Penis büyütme için vakum pompası: nasıl seçilir ve nereden alınır? Markaya genel bakış

Vakum pompası, lateks nozullu şeffaf bir şişeden, kauçuk bir tüp ile bağlanan bir kauçuk ampulden veya pompa görevi gören başka bir cihazdan oluşan basit bir cihazdır. Ek olarak, şişe vibratörler, ereksiyon arttırıcılar ile tedarik edilebilir. Ayrıca eğer ilişki planlanıyorsa, ereksiyonun başlamasından sonra penisin tabanına konulan bir lateks halka vardır.

penis büyütme vakum pompası

Bir pompa nasıl seçilir ve tüm model çeşitleri nasıl anlaşılır? Bunu yapmak için, endikasyonları netleştirmek için eylem ilkesini incelemek gerekir.

Kullanım için ana endikasyonlar:

 1. Erektil bozukluklar;
 2. potenste önemli azalma;
 3. Düşük uyarılma;
 4. Penis parametrelerinden memnuniyetsizlik;
 5. Penis tabanında sertlik eksikliği.

Cihaz, penis içindeki basıncı artırmak için nadir bir ortam yaratmanıza izin veren düşük bir basınç oluşturma prensibi ile çalışır. Bu, kavernöz cisimlere kan akışının artması nedeniyle gerildiği gerçeğine yol açar.

Vakum pompası ile penisinizi nasıl büyütebilirsiniz:

 1. Uzun süre kullanmanız gerekir;
 2. Eğitim şemasını takip edin.

Vakum pompası, basınç yöntemini kullanarak penisi büyütür. Penis çevresinde kan dolaşımını artıran basınç oluşturulur. Kavernöz cisimler kanla dolar. Süreç doğal bir ereksiyona benzer. Penis kısa sürede sıkı ve elastik hale gelir. Eksik bir ereksiyonla bile seks yapmak mümkündür, çünkü doğal bir şekilde uyarım penisin "ayağa kalkmasını" sağlar. Cihaz masaj ajanı olarak kullanılır. Şişedeki basınç, corpora cavernosa'yı gererek dolaşımı iyileştirir ve boyutu artırır.

Penis bir şişeye yerleştirilir ve hava lastik bir ampulle dışarı pompalanır. Şişedeki negatif basınç nedeniyle, cinsel organlara kan akışı artar. Pompa 1 dakika bu pozisyonda tutulur, ardından özel bir valf açılır, hava dışarı çıkar, penis orijinal görünümüne kavuşur. Veya parmak, havanın pompalanması sırasında kapatılan şişe üzerindeki delikten çıkarılır. Bir prosedürde 15 kez ereksiyon sağlanması önerilir. İşlemin süresi yaklaşık 20 dakikadır.

Basit bir hareket prensibi, ancak çok etkili bir teknik sayesinde, gücü artırabilir, penisi büyütebilir, bazı hastalıklardan kurtulabilirsiniz. Vakum pompası uzmanlar tarafından en etkili ve güvenli yöntemlerden biri olarak tavsiye edilmektedir. Cihazın kontrendikasyonu yoktur, her yaşta kullanılabilir.

Vakum pompası kullanmanın bir seans süresi yaklaşık 15-20 dakikadır. Uzun süreli sonuçlar elde etmek için ilk on dört günlük seansların günde bir kez yapılması önerilir. Bu süreden sonra işlemler gün aşırı yapılır. Seanslar için en uygun zaman yatmadan 1-2 saat öncesidir. Birkaç ay sonra gözle görülür bir sonuç gözlemlenebilir, bundan sonra pompanın kullanım sıklığı her 3 günde bir 1'e düşürülebilir.

Onlar neler

Penis büyütme için vakum pompaları aynı tasarıma sahiptir - bir cetvel uygulanmış şeffaf plastik bir şişe.

Kit, bir vakum oluşturan bir sızdırmazlık nozulu ve şişede basınç oluşturmanıza izin veren bir ampul içerir. Geliştirilmiş modeller ek bileşenlerle donatılmıştır: ayar düğmesi, basınç göstergesi veya tahliye valfi.

