Kabartma tozu ile penis büyütme - efsane mi yoksa gerçek mi?

soda ile penis büyütme

Kabartma tozu, etki üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda maddenin bir afrodizyak olmadığı, yani insan vücudunu doğrudan etkilemediği unutulmamalıdır.

Olumlu etkiler arasında aşağıdakilere dikkat ediyoruz:

 • Tüm sistemleri, gücü etkileyen devam eden süreçleri olumlu bir şekilde etkiler. Bu nedenle, önerilere göre uzun süreli kullanım, problemi potens ile çözmenize izin verir.
 • Doğru kullanıldığında erektil disfonksiyonun azaltılması ana etki olarak kabul edilir.

Çoğu zaman, kardiyovasküler, sinir ve endokrin sistem hastalıklarının gelişmesine bağlı olarak bir ereksiyon problemi ortaya çıkar.

Soda, sodyum karbonat tarafından sağlanır. Aşağıdaki kullanışlı özelliklere sahiptir:

 • Dezenfekte edici etki. Unutmayın, zararlı mikropların yanı sıra faydalı mikroplar da ölür. Bu nedenle maddenin aşırı kullanımı çeşitli sorunların gelişmesine neden olur.
 • İltihabı hafifletir. Kişisel hijyen gözetilmediğinde de benzer bir sorun kendini gösterir.
 • Çeşitli patojenlerin gelişimi için koşulları bozar.
 • Genel güçlendirme özelliklerine sahiptir. Bu madde, toksinlerin ve zararlı maddelerin uzaklaştırılmasından sorumlu olduğu için tüm vücut üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir.
soda nasıl kullanılır

Yukarıdaki bilgiler, halk ilacının penisle ilgili birçok sorunu çözdüğünü göstermektedir. Doğru kullanıldığında madde cinsel yaşam üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir.

Soda ile penis büyütme için hazırlık

Gazozun penis boyutunu artırıp artırmayacağını anladığınızda, ürünü kullanmanın çeşitli yollarını keşfetmelisiniz:

 1. Penis yüzeyine zeytinyağı sürün - hassas cildi tamamen yumuşatır. Ardından soda kullanma sırası gelir. Hafif masaj hareketleri ile uygulanmalıdır. Manipülasyonun birkaç dakika devam etmesi gerekir, ardından kalan sodayı suyla iyice durulayın ve tahrişi önlemeye yardımcı olan nemlendirici ile penisi yağlayın.
 2. Kabartma tozu banyoda buharda pişirirken penisi büyütür mü? Evet, bu haysiyetinizi anında büyütmenin güçlü bir yoludur. Bu versiyonda kabartma tozu nasıl kullanılır? 1 çorba kaşığı seyreltin. l. ılık sudaki maddeler (1 litre sıvı yeterlidir). Genital organı banyoya çeyrek saat boyunca yerleştirin. İşlemden sonra, bileşimin kalıntılarını yıkayın, nemlendirici uygulayın.
 3. Penis büyütme aracı olarak, ballı soda, ürünlerin eşit oranlarda karıştırılarak kullanılması tavsiye edilir. Merhemi cinsel organlara sürün, birkaç dakika bekleyin, ardından penise ellerinizle masaj yapın. Böyle bir tarif, boyutu artırmanın yanı sıra, duyuları arttırmak için cinsel temastan önce yararlı olan organın başındaki hassasiyeti artırır.

Dikkat! Maksimum etkinliği elde etmek için sıvı bir doğal arı ürününe ihtiyaç vardır. Sentetik bal bunun için kötüdür.

Kabartma tozunun erkekliği nasıl etkilediğiyle ilgili birçok makale yazılmıştır. Soda kompresleri, penisin boyutunu büyütmek için kanıtlanmış bir seçenektir. Güçlü bir çözelti hazırlayın (hafif ısıtılmış su bardağı başına 1 yemek kaşığı). Gazlı bezi içine batırın, ardından penisi bir bezle sarın, beş dakika bekleyin. Bu tekniği kullanarak cinsel organların boyutunu büyütme garantisi verilecektir!

