Jel ve krem penis büyütme: penis için merhem

Sorun penis büyütme var her zaman. Daha 10 yıl önce bunu çözmek mümkün oldu sadece cerrahi bir yöntem değil garanti yan etkileri eksikliği olarak bozulmuş erektil fonksiyon ve düşük hassasiyet, cinsel organ.

jel penis büyütme

Yeteneğine sahip olup, krem penis ile başa çıkmak için görev mi?

Geleneksel tıp çok öne çekildi, ortaya çıkması sayesinde modern dijital cihazlar ve teknolojiler. Bu sayede uzman üroloji ve seksoloji geliştirmek için etkili ve tamamen güvenli büyütme yöntemleri erkek cinsel organı.

Bugüne kadar, orada 100'den fazla farklı ilaçlar kullanarak sadece penis büyütmek için, ama etki gücü cinsel dürtü ve kudret.

Alternatif plastik

Jel ve krem penis büyütme en basit alternatifler cerrahi müdahale. Kompozisyon ilaçlar dahil yerli kompleksleri, sunulan şifalı bitki özleri, vitaminler ve iz elementler. Çoğu aktif bileşen için fon artırmak, cinsel organ vücut tarafından iyi tolere edilir, bu nedenle, kullanılabilir erkekler hemen her yaş kategorisinde.

Özel yağlama katkıda genişletmek için kan damarlarının bir organ sayesinde, mikro geliştirir, kan kasık bölgesinde. Kan akımı ile yumuşak doku içinde bol miktarda amino asit, eser elementler ve vitaminler hızlandıran biyokimyasal reaksiyonlar.

Normalleştirme redoks işlemlerin kavernöz organları erkek üye yeni hücre oluşumunu uyarır. Artırarak bir miktar değiştirildi ve dış parametreleri organ önemli ölçüde artar uzunluğu ve çapı. Bu durumda, esneklik, uzatma, penis desteklenen kollajen lifleri sentezi olan uyarılır aktif bileşenler teşvik bitkisel ilaçlar.

Artırabilir miyim ölçüleri penis ile fonların bir hafta boyunca? Bazı üreticiler teşvik bitkisel ilaçlar intim bölgelerin bakımı için iddia sistematik kullanımı kremler ve jeller büyütmek için penis uzunluğunu 7 gün içinde. Hemen dikkati anında sonuç veren kullanımı kozmetik ürünleri beklemeyin.

Göre. alıcı, kullanılan özel krem ve yağ, gerçek bir değişim parametrelerinde cinsel organ görülen 3 ve 4 hafta düzenli kullanım araçları. Verim dış hazırlıkları büyük ölçüde bağlıdır ve bireysel organizma. Bazı erkekler iddia uygulandıktan sonra merhem veya jel uzunluk organ arttı 3-4 cm, diğer, kullanan aynı, bir ilaç değil bir övünme gibi aynı sonuçları.

İçin kesin olarak penis boyutunu artırmak için seçimi sırasında uygun araçları odaklanmak gerekir onun biyokimyasal kompozisyonu ve net kullanma talimatları izleyin bir ilaç.

Serbest formlar ilaçlar

Hangi ilaçları kullanmak en iyisidir duyarlılığını artırmak için penis büyütme boyutu? Herhangi bir araç, bir yol, uzatma, penis denilen bir uyarıcı büyüme. Üretilen ihtisas samimi ürünler üç formları:

etki mekanizması
 • jel şeffaf ilaç hidrofilik göre, bir içermez, bitkisel ve hayvansal yağ; cilde hızla nüfuz eder, derin doku penis;
 • krem – opak bir ilaç viskoz tutarlılık, kompozisyon içerebilir; yağ daha yavaş emilir, doku, ancak teşvik daha yoğun yardım eder cilt; merhem (merhem) kalın bir tutarlılık, bir ilaç içerebilir yağ alaşımlar, hidrokarbon, uçucu yağlar, vb

Açıkçası artıran süper jel daha hızlı emilir, bu yüzden bırakmaz giysiler üzerinde iz. Ve burada bir merhem ve krem penis büyütme sahip daha az penetrasyon yeteneği. Bunları kullanmak için tavsiye edilir ile birlikte genişletici ve özel vakum pompaları için tasarlanmış stimülasyon kan dolaşımını cinsel organ.

Aktif bileşenler

Gerçek penis büyütmek ile fonların mi? Benzer ilaçlar eczane zincirleri, samimi jeller ve kremler içeren aktif bileşenleri etkileyen hücresel metabolizma hızı, hücre yenilenmesi ve oluşumu yeni anatomik yapıları. Genellikle, krem penis büyütme dahil özel set, özel bileşenleri, hızı etkileyen fizyolojik süreçler ve yağsız kas dokusu.

Bir kaba krem bileşimi arttırmak için uzunluğu ve hassasiyet, cinsel organ gibidir:

 • üzüm özü;
 • davlumbaz, devedikeni;
 • şamdan çiçeği yağı;
 • suyu liken;
 • allantoin;
 • enzimler;
 • özü gorjanki;
 • perulu maca.

