Penis büyütme yöntemleri

Erkek gücünün ana göstergesi uzun zamandır penisin büyüklüğü olarak kabul edildi. Çok sayıda çalışma ile belirlenen modern erkeklik standartları ve normları, birçok erkek için endişe nedenidir ve benlik saygısını azaltır. Yıllar geçtikçe, erkekler en etkili ve en hızlı penis büyütme yöntemlerini aramak zorunda kaldılar. Etkileyici bir boyut kazanmaya yönelik umutsuz girişimler bazen üzücü sonuçlara yol açar, çünkü erkekler kendi sağlıklarına ve cinsel aktivitelerine yapabilecekleri zararı düşünmezler.

Penis uzunluğu nasıl doğru ölçülür

 1. Üye sadece dik durumda ölçülür.
 2. Ölçüm cihazı penisin başından itibaren penis başının en uç noktasına kadar üst kısımdan uygulanır.
 3. Ölçüldüğünde, penis ve vücut dik açıda olmalıdır.
 4. Penisin genişliğini, organı birkaç yerde - başlangıçta, ortada, kafada ölçerek ayarlayabilir ve ortalamayı hesaplayabilirsiniz.

Penisin uzunluğunu birkaç kez ölçmek gerekir. Penisin uzunluğu, çevrenin ve vücudun sıcaklığına, fiziksel ve psikolojik duruma, ölçüm anındaki uyarılma derecesine bağlı olarak değişebilir.

penis ölçüm bandı

Normal penis boyu nedir?

 1. Mikropenis 8 cm büyüklüğünde bir üye olarak adlandırılır. Bu göstergenin altındaki herhangi bir şey patoloji olarak kabul edilir ve cerrahi müdahale gerektirir.
 2. Küçük bir üye, 8-12 santimetrelik bir üyedir.
 3. Normal bir penisin boyutu 12-15 cm'dir. Gezegendeki erkeklerin %55'inden fazlasında bu boyutta bir genital organ bulunur.
 4. 15 cm'den büyük penis ortalamanın üzerinde, 20 cm ve üzeri ise etkileyici olarak kabul edilir.

Penisin normal uzunluğunu belirlemeyi amaçlayan araştırmalar, öncelikle kadın fizyolojisine dayanıyordu. Burada ana faktör 10 cm olan vajinanın derinliğiydi, yani 15 santimetrelik bir penisin sahibi normal seks yapma yeteneğine sahip. Kadının vajinası, penisin herhangi bir genişliğine ve uzunluğuna uyum sağlayabilen ve ustaca kullanılırsa, sonraki her cinsel ilişkide partnere daha fazla zevk verecek elastik dokulardan oluşur.

İstatistikler, küçük üyelerin yüzdesinin çok küçük olduğunu gösteriyor. Ancak buna rağmen, konu alakalı ve çok popüler olmaya devam ediyor.

Günümüzde erkek genital organını büyütmek için her birinin hem artıları hem de eksileri olan birçok yöntem vardır. Günümüzde evde yapılan egzersizler veya özel cihazlar yardımıyla ve ameliyat yardımı ile penis boyunu büyütmek mümkündür. Penis büyütme için çeşitli yöntemleri incelemeden önce, penis boyutunun gerçekten cinsel yaşamınızı tam anlamıyla yaşamanıza izin vermediğini veya modern standartları yakalama arzusundan kaynaklanan psikolojik bir sorun olup olmadığını net bir şekilde anlamanız gerekir.

Penis büyütme yöntemleri

cerrahi yöntem

Doktorlar tarafından penis büyütmenin en hızlı ve en etkili yolu olarak adlandırılmıştır. Tipik olarak, bu tür bir ameliyat pahalıdır ve yalnızca endikasyon varsa gerçekleştirilir. Bu yöntem, penisin uzunluğunu veya genişliğini arttırmaya yönelik çeşitli operasyonları içerir:

 1. Penisi uzatma prosedürüne ligamentotomi denir. Bu operasyon sırasında penisin destekleyici bağı kesilir, bu da penisin iç kısmının dışarı çekilmesini ve 3-5 cm uzatılmasını sağlar.
 2. Silikon implantlarla uzama ve kalınlaşma.
 3. Topları implante ederek genişlikte değişiklik.
penis uzunluğunda operatif artış

Cerrahi yöntem, komplikasyon olasılığının yüksek olması ve ameliyat sonrası iyileşme süresinin uzun olması nedeniyle yalnızca patolojilerin veya operasyon endikasyonlarının varlığında kullanılır.

