Halk yollarında penis büyütme

penisi büyütmenin halk yolları

Penisinizi özel cihazlar ve doktorlar olmadan, evinizden çıkmadan büyütebileceğinize dair bir görüş var - yani "halk ilaçları". Halk yollarında penis büyütme birçokları için ilgi çekicidir. Aslında, eski zamanlardan beri insanlar en egzotik yöntemleri kullanarak penis büyütme pratiği yapıyorlar. Bu makale en ünlülerine genel bir bakış sağlar.

Penise ağırlık asmak

Sadhu Kızılderililerinin bile penis de dahil olmak üzere vücut kısımlarında çeşitli değişiklikler yaptıkları biliniyor. Organı inanılmaz boyutlara kadar uzatmayı başardılar - sakin bir durumda birkaç kez ip gibi büküldü ve çözüldüğünde dizine ulaştı.

Bu şaşırtıcı etkiyi elde etmek için, ergenliğe henüz başlamamış ve bir süre oradan ayrılmış bir çocuğun organına küçük bir ağırlık takıldı. Penis yavaş yavaş 40 cm veya daha fazla uzadı. Doğru, böyle bir organla erkek genel olarak gebe kalma ve seks yapma yeteneğini kaybeder.

Diğer etnik gruplardan erkekler de bir yük bağlayarak uzatma işlemine dahil oldular: geleneksel olarak Afrika'da bir üyeyi bu şekilde büyütmek gerekiyordu: Güney Mısır'da, kuzey Uganda'da. Aynı zamanda, bir genişletici kullanırken bile, olası yaralanmadan bahsetmek yerine, gerilimi bağımsız olarak hesaplamak oldukça zordur, çünkü sonuçta bir güven yoktur.

Jelqing - penis büyütme masajı

Eski jelq masaj tekniği daha az korkutucu görünüyor. Doğu ülkelerinden, daha doğrusu Sudan'dan geldi. Bu alanda, erkek çocuklarına çocukluktan itibaren jelqing yapmayı öğretmek gelenekseldir ve varlıklı ailelerden gelen gençler bir eğitmenle bile antrenman yapar. Yöntem oldukça etkilidir, özellikle ergenlik döneminde, vücut yeni oluşmaya başladığında ve tüm dokular hızlı büyümeye yatkın olduğunda eğitime başlarsanız. Bir yetişkin için yöntem de uygundur, ancak zaman içinde birçok kez daha fazla pratik yapmanız gerekir. Arap erkekler her gün 30 dakika boyunca egzersizleri yaparken, yetişkin bir erkeğin büyümeyi başlatmak için günde yaklaşık iki saate ihtiyacı vardır. Bu, penis büyütme için bu halk ilacının dezavantajlarından biridir.

Penis büyütmenin hormonal "yolu"

"Yöntem" kelimesi özellikle alıntılanmıştır, çünkü hiçbir hormonal ilaç olgun bir erkeği etkilemez. Mikropenis sendromu için hormon tedavisi çocuklarda veya ergenlerde kullanılır.

Tıbbi uygulamada, bu tür bir tedavi, American Journal for Disabled Children arşivlerinde bulunabilecek olan Eud Ben Galim, MD, Richard E. Hilman ve Virginia W. Usld, MD tarafından yapılan bilimsel bir yayında anlatılmıştır. Mikrofalluslu çocuklara 21 gün boyunca testosteron + büyüme hormonu enjekte edildi. Terapi sonucunda tüm erkekler mikropenis sendromundan kurtuldu.

Başka bir benzer deneyde, erkek çocuklara penise topikal dihidrotestosteron enjekte edildi ve sonuçlar da pozitifti. Bu deneyime rağmen, çoğu doktor hala bu tedavinin oldukça riskli olduğunu düşünüyor. Ve elbette bunu kendi başınıza yapmanızı önermiyorlar. Dahası, ergenlikten sonra sonuçları büyük olasılıkla olumsuz olacaktır.

Kendi Kendini Değiştiren Gövde

Üyedeki toplar

Sünnet derisi geri çekilir, bir sallama ile keskin bir şeyle kırılır (örneğin keskinleştirme). Yaklaşık bir bezelye büyüklüğünde küçük toplar penisin derisinin altında oluşan yaraya sürülür.

Deri altında vazelin

Penis derisinin altındaki toplara ek olarak, bazıları ev yapımı "dolgu" gibi vazelin de enjekte eder. Kontur plastiklerinin ucuz bir "analoğu" olduğu söylenebilir, ancak kalın bir hyaluronik asit çözeltisi veya başka bir tıbbi preparat yerine petrol jeli olduğu söylenebilir.

Nasıl tehdit ediyor

İlk olarak, penis derisinin altındaki toplar, Peyronie hastalığına yol açan yara dokusu oluşumuyla doludur. Petrol jeli gelince, iltihaplı bir alerjik reaksiyona, bağ dokularının oluşumuna ve fibrozise neden olur ve bu da penisin aynı eğriliğine yol açar. Hem vazelin hem de yara izi ve eğrilik etkilerini gidermek için tıbbi cerrahi gereklidir.

Bitkisel preparatlar

Penisin büyümesi için kullanıldığı iddia edilen çeşitli büyükannenin bitkisel tentürlerinden bahsetmek imkansızdır. Çoğu zaman bunlar, gücü artırabilen, ereksiyonu artırabilen sıradan uyarıcı ve onarıcı bitkilerdir ve bu sayede penis biraz daha büyük görünecektir. Ancak buna "penis büyütme" denemez, sadece artan bir ereksiyon bu kadar geçici bir etki verir.

Bunlar, belki de tüm ana "halk ilaçları" veya penis büyütme hakkındaki halk yanlış kanılarıdır. Neden yanlış anlamalar? En az bir araç çalışırsa, onunla ilgili bilginin anında ortak mülkiyet haline geleceğini ve herhangi bir erkeğin evden çıkmadan kendisi için her büyüklükte bir üye yetiştirebileceğini varsaymak mantıklıdır. Ancak maalesef henüz böyle bir halk ilaçları bulunamadı.