Penis pompası nasıl kullanılır? Talimatlar

Erkekler için bir vakum pompasının kullanılması, bir erkeğin saygınlığının boyutunu değiştirmenin en uygun yollarından biri olarak kabul edilir. Bu cihazın kullanımı, çok sayıda eğitim videosu ve talimatında ele alınmaktadır. Bu talimatlar, penis yaralanması riskinizi önemli ölçüde azaltmanıza ve yine de en çarpıcı sonuçları elde etmenize yardımcı olabilir. Penis için bir vakum pompasının nasıl doğru kullanılacağını bilerek, ereksiyon ile ilgili sorunları hızla ortadan kaldırabilir ve erkeklik boyutunu artırma sürecini teşvik edebilirsiniz.

Pompa nasıl çalışır?

Eril gücünü artırmak isteyen her erkek bir vakum pompası kullanabilir. Aşağıdaki etkilere yol açan genital bölgeye kan akışını artırmaya yardımcı olur:

 • Kavernöz cisimlerin dolgunluğunu arttırmak- boyut artışına neden olur. Genellikle ereksiyon azaldığında duran kısa süreli bir etki sağlar. Ancak sistematik kullanımla, elde edilen sonucu minimum yan etki riski ile birleştirebilirsiniz. Penis şeklinin düzeltilmesi de sağlanır - düzleştirilmesi.
 • ereksiyonun güçlendirilmesipenis bölgesine kan akışını artırarak elde edilir. Erkeklerde bir vakum pompasının kullanılması, uzun süre sürebilen güçlü bir ereksiyonun geri kazanılmasına yardımcı olur.
 • Kan akışını iyileştirmekpelvik organlarda yapay kan dolaşımının gelişmesinin bir sonucu olarak ortaya çıkan. Kan akışını uyarmak, kanın damarlardan taşınmasını artırmaya ve dolaşım bozukluklarını önlemeye yardımcı olur. Hemoroid ve prostatit gibi hastalıkların geliştiği pelvik bölgede kan akışının ihlali ile.
 • Artan hassasiyetdoku hiperemisine bağlı olarak elde edilir. Seks hissini daha canlı ve orgazmları daha güçlü hale getirmeye yardımcı olur.

Önemli bir nokta! Vakum pompasını doğru ve güvenli bir şekilde nasıl kullanacağınızı anlatan kullanım talimatlarını mutlaka okuyun. Yanlış kullanılırsa, tam tersi bir etki elde edebilirsiniz - penisin hassasiyeti azalacak ve orgazm olması son derece zor olacaktır.

Vakum pompasının kullanımı, alternatif basınca dayanmaktadır. Cihaz, sızdırmaz bir tüp ve havayı boşaltmak için bir cihazdan oluşur.

Açık ve kapalı tüpler vardır.

 • Açık tüplerin tabanında bir ereksiyon halkası yoktur. Bu tür tüpler daha zor bir vakum oluşturur, normal çalışma için daha fazla koşul gerektirir.
 • Kapalı tüplerde, bir ereksiyon halkasının varlığı ile kullanım kolaylaştırılmıştır. Bu halka, vakum oluşturmayı kolaylaştıran daha fazla sıkılığa izin verir. Halka, penisten kan akışını yavaşlatmaya yardımcı olur, bu da daha güçlü ve daha uzun ereksiyonlar elde etmenizi sağlar.

Tüpün içinde daha düşük bir basınç oluşturulduğunda, kan penisin kavernöz gövdelerine aktif olarak akmaya başlar. Bu, penisin sertleşmesine ve erkeğin sertleşmesine neden olur.

Sertleşmeyi arttırmak için, cihaz cinsel ilişkiden önce kullanılabilir. Bu uygulama penisi büyütmeye ve uyarılma süresini önemli ölçüde uzatmaya yardımcı olur. Bunu yapmak için, uyarılmanın ilk aşamalarında artırmak için bir vakum pompası kullanmanız gerekir. Önleyici kullanım için, cihaz erekte olmayan bir penis üzerinde kullanılır.

Cihaz türleri

Pompaların birkaç sınıflandırması vardır. Bir tanesi yukarıda zaten verilmiştir - tüpün tabanında bir ereksiyon halkasının varlığı için. Bu sınıflandırmaya ek olarak vakum pompaları da kontrol tipine göre tiplere ayrılmaktadır.

Kontrol tipine göre, aşağıdaki pompa türleri ayırt edilir:

 • mekanik (manuel);
 • elektriksel;
 • sucul.

Son pompa tipi çok uzun zaman önce ortaya çıkmadı ve bu nedenle bu konuda çok az bilgi var. Bu tür cihazların üreticileri, penisi ani basınç değişikliklerinden ve ilgili risklerden su ile koruduğundan, diğer yöntemlere kıyasla tam güvenliği garanti ettiklerini iddia ederler.

penis büyütme su pompası

Türlerin geri kalanı uzun süredir kullanılmaktadır.