Gazozun penisi arttırdığı doğru mu

Kabartma tozu ile penis büyütme yöntemi uzun süredir kullanılmaktadır. Bu yöntemin etkinliği belirsizdir. Sodyum karbonatın gücü artırdığına dair pek çok bilgi var, ancak bileşimde penisin boyutunu artırabilecek hiçbir madde yok.

soda penisi büyütür

Web'de birçok öncesi ve sonrası fotoğraf var. Bazıları doğru prosedürün 3 cm'ye kadar eklemenize izin verdiğini iddia ediyor.

Erkekler sodayı başka hangi amaçla kullanırlar

Kabartma tozunun fallusun yeniden boyutlandırılması üzerindeki etkisinin kanıtlanabileceği tek bir yetkili kaynak yoktur. Soda ile penis büyütme üzerine makalelerin yazarları, sadece yardımcı yeteneklerinden bahsetmektedir. Bazı insanlar, bir askı, uzatıcı ile antrenman yapmadan önce bu madde ile penis dokularını yumuşatmayı tavsiye ediyor.

Sodyum bikarbonat kristalleri mukoza zarlarına zarar verebilir, onları aşındırabilir veya alerjiye neden olabilir. Bu nedenle, kendi deneyimlerinize göre, penisi karbonatla büyütmenin mümkün olup olmadığını kontrol etmeye karar verirseniz, yara alma ve bir süre seksten vazgeçmeye zorlanma riskini alırsınız.

İnternet, jelq yapmadan önce karbonat sürmenizi tavsiye eder, ancak özel olarak formüle edilmiş kremler kullanmanızı öneririz. Örneğin, "İran Şahı" dokuları oksijenle doldurur ve kan dolaşımını artırır, bu nedenle organ dikleştiğinde daha büyük görünür. Krem ayrıca bir genişletici ile egzersiz yaptıktan sonra yorgunluğu giderir ve yeni başlayanlarda sıklıkla görülen aşırı egzersiz semptomlarının başlamasını kısmen önler. Bir erkek farkında olmadan penisin derisine zarar verirse, krem ​​daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur.

Jelqing yaparken kayganlaştırıcı olarak uygundur ve egzersiz sonuçlarının başlamasını hızlandırır. Doğru, bu masajın antik çağlardan antik Araplardan bize gelen fallusun büyümesi üzerindeki etkisinin beklemesi 2-3 yıl sürecek. Bununla birlikte, masaj, karbonattan farklı olarak kanıtlanmış sonuçlar verir.

Etki Mekanizması

sodanın etki mekanizması

Ana aktif bileşen sodyum bikarbonattır. Bu madde kanı inceltebilir, böyle bir etki, egzersizlerin penisi arttırma etkinliğini önemli ölçüde artırır.

Toksin eksikliği, kanın üreme sistemine bol miktarda akmasının nedeni haline gelir. Bundan dolayı kan pıhtılaşma olasılığı azalır, ereksiyonda azalma olasılığı azalır.

Alkalin bileşenler hormonal dengeyi iyileştirir. Bu nedenle, üreme fonksiyonu üzerinde iyi bir etkiye sahip olan yeterli miktarda testosteron üretilir. İnternetteki geleneksel şifacılar, soda kullanmak için yeterli sayıda yol yayınlar.

Kabartma tozu penisi nasıl etkiler?

Sodyum bikarbonat (kabartma tozu), penisin kalınlığını ve uzunluğunu artırma yeteneği de dahil olmak üzere çeşitli mucizevi özelliklere sahip. Ürünün kendisi doğrudan cinsel organları etkilemez. Vücuda nüfuz ederek, cinsel organlar dahil tüm dokulara serbestçe geçen kanın incelmesini teşvik eder. Sodoterapi ile birlikte özel penis büyütme egzersizleri yaparak en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. Sodyum bikarbonat, bu aktiviteler sırasında oluşabilecek kan pıhtılarının oluşumunu engeller.

Penisini karbonatla nasıl büyütebilirim?

