Penis büyütmek için halk ilaçları

halk ilaçları ile penisini büyütmüş bir erkeğe sahip bir kadın

Penis büyütme lehine aktif olarak harekete geçmeden önce şunu anlamanız gerekir - gerekli mi? Sonuçta, boyutu normlara ulaşan veya onu aşan penisi büyütmeye gerek yoktur. Erkeklerde üreme organı 25 yaşına kadar büyür, bu nedenle bu yaşa ulaşmamış kişilerin çok fazla endişelenmemesi gerekir. Belki de penislerinin büyümesi geçici olarak yavaşlamıştır, ancak yakında devam edecektir.

Bir erkeğin penisinin büyüklüğü birçok faktöre bağlıdır: milliyet, metabolizma hızı, kötü alışkanlıkların varlığı, yaş. Belirli bir yaş için normal olan ortalama bir boyut vardır. Ayrıca penisin hızlı büyüdüğü ve büyümenin daha yavaş olduğu yaş dönemleri vardır. Kişinin bireysel özelliklerine, vücuttaki testosteron düzeyine, yaşam tarzına bağlıdır.

Yetişkin, olgun bir erkekte (25-30 yaş) penisin ortalama, normal boyutunun 14-16 cm uzunluğunda ve 4 cm kalınlığında olduğu genel olarak kabul edilir. 10-12 cm'dir ve 3 cm'lik genişlik de normdur.

Halk yöntemlerini kullanarak penis nasıl büyütülür

Penisin boyutunu arttırmaya ihtiyaç varsa, bu evde halk ilaçları yardımı ile yapılabilir.

Geleneksel yöntemlerin bilim tarafından tanınmadığını ve sadece etkisiz değil, aynı zamanda tehlikeli olabileceğini anlamak önemlidir.

Bu makalede en yaygın yöntemler tartışılacaktır.

Masaj

bir kadın, halk ilaçları ile büyütüldükten sonra bir erkeğin penisini ölçer

Bu yöntemi deneyen erkeklere göre, gerçekten etkili, bu yüzden yaygınlığı harika. Bir erkeğin kendi başına yapabileceği özel bir penis masajından bahsediyoruz. Yaralanmayı önlemek için buna hazırlanmanız gerekir.

Masaj için hazırlık şu şekilde yapılır: Yumuşak, dokunma dokusuna hoş gelen küçük bir parça almanız, ılık suyla ıslatmanız ve penisi birkaç dakika (2-3 dakika) bir bezle sarmanız gerekir. . Organ üzerinde sıcak bir kompres, masajın etkili olmasını sağlayacak olan kan akışını artırmaya yardımcı olacaktır. Bu prosedürü birkaç kez gerçekleştirmeniz gerekir.

Hazırlıktan sonra, masajın kendisine devam edebilirsiniz. Bunu yapmak için en rahat pozisyonu almanız gerekir. Sırt üstü yatıp rahatlamak daha iyidir. Daha sonra sağ elinizle penisin başını hafifçe sıkın (ama kuvvetli değil! Aksi takdirde hassas başlığa zarar verme riski vardır), penisi mümkün olduğunca yana doğru çekin (rahatsızlık hissediyorsanız, çekmeyi bırakmanız gerekir) ve 4-5 dakika boyunca çekme konumunda tutun. Bundan sonra, penisi farklı yönlere çekerek ve bu pozisyonda kalarak prosedür tekrarlanmalıdır.

Masaj sırasında dinlenme bir ön koşuldur. Tedaviler arasında kan akışı yeniden sağlanmalıdır. Masajın son aşaması, penisi kendinizden uzaklaştırmak (bir dakika boyunca uzatılmış pozisyonda tutun) ve tekrar tekrar sıkmaktır (10-12 kez). Sıkma işlemi tamamlandıktan sonra masaj tamamlanmış sayılabilir.

Egzersizleri haftada birkaç kez yapmanız ve bunun için yeterli zaman harcamanız gerekir. Organa zarar vermemek için tüm işlemler yavaş ve dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Kendi kendine masaj yardımı ile penis 1-2 cm büyütülür. Sonuç genellikle 2-3 ayda elde edilir.

Kaynatmalar, çaylar ve apiterapi

penis büyütme için şifalı otlar

Bitkilerden ve bitki çaylarından elde edilen kaynatmalar etkili bir yol olarak kabul edilir. Herkes, bazı bitkilerin gücü etkileme "yeteneğini" bilir. Ancak herkes bu bitkilerin aynı zamanda penisin büyümesini artırmaya da katkıda bulunduğunu bilmiyor. Bir eczaneden veya özel pazar ve mağazalardan şifalı otlar satın alarak evde tıbbi kaynatma hazırlayabilirsiniz. Ancak bunları hangi bitkinin etkili olacağını bilen şifacılardan almak daha iyidir.

