Penisin plastik büyümesi. Ameliyat

Günümüzde bir plastik cerrahtan sıklıkla penisi büyütmesi istenmektedir.

Operasyonun bir üyesini büyütme prosedürü gerçekleşir ve buna ligamentotomi denir. Plastik cerrahi gelişiyor ve penis büyütme gerçek dışı ve fantastik bir şey olmaktan çıktı.

Ameliyatla penis büyütmenin en popüler estetik ameliyatlardan biri olduğunu söylemek abartı olmaz. Meselenin penisin boyutunda değil, onu kullanma yeteneğinde olduğunu istediğiniz kadar tartışabilirsiniz, ancak yine de, bu konu erkeklerin ezici çoğunluğu için acı verici bir nokta olmaya devam ediyor.

Onurlarının boyutu, yalnızca cinsel ve aile yaşamlarının nasıl gelişeceğine değil, aynı zamanda davranışlarına, özgüvenlerine ve kadın toplumunda kalma yeteneklerine de bağlıdır. Bir erkeğin plastik cerrahi hakkında bir sorusu varsa, artışın neden olduğu konusunda iyi bir fikre sahip olmalıdır. Penis cerrahisi tıp biliminin bütün bir dalıdır.

büyütme ameliyatı öncesi ve sonrası penis uzunluğu

İlginç bir an! Doktorlar ilginç bir model kaydetti - erkek genital organı istirahatte ne kadar büyükse, cinsel uyarılma durumunda boyutu o kadar küçük olur ve bunun tersi de geçerlidir.

Bu nedenle, penis uzatma ameliyatına gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını birkaç kez düşünün.

Penis uzunluğunu değiştirmek için plastik cerrahi çeşitleri

Penisi cerrahi olarak birkaç farklı teknikle büyütmek mümkündür. Hemen belirtmek gerekir ki, en geniş anlamda, penisin sadece iki tip plastik genişlemesinden ve uzunluğundaki değişikliklerden bahsedebiliriz. Penis boyunun ayarlanmasının yanı sıra daha hacimli hale getirilmesine yönelik bir penis büyütme işlemi olabilir.

Penis büyütme prosedürü

Çoğu zaman, bir erkek penisinin uzunluğundan memnun değildir, bu nedenle, penisin ameliyatla büyütülmesi, yıllardır üzerinde çalışılan bir operasyondur. Bu sorunu çözmenin en hızlı yolu cerrahi müdahaledir. Ancak bunun için erkek saygınlığının nasıl artırılacağını açıkça bilmeniz gerekir, penis büyütme operasyonu cerrahi olarak belirli bir algoritmaya göre gerçekleşir.

Oldukça karmaşıktır ve sadece penis büyütme ameliyatında deneyimli doktorlara güvenebilir, ancak böyle bir ameliyatı iyi bir şekilde yapabileceklerdir.

penis büyütme ameliyatı

Penis büyütme ameliyatı genel anestezi altında yapılır ve yaklaşık bir saat sürer. Penis büyütme, bağlarını ve dokularını gererek gerçekleşir.

Erkek saygınlığını artırmak için bir operasyon gerçekleştirmenin iki yolu vardır - bir kasık yöntemi ve bir skrotal yöntem. İlk yöntem daha az doğru kabul edilir, çünkü böyle bir operasyondan sonra pubis üzerinde yara ve yara izleri şeklinde gözle görülür izler vardır. Skrotumdan ameliyat yardımı ile büyütme estetik olarak daha hoştur ve birçok modern klinikte gerçekleştirilir.

Elbette operasyon öncesi hastanın sağlığı üzerinde belirli bir kontrol yapılır. Tüm testleri geçer, doktor onunla kalıtsal hastalıklar hakkında konuşur, alerji eğilimleri hakkında konuşur, tüm iç organlarının işlevi araştırılır. Bu zorunlu önlemler olmadan penisin operasyonel olarak büyütülmesi asla gerçekleşmez. Sadece her bakımdan sağlığı yerinde olan hasta penisini ameliyatla büyütebilecektir.

Ve sağlıklı olduğu sonucuna varmak bile, penisinin cerrahi olarak büyütülmesinin erkekliğinin büyüklüğünden memnun olmayan herkes tarafından yapılabileceği anlamına gelmez, böyle bir operasyon ek kontrol gerektirir. Müdahale karmaşık olduğundan ve herhangi bir değişiklik getirmeme riski yüksek olduğundan, başlangıçta sadece penisi heyecan durumunda 3 santimetreden fazla olmayan erkeklere gösterilir.

küçük penis ve penis büyütme ameliyatı

Ancak hasta yetişkin olduğu için risk faktörlerinin sayısını anlamalıdır. Penis büyütme ameliyatında ısrar ediyorsa penisinin orijinal boyutu ne olursa olsun yaptırılmalıdır. Penisi uzatma operasyonunun özü, doktorun penisin eksik santimetrelerini pelvisten çekmesidir.

