Penisinizi büyütün ve tatmin edici bir seks hayatı yaşayın

penis büyütmek isteyen üzgün adam

Erkeklerin hayatında büyük bir rol, gücü ve penisi tarafından oynanır. Birincisi haplarla iyileştirilebiliyorsa, penis çok fazla eziyet getirebilir.

Penisin küçük boyutu, bir erkek için bir kompleks haline gelebilir ve cinsel hayatının tüm zevklerini mahvedebilir. Bu nedenle penisin büyüklüğünden memnun değilseniz, düzeltmeyi deneyebilirsiniz.

Modern koşullar sadece buna katkıda bulunur. Sadece okumak ve egzersiz yapmakla kalmaz, aynı zamanda cerrahi müdahaleye de başvurabilirsiniz - ve o zaman penisin boyutu hakkında konuşursak, beklenen sonuçlara kesinlikle ikna olabilirsiniz. Ancak bu yöntem maliyetlidir ve cinsel yaşamınıza başka sorunlar da getirebilir.

"Normal kabul edilecek doğru penis boyutu nedir? "- sen sor.

Aslında, terim uzunluğu için hiçbir norm yoktur. Ancak, uyarılmış bir durumdaki penisin boyutunun 10 cm'den az olması durumunda, bunun normdan bir sapma olduğuna ve 2 cm'den az ise, böyle bir penise mikropenis denir.

Diğer durumlarda, adam penisinin boyutunun normalliğini kendisi belirler: biri 14 cm yeterlidir ve biri Tarzan'ın boyutundan memnun değildir ve onu büyütmeye çalışır. Bir erkek, bir organın boyutunun normalliğini estetik zevkleri, cinsiyette bir eş tercihi ve görünüşü ile belirler. Penisin boyutunun bir kadının yataktaki memnuniyetini büyük ölçüde etkilemediğine dikkat etmek gerekir, çünkü organın büyümesi sadece bir erkeğin ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Ve diğer erkeklerin görkemli maceraları hakkında hikayeler okumak zararlıdır - yalan da söyleyebilirler.

Penisin boyutu, vücudun diğer tüm bölümleri gibi vücudun genlerine ve özelliklerine bağlıdır.

Penisin boyutu, intrauterin gelişim gerçekleştiğinde bile belirlenir. Ayrıca, büyüme arttığında ve erkek çocuk olgunlaştığında penisin boyutu da artar. Bu yaşta (yaklaşık 13 yıla kadar) testosteron vücutta inaktif olarak sentezlenirse, genital organ küçük olacaktır.

Hipospadiası olan veya bir tür yaralanma veya ameliyat geçirmiş kişilerde küçük bir penis de yaygındır. Ama erkeksi güç nasıl arttırılır?

Manuel yöntemle penisin büyümesinde etkili artış

havludaki adam penisin büyüklüğünden memnun

Evde penis büyütme, hızlı, ucuz ve pratikte zahmetsiz - bu bir rüya değil mi? !Penis büyümesi hem kalınlık hem de uzunluk olarak arttırılabilir.

Penisin kalınlığını arttırmak için yapay olarak bir ereksiyon sağlamanız gerekir. Organı germek için parmak yardımı ile penis büyütme yöntemini (manuel yöntem) kullanabilirsiniz. Bu şekilde penisi 3 santimetreye kadar uzatabilirsiniz. Bu egzersiz sabah veya akşam günde 10 ila 30 dakika arasında yapılmalıdır.

Penisi bu şekilde büyütmeye başlamadan önce, bir doktora danışmanız gerekir, çünkü her kişi için yük bireysel olmalıdır ve ayrıca üyenin boyunu artıracak şekilde böyle bir tekniğe girememe ihtimaliniz de vardır.

Penis büyütmenin etkili olması için bazı kurallara uymanız gerekir:

 • penis ve ona dokunan her şey temiz olmalıdır;
 • penisin büyümesini artıran egzersizler yaptığınız pozisyon rahat olmalıdır;
 • düzenli olarak her günün belirli bir saatinde egzersiz yapmanız gerekir;
 • bir üyeye masaj yaparken, bir yağlayıcı ile yağlanmalıdır;
 • penisin büyümesini artıran egzersizler sırasında dikkatli olunmalı, ağrı olmamalıdır;
 • egzersizlere başlamadan önce organın ısınması gerekir, doğru tamamlama da sonucu etkiler.

Penisinizi 10 cm büyütmenin yolu

Az sayıda günde 10 cm penis büyütme, her boyutta genital organı olan hemen hemen her erkeğin hayalidir, çünkü kim büyük bir penise sahip olmak istemez ki? Penisi 10 cm büyütmek için sabırlı olmanız gerekecek, çünkü sonuçlar birkaç gün içinde anında görünmeyecektir. Değişiklikleri hissetmek için en az birkaç hafta düzenli olarak egzersiz yapmanız gerekir. Peki ev egzersizleriyle penisinizi nasıl büyütebilirsiniz?

