Ergenlik ve yaşlı erkeklerde penisin büyümesi nasıl arttırılır?

horoz büyütmek isteyen genç

Bir erkek genellikle başarısını ve cinselliğini penisinin büyüklüğü ile ilişkilendirir.

Bazen boyut ona uymaz ve onu arttırma arzusu vardır.

Büyüme hormonunun penisi büyüttüğünü hepimiz biliyoruz.

Basit yöntemlerle çözmeye çalışalım.

Bu durumda, birçok erkeğin istediği hedefe hızlı bir şekilde ulaşmaktır.

Penisin büyümesini nasıl artıracağımızı tartışalım.

Penis büyüme oranını artırmak gerçekçi mi?

penis boyutunu ölçmek

Bazı nedenlerden dolayı, bazıları artan penis büyümesinin bir efsane olduğuna inanıyor. Bu düşünceleri hemen kafanızdan atabilirsiniz. Bu makale bilimsel olarak, sadece bir arzu olsaydı, önemli bir artış elde etmenin oldukça mümkün olduğunu kanıtlıyor.

Yüzyıllardır penisi büyütmek için yöntemler ve araçlar olmuştur ve bunlardan bazıları penisi büyütmek için büyüme hormonuna etki eder.

Bunlar arasında, pompalar, ataşmanlar ve asılı ağırlıklar gibi çeşitli egzersiz teknikleri ayırt edilebilir. Bu yöntemlerin her birinin etkinliğini ayrı bir makalede ele aldık. En çok beğendiğinizi seçin.

İyi bir sonucun anahtarı nedir?

Herhangi bir işte başarılı olmak için dikkatli bir hazırlık yapılması gerektiği bir sır değildir. Bu kural, penisin hızının büyümesini arttırmak için de geçerlidir. Penis büyümesinin nasıl artırılacağına dair prosedüre başlamadan önce dinlemeniz gereken bazı ipuçları.

İyi bir sonucun ve mükemmel refahın anahtarı, sınıflar sırasında özel beslenmenin yanı sıra güvenlik önlemlerine sıkı sıkıya bağlı kalmaktır. Egzersiz yapmadan önce, kendinize zarar vermemek için doğru tekniği okumanız gerekir.

Her şeyden önce, işlemler için fallusu hazırlamak gerekir. Penisin büyümesini artırmak için egzersiz yapacağım cinsel organları ve cihazları iyice yıkamak gerekiyor. Daha sonra cinsel organlara kan akışını artırmak için sıcak bir kompres uygulayabilirsiniz. Bazı egzersizlerden önce bir kayganlaştırıcı kullanın.

Büyümeyi artırmak için egzersizler

Hem genç hem de yetişkin erkeğin penisini büyütmesine yardımcı olabilecek çeşitli egzersizler vardır. Bunlara Kegel egzersizleri, jelqing ve germe dahildir.

Ne yazık ki, hiçbir egzersiz penis hassasiyetini yeniden kazanmanıza yardımcı olmaz. Bunu yapmak için tamamen farklı yöntemlere başvurmanız gerekecek.

Egzersizin avantajı, tamamen ücretsiz olmasıdır.

Egzersizlerin her birine daha yakından bakalım.

Kegel egzersizleri

bir genç için penis büyütme egzersizleri

Kegel egzersizleri fiziksel etki olmadan yapılır, performansları düşünce gücüne dayanır.

Hangi kasın çalışması gerektiğini anlamak için tuvalete gittiğinizde idrara çıkmayı geciktirmeye çalışmak gerekir. Kasların nasıl gerildiğini hissedeceksiniz - bunlar egzersizleri yaparken ihtiyaç duyulacak kaslardır.

Bu kaslar orgazm sırasında kasılır. Eğitimleri orgazmı daha parlak hale getirecek, yeni hisler açmaya yardımcı olacak. Bazı alıştırmalara bir göz atalım:

 1. İyi bir egzersiz "hızlı sıkma" egzersizidir. Pelvik kaslarınızı 10 saniye boyunca hızlı bir şekilde kasın. Sonra bir mola verin. Ardından egzersizi tekrar yapın.
 2. Ayrıca artan bir sıkıştırma egzersizi var. İlk başta, kasınızı hafifçe gerin, ardından daha sert ve daha sert.
 3. "Uzun sıkma" egzersizi yapın. Kaslarınızı en az 30 saniye gergin tutun. Bir ara verin ve tekrar tekrarlayın.

