Penisin çapını ne belirler, ortalama boyut. Penis çapını arttırma yöntemleri

Penisin boyu kadar boyu da önemlidir. Muhtemelen her erkek kendi parametrelerini bilme arzusu hissetti, ancak çok az insan penisin çapını doğru bir şekilde nasıl ölçeceğini biliyor. Yine de bu, doktorunuza açıkça sorabileceğiniz veya bir arkadaşınızla tartışabileceğiniz bir soru değildir.

Ana kural, ereksiyon halindeyken penisin çevresinin ölçülmesidir. Bu amaçla yumuşak bir santimetre bant sizin için uygundur. Organın ortasına yerleştirin ve gövdenin yarısına kadar sarın - ortaya çıkan rakam erkekliğinizin çapı olacaktır.

Pek çok genç, penisin çapını nasıl öğreneceğini veya daha doğrusu nasıl doğru bir şekilde ölçüleceğini bilmiyor ve kimseye sormaktan utanıyor.

Hangi çevre normal olmalı? İstatistiksel göstergeler

büyütmeden önce penisin çapını ölçmek

Tıbbi araştırmalara göre, bir yetişkinin ve sağlıklı bir erkeğin ortalama çevresi 8 ila 15 cm arasındadır, diğerlerinden daha sık olarak, rakam 12-13 cm'dir. Ölçümler sonucunda üzülmeyin, çok daha az bir rakam elde edersiniz. Üstelik hala gençseniz.

Erkek fallusunun 25 yaşına kadar büyüdüğü ve bu yaşa kadar yapılan tüm ölçümlerin yanlı olduğu kanıtlanmıştır. Ancak, her durumda, doğal verilerden şikayet etmemelisiniz. Penisinizin çevresi 5 cm'den az ise ameliyat, ilaç veya özel cihazlar yardımıyla sorun çözülebilir.

Günümüzde evde bile kullanılabilen penis çapını arttırmanın epeyce yolu var.

Her durumda, penisin boyutu, optimal uzunluk ve diğer parametreler hakkında bilgi için doğrulanmamış kaynaklara bakmamalı ve sonra bunu kendinize yansıtmamalısınız. Bu, samimi hayatınıza renk katmayacak, tam tersi. Kadınlar her zaman bir erkeğin sıkıştığını ve kendinden emin olmadığını hisseder.

Küçük, yetersiz olduğu anlamına gelmez

Erkekliğin boyutları hakkındaki görüşünüz her zaman yeterli değildir. Size çok küçük görünse bile, eşiniz için kesinlikle hiçbir rol oynamayabilir. Dahası, boyutun pratik bir temeli olmayan bir efsaneden daha önemli olmadığına dair yaygın bir klişe var ve işte bu yüzden.

 • Tüm kızlar büyük bir penisin sahibiyle ilişkiye girmeye hazır değildir - bu ağrı ve rahatsızlığa neden olabilir. Özellikle de minyon ve kırılgan bir fiziği varsa.
 • İnce bir penis daha hızlı tıkanır ve kalın olandan daha güçlü ve sert hale gelir.
 • Kadınlar, "kral boyu" ile övünen birinden daha küçük bir penisi olan bir erkekle anal seks yapmayı kabul etmeye daha isteklidir.
 • Kızların küçük penis sahibine oral seks yapması daha hoştur (özellikle her çeşit boğaz tekniği).
 • Büyük başlı ince bir penis, kalın penisin yanı sıra vajinanın duvarlarını da uyarır.

Partneriniz hala yatakta sansasyon olmadığını ima ediyorsa, seks dükkanındaki bazı yardımcı cihazları kullanabilirsiniz.

 • Kalınlaştırıcı nozullar. Bunlar, daha kalın duvarlı ve sonunda daha geniş başlı özel prezervatiflerdir.
 • Horoz halkası. Kanın organdan daha uzun süre akmadığı için penisin şaftına takılan bir cihaz.
 • Özel kremler. Isınma veya soğuma, penise kan akışını artırma ve cinsel ilişkiyi uzatma.
 • Çoğu durumda G noktasının veya klitorisin uyarıldığı pozlar, kadınlar tam olarak dış uyarılma nedeniyle orgazm yaşarlar.
 • Seks oyuncakları. Partneriniz yeterince rahatsa, bir vibratör veya anal pompa kullanarak çift penetrasyon yöntemini deneyebilirsiniz. Bu cihazlar vajinanın boyutunu mekanik olarak daraltır, böylece kız sürtünmelerinizi daha iyi hissedecektir.