kadın ve vahşi adam genişlemiş penis
 1. İlk olarak, penisin daha fazla masaj için hazırlanması gerekir. Bunu yapmak için, ılık suya batırılmış yumuşak bir bezden yapılmış sıcak bir kompres uygulamanız gerekir. Sıkılmış bez penisin etrafına üç dakika sarılmalı ve kompres iki kez daha tekrarlanmalıdır. Böyle bir kompres, penis derisinin kan dolaşımını ve elastikiyetini artıracak, yani penisteki artışı birkaç cm kolaylaştıracaktır.
 2. Penis ereksiyon halinde olmamalıdır. Vücuttan uzağa doğru çekin ve beş dakika bu pozisyonda tutun. Bu süreden sonra organın bir dakika dinlenmesine izin verin ve iki dakikalık dairesel bir masajla kan dolaşımını yeniden sağlayın. Bu egzersizi 4 kez tekrarlayın, her seferinde penisi çekme yönünü değiştirin (yani, ikinci kez, örneğin sağa çekilmesi gerekir). Egzersizden sonra penis avuç içi ile 10 kez hafifçe sıkılmalıdır.
 3. Oturun ve bacaklarınızı geniş açın. Penisi elinize alın ve farklı yönlerde (vücuttan vücuda, yukarı) 10 kez çekin. Bundan sonra, penis uyarılmalı, başparmak ve işaret parmağı halkasında tabandan tutulmalı ve halkayı 10 kez ileri tutmalıdır. Bundan sonra penis sağa doğru çekilerek herhangi bir yönde 10 dairesel hareket yapılmalıdır. Sonra ters yönde 10 dönüş. Egzersizin sonunda, penis sol uyluğa 10 kez ve sağ uyluğa 10 kez dokunulmalıdır.

Aynı egzersizlerin yardımıyla az sayıda günde birkaç cm'lik küçük bir penis büyümesi elde edebilirsiniz.

"Vakum pompası penis büyümesini nasıl etkiler? "- birçok erkeği endişelendiren sorulardan biri. Bu cihaz penis büyütme için en popüler olanıdır, ancak bu şekilde düzensiz kullanılırsa herhangi bir fayda sağlamaz. Pompa, penise vakumla etki ederek penisteki kan dolaşımını iyileştirir ve böylece penis büyür. Kanın geri akmasını önlemek için penis bir halka ile sıkılır. Yarım saatten fazla olmamak üzere penise takılabilir ve bu nedenle büyük bir penisin etkisi uzun sürmez. Bu sayede bir kaç gün için değil, sadece yüzük üyede olduğu süre için daha fazla üye yapmak mümkün olacak, daha sonra asalet eski boyutuna dönecektir.

Erkek enerjisi nasıl artırılır

Yıllar geçtikçe, erkek enerjisini geri yüklemek ve büyütmek daha zordur, bazı yiyecekler yemeniz (güçlü çay, bal ve votkayı eşit oranlarda karıştırabilirsiniz) ve egzersizler yapmanız gerekir.

penis büyütmeden önce buhar odasındaki adam

Duygular da gücü etkiler: duygular ne kadar samimi olursa, erkek enerjisini o kadar iyi gösterir.

Ayrıca eril enerji elde etmek için aşağıdaki yöntemler daha uygundur (penis daha iyi çalışacaktır):

 • Banyo (kontrendikasyon yoksa). Buharlamadan sonra, vücutta anında enerji ve gücü arttırır. Buhar banyosu yapmadan önce vücudun üzerinde bir süpürge gezdirmek daha iyidir - bu zaten aurayı iyileştirir.
 • Seks elbette. Düzenli seks yaparak sağlığınızı ve erkek enerjinizi uzatabilir ve iyileştirebilirsiniz - size daha uzun süre eşlik eder. Sevilen biriyle yüksek kaliteli seks, erkeklerde güç gelişimini artırmak için en iyi ilaç olacaktır. Erkekler için kalıcı samimi ilişkiler, enerjiyi tek bir yerde tutmamanın ve olgun bir yaşlılığa genç olmanın bir yoludur.
 • Prostat masajı. Otuz yaşına ulaştıktan sonra ayda bir kez yapılması tavsiye edilir.
 • Sigara içmeyin veya içmeyin. Bu zehirlenmelerin her biri hem vücudu bir bütün olarak hem de erkeklerin enerjisini ve gücünü olumsuz yönde etkiler.
 • Açıkçası, ancak sporun samimi dahil olmak üzere yaşamın tüm yönleri üzerinde olumlu bir etkisi vardır.
 • Erkekler için sağlıklı beslenme çok önemlidir. Sağlıklı bir diyet, erkeklerin erkek enerjisini etkileyen yağ birikintilerine sahip olmamasını sağlar - testosteron üretimi baskılanır. Ve vücuttaki küçük bir miktarı daha da fazla yağ kütlesine neden olur. Gördüğünüz gibi erkek gücü ve enerjisi nasıl artırılır sorusunun cevapları o kadar da zor değil.

Yukarıdaki yöntemlerin tümü, çoğunlukla cinsel yaşamı etkileyen erkek enerjisinin korunmasına katkıda bulunur.

Listelenen ipuçlarının okunması kolay değilse, ancak onları takip etmeye başlarsanız, cinsel enerjinin dalgalanması penisin büyüklüğündeki kusurları kolayca kapatabilir. Bu nedenle, bu kurallara bağlı kalmaya değer.

Erkeklerin bedeni olan cm cinsinden boyutun sorun olmaması için de kendinizi sevmeniz, olduğu gibi kabul etmeniz yeterli. Kendini sevmek, sevgiyi dışarıdan getirir, o zaman cm miktarı algılanamaz hale gelir. Vücudunuza hayran olmanız ve onu sevmeniz gerekiyor, o zaman Tarzan kıskanacak. Penisi büyütmek için çok çaba harcamanız gerekecek, ancak sonucun sizi memnun edip etmeyeceği bilinmiyor. Ameliyat, evde uygunsuz penis büyütme gibi zararlı olabilir. Bu nedenle, gerekli olup olmadığını defalarca düşünmeye değer.