Kegel egzersizleri erektil disfonksiyonla savaşmaya, ereksiyon kontrolünü iyileştirmeye yardımcı olur ve prostat hastalıklarının iyi bir şekilde önlenmesidir. Ayrıca, kanın akması nedeniyle, erkeklerde üretilen büyüme hormonu ile penisin artmasına yardımcı olurlar.

Jelqing

Ergenlikte penis büyütme egzersizlerinden biri de jelqingdir.

Adım adım bir egzersiz yapalım.

 1. Penisi yağlayıcı ile iyice yağlayın.
 2. Penisi başparmağınız ve işaret parmağınızla kavrayın, kanı kafaya itmeye çalışıyormuş gibi yavaşça penisin tabanından başa doğru ilerletin.
 3. Bir elin parmakları başa ulaştığında, fallusun tabanındaki aynı kavrama ile sıkıca kavrayın ve tekrar yavaş ve sert bir hareketle başa götürün.
 4. Bu egzersize 5-7 dakika devam edin.

İkinci egzersiz güçlü bir tutuş içerir. Tekniğini düşünün.

 1. Penisinizi başparmağınız ve işaret parmağınızla kavrayın.
 2. Parmaklarınızı penisin tabanında sıkıca sıkın ve yavaşça başınıza doğru hareket ettirin, kavramayı sıkın, penisi şişirin.
 3. Elinizi hafifçe ileri geri hareket ettirin.

Jelqing, penisin sadece uzunluğunu değil, aynı zamanda çevresini de artırmaya yardımcı olur. Penis büyütme cihazlarıyla birlikte jelqing, mümkün olan en hızlı büyümeyi elde etmenize yardımcı olacaktır.

germe

Germe, penisinizin büyüme oranını arttırmanın harika bir yoludur. Bazı germe tekniklerine bakalım.

 1. Penisin başını alın ve sıkıca sıkın, ancak ağrı noktasına kadar değil. Şimdi penisin başını 5 dakika yere paralel olarak çekmeniz gerekiyor. Daha sonra kan dolaşımını iyileştirmek için penise hafif bir masaj yapmanız gerekir. Ardından penisi her yöne çekmeyi tekrarlayın. Her aşama beş dakikanızı alacak ve molalardaki masaj beş dakika daha sürecek. İşlemden sonra penisin başını birkaç kez sıkıca sıkın.
 2. İkinci teknik için penis yarı gevşemiş olmalıdır. Penisi elinizle alın ve parmaklarınızla sıkın. Ardından, penisinizi yere paralel olarak germeye başlayın. Güçlü bir gerginlik hissetmelisiniz, ancak keskin bir acı hissetmemelisiniz. O zaman rahat bırak. Ardından prosedürü 10 kez daha tekrarlayın. Duygularını dinle.
 3. Aşağıdaki teknik, sonuçları mümkün olduğunca çabuk elde etmenizi sağlayacaktır. Egzersiz 5 dakika sürer. Mümkün olduğu kadar çok kayganlaştırıcı alın ve penisi yukarı ve aşağı kaydırmaya başlayın, tabandaki tutuşu artırın. Kavrama çok güçlü olmalıdır. Ardından, penisi aşağı çekin ve birkaç saniye sabitleyin. Bu eylemi diğer yönlerde tekrarlayın. İşlemin sonunda, kanın içinde nasıl sıkıştığını hayal ederek penisi tabanından sıkıca kavrayın ve yavaş, sert bir hareketle kanı başa yönlendirin.
 4. Penisini heyecanlandır ve sertçe çek. Gergin hissetmelisin. Bu işlem 5-7 dakika devam ettirilmelidir.

Yükseklik geliştirme cihazları

Penis büyütme cihazları arasında pompalar ve nozullar bulunur. Türlerin her birini ele alalım.

