Penisi büyütmenin yolları

Penis, bir erkeğin hayatında önemli bir rol oynayan oldukça hassas bir organdır. Ve birçok erkek için, olan odur.göstergeerkek gücü - eğer küçükse, o zaman doğal olarak nasıl artırılacağı sorusu ortaya çıkar.

Ancak bu konuyu ele almadan önce bu artışın gerekli olup olmadığını anlamakta fayda var. Kafkas ırkı içinortalama, penisin uzunluğu normal kabul edilir12-16 cm'dedik durumda, kalınlıkta3-4 cm.Ve eğer penisin boyutu bu sınırlar içinde dalgalanıyorsa, sorun fizyolojik olmaktan çok psikolojiktir.

Büyütme yöntemleri - operasyonel ve operasyonel olmayan

Uzatıcı ile penis büyütme

Penis tam olarak nasıl büyütülür - bu durumda doktorlar nasıl olduğunu ayırt ederameliyathanelerveoperasyonel olmayanteknikler. Arasındacerrahi olmayanaşağıdaki teknikler ayırt edilebilir:

 1. Jelqing egzersiz tekniği. . . Afrika kıtası olan Doğu ve Hindistan'dan gelen eski bir teknik. Onun egzersiz seti şunları içerir:masajsağım prensibine göre gerçekleştirilen hareketler - etkili bir sonuç elde etmek için süreçte kullanmaya değergresve kesinlikletakip etmekegzersizi gerçekleştirmek için öngörülen talimatlar. Her masaj hareketinin ve Jelqing'in dahil olduğunu söylemek yeterlidir,kurulmuşpenisin kendisinin oluşturduğu kavernöz gövdeyi germe prensibi üzerine -verimlilikbu tür işlemler düzenli olarak yapıldığında 2 ay sonra gözle görülür sonuçlar verir.
 2. genişletici- sadece penisin boyutunu arttırmaya yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda yardımcı olan özel bir cihazortadan kaldırmakonun anormal eğriliği. Germe prensibi ile çalışır - cihazı günde birkaç saat kullanırsanız, etkinlik bir buçuk ila iki ay sonra kendini gösterir.
 3. Vakum pompası, penisin etrafında boş bir alan, bir vakum oluşturma prensibine göre hareket eder ve buna izin veren şey budur. güçlendirmekkan akışı ve buna göre boyut ve güç.
 4. Jeller ve merhemler, tabletler. . . Birçok doktor soruverimlilikbu tür ilaçların kullanımı ve bu durumda, onların görüşüne göre, varsa sonuç önemsiz olacaktır. Ve bu sonuç, önemsiz de olsa, maliyete bağlı olacaktır - ürün ne kadar pahalıysa, penis boyutundaki artış o kadar belirgin olacaktır.
 5. Penis uçları- penisi genişlik ve uzunluk olarak büyütmek için en uygun ve en hızlı çözüm. Diğer şeylerin yanı sıra, yardımcı olurlarbüyütmeksadece uzunluk ve genişlik değil, hızlı ve ucuz bir şekilde değil, aynı zamanda ereksiyonu da iyileştirir. Bu durumda dikkate alınması gereken ana şey, yapılması gereken malzemenin yumuşak ve elastik olması gerektiğidir, örneğin lateks veya silikon.
 6. Penisi büyütmenin oldukça radikal ve tehlikeli bir başka yöntemi deasılıüzerinde kargo. Bu durumda, hem bağların hem de penisin kavernöz gövdesinin mekanik bir gerilmesi vardır ve bu da sonuçta uzunluğunun artmasına izin verir. Ancak bu yöntem genişliğini artırma yeteneğine sahip değildir. İşlem öncesi penis masajı ileısınmak, daha sonra başın önüne yapışkan bir sıva ile bir dantel yapıştırılır ve zaten üzerine veasmakküçük ağırlıklar. Bu nedenle seansın süresi 15-20 dakikayı geçmemeli, penis başı uyuşmamalı - bu olursa, buna değer.azaltmakplatinin ağırlığı.
Üye genişletme operasyonunun sonucu

Operasyonpenis büyütme - her erkek prosedürü gerçekleştirmeye karar vermezfalloplasti, yine de, doktorların en çok dediği yöntem buetkili, bir seferde 4 cm "ekleyebildiğiniz zaman" Falloplasti izin verirbüyütmekpenisin hem uzunluğu hem de kalınlığı.

