Penisinizi evde nasıl büyütebilirsiniz: Penisinizi büyütmenin yolları

Bir erkek penisini ölçerek hayatındaki en önemli sayıları bulur. Penisin parametrelerinden önce, bir erkeğin görünümü ve durumu kaybolur, çünkü mütevazi bir genital organ boyutuna sahip olmak, tamamen farklı zorluklar ortaya çıkar - düşük benlik saygısı, kadın korkusu, yatakta başarısızlık korkusu.

Ve daha ciddi vakalarda, yalnızca bir psikologla istişare ederek ve ilaçların, özellikle sakinleştiricilerin atanmasıyla ele alınabilecek depresyon meydana gelir.

Küçük bir penisin kişisel yaşamınızda çok zor olması nedeniyle, penisinizi evde büyütmenize yardımcı olacak yollar vardır. Ancak istenen etkiyi elde etmek için, eğitimin tüm kural ve tavsiyelerine bağlı kalarak düzenli olarak egzersiz yapmak gerekir.

Evde yapılan hangi yöntemlerin penis büyütmeyi sağladığını, hangi tekniğin en etkili ve verimli olacağını düşünmeye değer ve penisi kendi başınıza büyütmek mümkün mü? Sorulan tüm soruları doğru bir şekilde cevaplamak için, evde istenen sonuçları elde etmiş olan erkeklerin videolarını ve incelemelerini incelemeniz gerekir.

Evde penis büyütme

penis büyütme için vakum pompası

Penisi artıran tüm yöntemlere bakarsanız, hepsinin, çoğu durumda, evde yapmak için uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Bu, penisi germek için herhangi bir egzersizin performansı veya özel cihazların kullanımı olabilir.

Ev büyütme yöntemleri:

 • Penis vakum pompası, penisin korpus kavernozumuna etki eden, negatif basınç prensibi ile çalışan bir penis büyütme antrenörüdür.
 • Uzatıcı - ortopedik bir cihaz, penis üzerindeki sabit güç yükü nedeniyle evde artmasını sağlar. Paket, penisi maksimum fizyolojik uzunluğa kadar uzatmanıza izin veren ek bileşenler içerir.
 • Penis ataşmanları özel mağazalarda satılır ve genellikle partnerinize unutulmaz bir zevk vermek için cinsel ilişkiden hemen önce kullanılır.
 • Jel, günde iki kez doğrudan penise uygulanan topikal bir ajandır. Eşsiz bitki bileşimi nedeniyle, penis sadece uzunluk olarak değil, kalınlık olarak da hızla büyür.
 • Cihaz, penisi büyütmenize, ereksiyonu iyileştirmenize ve pelvik organlarda tam kan dolaşımını geri kazanmanıza olanak tanıyan yeni nesil bir cihazdır.

Yukarıdaki penis büyütme yöntemlerine ek olarak, bu türler de vardır: Arap Jelqing tekniği, Taocu uygulamalar, manuel düzeltmeler, penis masajı ve diğerleri.

Yöntemlerden herhangi biri evde penisi büyütmeye yardımcı olacaktır, ancak istenen etkiyi elde etmek için üç ay beklemeniz gerekecektir. Erkeklerin video incelemeleri, gerekli azim ve hedef için çaba sarf ederek, altı ayda penisi 2-3 cm artırmanın gerçekten mümkün olduğunu gösteriyor.

Jelqing tekniği

penis büyütme için jelqing egzersizi

Bu Arap penis büyütme yöntemi, daha güçlü cinsiyetin farklı temsilcilerine birkaç yüzyıllık başarılı yardıma sahiptir.

Penisin iki yönde aktif bir şekilde büyümesinin bir sonucu olarak (eller tarafından gerçekleştirilen) belirli bir dizi harekete dayanır: uzunluk ve kalınlık.

İnternette, yalnızca elde edilen sonuçları gösteren erkeklerin incelemelerini değil, aynı zamanda yeni başlayanlara istenen sonucu elde etmek için evde egzersizi doğru ve doğru bir şekilde yapmayı öğreten özel bir video eğitimi de bulabilirsiniz.

Penis büyütmenin erken yolunda, egzersizi ıslak şekilde yapmanın en etkili olduğuna inanılmaktadır:

 1. Bir sandalyeye oturun veya düz bir yüzeyde durun.
 2. Penise bir kayganlaştırıcı veya özel krem uygulayın.
 3. Toplam ereksiyonun 2/3'ü kadar kendinizi ereksiyon durumuna getirin.
 4. Penisinizi bir elinizle tabanından alın, yumruğunuzu mümkün olduğunca kasık bölgesine yakın tutun.
 5. Penise belirli bir yük uygulayarak yumruğunuzu başınıza doğru uzatın.
 6. Evde eğitim sırasında çok acı verici duyumlar ortaya çıkarsa, yükün kuvvetini zayıflatmanız önerilir.

Erkeklerin incelemelerine dayanarak, evde penis büyütmenin görsel sonuçlarının eğitimin ikinci ayında gözlemlendiğini güvenle söyleyebiliriz. Ek olarak, egzersiz yapmanın başka bir faydası daha vardır - tüm hareketler, penisin büyümesini de etkileyen pelvik organlara tam kan akışına katkıda bulunur.

Temel ipuçları ve püf noktaları

penis büyütme cihazı

Daha güçlü seks temsilcilerinin pratiğinin gösterdiği gibi, evde penisinizi artırabilirsiniz, asıl şey biraz çaba sarf etmektir. Birçok bilgiyi analiz ettikten sonra aşağıdaki önerileri sunabilirsiniz:

Proaktif olun. Fiziksel aktivite üreme organını artıramaz, ancak ereksiyon halinin kalitesi ve süresi üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

Herhangi bir egzersiz yapmadan önce penisi ısıtmak gerekir, bu da penisi daha esnek ve ağrısız esnemeye yatkın hale getirecektir.

Genital organ üzerindeki yük ile aşırıya kaçmayın, çünkü bu, küçük kılcal damarların yırtılmasına ve hematom oluşumuna yol açabilir, bunun sonucunda penisteki ağrı sizi bir hafta boyunca rahatsız edecektir.

 • Erkekler, penisin büyümesini hızlandırmanıza izin veren bir araç hakkında iyi yorumlar bırakırken, ereksiyonda bir iyileşme gözlenirken, penis büyük ve elastik hale gelir.
 • Eğitim zaman çerçevesine uymak önemlidir. Örneğin, pompalama prosedürü günde 15 dakikayı geçmemelidir ve sulandırıcının günde maksimum kullanım süresi 6 saattir.
 • Penis büyütme karmaşık bir işlemdir, bu nedenle mümkün olan en kısa sürede maksimum sonucu elde etmek için krem ve vakum pompası gibi çeşitli yöntemlerin birleştirilmesi önerilir.

Sonuç olarak, tüm erkeklerde penis büyümesinin farklı şekillerde gerçekleştiğini ve bireysel yapısal özelliklere ve diğer faktörlere bağlı olduğunu söylemek tavsiye edilir. Büyütme sürecinde, penis büyütme uzun bir prosedür olduğundan, daha güçlü cinsiyetin sabrının küçük bir önemi yoktur.