Gerçek şu ki, erkek üyenin kavernöz gövdelerinin yarısı bu bölgede yer almaktadır. Penisin bir kısmı çıkarıldıktan sonra serbest kalan yer özel bağ dokusu ile doldurulur ve çok kısa sürede iyileşir. Tabii ki böyle bir ameliyattan sonra iz kalacaktır, ancak skrotumdan müdahale durumunda çok fark edilmeyecektir. Büyük olasılıkla, bir erkekle ilişkiye giren ve böyle bir operasyon geçirdiğinden haberdar olmayan bir kadın bile onu fark etmeyecektir.

Önemli! Böyle bir operasyonun etkisinin tam olarak korunabilmesi için doktorlar sulandırıcı takmayı önerebilir.

Bu, erkeklik uzunluğunu artırmanıza izin veren özel bir cihazdır. Bununla birlikte, doktorlar arasında, giyme zamanlaması ve başlangıcı hakkında anlaşmazlıklar vardır.

Bazı doktorlar, uzatıcının operasyondan sonraki gün tam anlamıyla giyilmeye başlanması gerektiğine inanırken, diğerleri önce penisi mümkün olduğunca iyileştirmeyi ve ancak o zaman uzunluğunun korunmasını önlemeyi önerir.

penis büyütme ameliyatından sonra uzatıcı takmak

Ek olarak, uzatıcı penisin plastik cerrahinin önerdiğinden daha uzun olmasına yardımcı olur. Cerrahi müdahale yardımı ile penis maksimum üç santimetre büyütülebilir ve uzatıcının düzenli kullanımı ile 6 santimetrelik bir iyileşme sağlanabilir.

Erkek haysiyetini çapta artırma prosedürü

Penisi büyütmek için bir başka olası yöntem, onu genişlik olarak büyütmektir. Birçok erkek de hacim olarak cerrahi bir operasyonla penisini büyütmek ister, böyle bir operasyon penisi uzatmaktan biraz daha zor olsa da popülerdir.

Böyle bir müdahaleyi yalnızca profesyonel bir cerrah yapabilir, bu nedenle yalnızca kanıtlanmış kliniklere başvurmak daha iyidir. Oradaki hizmet daha pahalı olabilir, ancak bu, böyle bir operasyondan sonra komplikasyon riskini ortadan kaldıracaktır. Ameliyatın karmaşıklığı, erkek üyenin doğası gereği karmaşık bir kan tedarik sistemine sahip olması ve ameliyattan sonraki dönemde yeni dokuların kök salmaması ve penisin olduğu gibi çalışmaması riski vardır. NS.

penis büyütme ameliyatı öncesi ve sonrası

Penisin kalınlığını arttırma tekniği de hiç de zararsız değildir. Mevcut bir penisin kalınlığını arttırmak için yağlı dokuya sahip bir cilde ihtiyacınız vardır ve en sık olarak erkek kalçalarından alınır.

Ameliyat sırasında penisin kendi derisinden kurtulması, ek et katmanlarına sarılması ve ardından sadece kendi derisine geri konması gerekir. Operasyonun başarılı olması için, yeni etin damarları ile mevcut olanın damarlarının birlikte büyüdüğünden emin olmak gerekir.

penis büyütme ameliyatı

Bazen doktorlar, kan damarı demetlerine zarar vermemek için cildi erkek kalçalarından çıkarır, bu doku füzyonunu kolaylaştıracak ve operasyonun daha olumlu bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Üstelik kendi dokularınız daha iyi kök salacaktır.

Hastadan doku almak zorunda olmadığınız ameliyatla penis büyütmenin bu tür türleri de vardır. Hem saf halde hem de enjeksiyon şeklinde özel biyokütle ile değiştirilebilirler.

penis büyütme ameliyatı

Ek olarak, istenen sonucu elde etmek için böyle bir işlem açıkça yeterli olmayacak, birkaç kez tekrarlanması gerekecek.

Penis büyütme ameliyatından sonra her birinden yaklaşık 2-3 hafta sonra uzun bir süre cinsel ilişkiden uzak durmanız gerekecektir.

Önemli! Pek çok erkek, penis büyütme ameliyatının cinsel yaşamlarının kalitesini, sertleşmesini ve gücünü olumsuz etkileyebileceği gerçeğinden korkar, bu yüzden korkuyla değilse de somut bir endişeyle tedavi ederler.

Ancak korkan erkekler, böyle bir ameliyatın bir erkeğin cinsel yaşamı üzerinde kesinlikle hiçbir etkisi olmadığı ve yalnızca estetik nitelikte olacağı gerçeğiyle güvence altına alınabilir.

Penis uzunluğunu artırmak için bir operasyon için endikasyonlar

Yukarıda da bahsedildiği gibi erkek itibarını düzeltme operasyonu herkese yapılmaz ancak böyle bir müdahalenin gerçekten gerekli olduğu durumlar vardır.