Ya penis çok inceyse?

Hiçbir argüman komplekslerden kurtulmanıza yardımcı olmazsa, radikal önlemlere başvurabilirsiniz.

Operasyon

hyaluronik asit ile penis çapında artış

Ameliyat, penisin çapını değiştirmenin radikal bir yoludur. Üç ana yol vardır:

 1. Klitorisi uyarmak için gövdenin derisinin altına metal topların implantasyonu. İşlem lokal anestezi altında yapılır. Kural olarak, net bir etki için üç ila sekiz parça yeterlidir. Yöntemin avantajı, topların kolayca çıkarılmasıdır.
 2. Fazlasıyla birlikte kalçalardan veya başka yerlerden yağ dokusunun pompalanması sonucu penisin büyümesi. Bu, aynı zamanda lipolifting olarak da bilinen basit bir işlemdir.
 3. Organın kas dokusu ile kalınlaşması. Kalınlığı bir santimetreden fazla artırmaya izin verir. Kas dokusu kelimenin tam anlamıyla penisin etrafına sarılır ve göze çarpmayan bir intradermal sütür ile kapatılır. Bu yöntem öncekinden çok daha karmaşıktır ve uzun bir rehabilitasyon gerektirir. Yalnızca açık bir tıbbi kusur varsa gerçekleştirilir.

genişletici

penis hacmini artırmak için uzatıcı

Uzatıcı, korpus kavernozumunu gererek penisi büyütmeye yardımcı olan bir cihazdır. Bu, penisi uzatmak için en popüler doğal ilaçlardan biridir.

Bu penis büyütme yöntemi, sağlık için güvenli ve pratik olarak ağrısız olduğu için resmi tıp tarafından onaylanmıştır.

Özü, genişletici adı verilen özel bir cihazın 4-6 saat içinde kullanılmasında yatmaktadır.

İlk sonuçlar 2 hafta sonra farkedilir ve 3-6 ay sonra penis 1-1, 5 cm çapında ve güzel bir bonus olarak 2-3 cm uzunluğunda artar.

Bu etki, sürekli esneyen kavernöz cisimlerin sayısındaki artıştan kaynaklanmaktadır.

Doğru yaklaşımla bir genişletici, etkili bir penis büyütme aracıdır. Bu tür tasarımlar uzun süre düzenli kullanım gerektirir, bu nedenle bunları kullanırken sabırlı olmalısınız.

Su Pompası

Pompa, fallusu tutan bir vakum pompasıdır. Havanın boşaltılması nedeniyle, kan fallusa akar ve boyut olarak genişler. Bu, penisi 1-2 cm kalınlaştırmanın hızlı bir yoludur, ancak sonuç sadece bir saat sürer. Her cinsel ilişkiden önce bu yöntemin kullanılamayacağına dair bir görüş vardır. Aksi takdirde psikolojik bağımlılık geliştirirsiniz.

Jelqing

Jelqing, hareketlerinde sağımı andıran manuel bir teknik olan bir tür masajdır. Yine, sürekli maruz kalma nedeniyle, kavernöz cisimler genişler ve penis sadece kalınlıkta değil, aynı zamanda uzunluk olarak da artar. Doğru, etki ancak penisinizin çapı istatistiksel norm sınırlarının ötesine geçmezse fark edilir.

penis büyütme için jelqing

hormonlar

Sadece tıbbi nedenlerle, oluşumunun son aşamasında (18 ila 25 yıl arasında) az gelişmiş veya anormal ince penis durumlarında kullanılır.

Masaj

Penis masajı farklı olabilir ve jelqing tek değildir. Doğal verilerinizi ve ele alınması gereken kusurları değerlendiren bir uzman en iyi seçenek seçilebilir.

Çözüm

Güzellik kriterlerinizi karşılamasa bile vücudunuza karşı duyarlı ve saygılı olun. Yalnızca kanıtlanmış ve tıbbi olarak onaylanmış penis büyütme tekniklerini kullanın