Penisin boyutunun nasıl artırılacağı düşünülürken söz konusu maddenin penise sürülmesine dikkat edilir. Organın önceden buharlanması ve iyice durulanması önerilir. Genellikle prosedür sıcak banyo veya duş sırasında yapılır.

Penisi kabartma tozu ile büyütmenin birkaç yolu vardır, kullanmadan önce yan etkiler ve kontrendikasyonlar dikkate alınır. Maddenin doğrudan kullanımından önce alerjik reaksiyon olup olmadığı kontrol edilir.

Kabartma tozu kullanmak için önlemler

Penisini karbonatla nasıl büyütebilirim? Sadece düzenli değil, aynı zamanda dikkatli davranın! Bu durumda, istediğiniz boyuta ulaşacak ve komplikasyonları önleyeceksiniz.

Aşağıda, böyle bir deneye karar veren daha güçlü cinsiyetteki her üyenin uyması gereken tavsiyeler verilmiştir:

önlemler
 • Her şeyden önce orantı duygusu. Penis sodasını aşırı kullanmayın ve günde birkaç kez ovalamayın, aksi takdirde kızarıklık ve ciddi yanıklar yaşarsınız.
 • Buna veya başka herhangi bir bileşene alerjik reaksiyonunuz varsa, özellikle dikkatli olun ve ürünü önce küçük bir cilt bölgesine uygulayın.
 • Çizilmiş, aşınmış veya tahriş olmuş hasarlı cilde karbonat uygulamayın. Aksi takdirde penise verilen hasar daha da kötüleşecek ve bir doktorun yardımına ihtiyacınız olacak.
 • Büyütme sodasını çok agresif bir şekilde sürmeyin, penisin glansına ve mukoza zarlarına dokunmamaya çalışın.
 • Son kullanma tarihi geçmiş bir ürünü kullanmayın. Yararsız olmasının yanı sıra istenmeyen epidermal reaksiyonlara ve alerjilere neden olabilir. Şüpheli rengi ve hoş olmayan kokusu olan bir ürünü kullanmayınız.
 • Penisin patolojik doğuştan deformitelerine sahipseniz, bu tür teknikler de yasaktır.
 • Uygulamaya başlamadan önce teoriyi öğrenin. Oranları, işlem süresini ve diğer nüansları detaylandıran videolar bu konuda size yardımcı olacaktır.

Kontrendikasyonlar

Bazı erkeklerin karbonatlara alerjik reaksiyon gösterdiğini unutmayın. Bu nedenle, doğrudan kullanımdan önce, bulunmadığından emin olmanız gerekir.

Aşağıdakiler kontrendikasyonlardır:

soda kullanmak için kontrendikasyonlar
 • prostatit;
 • üretrit;
 • diabetes mellitus;
 • prostat adenomu;
 • pamukçuk.

Bazı durumlarda, advers reaksiyonların gelişimi gözlenir:

 1. Küçük ülserler ve mikro çatlaklar ortaya çıkar. İlk başta neredeyse görünmezler, ancak ondan sonra birçok sorunla karşılaşırlar. Sorunun çözümü, çeşitli şifalı ilaçların kullanılmasıdır.
 2. Alerjik reaksiyon gelişimi. İlk başta vücut sodyum bikarbonata yanıt vermeyebilir, ancak uzun süreli maruziyette kızarıklık ve diğer yan etkiler ortaya çıkabilir.
 3. Ağrılı yanma hissi ve diğer hisler durumunda söz konusu prosedürler sonlandırılır. Bu durumda, çeşitli hastalıklar geliştirme olasılığı olduğu için bir uzmana danışmanız önerilir.

Sodyum bikarbonatın güçlü bir alkali etkiye sahip olduğunu unutmayın. Yerel bağışıklığı koruyabilen faydalı mikropları öldürebilir. Konsantrasyon çok düşükse, genital organların hastalıkları, örneğin balanopostit ortaya çıkar.

Erkek sağlık tedavisi

Normal karbonat, penisi büyütmek için kullanılır, ancak içten ve dıştan kullanılır.