Yukarıdaki organik yağlar ve özler olumlu yönde etkileyeceğini, üreme sistemi ve dış genital organları. Çok uzun zaman önce üretimi için samimi bir fon için kullanılan özel bileşenler, özellikle kapsaisin. Bu etken madde bir alkaloid, bu nedenle düzenli krem kullanımı genellikle neden tahriş ve kurutma cilt ve mukoza özel bir kanal.

tür jeller

İstenmeyen zevk için ev yapımı ilaç duyarlılığı artırmak için üye hemen ilişkiden önce, o olumsuz etkileyebilir mikroflorası mukoza genital organları.

Bazı erkekler duyarlılığını artırmak için penis başının ve kazanç ereksiyon zevk ev yapımı anlamına gelir. Unutmayın kendiniz ile hazırlanan krem «çalışmak» değil, verimli olanlar gibi sunan ilaç şirketi. Sözde halk ilaçları kendi elleriyle yapılan, genellikle alerjik reaksiyonlara neden ve gelişimini teşvik için cilt hastalıkları – egzama, dermatit vb

Etki mekanizması

Yardımcı olur mu jel penis büyütme kalitesini artırmak ejakülat (meni)? Bazı türleri samimi araçları gelişmiş içeren maddeler yer alıyor sentezi, protein oluşumu için gerekli erkek üreme hücreleri.

Nasıl üye olmadan daha fazla işlem?

Kurtulmak için kompleksleri ve gerçekten ulaşmak istenen terapötik sonuçlar, sadece kullanmanız gerekir sertifikalı büyütme kremi erkek üyesi. İlaçlar var kalite sertifikaları geçti, klinik çalışmalar sırasında kanıtlanmıştır onların etkinliği ve güvenliği.

% 67'si erkek, zevk, yüksek kaliteli ürünleri, mümkün hacmini artırmak ve penis uzunluğunu %20-25.

Nasıl bir jel ya da merhem boyutunu artırır, cinsel organ? Penis büyümeye son derece artırarak yapısal öğeleri doku. Bileşenler içerir merhem penis büyütme etkileyen fizyolojik süreçleri vücutta. Özellikle amino asitler, proteinler ve mineraller metabolizmayı hızlandırır ve proliferasyonunu (büyüme) hücre kavernöz organları ve kas lifleri. Ayarları değiştirmek için, penis büyütme, büyüme faktörleri gerekir uygulamak için, her gün 2-4 hafta süreyle.

Çeşitleri

Yardım ister samimi dostu, cinsel ilişki uzatmak ve hangi jel penis büyütme en iyi satın almak mı? Bazı üreticiler, samimi bir ürün üretmek ilaçlar var özel eylem. İçeren bir madde, bir etkileyen güç, cinsel isteksizlik ve ereksiyon. Krem kullanmak gerekir, hemen ilişkiden önce genişletmek için 30-60 dakika.

Ne tür ilaçlar için düzeltme boyutlarda bir penis? Belirlemek için en iyi ilaç-ebilmek var sırasında yalnızca bireysel kullanım içindir. Bazı araçlar için tasarlanmıştır miktarını artırmak organ, ikinci bir duyarlılık glans penis, ve üçüncü – sperm motilitesi.

Jel penis büyütme içerebilir belirli bir dizi bileşenlerin bir etkisi ve yoğunluğu, büyüme, kas doku ve etki süresi. Bu konuda birçok çeşit ilaçlar:

 • merhem için penis büyütme, uzun süreli ilaç için tasarlanmıştır sistematik kullanımı boyunca en az 3-4 hafta; uygulanan uzatma, cinsel organ dönemi için 6 ay ila birkaç yıl;
 • merhem penis büyütme için minik bir süre ilaç içerir maddeler vermek gelişimi, kas doku; hareket o hızla, ancak etkisini sadece birkaç ay için;
 • yardımcı krem-jel penis – samimi bir aracı tarafından kullanılan kompleks ilaçlar ile sistemik eylem, yani tablet veya hap; krem kullanarak yönetmek önemli ölçüde sürecini hızlandırmak için artan boyutlarda bir organ.

Birçok tüketici tarafından kullanım talimatları ilaçlar, sadece göz ardı edilir, daha sonra, neden olur, hayal kırıklığı sonuçlarında tedavi. Gerçekten istenen etkiyi elde etmek için gereken hareket, önerilerine göre talimatlar. Eğer bir üretici olduğunu iddia ediyor, aracı, yardımcı uzunluğunu artırmak üyesi ve güçlendirmek kudret sadece düzenli kullanımı ile, kullandığınız zaman onlara gerekecek, umut, olumlu bir eğilim artan penis büyüklüğü değmez.

masaj

Kaşıntı, kandidiyazis, ürtiker, cilt kuruluğu, – olası yan etkiler kullanım samimi bir ilaç. Hatta satın aldıysanız, en iyi ve güvenli jel için samimi bir bakım uygulamadan önce doktorunuza danışın. Anlaşılmalıdır ki, herhangi etkili bir ilaç, penis boyutunu artırmak için içerir aktif maddeler, aşırı sigara oluşmasına neden olabilir istenmeyen reaksiyonlar.