Pompa

Pompa, penisin büyüme hızını artırabilen bir cihazdır. Bir cam ampul ve havayı tahliye eden bir pompadan oluşur. Farklı pompa türleri vardır:

 1. Hava pompalı hava vakum pompası. Plastik veya camdan yapılmış şeffaf bir şişe, bir hava pompası ve bir contadan oluşur.
 2. Basınç göstergeli hava vakum pompası. Pompa ile birlikte pompa ile aynı parçalardan oluşur, fakat aynı zamanda bir manometre içerir.
 3. Hava tahliyesi için ampullü hava vakum pompası. Hava tahliyesi için şeffaf bir şişe ve bir armuttan oluşur. Bu armut kullanımı uygundur, ancak penis büyütme için çok etkili değildir. Ereksiyonun korunmasına yardımcı olur, ancak cinsel organların boyutunu etkilemez.
 4. Su pompası. Şeffaf bir şişe, su pompalamak için bir valf, bir silikon contadan oluşur.
gençler için penis büyütme pompası

Kısacası, bir vakum, pompada düşük bir basınç oluşturur.

Sonuç olarak, kan penise akar.

Cihaz, dokuların gerilmesi ve penisin büyümesi nedeniyle kanın peniste "donacağı" şekilde hareket eder.

Aşağıdaki şekilde bir vakum pompası kullanmak gerekir: cihazda düşük bir basınç oluşturan hava dışarı pompalanır. Penis ereksiyon durumuna ulaştığında, özel bir elastik erektil halka takmak gerekir. Bu halka, kanın penisten dışarı akmasını engeller ve penisin dik kalmasına yardımcı olur.

Hydropump, penis büyütmenin daha gelişmiş bir versiyonudur. Su ile dolu şeffaf bir silindir ve havayı tahliye eden bir pompadan oluşur.

Penisinizi suya koyun ve sallama hareketi ile pompayı takın. Bu bir boşluk yaratacaktır. Ardından, suyu özel bir valf kullanarak dışarı pompalayın. Kan penise akmalı ve onu ereksiyon durumuna getirmelidir.

Cihazı kullanmadan önce penise kayganlaştırıcı sürmelisiniz. Bundan sonra, pompaya yerleştirilmeli, kasıklara sıkıca bastırılmalı ve havayı dışarı pompalamaya başlamalıdır. Cihazı kullanmaya 5 dakikadan başlayın, işlem süresini kademeli olarak 10 dakikaya getirin.

nozullar

gençler için penis büyütme eki

Penis ekleri sadece partnerinizi cinsel ilişki sırasında memnun etmekle kalmaz, aynı zamanda en canlı orgazmı elde etmenize de yardımcı olur.

Ekler ayrıca peniste kan tutulmasını uyarır.

Bu, dokuların şişmesi, gerilmesi ve penisin boyutunun artması anlamına gelir.

Böyle bir cihazın nasıl kullanılacağını öğrenelim:

 • memeyi ılık su ve sabunla yıkayın;
 • eki ereksiyon halindeki penise yerleştirin;
 • ilişki için takmıyorsanız, yaklaşık 30 dakika giyin.

Ağırlıklar yardımıyla büyüme oranı nasıl arttırılır?

Yükleri asma tekniği yüzyıllardır kullanılmaktadır. Gelin bu tekniğe bir göz atalım.

 1. Nazik bir el masajı ile penisi hazırlamak gerekir.
 2. Yükün bağlanacağı elemana bir yapı takın.
 3. Yükü takın.
 4. 15 dakikada ağırlıkları giymeye başlayın, giyme süresini kademeli olarak artırın.

Bu egzersizi hem oturarak hem de ayakta yapabilirsiniz. Duygularınızı izleyin. Bu yöntem, etkili olmasına rağmen çok travmatiktir.

Penis büyüme oranını arttırma yöntemlerinin her biri kendi yolunda iyidir, ancak en iyi sonuçları elde etmek için birkaç yöntemin birlikte kullanılması gerekir. Bu durumda, penisinizin büyüme hızına şaşıracaksınız.