 1. Manuel pompalar. Hava, bir piston veya bir ampul kullanılarak cihazdan çıkarılır. Ana avantaj kullanılabilirliktir, ancak etkiyi elde etmek enerji yoğundur.
 2. manuel vakum pompası
 3. Otomatik pompalar. Şişedeki basınç, yerleşik bir elektrikli pompa ile azaltılır. Otomatik vakum pompası pille çalışır. Penisin büyütülmesi zahmetsizdir ve mevcut basınç, yerleşik basınç göstergesinde görüntülenir. En uygun modeller emiş gücü ayarlıdır.
 4. otomatik vakum pompası
 5. Su pompaları. Bu, hava yerine su kullanan yenilikçi bir seçenektir. Şişe, pompalı bir manşet ile biter. Uygulamanın sonucu daha iyidir, daha az kontrendikasyon vardır.
su vakum pompası

Kullanım için talimatlar

Penis büyütme pompasının diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında başlıca avantajları:

 • nispeten az yan etki;
 • daha az maliyet;
 • kullanım kolaylığı;
 • üreme organlarının damarlarının esnekliğini arttırmak;
 • genital bölgede iyileşme süreçlerinin güçlendirilmesi.

Erkekler için vakum pompalarının kullanımına ilişkin talimatlar, uyulması kullanım verimliliğini artırmaya yardımcı olacak genel önerileri mutlaka içerir:

 1. Satın aldıktan sonra cihazı antiseptik ile tedavi edin. Vakum pompasını kullanmadan önce toz ve bakterilerden temizlemeniz gerekir. Bu amaçlar için, sulu bir Klorheksidin çözeltisi uygundur;
 2. Vakum pompasının kullanım talimatlarını uygularken yağlayıcı kullandığınızdan emin olun. Su bazlı yağlayıcılara öncelik verilmelidir. Yağ bazı, cihazın kendisine zarar verebilir ve zarar verebilir;
 3. Vakum pompası kullanıldıktan sonra ılık su ve sabunla iyice yıkanmalıdır;
 4. Penis büyütme pompasının talimatlarını izlemeden önce ürünü işlemek için alkol bileşenlerinden uzak durulması tavsiye edilir;
 5. Vakumlu penis pompası talimatlarını uygularken cilt temasını iyileştirmek için kasık bölgesindeki bitki örtüsünden kurtulmak gerekir. Bu aynı zamanda yağlayıcı tasarrufuna da yardımcı olacaktır;
 6. Erkekler için bir vakum pompası talimatlarını uygularken, skrotum bölgesine kayganlaştırıcı uygulamanıza gerek yoktur - bu, kaymayı kolaylaştırabilir ve ampulün içine çekilmesine neden olabilir.

Vakumlu Penis Pompası Nasıl Seçilir

Birçok üretici veya reklamcı, vakum pompasını penisi büyütmek için bir araç olarak konumlandırır. Değişiklik, düzenli kas eğitimi, kan akışını engelleyen kavernöz cisimlerin temizlenmesi nedeniyle oluşur. Doğal bir ereksiyon ile penisin kanla doldurulması 7 kata kadar artar, bir pompa kullanıldığında bu rakam 12'ye ulaşır. Cihazın düzenli kullanımı ile peniste birkaç santimetre artış elde edebilirsiniz.

Aslında, istenen sonucu elde etmek için tek bir aylık günlük eğitim gerekli olmayacaktır. Çoğu durumda, penisin boyutunda bir artış meydana gelir, ancak etki uzun sürmez. Pompanın etkisi altında, penise doğal bir ereksiyonla olduğundan daha fazla kan akar, elbette penis artar. Ancak cihazı kullanmayı bıraktığınızda her şey normale dönecektir.

Ancak penisin büyük olduğu ve daha sonra zayıf bir ereksiyon nedeniyle boyutunun küçüldüğü bir durumda, pompa eski boyutuna dönebilecektir. Kan akışı devam eder, kaslar eğitilir, kavernöz cisimler temizlenir. Cihazın düzenli kullanımı ile sadece penis büyütmekle kalmaz, aynı zamanda cinsel yaşam kalitesini de artırır.