Ürünün erkek genital organları üzerindeki olumlu etkileri şu şekilde sunulmuştur:

 1. Penisten zararlı mikroorganizmaların yok edilmesi - antiseptik tedavi gerektiren bulaşıcı bir hastalık durumunda kullanılması önerilir.
 2. Soda testosteron üretimini uyarır, cinsel yaşam üzerinde olumlu bir etkisi vardır.
 3. Toksinlerin ve toksinlerin yok edilmesini teşvik eder - hormon üretimine yardımcı olur.
 4. Kabartma tozu yardımıyla, antiinflamatuar etkisi olduğu için prostatitin ilk aşamasından kurtulursunuz.

Uzman görüşü

İpucu!

Sodyum bikarbonatın ana özelliğinden dolayı penisi soda ile büyütmek mümkündür. Etkisi, penis dokularının şişmesini etkileyen kan dolaşımını harekete geçirmektir. İçerideki soda tüketen adam, vazodilasyon ve kan inceltme sürecine başlar. Bu, peniste kan hücumuna ve genişlemesine yol açar.

Eylem uzun sürmez, ancak sürekli kullanımla penisin uzunluğunu ve genişliğini artırır. Tavsiyelere uymak ve sağlık için güvenli bir tarif ve yöntem kullanmak önemlidir.

erkek sağlığı tedavisi

Penisin uzunluğu 10 cm'den az ise zaman kaybetmemek için bir besin takviyesinin olasılıklarını gerçekçi bir şekilde değerlendirmek gerekir. Buradaki görevin üstesinden sadece plastik cerrahi yardımcı olacaktır.

Kabartma tozu, penisinizi 2 ila 3 cm uzunluğunda ve 1. 5 cm genişliğinde yapabilir. Üstelik soda kullanarak penis büyütme tekniğini uygulayan herkesin olumlu bir etkisi yoktur.

Normal soda (sodyum bikarbonat) kullanarak erkek genital organının uzunluğunu artırmak oldukça mümkündür. Ancak, istenen sonuca ulaşmak için sabır gerekeceği unutulmamalıdır, çünkü prosedürler sistematik olarak ve uzun süre uygulanmalıdır.

Bununla birlikte, sonunda güvenebileceğiniz tek şey, penisin maksimum 3-4 santimetre artmasıdır. Penisinizin çok daha uzun olmasını istiyorsanız, bu durumda ameliyatsız yapamazsınız.

Prosedürleri uygulamaya başlamadan önce, gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını anlamanız gerekir. Gerçek şu ki, cinsel organlarını kesinlikle uzatmaları gerektiğini düşünen çoğu erkek yanılıyor.

Bununla birlikte, üreme organlarını 18 santimetreden çok daha fazla olsa bile kesinlikle daha uzun yapmaya çalışan bazı erkekler var. Ancak bu durumda, bu tür işlemlerden özel bir sonuç alınmayacağı unutulmamalıdır.

Penisin kısa uzunluğunun doğuştan bir patoloji veya bir tür hastalıkla ilişkili olması durumunda, burada soda ile işlemler kesinlikle yararsız olacaktır. Bu bakımdan penis uzatma işlemlerine başlamadan önce, idrar sisteminizin sağlığını ancak o kontrol edebileceğinden mutlaka doktora gitmelisiniz.

Makaleler, sodyum bikarbonat kristallerinin mukoza zarlarına zarar verebileceğini, onları aşındırabileceğini veya alerjiye neden olabileceğini belirtiyor. Bu nedenle, kendi deneyimlerinize göre, penisi karbonatla büyütmenin mümkün olup olmadığını kontrol etmeye karar verirseniz, yara alma ve bir süre seksten vazgeçmeye zorlanma riskini alırsınız.

Gazozun bir penisi büyütebilir mi sorusunu inceledikten sonra, diğer, daha güvenilir yöntemleri kullanmanın daha iyi olduğu sonucuna vardık. İnternet danışmanları, jelqing işleminden önce penisinizi kabartma tozu ile ovarak nasıl büyüteceğinizi söyler, ancak özel olarak formüle edilmiş kremler kullanmanızı öneririz.

