Penis büyütme ameliyatı - bilinmesi gerekenler

Son zamanlarda, erkekler küçük bir penis gibi bir erkek sorunu hakkında giderek daha fazla endişeleniyorlar. Bu sorunu çözmek için tüm güçleriyle çalışıyorlar. Sorunu çözmek için seçeneklerden biri penis büyütme ameliyatıdır. Birisi buna kendi sebeplerinden dolayı gider, örneğin, büyük bir adam için küçük bir penis, ego için büyük bir trajedidir ve birisi sevgili bir kızı memnun etmeye ve şaşırtmaya gider. Cerrahın masasına gitmek çok hoş bir şey olmadığından, erkekler "ana" organlarını bıçağın altına koymadan önce tüm prosedürü, artılarını ve eksilerini, olası riskleri, ne tür ameliyatların olduğunu ve ne kadara mal olduklarını inceleyin.

penis büyütme ameliyatı

Bu makale sadece bu tür sorulara odaklanacaktır. Ayrıca penis büyütme ameliyatının ne kadara mal olduğunu da anlatacağız.

Falloplasti birkaç şekilde gerçekleşebilir:

  1. Hacim artışı.
  2. Penis uzatma.

Bu tür işlemler sadece kliniklerde yüksek nitelikli uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Kural olarak, sadece lokal anestezi kullanılır. Ameliyat sonrası yara izi birkaç santimetre uzunluğundadır. Kaliteli hizmet veren kaliteli bir klinikte, hasta ameliyattan önce bir ürolog ile konuşabilir, ortaya çıkabilecek her türlü soruyu kendisine danışabilir ve bu tamamen ücretsizdir. Ayrıca doktor ortaya çıkabilecek tüm tehlikeleri ve sonuçları size anlatacaktır.

Penis büyütme ameliyatı ne kadara mal olur?

Fiyatın arzularınıza, penisin yapısal özelliklerine, cinsel organların anatomik yapısı ile ilişkili hastalıkların varlığına bağlı olduğunu söyleyebiliriz.

Teknolojiyi yürütmek

penis büyütme ameliyatı öncesi ve sonrası

Şu anda, yalnızca iki tür işlem vardır. İlk durumda, cerrah işlemi dikey bir kesi ile ve ikincisinde Y şeklinde bir kesi ile gerçekleştirir.

Bazı uzmanlara göre ikinci seçenek, cerrahın daha geniş bir bakış açısına sahip olması ve operasyon sürecini daha iyi kontrol edebilmesi nedeniyle daha güvenilirdir. Ancak diğer uzmanlar, bu yöntemin amatörlüğün bir işareti olduğuna ve yalnızca bu alanda yeni başlayanlar tarafından kullanılması gerektiğine inanıyor. Her operasyon tipinin ameliyat sonrası izleri görünüm olarak birbirinden farklı olduğu için, yara izine bakıldığında, ameliyatı yapan doktorun hangi yöntemi seçtiğini hemen anlayabilirsiniz.

Yara izi ne kadar uzun olursa, yaraya enfeksiyon girme şansı o kadar yüksek ve iyileşmesi o kadar uzun sürecektir. Ayrıca böyle bir yara izinin gözden kaçırılması zordur, izin tamamen saçla kaplanmama olasılığı vardır, yani bir operasyon yapıldığını fark etmek mümkün olacaktır.

İmplantlara gerek yok. İşlemin özü şu şekildedir: Cerrah penisin üst kısmında yer alan kasları keserek destekleyici bir rol üstlenir. Daha sonra bu kaslar biraz daha dikilir. Penisin yeri değişiyor, biraz daha aşağı iniyor gibi.

Bu işlem, fallusu en fazla dört santimetre olmak üzere birkaç santimetre uzatmanıza izin verir. Ayrıca, ereksiyon ile penisin pozisyonunun da değişeceğini, eskisinden biraz daha yatay olacağını hatırlamakta fayda var.

Askı kaslarının altını kesmek basit bir işlemdir, operasyon sırasında hasta çok az kan kaybeder ve yaklaşık yarım saat ile kırk dakika arasında sürer. Ameliyattan sonraki ikinci gün doktor hastaya herhangi bir ağrı kesici reçete etmez. Dikişler iki hafta içinde alınır, iki ila üç ay sonra ameliyatın nihai sonucu zaten görünür olacaktır. Yara izinin iyileşme sürecinde elbette cinsel ilişkiye izin verilmez.

Hemen hemen her işlemi gerçekleştirdikten sonra bir genişletici takmak gerekir. Kendi elinizle penis uzatıcı yapmaya çalışmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Penis büyütme ameliyatının maliyeti çok yüksek olmamakla birlikte verilen paraya değer. Risk almaya istekliyseniz, bu en etkili yollardan biridir.

Penisin kalınlığını artırmak mümkün mü?

Hacim arttırma ameliyatı bu alanda en popüler ve yaygın ameliyat türlerinden biridir. Böyle bir operasyon, yağ dokusunun cinsel organlara naklidir. Cerrah deneyimli ve kalifiye bir uzmansa, ciddi komplikasyon olasılığı en aza indirilir.

enjekte edilebilir penis büyütme

Prosedürün özü şu şekildedir: doktor, yağ dokusunu uyluk bölgesinden alır, gereksiz elementlerden arındırır ve deri altına doğrudan cinsel organlara enjekte eder. Bundan sonra, olumsuz sonuçlara karşı koruyucu görevi gören penise özel bir bandaj koyar. Bandaj yaklaşık bir hafta sonra çıkarılır. İşlem sırasında uyluklardan iki yüz mililitreye kadar doku alınabilir ve penise yerleştirilebilir. İlk bakışta, bu çok görünebilir, ama değil. Gerçek şu ki, yağ dokusunun yarısı önümüzdeki birkaç gün içinde kendi kendine eriyecektir. Ancak bandajı çıkardıktan sonra ilk kez hastanın "arkadaşının" ortaya çıkmasının onu şaşırtabileceği söylenmelidir. Tanıdık olmayan bir kişi, düzensizlikleri, hoş olmayan bir rengi ve diğer olağandışı özellikleri olabileceği için penisinden biraz korkabilir. Ancak korkacak bir şey yok - bir süre sonra her şey geçecek ve üye istenen görünüme kavuşacak. Penisin genişliğini değiştirmenin tüm yollarını toplamaya karar verdiğimizi unutmayın - penisin kalınlığı nasıl artırılır. Yani ameliyat tek seçenek olmaktan uzak.

Doktor, altı hafta boyunca ameliyattan sonra hiçbir durumda kimseyle cinsel ilişkiye girmemesi gerektiğini, yani seks yok demenin daha kolay olduğunu hastaya hatasız açıklamalıdır. Cerrahın elde edeceği sonuç, bu alanda ne kadar profesyonel olduğuna bağlıdır. İyi bir uzmanla, penisin yeni hacmi hastayı uzun süre memnun edecektir, ancak elde edilen hacmin sadece altı ay veya bir yıl kaldığı görülür.