Cihaz, penisin boyutuna ve hedefe göre seçilir. Satın almadan önce aşağıdaki kurallara uyun:

 • ereksiyon sırasında ampulün uzunluğu penisten en az 2-3 cm daha uzun seçilir;
 • çapı kendi ereksiyon halindeki penisinizden en az 1-2 cm daha büyüktür;
 • yeni başlayanlar için, çalışma kabından armut biçimli tipte bir hava pompalama önerilir.
vakum pompası nasıl seçilir

Nereden satın alınır ve maliyeti

Hassas bir sorunu çözmenize yardımcı olabilecek, beğendiğiniz bir cihazı satın alabilirsiniz:

 • özel bir mağazada (seks dükkanı);
 • çevrimiçi mağazada;
 • eczanede (kamuya açık olarak satılır, ancak nadirdir).

Maliyet, modelin türüne bağlıdır ve farklı sınırlar içinde değişir. İncelemelere göre, manuel pompa en ucuza mal olacak, ancak bir hidrolik pompa için daha fazla ödemeniz gerekecek.

Erkekler için pompalar samimi mağazalarda satılmaktadır. Bugünlerde çok büyük bir çeşitlilik var. Bu penis büyütme cihazları, manuel olanlardan daha pahalı olan elektriğe ve hidrolik pompalara ayrılabilir - daha da pahalıya mal olacaklar.

penis büyütme için vakum pompası çeşitleri

Bir cihaz satın alırken, satıcıya kalite sertifikalarının olup olmadığını sormaktan çekinmeyin. Ayrıca bir temizleme fırçası almayı da unutmayın. Güvenlik ve hijyen en önemlisidir.

Kullanılacak kontrendikasyonlar

vakum pompalarının kullanımına kontrendikasyonlar
 • Kanama eğilimi varsa, mekanizmayı kullanmak yasaktır;
 • hiçbir durumda kanı incelten ilaçlar almamalısınız;
 • ibuphron, naproksen, aspirin vb. gibi ağrı kesiciler alınmamalıdır;
 • Kan dolaşımının bozulması, konjenital malformasyonlar ve ayrıca ağrılı ereksiyonlara neden olan bozukluklar için dikkatli bir pompa reçete edin.

Bir pompa seçerken, aşağıdakilere dikkat ettiğinizden emin olun:

 1. Conta malzemesi - cilde sıkıca oturmalı ve cihazın sızdırmazlığını sağlamalıdır.
 2. Silindir boyutu ve kalitesi - süreci gözlemleyebilmeniz ve yaralanmaları önleyebilmeniz için silindir şeffaf olmalıdır.

Böyle bir cihazın kullanılmasının tavsiye edilmediği bir takım hastalıklar, durumlar vardır. Mutlak kontrendikasyonlar şunları içerir:

 1. Kalp ve kan damarlarının hastalıkları;
 2. Tromboz, ateroskleroz;
 3. Küçük pelvisin varisli damarları;
 4. Enfeksiyöz veya enflamatuar nitelikteki hastalıklar;
 5. Genital bölge hastalıkları (ürolojik);
 6. Çeşitli kökenlerden tümör oluşumlarının varlığı;
 7. Çocukluk veya ergenlik;
 8. Ruhsal bozukluklar;
 9. Kan pıhtılaşma bozukluğu.

Ayrıca, rahatsızlık getirirlerse sınıflar yapılmaz, ağrı görünümü eşlik eder. Bu durumda faydalı olmayacaklar, sadece insan sağlığına zarar verecekler.

Başka ciddi kontrendikasyon yoktur, cihaz 18 ila 65 yaş arası farklı yaşlardaki erkekler tarafından kullanılabilir.

Vakum ortamının etki süresi, hücrelerin genişlemesi ile belirlenir. Cihazın kullanımına ilişkin tüm tavsiyelere uyulursa, kap içinde bir darbe etkisi yaratılır. Artması ile birlikte uyuşukluğa neden olan negatif basınç ortaya çıkar ve kişi ağrı hissetmez.

Maksimum vakum hacmi ağrıya neden olmamalı ve tek bir maruz kalma 18 saniyeyi geçmemelidir. Günde vakum manipülasyonlarının süresi 45 dakikayı geçmemelidir.

penis büyütme için vakum pompası nasıl kullanılır