Uzatıcı ve sedye, eski insanlar tarafından kullanılan aynı prensipte çalışır - vücudun bir bölümünün sürekli gerilmesi, artan hücre bölünmesi nedeniyle uzunluk ve kalınlıkta büyümesine yol açar. Sodadan farklı olarak, yöntemin etkinliği resmi olarak onaylanmıştır: Penimaster cihazları tıbbi ürünler olarak onaylanmıştır.

Erkek vücudunun kendine özgü özellikleri vardır. Erkeklerin sağlık sorunları derhal ele alınmalıdır. Erkeklerde cinsel yaşam kalitesinde psikolojik faktörler önemli rol oynar. Kadınlar kendi aralarında bazı sorunları tartışmakta özgürlerse, örneğin pamukçukla kimin nasıl savaştığı, o zaman erkekler arasında bu tür konular tartışılmaz.

Erkek sağlığının tedavisi için kapsamlı bir yaklaşımın gerekli olduğu düşünüldüğünde, her zaman ziyaret uzmanlarından başlamak gerekir

İlk ve en önemlisi, ciddi hastalıkları dışlamak önemlidir. Ardından, enflamatuar süreçleri veya bulaşıcı hastalıkları dışlamak için ana vücut sistemlerinin çalışmasını kontrol etmeniz gerekir

Ancak bundan sonra halk yöntemiyle - kabartma tozu kullanımı ile tedaviye girebilirsiniz.

Penis boyutunu büyütmek için kabartma tozu

penis büyütme için soda tarifleri

İlaç kullanmadan evde penis boyutunu en azından biraz büyütmeye yardımcı olan birçok tarif vardır. Yaygın olarak kullanılan yöntemlerden biri kabartma tozu. Diğer seçeneklere göre birçok avantajı vardır:

 • bu madde için alerjik bir reaksiyon oldukça nadirdir;
 • pişirme yöntemindeki malzemeler bakımından farklılık gösteren farklı tarif seçenekleri vardır, böylece en uygun olanları seçebilir ve onlarla deneyebilirsiniz;
 • kullanım kolaylığı - soda harici olarak, çoğunlukla kompres şeklinde uygulanır;
 • uygun maliyetli - tüm bileşenler kullanıma hazır ve elinizin altında.

İncelemelere göre, yüksek soda içeriğine sahip bir karışımın düzenli olarak uygulanması, bir süre olumlu bir sonuç elde etmenizi sağlar. Bununla birlikte, onu korumak için, sık sık penis yüzeyine masaj yaparak uygulamak gerekir. Aktif madde, kök hücrelerin büyümesini uyarır ve yumuşak dokuların yenilenmesini destekler. Bu nedenle bu yöntemi uyguladıktan sonra erkek genitalinin deri ve mukozalarında kızarıklık ve şiddetli şişlik olmaz.

Soda nasıl kullanılır

Ağızdan

Soda solüsyonu içmenin temel prensibi, sindirim sürecini oral sodyum bikarbonat alımıyla birleştirmek değildir. Yiyeceklerin sindirimi sırasında asit mideye girer ve bu da alkali ile nötralize edilir. Midede yiyecek çürümesini önlemek için sodayı yemekten bir saat önce veya bir buçuk saat sonra kullanabilirsiniz.

Dışarıya

Deri yüzeyindeki yaraların iyileşmesini hızlandırmak için topikal olarak bir soda solüsyonu uygulanması önerilir. İnce kristal toz kullanmanın iki ana yöntemi vardır:

 • alkali banyoları: sıcak suyla dolu bir kaba az miktarda sodyum bikarbonat ekleyin; yara yüzeyinin günde 2-3 kez yıkanması ile hazırlanan çözelti içinde gazlı bez nemlendirilir;
 • kozmetik kremler: Vazelin, masaj yağı veya bebek kremi, ½ çay kaşığı ilave edilen kremin hazırlanmasında temel olarak kullanılır. soda; Kremin düzenli kullanımı cildi yumuşatabilir ve doku hasarı alanlarında cerahatli iltihaplanmanın gelişmesini önleyebilir.

