Penisini evde büyütmenin gerçek ve kanıtlanmış yolları

evde penis nasıl büyütülür

Penisini evde nasıl büyütebilirsin? Soru arkaiktir, Antik Yunanlıların bile doğal olmayan uzun bir penise sahip bir tanrı kültü vardı - Priapus. Ve modern zamanlarda, aşırı büyük bir penis olan erkek hastalığının adı "priapizm" olarak adlandırılır.

Bugün popüler kültür, vücudun bu bölümünün ortalamadan çok daha yüksek olan boyutsal standardını yayınlamaktadır.

Birisi meraktan penisi büyütmenin yollarıyla ilgilenirken, birisi kasıtlı ve ısrarla ameliyat masasına yatmadan genital organlarının boyutunu değiştirmek istiyor.

Evde EN İYİ 10 en iyi penis büyütme yöntemi

Bir üyeyi evde büyütmek için birçok seçenek vardır. Organa giden kan akışını artırarak ve esneterek uzunluğu artırmayı hedefler. En popülerler arasında:

 • Gazoz gibi halk ilaçları;
 • Germe, jelqing, ağırlık kaldırma gibi egzersizlere maruz kalma;
 • Cihazlar - pompalar ve genişleticiler;
 • Memeler;
 • Masajı;
 • Jel;
 • Krem;
 • Merhem;
 • Sprey;
 • İlaçlar;
 • Hormonlar;
 • Otlar ve ürünler.

Organın yaralanma olasılığı olduğundan her biri özel dikkat gerektirir.

Halk ilaçları

Her yeni nesil erkek, tarihe yeni bir penis büyütme yöntemi vermiştir. En yaygın olanı: sadece geçici olan kabartma tozu kullanımı.

Penisi uzatmak için soda banyosu yapmanız gerekir. Manipülasyon, beklenen yakınlıktan bir saat önce gerçekleştirilir - yöntem geçici bir nitelik taşır.

Penis banyoya daldırıldığı anda ereksiyon halinde olmamalıdır.

penis büyütme için soda banyoları

Kompres şeklinde karbonat kullanın. Balla karıştırılır, sonra penisin baş kısmına bulaşan karışım hariç tüm boyuna sürülür. Bileşimin bu dağılımı, başın hassas derisiyle temas ettiğinde bileşimin rahatsızlığa neden olmasıyla açıklanmaktadır. Aşırı durumlarda yanma hissi yaşarlar. O halde organa zarar verme riski vardır.

Ev yapımı karbonat ezmesi yaygındır, ancak dikkatli kullanılır. İşlemden önce sıcak bir banyo yapın, cildi buharlayın ve ardından bir havluyla iyice kurulayın.

Bir adam penisi bitkisel yağla yağlıyor ve ardından az miktarda karbonat serpiyor. Daha sonra yumuşak bir sünger alması ve yağlanmış penise nazikçe masaj yapması gerekir. Dairesel bir hareketle, 5 dakikadan uzun olamaz. Ardından organa 2 dakika dokunmayın. Prosedür tamamlandığında, elde edilen macun su ile iyice yıkanmalıdır.

Tamamlandığında hafif bir kızarma görünebilir. Bundan sonra, cildi kurutmamak için organı yağ kremi ile yağlamaya değer.

Kan akışını artırarak penisi büyütmenin başka popüler yolları da vardır. Bunu yapmak için at kestanesi tentürleri veya aloe suyu kullanın.

Egzersizler

Aşağıdaki alıştırmalar ayırt edilir:

 • germe;
 • jelqing;
 • asılı ağırlıklar.

Hedeflere bağlı olarak belirli bir egzersiz seçilir.

Uzat

artırmanın bir yolu olarak penisi germek

Germe, sert olmayan bir durumda penis üzerinde yavaş ve nazik bir etkiyi hedefler. Bu egzersiz, aynı şekilde, organın gerildiği pozlar kompleksindeki bir farkla gerçekleştirilir.

Neredeyse 360 ​​° dönüşler ve aynı etkiyle gerdirmeyi içerir, ancak bir sarkaç gibi. Süre, her biri 15 saniyelik 10 tekrarı geçmez.

Jelqing

Jelqing, organın boyutunu büyütme nedeni olan penisin kavernöz gövdelerinin kan dolgusunu artırmaya dayanan oldukça ilginç bir tekniktir. Bu alıştırma ıslak ve kuru versiyonlarda mevcuttur. Yağlama varlığında farklılık gösterirler.

Bir adam eksik bir ereksiyona ulaşır, organı baş ve işaret parmağıyla kökten tutar. Ardından 3 saniye sıkıştırır. Kafaya böyle bir "yüzük" uygular. Sonra diğer eliyle üssün önüne geçer ve hareketleri tekrar eder.

Asılı yükler

Yük asmak travmatik bir meslektir. Bu, penisin uzunluğunu artırmanın en ünlü ve eski yöntemidir. Bir ilmek oluşturdukları ve hemen penisin başının arkasına sabitledikleri sıradan bir ipi alırlar. Kolaylık sağlamak için, bazen cildi ovalamamak için ek olarak yapışkan bir sıva ile sabitlenir.