Egzersizler

Penisin boyutunu artırmak için tasarlanmış egzersizler, penisin dokularına kan akışını uyarmanın yanı sıra corpora cavernosa sayısını artırma ilkesine dayanmaktadır. Bu stimülasyon, ereksiyon sırasında penise akan kan hacmini arttırır ve bu da penisin boyutunun artmasına katkıda bulunur.

Jelqing

Kendi kendine masaj tekniklerinden biri. Bu ünlü tekniğin zarar vermeden sonuca ulaşmak için uyulması gereken birkaç kuralı vardır:

 • kendi kendine masaj her gün yapılır. Sadece düzenli olarak yapıldığında bu teknik garantili bir sonuç getirecektir;
 • masaj sürekli olarak sadece dik organ üzerinde yapılır;
 • boşalma yaklaştığında masajı bir süre durdurmalısınız;
 • penisi başparmağınız ve işaret parmağınız birbirine bağlı olarak ("Tamam" işareti şeklinde) kavrayın;
 • nöbet, organda kan tutacak şekilde gerçekleştirilir. Morarma ve zedelenmeyi önlemek için penisi çok sert tutmayın. Çok zayıf bir tutuşun da olumlu bir etkisi olmayacaktır;
 • Masaj sırasında, yukarı veya aşağı hareketler yapılır, üst jartiyer gerilir ve organın dokularına stres uygulayarak büyümesine katkıda bulunur.

Egzersizler çok dikkatli yapılmalı ve rahatsızlığa neden olmamalıdır. Düzenli olarak masaj yaparken hızlı bir etki elde edebilirsiniz,
cerrahi müdahaleye başvurmadan.

Kegel egzersizi

Bu teknik esas olarak erkeklerin sağlığını ve cinsel performansını iyileştirmeyi amaçlar. Pubokoksigeal kasın eğitimini içerir. İdrar yaparken akıntıyı durdurmaya çalışarak bu kası hissedebilirsiniz. Ayrıca Kegel tekniği, bu kasın gün içerisinde 20 kez 3 saniye süreyle gerginliğini ve gerilim süresinin kademeli olarak 10 saniyeye çıkarılmasını ve kasılma sayısının 50 katına kadar çıkarılmasını içerir.

Bu egzersizler penisi sadece biraz büyütür ve penisi büyütmek için etkili bir yöntem olarak kabul edilmez.

Özel cihazlar

Modern pazar, erkek saygınlığını artırmak için birçok farklı cihaz sunmaktadır. En etkili ve en güvenli olanları aşağıda listelenmiştir.

Vakum pompası

Vakum pompası kullanılarak penisin boyutunda geçici bir artış ve kalıcı bir ereksiyon sağlanabilir. Seksten hemen önce kullanılır. Vakum pompası bir pompa gibi çalışır - kan akışını uyarır ve vakum oluşturarak ereksiyonu artırır. Penisi cihazın bulunduğu silindire girmeden önce organ kremle tedavi edilmelidir. Daha sonra hava silindirden dışarı pompalanır, eleman basınç altındadır. Vakum içindeki basınç, yerleşik bir basınç göstergesi ile ayarlanabilir. Vakum pompasını özel eşya satan mağazalardan veya eczanelerden satın alabilirsiniz.

penisin uzunluğunu artırmak için pompa

genişletici

Uzatıcılar çeşitli tiplerdedir: vakumlu, halkalı, kayışlı. Maliyetleri, kullanım kolaylığı derecesine bağlı olarak değişir. Uzatıcı penisin üzerine konur ve her gün en az 3 saat takılır, uzatıcının etkisi altında penisin dokuları gerilir ve büyümeye başlar. Cihaz uzun vadeli bir sonuç verir - penisin boyutu büyümüş olarak kalacaktır.