Sodyum bikarbonat, yumuşak dokulardaki biyokimyasal süreçlerin uyarıcısı olarak görev yapar. Ancak tozu tıbbi amaçlar için kullanmadan önce mutlaka geri ödenmesi gerekir. Karbondioksiti değiştirmeden sodalı bir çözelti içen herkes, bunun zamanla şişkinliğe ve şişkinliğe yol açtığını bilir.

Çok sayıda insan bal merhemi kullanarak soda ile penisi büyütmenin mümkün olup olmadığını merak ediyor. İki popüler tarif bulduk.

Deriye sürtünme

Sodadan topaksız kalın kıvamda su ile yulaf ezmesi günde üç kez 10 dakika ovulur. Alet, tek başına veya egzersizlerle, bir yük asarak veya bir genişletici ile eğitimle birlikte kullanılır. Sürecin kan akışını artırdığına ve egzersize bağlı büyümeyi hızlandırdığına inanılıyor. Başın mukoza zarına zarar vermemek için dikkatli davranmaya çalışın.

Okumayı öner: Üye ne yapması gerektiğini düşündü

Bal Maskesi

Bal merhemi 25 gr'dan yapılır. soda ve büyük bir kaşık arı atığı. İncelemeler, bu tür sürtünmenin libidoyu artırdığını ve cinsel ilişkiyi uzattığını göstermektedir. Muhtemelen, mineraller ve biyolojik olarak aktif maddeler, dokulardaki kan dolaşımını ve metabolizmayı artırdıklarından, ereksiyonu gerçekten daha güçlü kılar.

Balın en güçlü alerjen olduğunu hatırlamakta fayda var, bu nedenle alerjik reaksiyonlara yatkınsanız penis için bal maskesi yapamazsınız.

Aslında, bal canlı dokuları artıracak olsaydı, kadınlar göğüs büyütme için binlerce bıçak altına girmezdi ve bu dünyadaki en popüler plastik cerrahi. Penisi kabartma tozu ile büyütmenin mümkün olup olmadığı sorusunun cevabının hayır olacağı ortaya çıktı.

Bal ve sodanın nasıl çalıştığı güzellik uzmanları ve kişisel bakım hayranları tarafından bilinir. Bal ve kabartma tozu merhemi cildi yumuşak ve hoş bir dokunuşa bırakacaktır. Bal, içinde vitaminler, mineraller ve biyolojik olarak aktif maddeler içeren kompleks bir üründür, bu nedenle kozmetik maskelerin bir parçasıdır. Bal sargıları, güzellik prosedürlerini sevenler tarafından uygulanır, ancak bunların hiçbiri vücudun belirli bir bölümünün hacmini artırmak için yapmaz.

Losyon (sıkıştır)

Bir çözüm hazırlanmalıdır. 2 yemek kaşığı karbonat alın ve ½ fincan ılık suyla karıştırın. Çözeltiye bir bandaj veya gazlı bez yerleştirin, ıslanmasına izin verin ve ardından hafifçe sıkın. Doku, penisi birkaç katmana saracak kadar uzun olmalıdır.

Bu tarifin yazarları, prosedürün en az bir ay boyunca yapılması gerektiğini iddia ediyor, aksi takdirde sonuç gelmeyecektir. İsterseniz, aromaterapinin etkisini (gevşeme) elde etmek için bir bardak suya bir damla esans yağı ekleyin. İşlem sırasında yatay pozisyonda yatmalı ve ondan sonra 10 dakika huzur ve sessizlik içinde geçirmelisiniz.

Tepsi

Bir soda banyosu erkekliğinizi daha esnek hale getirecektir. Bir bardak suda, bir çay kaşığı soda almanız ve penisi elde edilen bileşime 15-20 dakika boyunca indirmeniz gerekir. İncelemeler, sevişmeden önce çare kullanarak, erkeklerin güçlü bir büyüme gözlemlenmemesine rağmen sağlam bir ereksiyon elde ettiklerini gösteriyor.

