Egzersizleri penis kompleksi, uzatmak penis

Nasıl penis büyütmek? Bu konuda sadece erkekler değil, aynı zamanda onların güzel arkadaşları. Ne yazık ki, tüm temsilcileri güçlü seks kesinlikle kendinden emin ve istekli bir çok arttırmak için kendi onurunu.

egzersiz, penis büyütme

Nasıl penis büyütmek?

Bazı erkekler gerçekten artırmak isteyen uzunluğunda ve çapı bir cinsel organ. Bazı korkuyorlar, onlar «az daha», diğerleri «olabilir ve daha fazla».

Önce alınması için eylem ve değiştirmek için sizin cinsel organı, değer bilmek, hangi normal bir boyut üyesi (belki de sadece kendini hafife alıyorsun?) ve ne mükemmel bir boyut üyesi (muhtemelen böyle bir penis boyutunu getirecek ortak zevk değil, acı bir duygu?).

Penis boyutu olabilir çeşitli yolları vardır. Olmayan bir cerrahi bu:

  • pompa;
  • egzersiz ve ağırlıkları;
  • tıbbi ilaçlar.

Vakum pompası

Bu yöntem, klasik ve sık kullanılan büyütme cinsel organ. Üye yerleştirilen küçük bir silindir, bir bağlanır bir hava pompası.

Bu sayede vakum başlar geliştirilecek kan akışını penis heyecanlı olur ve artar bir görsel. Sonra üye çimdikledi belirli bir çember, engeller, hızlı çıkış, kan. Böyle bir yöntem değildir, en iyisi bu gibi:

  • çıkardıktan sonra halkalar üye olur aynı boyutta, nasıl oldu, daha önce;
  • göz ardı edilemez bir geçici iktidarsızlık;
  • bazı yerlerde biraz morarma, kan damarları zarar;
  • yüzük takmak değil en fazla yarım saat, aksi takdirde olası bir doku hasarı.

Egzersiz ve ağırlıkları

Başlamadan önce çalıştırma benzer öğeleri unutmayın, penis değil biceps. Onu pompalamak olamaz. Ancak bazı kaynaklar, iddia ile kullanıcılara sunmak için özel bir egzersiz programı artırmak için yardımcı olur cinsel organı.

Böyle bir kompleksleri egzersiz için artan boyutlarda penis, masaj gibi olanaklarla geliyor. Bir çeşit birleştirir öğeleri antik arap teknisyen, mucizeler yaratabilir.

Orada da farklı ağırlıkları olan giyinmek, cinsel organı ve germek. Gibi gibi sonra normal onu giyen (8 saat!) belki de artan bir cinsel organ. Ancak, bu çok şüpheli bir yöntem olarak kullanın cildi germek değil, kendisi bir organdır.

büyütme yöntemleri

Sihirli merhem ve hap

Hiçbir tıbbi kanıt, bir doğruladı kullanımı, bu tür ilaçların etkisi boyut üyesi. Çoğu bu tür «ilaç» bir parçası olarak var ginseng, «bitkisel viagra», ot, dağ keçisi. Onlar vücut için zararlı bir erkek, ama hiçbir etkisi yoktur.

Nasıl için büyütmek penis uzunluğunu ameliyatla?

Aksine yukarıda listelenen yöntemler, cerrahi müdahale gerçek etkisi verebilir. Ama önce yatağa ameliyat masası, hatırlamaya değer hakkında olası riskleri.

2006 yılında baskısında «Avrupa üroloji» bugün yayımlanan bir makale yazıyordu ortalama uzunluğu, hangi artırabilir cinsel organı, yaklaşık 2-2.5 bakınız, bugüne kadar hastalara sunan iki ana tür işlemleri.

Artış penis uzunluğu

Bilindiği gibi, cinsel organı takılır pelvis sayesinde özel sağlam halatlı. Bu destekleyen bağ ile bağlı cinsel organı ve gizlemek kısmı vücudun içinde. Operasyon sonucunda bağ kesilir ve gerginliği azalıyor.

İşte bu, neden olur, cerrahi müdahale sonrası görünür hale gelir çoğu üye. İçin daha sonra bağ başladı örgü , hastaya her gün taşımak zorunda özel bekletici cihazı altı ay.

Artış çaplı bir üyesi

Daha önce özünü ameliyat oldu ki, vücudun diğer bölgelerinden doktorlar aldı yağ dokusu ilave edilmiş ve onların gövde penis yaptı daha geniş. Ancak sonuçları iyi değildi, çünkü yağ dokusu bazı kötüleşti ve cinsel organı görünüyordu kaba.

Sonra başladı homogreft implante bir kumaş ... ... nakledilen itibaren genetik olarak benzer organizmanın kullanılan çeşitli rekonstrüktif cerrahi. Bazı doktorlar, örneğin, Brian J. Rosenthal, iddia benzer bir implant verir, daha uzun süreli etkisi. Ancak garanti nasıl davranacağını donör doku nakli sonra, hiç kimse tam olarak değil.

Ayrıca can ve diğer işlem türleri. Örneğin, eğer bir erkek obez ile liposuction dibinde bir cinsel organ temizlenir, yağ dokusu, görsel bir üye daha.

Ne sonuçlar çıkarabiliriz?

Önce yatağa masası cerrah ya da başlamak için almak şüpheli ilaçlar (üreticilere göre) mümkün penis büyütmek için birkaç kez konuşmak, onun ortağı olabilir, boyutu, cinsel organ idealdir onun için ve size bir şey maliyet değildir, kendinizi değiştirmek.

Unutmayın, bu tür asılsız kompleksleri neden olabilir geliştirme birçok hastalık. Örneğin, yoğun bir durum ve depresyon bile gelişebilir psikojenik erektil disfonksiyon. Bu durumda, gidermek zorunda kalacak kullanarak ilaç.

büyük penis

Gerçek penis büyütmek ile cerrahlar. Çeşitli hap, merhem, egzersiz ve ağırlıkları getirecek olumlu etkisi ve bu yöntemlerin bazıları, hatta büyük ölçüde size zarar. Bu yüzden, almadan önce bu tür sorumlu bir karar, tartılır her şey «için» ve «karşı».