El cihazları

Bu tip pompa, kapiler yoluyla şişeden havayı dışarı pompalayan özel bir ampul ile donatılmıştır. Bu, penis içindeki kan akışının artmasını sağlayan penis içindeki basınçta bir azalmaya yol açar. Uygulama sonucunda penis boyunda ve kalınlığında hızlı bir artış olur.

penisi büyütmek için pompa kullanmak

Vakumlu penis pompası kullanmak ereksiyonun güçlendirilmesine yardımcı olur, ancak bu tür bir cihaz aşırıya kaçmak çok kolay olduğu için çok dikkatli olunmalıdır.

Çok miktarda havanın dışarı pompalanması yan etkilerin oluşmasına yol açar: morarma, morarma, hematomlar, azalmış hassasiyet.

Elektrikli aletler

Vakum pompası ile penis büyütme yollarından biri de elektrikli cihazların kullanılmasıdır. Manuel olanlardan daha yumuşaktırlar ve kullanımı çok daha kolaydır. Adam, daha belirgin etkiler elde etmenize ve yan etkilerden kaçınmanıza olanak tanıyan hava pompalama seviyesini bağımsız olarak düzenler.

penis büyütme için elektrikli pompa

Bu tür cihazlar manuel cihazlardan daha pahalıdır.

Kullanım endikasyonları

Her erkeğin bir vakum pompasını nasıl doğru kullanacağını bilmesi gerekir. Bu cihaz sadece erkekliğin boyutunu değiştirme konusunda yardımcı olmuyor. Vakum pompasının üreme sistemi organlarının hastalıklarından sonra kullanılması kan akışını artırmaya yardımcı olur ve rejenerasyon süreçlerini hızlandırabilir.

Önemli bir nokta! Vakum pompasının kullanım talimatlarına bakmadan önce doktorunuza danışmanız zorunludur. Penis büyütme için pompayı nasıl doğru şekilde kullanacağınızı size söyleyecek ve kullanım süresi hakkında tavsiyelerde bulunabilecektir.

Bu cihazın kullanımı için ana endikasyonlar şunlardır:

 • ereksiyonun zayıflaması;
 • penisin küçük boyutu;
 • seks sırasında yeterince canlı duyumlar;
 • pelvik bölgede kanın durgunluğuna yol açan hareketsiz bir yaşam tarzı.

Kullanım için kontrendikasyonlar

Penis bölgesindeki kan dolaşımının uyarılması, erkek vücudunda meydana gelen doğal süreçlere ciddi bir müdahaledir.

Bu nedenle, yalnızca kontrendikasyon yoksa penis üzerinde bir vakum pompası kullanmak mümkündür:

 • sünnet derisini etkileyen inflamatuar ve inflamatuar olmayan oluşum patolojileri;
 • akut aşamada üretra iltihabı (üretrit);
 • böbrek yetmezliği;
 • Karaciğer yetmezliği;
 • kan pıhtılaşmasının ihlali;
 • şeker hastalığı;
 • hipovitaminozis, kan damarlarının kırılganlığında bir artışa yol açar.

Önemli bir nokta! Erkekler için vakum pompasının kullanım talimatlarındaki önerileri tam olarak takip etmek gerekir. Aksi takdirde, daha sonra cerrahi müdahale gerektiren hematom ve bozuklukların oluşma riski yüksektir.

pompaların faydaları

Bu cihazların diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında ana avantajları:

 • nispeten az yan etki;
 • daha az maliyet;
 • kullanım kolaylığı;
 • üreme organlarının damarlarının esnekliğini arttırmak;
 • genital bölgede iyileşme süreçlerinin güçlendirilmesi.
pompa ile penis büyütme

Erkekler için vakum pompalarının kullanımına ilişkin talimatlar, uyulması kullanım verimliliğini artırmaya yardımcı olacak genel önerileri mutlaka içerir:

 1. Satın aldıktan sonra cihazı antiseptik ile tedavi edin. Vakum pompasını kullanmadan önce toz ve bakterilerden temizlemeniz gerekir.
 2. Vakum pompasının kullanım talimatlarını uygularken yağlayıcı kullandığınızdan emin olun. Su bazlı yağlayıcılara öncelik verilmelidir. Yağ tabanı cihazın kendisine zarar verebilir ve zarar verebilir.
 3. Vakum pompası kullanıldıktan sonra ılık su ve sabunla iyice yıkanmalıdır.
 4. Penis büyütme pompasının talimatlarını uygulamadan önce ürünü işlemek için alkol bileşenlerinden uzak durmanız önerilir.
 5. Penis vakum pompasının talimatlarını uygularken cilt temasını iyileştirmek için kasık bölgesindeki bitki örtüsünden kurtulmanız gerekir. Bu aynı zamanda yağlayıcı tasarrufuna da yardımcı olacaktır.
 6. Erkekler için bir vakum pompası talimatlarını uygularken, skrotum bölgesine kayganlaştırıcı uygulamanıza gerek yoktur - bu, kaymayı kolaylaştırabilir ve ampulün içine çekilmesine neden olabilir.