Eleme

Sodyum bikarbonat bazlı basit bir ovalama yapmak için, organı nemlendirmeniz ve ardından tozu yüzeyine nazik dairesel hareketlerle sürmeniz önerilir. Kan dokulara yoğun bir şekilde akmaya başlayacak, bu nedenle fırçalama ereksiyonu uyarır ve tarifin yazarlarına göre penis boyutunu biraz artırır. Bazı tarifler sodanın sütle nasıl kullanılacağını açıklar.

Ovma kontrendikasyonları:

 • fallusta tahriş, hasar, kızarıklık;
 • alerjik dermatit, ürtiker;
 • cinsel yolla bulaşan hastalıklar, diyabet vb. nedenlerle peniste meydana gelen patolojik süreçler;
 • vücudun asit-baz dengesinin ihlali;
 • bireysel hoşgörüsüzlük.

Resmi tıpta soda ile penisin veya vücudun başka herhangi bir kısmının büyümesi hakkında kayıtlı bilgi bulunmamaktadır. Sodyum bikarbonat, insan organlarını artırmak için bir ajan olarak herhangi bir tıbbi referansta listelenmemiştir.

Özellikle ereksiyonu etkilemek için soda bazlı ürünler hazırlamak için özel bir tarif yoktur. Hepsi dolaylı olarak gelişmesine katkıda bulunur. Soda ağızdan alınabilir, banyolarda kullanılabilir. Bazı kaynaklar, penisi soda ile ovalamayı, mikro sirküler yapmayı tavsiye eder, ancak bu tür manipülasyonlar cildin tahrişi ve ülserasyonu ile doludur.

Besleme

Giriş alkalinizasyon kursu 10 gün için tasarlanmıştır, kabul süresi birkaç ay olabilir. Neumyvakin I'e göre şema P:

 • 1. Gün: Bir çay kaşığı karbonatı bir bardak sıcak suda (veya süt) eritin. Yemeklerden 20 dakika önce tüketin;
 • 2. Gün ve sonrasında: dozu 1/3 kaşığı artırın;
 • 5-6 gün: Yarım kaşıkta çözün;
 • 9-10. Gün: dozu 1 kaşığa çıkarın ("kayma" yok).

Vücudun tepkisini kontrol etmek için her 3 günde bir ara verilmesi önerilir. Toplamda kurs bir ay sürer.

Soda, soğutulmuş kaynar suda çözülmemelidir. Toz sıcakta (70 ° C) seyreltilir, ancak kaynar su ile seyreltilmez, daha sonra içecek 36 ° C'ye soğutulmalıdır, aksi takdirde mukoza zarları yanar.

Soda ayrıca yulaf ezmesi şeklinde de kullanılır - balla karıştırılır: üç yemek kaşığı bal için bir çorba kaşığı toz (doğal ıhlamur). Çözümle aynı şekilde alın.

Kurs sırasında yan etki riskini en aza indirmek için, içeceğin hazırlanmasına ilişkin kurallara uyulması, günde birkaç bardak temiz su tüketilmesi ve eti azaltılması önemlidir. Önceden antelmintik profilaksi yapılması önerilir

Sonuç

Yukarıdaki bilgiler, kabartma tozu kullandıktan sonraki sonuçların önemli ölçüde değişebileceğini göstermektedir. Bir ay boyunca santimetre eklemeyecek, ancak aynı zamanda bir ereksiyon artabilir. Penisin öncesi ve sonrası resimleri, uzun bir işlemden sonra bile, iyi kan akışı nedeniyle ereksiyonda geçici bir artış olduğunu gösterir.

Tüm yöntemlerin etkinliği ve etkinliği bugün bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. Ancak çoğu durumda tehlikeli değildirler. Bu nedenle, acil bir penis büyütme ihtiyacı varsa, nitelikli yardım için uzman kliniklere başvururlar.