Özel cihazları kullanmadan önce, talimatları okumak ve kullanımları için kontrendikasyonları hariç tutmak önemlidir.

Yüklerin askıya alınması

Yükleri asma yöntemi çok basit kabul edilir ve ek maliyet gerektirmez. Ağırlık olarak, su şişesi gibi doğaçlama araçlar kullanabilirsiniz. Penis dokusunun ağırlıklarını kaldırmadan önce hafif bir masajla ısınmak gerekir. Yükleri asma prosedürünü gerçekleştirmek için bir takım kurallar vardır:

 1. Egzersiz sırasında rahatça oturmanız ve bacaklarınızı hafifçe açmanız gerekir.
 2. Penisin gövdesi ve başı elastik bir bandajla sarılır.
 3. Halatın bir ucu su dolu bir şişenin boynuna bağlanır, diğer ucu metal bir kelepçeye takılır.
 4. Kelepçe elastik bir bandajla tutturulmuştur.
 5. Ardından, yükün etkisi altında penisin dokularının yavaş yavaş gerilmesi için hafifçe ayağa kalkmanız gerekir.

Penis büyütme cihazları ve düzenli egzersiz, penis boyutunu birkaç ayda 1, 5-2 cm uzatmanın garantili bir etkisini vermek için birleşir.

Makyaj malzemeleri

Modern üreticiler, erkek haysiyetinin büyümesini hızlandıran çok çeşitli kozmetikler ve ilaçlar sunar. Bu tür müstahzarlar bir jel, merhem veya krem şeklinde üretilir. Hormonal olanlar hariç hemen hemen tüm kozmetik müstahzarlar doğal maddeler içerir. Etki prensipleri aynıdır - hücre bölünmesine ve büyümesine neden olan geçici bir ısınma etkisi sağlamanın yanı sıra penisin esnekliğini güçlendirir ve hassasiyetini arttırır.

adam penis uzunluğunu artırdıktan sonra duş aldı

Kozmetik preparatlar, ciddi kontrendikasyonların olmaması, bulunabilirliği ve kullanım kolaylığı nedeniyle günümüzde çok popülerdir. Üreticiler çaresiz erkekleri ilaçlarının sihirli etkisine ikna etmeye çalışıyorlar. Bununla birlikte, penis büyütme için kozmetik ürünlerin çoğu kesinlikle sonuç vermeyen emziklerdir ve bazı durumlarda hassas cilt veya ilacın herhangi bir bileşenine karşı toleranssızlık nedeniyle ciddi alerjik reaksiyonlara neden olur.

Üreticinin resmi web sitelerinden kozmetik satın almanız gerekir. Penis büyütme için merhemler, jeller veya kremler kullanmadan önce bir uzman konsültasyonu gereklidir.

nozullar

Geçici bir uzatma etkisi elde etmek için penis üzerinde özel ataşmanlar kullanabilirsiniz. Ataşmanlar farklı boyutlarda (3-6 ila 10 cm) gelir ve herhangi bir seks mağazasından satın alınabilir. Genellikle silikon veya lateksten yapılırlar ve deri gibi hissettirirler. Eklentiler glans penisinin hassasiyetini azaltarak cinsel ilişkiyi uzatır. Eklerin kullanımı her iki ortak için de tamamen güvenlidir.

Modernlik öyle bir şeydir ki, hepimiz yerleşik standartları karşılamaya çalışırız ve bireyselliğimize değer vermeziz. Erkek organını büyütmek için çeşitli kozmetik ve samimi cihazların üreticileri, erkeklerin etkileyici boyutta bir üyeye sahip olma arzusundan büyük para kazanıyor. Akıllıca ve kendi sağlığınıza zarar vermeden kullanırsanız, bu kadar çeşitli fonların etkisi kesinlikle kendini gösterecektir.

Çoğu modern kadın, güçlü ve kalıcı ereksiyona sahip sağlıklı erkekleri seçer. Enstrümanınızın boyutuna odaklanmayın. Çeşitli cinsel pozisyonları ve teknikleri öğrenin. Erkekliğinizle gurur duyun ve ona öyle bir sahip olun ki, partneriniz sizinle yakın olmaktan gerçekten keyif alsın.