve en etkili seçenek penis büyütme pompasıdır. Onun yardımıyla sadece penisi büyütmekle kalmaz, aynı zamanda erektil disfonksiyon gibi bir sorundan da kurtulabilirsiniz. Erkekler, istenen etkiyi elde etmek için onlarca yıldır pompayı kullanıyorlar. Penis bir pompa ile ne kadar büyütülebilir ve böyle bir cihaz sertleşme sorunlarına yardımcı olur mu?

Her yetişkin erkek, erkek organının bir şekilde genişlemesini düşünür. Aynı zamanda, biri küçük bir penis yüzünden gerçekten komplekslere sahipken, biri sadece etkileyici büyüklükte bir haysiyetle bir partneri şaşırtmak istiyor. İnternette sadece bir günde erkek organı büyütmek için birçok öneri bulabilirsiniz. Bununla birlikte, bu kadar hızlı bir şekilde bu kadar çarpıcı bir etki elde etmek mümkün değildir. Penis büyütme gibi bir süreç çok sabır gerektirir.

Nasıl çalışır?

Penis büyütme pompası kullanmanın etkisi, organın boyut olarak büyümesini sağlayan corpora cavernosa'ya kan akışı ile sağlanır. Tek kullanımda bu yöntemin kısa vadeli etkisi vardır. Ancak cihazı düzenli olarak kullanırsanız mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Pompanın penisi ne kadar büyüttüğünü ve organın boyutunu bir hafta içinde büyütmenin gerçekçi olup olmadığını kesin olarak söylemek mümkün değildir. Ancak, cihazı kullanırken aşağıdaki sonuçları bekleyebilirsiniz:

 • Penis büyütme vakum pompası, şiddetli eğriliklerde bile penisinizi düzeltmenizi sağlar.
 • Penis büyütme vakumu erektil işlevi iyileştirir.
 • Ereksiyonu artırmak için pompa sağlıklı bir erkek tarafından bile kullanılabilir.

Cihazın eylemi, içinde negatif basıncın yaratılması gerçeğine dayanmaktadır. Böyle bir vakum, penisin damarlarını etkiler, bu da küçük pelviste kan akışına ve kan dolaşımının artmasına neden olur. Bu nedenle penis hiperemik hale gelir. Sonuç olarak, cinsel ilişki sırasında hoş duyular büyük ölçüde artar ve penis, bir pompa yardımıyla kademeli olarak büyütülür.

Penis büyütme için pompa nasıl seçilir?

Doktorların penis büyütme pompaları hakkında söylediklerini göz önünde bulundurarak, bir cihaz satın alırken, şişenin boyutu bireysel özellikler dikkate alınarak seçilmelidir. Bir seks shop danışmanına penisin boyutunu söyleyebilirsiniz, o sizin için doğru seçeneği seçecek ve cihazı nasıl doğru kullanacağınızı size söyleyecektir. Bugün satışta çeşitli cihaz türleri bulunabilir:

  Penis büyütme için
 • manuel pompa- bir armut veya hava pompalayan bir pompa ile çalışır. Böyle bir cihaz, bir şişeye ve bir armut veya pompaya giden bir hortuma sahiptir. Ayrıca penisi sabitlemek için özel bir cihazı var. Bu tür cihazlar, elektronik muadillerinden birkaç kat daha ucuzdur ve oldukça dayanıklıdır.
 • Penis büyütme için
 • elektronik vakum pompası, manuel versiyondan farklı değildir. Aynı zamanda bir pompa ve bir ampulden oluşur. Bu durumda elektrikli pompa otomatik olarak hava pompalar. Böyle bir pompa, ana şebekeye bağlanmak için bir batarya veya bir cihazla donatılmıştır. Bu, hava basıncına otomatik olarak ulaşıldığı için en güvenli cihazdır.
 • Erkek büyütme için
 • Su pompasıhavuzda veya banyoda kullanılabilir. Böyle bir cihazda negatif basınca su ile ulaşılır.

Bir pompayı nereden satın alabilirim?

Herhangi bir seks dükkanından veya çevrimiçi mağazadan vakum penis büyütme için bir pompa satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ilk kullanımda birçok erkek şeffaf cihazları seçer, böylece süreçte penisin ne kadar arttığını görebilirler.

Bir üye bir pompa ile nasıl büyütülür?

Pompanızı satın aldıktan sonra, cihazı doğru şekilde kullandığınızdan emin olmak için talimatları dikkatlice okumalısınız. Böyle bir cihazın kullanım için çok sayıda kontrendikasyona sahip olduğu unutulmamalıdır, bu da kullanımdan önce kendinizi tanımanız önemlidir.

Bir vakum pompası kullanmak için adım adım süreç aşağıdaki gibidir:

 1. Cihazı kullanmadan önce penisinizi ısıtmanız gerekir. Bu, pompanın doğru şekilde nasıl kullanılacağına ilişkin talimatlarda zorunlu bir maddedir. En az 8 dakika banyo yapabilirsiniz. Bu, en etkili tedavi için pelvik taban kaslarının gevşemesine yardımcı olacaktır.
 2. Banyodan sonra penisi kayganlaştırıcı ile yağlayın. Bu amaçlar için penisi büyütmeye yardımcı olan bir krem ​​veya jel seçebilirsiniz. Pompa kullanılırken penis derisinin ovulmaması için bu yapılmalıdır.
 3. Daha sonra, penis kasına tam olarak bastırılıncaya kadar penisi cihazın şişesine girmeniz gerekir. Cihazın rahat bir şekilde kullanılması için saçınızı tıraş etmeniz önerilir.
 4. Her kullanımda daima penis aparatını kullanın.
 5. Cihaz doğru bir şekilde kurulduğunda, silindirden hava pompalamaya başlayabilirsiniz. Penis yavaş yavaş şişmeye başlayacak, havayı boşaltma süresinin izlenmesi önemlidir. Gerçek şu ki, havayı dışarı pompalama süresi kesinlikle sınırlıdır ve her zaman pompa talimatlarında belirtilmiştir.
 6. İlk prosedürün süresi 5 dakikayı geçmemelidir.
 7. Penisin vakumla büyütülmesi prosedürü sona erdiğinde, cihazın vakumunu düşürmek gerekir. Bu, havayı silindire geri getiren bir valf aracılığıyla yapılabilir.
 8. Sonra, organdan hızlı kan çıkışını önleyen sabitleme başlığını bırakarak cihazı çıkarmanız gerekir.

Artık vakum pompasını nasıl doğru kullanacağınızı biliyorsunuz.

Bu önemlidir!Penis pompalama prosedürü doğru yapılırsa rahatsızlık olmaz.

Cihazın kullanımıyla ilgili kısıtlamalar

Aşağıdaki durumlarda doktorlar pompayı kullanmanızı önermemektedir:

 • Zihinsel bozukluklar.
 • Ürogenital küre hastalıkları.
 • Kardiyovasküler sistemin kronik hastalıkları.
 • Gemi duvarlarının bütünlüğünün ihlali.
 • Ağrı kesicilerin kullanımı.
 • Kan pıhtıları oluşturma eğilimi.
 • Diabetes mellitus.
 • Yetersiz böbrek veya karaciğer fonksiyonu.
 • Kasık bölgesinde bir fıtık varlığı.

Diabetes mellitusta vakum pompasının kullanılması, zamanla ciddi geri dönüşü olmayan vasküler hasara neden olabileceği için kesinlikle yasaktır. Sonuç olarak ülser ve morluklar oluşabilir.

Bir erkeğin kan pıhtılaşmasıyla ilgili sorunları varsa, o zaman bir pompa kullanmak baştaki ve corpora cavernosa'daki kan damarlarını parçalayabilir. Bütün bunlar komplikasyonların gelişmesine yol açar, peniste hematom oluşabilir, kendi kendine çözmez. Aynı zamanda cinsel organlarda ağrı görülebilir.

Trombositopenisi olan hastalar, vakum kullanılarak penis büyütüldüğünde içi boş organda morarma ve hematom yaşayabilir.

Sünnet derisinin çeşitli patolojilerinin gelişmesiyle penisin bir pompa ile büyütülmesinin olumsuz bir etkisi de görülebilir. Genellikle bu gibi durumlarda patolojinin bir komplikasyonu vardır. Bir adam çıkıntılı bir kasık fıtığından muzdaripse, o zaman pompayı kullanmak onun sıkışmasına neden olabilir.

DIY pompası

İnternette kendi pompanızı nasıl yapacağınıza dair birçok talimat vardır. Bu, kendin yapmak için oldukça basit bir cihaz. Vakum pompası şeması aşağıdaki gibidir.

Ev yapımı bir pompa, şişeye bir tüp ile bağlanan hava enjeksiyonu için bir pompa veya ampuldür. Penis büyütme şişesi plastik veya cam olabilir. Boyutu penisin boyutunu biraz aşabilir. Şişenin şekli silindirik olmalıdır. Pompa için şeffaf bir şişe seçmeniz önerilir, böylece işlemin sonucunu görebilirsiniz. Gerekli tüm bileşenlere sahipseniz, kendi ellerinizle penis büyütme pompası bir saat içinde hazır olacaktır. Elektronik bir pompa yapmak oldukça karmaşık bir süreçtir. Bu nedenle, özellikle penis büyütme için bir pompanın maliyeti ne kadar düşünülürse, hazır bir cihaz satın almak çok daha kolaydır.

Bir üye pompa ile büyütülebilir mi?

Penislerini bir pompa ile büyütmeyi hayal edenler, böyle bir cihazın her derde deva olmadığını anlamalıdır. Yaralanmayı önlemek için pompanızı nasıl kullanacağınızı bilmek önemlidir.

Pompanın düzenli kullanımı penisi 4 cm büyütmenizi sağlar Daha büyük bir etki elde etmek için ameliyata başvurmanız gerekir.

Cihazı kullanmanın etkinliği genellikle sadece sabra ve kullanım süresine değil, aynı zamanda erkek vücudunun fizyolojik özelliklerine ve erkeğin yaşına da bağlıdır.

Elbette vakum pompası ile penis büyütme mümkündür, ancak bu uzun zaman alacaktır. Cihazı sürekli olarak kullanırken, prosedür sırasında kayganlaştırıcılar ve antibakteriyel maddeler kullanmak gerekir.

Penise kan akışını iyileştirmek için, pompanın kullanımını penisi büyütmek için özel merhemler ve jellerle birleştirebilirsiniz. Bu durumda, pompayı kullanarak maksimum etkiyi elde edebilirsiniz.

Sonuç

Pompa, cinsel organlarda kan dolaşımını uyararak onu artıran etkili bir yöntemdir. Unutulmaması gereken en önemli şey, bu cihaza fanatik bir şekilde taşınmamalısınız. Doğru kullanmalı, kaliteli bir pompa seçmeli ve kendi durumunuzu izlemelisiniz.