Başvuru rehberi

Penis büyütme için bir vakum pompasının nasıl doğru şekilde kullanılacağını açıklamaya başlamadan önce, hangi cihazın kullanıldığını - su veya geleneksel - ayırt etmek gerekir. Bu cihazın kullanımının üzücü sonuçları olmaması için herhangi bir kontrendikasyon olmadığından emin olmak da önemlidir.

Cihazı kullanmadan önce organın kendisini hazırlamanız gerekir. Bunu yapmak için bir süre ılık suda tutulmalıdır - bu, kan damarlarının genişlemesine yardımcı olacaktır. Daha sonra, bu önlem ağrıyı azaltır ve susuz olduğundan daha büyük sonuçlar elde etmeye yardımcı olur. Elastikiyeti artırmak için bazı erkekler cihazı kullanmadan önce jelqing tekniğini kullanır.

Geleneksel bir pompa kullanma

Vakumlu penis pompasının nasıl kullanılacağını bilmek, kendinizi yaralanma riskinden kurtarabilir. Çoğu zaman, zaman çizelgesine uymayan veya bir vakum pompasını nasıl doğru kullanacağını tam olarak bilmeyen erkeklerde yan etkiler ortaya çıkar.

 • Cihazın bir ereksiyon halkası varsa, penisin tabanına mümkün olduğunca yakın yerleştirilmelidir. Onsuz, sadece bir vakum pompası ile şişeyi tabana bastırın.
 • Havayı kademeli olarak tahliye etmeye başlayın. Organa zarar vermemek için bunu çok dikkatli ve yavaş yapın.
 • Ağrı oluştuğunda, havanın dışarı pompalanması işlemi durdurulmalıdır.
 • Yeni başlayanlar için yaklaşımın süresi 2 dakikayı geçmemelidir. Daha deneyimli erkekler 1 sette 10 dakikaya kadar vakum uygulayabilir.
 • Birkaç yaklaşımın kullanılması, kavernöz cisimlerde bulunan kan hacmini arttırmaya yardımcı olur.
 • Setler arası mola 30-240 saniye arasında değişmektedir. Bu süre zarfında penisinizi uzatabilirsiniz.
 • Bir seferde en fazla 5 yaklaşım gerçekleştirmeniz gerekir.

Bir pompa kullanarak penisi büyütme tekniği, kan akışını artırmaya yardımcı olur. Şişedeki basınç kademeli olarak arttırılabilir.

Önemli bir nokta! Kullanmadan önce, vakum pompalarının kullanımının videosunu izlemek zorunludur - bu, uygulamadan hangi etkiyi alabileceğinizi kişisel olarak kontrol etmenizi sağlayacaktır.

Kullanım sırasında izlenen güvenlik kurallarına özel dikkat gösterilmelidir - bu, istenmeyen sonuçların önlenmesine yardımcı olacaktır.

Hidrolik pompanın kullanılması

Daha kolay bir yöntem, bir hidrolik pompa kullanarak bir penis büyütme pompası kullanmaktır.

 • Hazırlık olarak 10-15 dakika ılık bir banyoya dalabilirsiniz. Kasık tamamen su altında kalmalıdır.
 • Penisi bir pompa ile büyütme talimatlarına göre, ampulü tabana yerleştirerek cihazı penisin üzerine koymanız gerekir.
 • Şişeden havayı çıkarmak için birkaç pompa darbesi gerçekleştirin.
 • Cihazdaki basınç seviyesindeki değişikliği izleyin - kademeli olarak artacaktır ve bu nedenle dışarı pompalanması gerekecektir.

Prosedürün tamamlanması

Penisi cihazdan çekerken son derece dikkatli olunmalıdır. İlk önce basıncı geri yüklemeniz gerekir. Aksi takdirde aşırı düşük basınçlı bir alan oluşarak hematom oluşumuna neden olabilir. Şişedeki basınç seviyesi eşitlendikten sonra dikkatlice çıkarılmalıdır.

penis büyütme için otomatik pompa

Önemli bir nokta! Pompa cinsel ilişkiden önce kullanılıyorsa, ereksiyon halkası penisin üzerine çekilmelidir. Bu, kan akışını yavaşlatmaya yardımcı olacak ve böylece ereksiyon süresini artıracaktır.

Prosedürü her gün düzenli olarak egzersiz olarak yapmak, ilk kullanımdan sonra yüksek kaliteli bir sonuç verecektir. Zamanla, sadece bir pompa kullanarak ameliyatsız penis boyutunu büyütmenin istenen etkisini elde edebilirsiniz.