Bunlar şunları içerir:

 1. Endokrin sistem hastalıkları da dahil olmak üzere çeşitli hastalıklar sırasında deforme olmuş bir genital organ. Örneğin, şeker hastalığı.
 2. Potens eksikliği veya potenste önemli bir azalma.
 3. Dokuların, kasların ve korpus kavernozumun anormal büyümesi.
 4. Penisin gelişmesinin durduğu erkek genital organlarının konjenital hastalıkları.
 5. Erkeklikte yaralanma ve mekanik hasar.
 6. Cinsel organlara çok yakın olan kasık organlarında başarısız ameliyat. Bu mesane, metal öncesi bez veya rektum olabilir. Ameliyat sırasında cerrah penise zarar verir ve plastik düzeltmeye ihtiyacı olur.
 7. Erkeğin cinsel sağlığını etkileyen diğer cerrahi müdahaleler sonrası herhangi bir komplikasyon.
 8. Çok belirgin rahatsızlığa neden olan erkekliğin boyutları ve ayrıca hem çok küçük hem de çok büyük bir penis hakkında konuşabiliriz.
 9. Hastanın cinsiyet değiştirme kararı.
büyütme ameliyatı sonrası penis eğriliği

Buna ek olarak, bir erkek modern medya ve moda tarafından dikte edilen genel kabul görmüş standartları karşılamak ister. Bazı erkekler bundan soyutlayabilir ve bedenlerini olduğu gibi sevebilir, ancak diğerleri için bu, onunla başa çıkmak imkansız olacak kadar küresel bir sorun haline gelir. Bu adamlar için ameliyat tek olası çıkış yolu olur.

Penil Protez Cerrahisi

Ve yine, erkeklerin böyle bir operasyon hakkında şüpheleri var, ancak kural olarak sonuçlardan değil, operasyonun sonucunun farkedileceğinden ve haysiyetlerinin doğal görünmeyeceklerinden korkuyorlar.

Direkt olarak penisi büyütmeye yönelik operasyonların yanı sıra protez gibi erkekliği düzeltmenin de bir yöntemi var. Genellikle, böyle bir prosedür, penisin şeklini değiştirmek veya doğuştan olsa bile diğer kusurlarından bazılarını (kalınlaşmaları) düzeltmek gerektiğinde başvurulur. Bazen erkeğin erektil fonksiyonunun bozulması nedeniyle böyle bir müdahale gereklidir. Dolayısıyla bu geleneksel bir penis uzatma operasyonu değildir.

Üç tip penis protezi vardır:

 1. Sert protezler. Yürütme yöntemi açısından, bu protez yöntemi en kolay olarak kabul edilir, ancak önemli bir dezavantajı vardır - organ her zaman ereksiyon halindedir ve bir adam onu kontrol edemez. Çoğu durumda, bu, bu tür protezler için plastik kullanıldığı için ona rahatsızlık verecektir.
 2. Plastik protezler. Bu, daha karmaşık olmasına rağmen daha kabul edilebilir bir cerrahi penis uzatma şeklidir. Penis doğal bir şekil alır ve penise yerleştirilen metal çubuk, saygınlığın daha doğal davranmasını ve gerektiğinde küçültülmesini sağlayan bir hafızaya sahiptir.
 3. Şişirilebilir protezler. Bu, penisin ereksiyon halinde olmasını ve tam bir dinlenme durumunda olmasını sağladığı için günümüzde cerrahi olarak en popüler protez ve penis büyütme türüdür.

Önemli! Protez, penisi doğru şekle döndürmenizi sağlar, özellikle penis gelişiminde patolojileri olan erkekler arasında popülerdir.

Penis büyütme kontrendikasyonları

Diğer herhangi bir cerrahi müdahale gibi, penis büyütme prosedürünün de uyulması gereken bir takım kontrendikasyonları vardır.

 1. Henüz 18 yaşına gelmemiş gençlerin organın boyutunu düzeltmek için plastik cerrahi yapmasına izin verilmez, henüz tam olarak oluşmadığı için penisi cerrahi olarak büyütemezler, aksi takdirde peniste böyle bir artışın sonuçları felaket olabilir.
 2. Mevcut patolojilerin buna engel olabileceği durumlarda operasyon yapılmaz.
 3. Zayıf kan pıhtılaşması, penis büyütme de dahil olmak üzere birçok ameliyatı engeller.
 4. Genitoüriner enfeksiyonu olan kişilerin de bu tür etkinliklere katılmasına izin verilmez.

Plastik sizin için kontrendike ise ne yapmalısınız?

Estetik cerrahi sizin için kontrendikeyse, ancak yine de penisinizi büyütmek istiyorsanız, planlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bazı alternatif yöntemler aramalısınız.

Tabii ki penis büyütme ameliyatı kadar hızlı değiller ama yine de denemeye değer. Birkaç ay boyunca bir uzatıcı takmayı deneyin veya erkekliğinizi istediğiniz birkaç santimetre büyütmeye yardımcı olacak bazı mastürbasyon tekniklerinde ustalaşın.

Çözüm

Böylece plastik cerrahi yardımıyla penis büyütme modern tıpta yer almakta ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle, penisinizin uzunluğu ile ilgili kompleksler yaşıyorsanız, belki de ihtiyacınız olan böyle bir prosedürdür?

büyütme ameliyatı sonrası bandajlı penis

Penis büyütme ameliyatının en ucuz zevk olmadığını, ancak sonucun harcanan paraya değeceğini unutmayın.