 1. uzunluk artışı- bu durumda cerrahlar, tabanındaki bağları keserek penisin kök kısmını 3-4 cm serbest bırakır. Operasyonun kendisi altında gerçekleştirilirGenel anestezive yaklaşık bir buçuk saat sürer ve rehabilitasyon döneminde 6-7 ay boyunca penisin içinde bulunduğu özel, destekleyici bir aparat takmanız gerekecektir.düzeltmekbelirli bir konumda.
 2. Penis büyütmeGenişlik- böyle bir işlem hem enjeksiyon yardımı ile hem de hastanın tedavi edilen yağı deri altına enjekte edildiğinde yapılabilir.nakilyağ dokusu. İÇİNDEilk vaka- Yağlar çözülme ve yayılma eğilimi gösterdiğinden prosedürler periyodik olarak tekrarlanmalıdır.ikinci vaka- yağ dokusu nakli daha etkili kabul edilir ancak 3-4 ay rehabilitasyon gerektirir.

Penis büyütme ameliyatı şeklinde radikal önlemlere başvurmadan önce buna değer.öncedenartıları ve eksileri tartın, bir uzmana danışın ve ancak o zaman kendiniz için nihai bir karar verin.

Penisi tek operasyonda büyütmek mümkün mü?

Doktorların belirttiği gibi, penisin büyütülmesi,estetik Cerrahi. . . Yukarıda belirtildiği gibi, bir organ 3-4 cm büyütülebilir, ancak uzunluk ve genişlikteki artışının ayrı ayrı yapıldığını hatırlamakta fayda var. Basit ifadeyle -tek işlemdepenisi hem uzunluk hem de genişlik olarak büyütebilirsiniz.

Her iki göstergede de artırmak gerekirse, iki falloplasti yapılır.

Ameliyatın sonuçları ve komplikasyonları

Jelqing makinesi ile penis büyütme

Doktorlar, peniste radikal bir artış için cerrahi müdahalenin tüm kurallara göre yapılması durumunda,riskciddi patolojiler ve komplikasyonlar en aza indirilir. Ancak,operasyon- bu her zaman bir risktir ve falloplasti sonrası gelişen en yaygın olumsuz sonuçlar ve komplikasyonlar, olabilir:

 1. enfeksiyonve yağ dokusunun enjeksiyon bölgelerinde müteakip süpürasyon -sepsispenisin ölümüne ve tüm organizmanın kademeli olarak enfeksiyonuna neden olabilir.
 2. Mühürlerin görünümüve üretranın doğal açılış yerinde yara izi ve ardından daralması - gözlenirsorunlaridrara çıkma ile, glans penisinin duyarlılığında azalma.
 3. İhlalbir erkekte, ameliyat nedeniyle ereksiyon - çoğu zaman gözlemlemek yeterlidirönerive rehabilitasyon döneminde doktor reçeteleri ve organın duyarlılığı yavaş yavaş geri dönecektir.
 4. Yanlış bir operasyonla, artmasıyla bağ ve tendonların alttan kesilmesi, zamanla gelişebilir vedeformasyonpenisin şeklini değiştirmek.
 5. Penisin ameliyat ve cerrahi olarak büyütülmesinden sonra olabilecek en tatsız şey,reddetmeSilikon doku ise implant implante edilir. Ancak günümüzde doktorlar en sık hastanın kendi, özel olarak saflaştırılmış yağını kullanır ve bu, tüm olumsuz sonuçları en aza indirmenizi sağlar.

Penis büyütme için kime başvurabilirim?

Penis büyütme vakum pompası

Falloplasti prosedürü için - her şeyden önce buna değerbir klinik seçinvedoktor. . . Ve bu bir ürolog veya bir androlog, bir cerrah olmalıdır - eğer penisi büyütmek için ameliyat gerekiyorsa.

İlişkisi varürologSöylemeye değer - bu, bu tür cerrahi müdahaleleri gerçekleştirme konusunda deneyimli bir uzman olmalıdır. Her bireysel durumda, doktoralırtedavi rejiminiz, gerekirse bir cerrahi müdahale planı ve tedavi sürecinin kendisini kontrol eder.