Ardından dizeden bir ağırlık askıya alınır. Böyle bir "cihaz" ile sıradan ev işlerini yaparlar.

Hafif ağrılı hisler bile ortaya çıkarsa, hemen harekete geçmeyi bırakmalısınız.

Cihazlar

İnsanlık, penisin boyutunu değiştirmek için bir dizi yenilikçi cihaz geliştirdi. Her cihaz kategorisi, milyonlarca müşteriye uyan çok sayıda şekil ve boyut içerir.

Pompa

penis büyütme vakum pompası

Vakum pompası, penisi büyütmek için dünyadaki en popüler cihaz olarak bilinir. Çalışma prensibi, pompanın içine daldırılan organın çevresinde düşük basınç alanı oluşturmaktır.

Bu basıncın etkisi altında penis büyür. Aynı anda zayıf bir çıkışla kana ek bir akış oluşturulur. İşlem yarım saat ile bir saat arasında sürer. Bu yöntem, penis kalınlığının parametresini arttırmak için iyidir.

Genişletici

Genişletici - fallus dokusunu germek için bir cihaz. Cihaz, doku büyümesini uyarır. Cihaz sadece penisi uzatmayı değil, aynı zamanda genişliğini de artırmayı amaçlamaktadır.

Püskürtme Uçları

Ekler geçici penis büyütme ürünleri kategorisine aittir ve doğrudan cinsel ilişki sırasında uygulanır. Penisin boyunu ve genişliğini anında arttırırlar. Tabii ki, erkeklik boyutunda bir değişiklik şeklinde gerçek bir etki yaratmazlar.

Masaj

Erkekliğin boyutlarını artırmaya yönelik masaj da erkekler arasında yaygındır. Egzersizle birleştirilen masajın bir örneği jelqing'dir.

Masaj hem tüm organı büyütmeyi hem de başı etkilemeyi hedefleyebilir.

Genel el masajı popüler bir yöntemdir. Önce penis tüm uzunluğu boyunca kayganlaştırıcı ile kaplanır ve ardından penis tamamen dik duruma getirilir.

Penis avuç içine sarılır ve kökten başa doğru translasyonel hareketler yaparak onu dışarı doğru çeker. Daha sonra sünnet derisi yavaşça aşağı çekilir ve nazikçe yerine geri döndürülür. Sonra el değiştirirler ve egzersizi tekrarlarlar. Sonuç olarak, iki eliyle en az 30 hareket, ancak 60'dan fazla tekrarı olmaz. Bu seans 20 dakika sürer.

Başı büyütmek için özel bir masaj tekniği kullanılır. Parmaklar penisin tabanına yerleştirilir ve üzerine bastırarak kafaya kan yönlendirir. Bu masaj yavaş yapılır. Parmaklar başa ulaştığında birkaç saniye bu pozisyonda sabitlenirler.

Kremler, merhemler ve jeller

Penisi artıran tüm kremlerin, jellerin, merhemlerin bölünebileceği üç kategori vardır:

 • Kısa vadeli;
 • Uzun vadeli;
 • Yardımcı.

İlk kategori, etkileri iki saatten fazla sürmediği için cinsel ilişkiden hemen önce ilgilidir.

Bir ay boyunca uzun süreli penis büyütmeleri. Etkililiklerinin uzun vadeli bir sonucu vardır, ancak sistematik kullanımlarına dayanmaktadır.

Üçüncü grup, erkek genital organını büyütmenin diğer yöntemleriyle birlikte kullanılır.

İlaçlar, Şifalı Bitkiler ve Homeopati

penis büyütme ilaçları

İlaçlar, tıpkı ev büyütme teknikleri gibi organa kan akışını hedefler. Otlar, yiyecekler, haplar, besin takviyeleri ve hormonlar erkeklik boyutundaki değişikliği etkiler. Bir erkeğe daha uzun bir ereksiyon sağlar, cinsel ilişkiyi uzatır, organ duyarlılığını artırır ve libidoyu artırır.

Adam hangi ilacı seçmiş olursa olsun, sağlık görevlisi onu reçete eder.

Yan etkiler ve riskler

Tüm yöntemler bazı riskler taşır. Başarısız bir şekilde seçilmiş bir halk tarifi veya eczane jeli ile, genital organın dokularına alerjik bir reaksiyon veya yanıklar gelişebilir.

Cihazı yanlış veya aşırı şekilde çalıştırır, masaj yapar veya takarsanız, penisinde hematom, çarpma ve hatta yaralanma olabilir. Bununla birlikte, aşırı derecede korkmamalısınız - banal güvenlik önlemlerine uymanız yeterlidir.

Sonuç

Herhangi bir erkek istediği seçeneği seçebilir, penisi büyütmenin yollarından birini deneyin. Ancak karar dengeli ve anlamlı olmalıdır. Penis uzunluğunun cinsiyet kalitesini etkilemediği bilimsel olarak ispatlanmıştır ve büyük bedenler bazı kızlarda rahatsızlık yaratır.