Güvenliği unutmayın. Bu nedenle, geniş bir müşteri tabanına ve olumlu eleştirilere sahip güvenilir şifacılardan şifalı otlar ve bitki çayları satın almanız gerekir. Penis büyümesi üzerindeki bu "büyülü" etkinin en ünlü yeşil sahipleri şunlardır: ginseng kökü, alıç, tribullus, kekik ve fındık. Asya ülkelerinde, kaynatma, çay ve bitkisel merhemler yardımıyla penisi büyütme yöntemi en yaygın olanıdır.

En etkili yöntemlerden biri sıradan kabartma tozu olarak kabul edilir. Ağızdan alınması tavsiye edilir. Peki karbonat penisinizi büyütmeye nasıl yardımcı olur? Cevap basit - hiçbiri. Kabartma tozu cinsel organları hiçbir şekilde etkilemez ancak vücuda girdiğinde kanı inceltir ve kan akışını arttırır. Bu nedenle, boyutunu artırmak isteyen erkekler, büyütmeyi teşvik eden egzersizler (masaj, sulandırıcı kullanımı, pompalar) yapmadan önce kabartma tozu alırlar.

Egzersiz sırasında kan akışını arttırırsanız penisin daha hızlı büyüyeceğine inanılmaktadır. Ancak bu madalyanın bir dezavantajı da var.

Yüksek konsantrasyonu gastrointestinal sistem için çok zararlı olduğu için soda dikkatli alınmalıdır.

Ve mide, tiroid bezi ve kötü huylu tümörleri olan insanlar - içeri soda almak kesinlikle yasaktır ve hayati tehlike arz eder.

penis büyütmek için arı sokması

En tehlikeli ve etkili eski moda yöntem arı zehiridir (apiterapi).

Arı zehirine alerjiniz varsa bu yöntemin kullanılamayacağını bilmek önemlidir! Arı zehiri ile penis büyütme işlemi şu şekilde gerçekleştirilir: İçinde arı olan bir torbaya bir genital organ yerleştirilir. Arı sokmasından sonra, iğneyi çıkarın. Penis, kelimenin tam anlamıyla gözlerimizin önünde hemen büyür. Ama arı sokması yetmez.

Sonucu korumak için günlük egzersizler yapmanız ve penis büyütme için çeşitli kremler ve jeller kullanmanız gerekir. Arılarla prosedür haftada birkaç kez yapılmalıdır.

Bir pakette birkaç arı olabilir (en fazla 10). İşlemin acı verici hislerine alışarak arıların sayısı kademeli olarak artırılmalıdır.

Sonuç 1. 5 - 2 ayda elde edilebilir. Arı zehirinin etkisiyle penis 2-4 cm büyür.

Psikolojik yöntem ve akupunktur

Bilinen bir psikolojik yöntem var. Özü son derece basittir. Kendinizi her gün istediğiniz penis boyutunda hayal etmeniz yeterli. Geceleri yapmak daha iyidir. Birkaç dakikalık performans, penisin büyümesini hızlandıran hormonların üretimine yardımcı olacaktır.

Akupunktur (biyolojik olarak aktif noktalara baskı) penisin boyutunu artırmaya yardımcı olabilir. Teoriye göre, bir erkeğin penisinin büyümesine katkıda bulunan bölgeleri vardır. Ve onları etkilemek büyümeyi hızlandıracaktır. Tüm noktaları bulur ve her gün masaj yaparsanız, sonuç çok uzun sürmez. Ancak bu yöntemin etkinliği ve "sihirli" noktaların varlığı hakkındaki bilgiler güvenilir ve kanıtlanmış değildir.

İpuçları ve Önlemler

genişlemiş penis halk ilaçları olan bir kadın ve bir adam

Halk yöntemleriyle penis büyütmeye başlamadan önce iyice düşünmeniz gerekir.

Sonuçta, sonuç her zaman yöntemin vaat ettiği reklamla aynı değildir. Bir kişinin bireysel özelliklerini unutmayınız.

Buna dayanarak, belirli bir yöntem birine yardımcı olabilir, ancak birisi için etkisiz olacaktır.

Bu nedenle, eğitim sonuçlarını ve vücudun bunlara verdiği yanıtı izlemeye değer.

Verimsizlik ve ağrı durumunda zamandan tasarruf etmek ve sağlığınızı korumak için tüm antrenmanlar durdurulmalıdır.