Penis uzatma hakkında bilmeniz gereken her şey

penis büyütme eki fotoğraf 1

Penis boyu önemlidir. Ama bugün küçük bir penis bir cümle değil. Oral ve diğer okşama türlerine ek olarak, bir partneri tatmin etmek için bir seks dükkanından çeşitli boyut ve şekillerde vibratörler ve dildolar da dahil olmak üzere çeşitli oyuncaklar satın alınabilir. Ek olarak, çok etkili bir penis büyütme aracı satın alabilirsiniz - özel bir uzatma başlığı. Bugün ne tür bir cihaz olduğunu, nasıl kullanılacağını ve hangi modeli satın almanız gerektiğini anlayalım.

Eklerin çalışma prensibi

Tüm eklerin çalışma prensibi basittir. Cihaz, ereksiyon halindeki penise hafifçe sıkıştırarak sabitlenir. Bu, boşalmayı geciktirmenize, ereksiyon ve penis hacmini korumanıza izin verir. Büyüyen ataşman, sıkıcı egzersizler ve eğitim, ameliyat, çeşitli ilaç ve araçların kullanımı olmadan penisin hem uzunluğunu hem de çapını daha fazla yapmanıza izin verecektir.

penis büyütme eki fotoğraf 2

Doğru seçim ve kullanım ile kesinlikle zararsızdır, hap alırken, sulandırıcı kullanırken veya ameliyat yaparken oluşabilecek olumsuz sonuçlardan sizi kurtaracaktır. Sadece bir dakika (daha az değilse) ve penis birkaç santimetre daha ekledi, elastik hale geldi ve "savaşmaya" hazır hale geldi.

Ek olarak, şekiller ve boyutlar deneyebilir, penisin mütevazı boyutunun daha önce izin vermediği şeyleri yapabilirsiniz, örneğin uzun bir penis gerektiren pozisyonları deneyebilirsiniz.

ekler nelerdir

Bugün onlarca farklı penis büyütme aparatı modeli var. Her birinin kendi avantajları ve dezavantajları vardır. Tüm genişleticileri, türlerine ve tasarımlarına ve yapıldıkları malzemeye bağlı olarak şartlı olarak birkaç gruba ayırmak mümkündür.

penis büyütme eki fotoğraf 3

Tip

Türlerine göre, tüm nozullar birkaç tiptedir:

 • Açık. . . İçinde penisin başı genellikle açık kalır. Bu model, cinsel ilişkiden kaynaklanan hislerin yoğunluğunu azaltmadan sabit bir ereksiyon sağlamak için sadece penis çapını artırmak isteyenler için uygundur.
 • penis büyütme eki fotoğraf 4
 • Kapalı. . . Bu modelde penisin tüm yüzeyi kapalıdır. Ayrıca, nozul esnek olabilir, bu da partneri hissetmenize izin verir veya sert olabilir.
 • penis büyütme eki fotoğraf 5
 • Sivri uçlar ve dış kabartma ile. . . Böyle bir meme, bir kadına yeni hisler verecek, yakınlıktan parlak orgazmlar almasına izin verecek. Dikenler ayrıca vajinadaki özellikle hassas noktalara nazikçe masaj yaparak ve uyararak daha dolgun bir etki yaratır.
 • penis büyütme eki fotoğraf 6penis büyütme eki fotoğraf 7
 • İç kabartma ile. . . Bu işlev, esas olarak, yakınlıktan erkeğin kendisine zevk vermeyi amaçlamaktadır.
 • penis büyütme eki fotoğraf 8
 • Titreşim ile. . . Bu tür bir büyüteç, hem kendisi hem de onun için harika bir oyuncak. Her iki partner de seksten zevk alır. Titreşim eki deney için mükemmeldir.
 • penis büyütme eki fotoğraf 9
 • Klitoris uyarımı ile. . . Bu tür cihazlar partnerinize canlı hisler katacak, uzun ve canlı orgazmlar elde etmenizi sağlayacaktır.
penis büyütme eki fotoğraf 10

Uzatma parçalarının başka seçenekleri de vardır. Yüzeyleri, kabartmaya ek olarak, antenler ve işlemlerle donatılabilir. Oyuncak özgün bir tasarıma sahip olabilir veya gerçek bir üyeyi taklit edebilir.

Malzemeye göre

Nozullar ayrıca hangi malzemeden yapıldıkları konusunda da farklılık gösterir:

 • siber cilt. . . Bu malzeme insan derisine çok benzer. Dokunmak hoş, nüfuz etmek hoş. Ancak siber deriden yapılan ürünler bakım konusunda kaprislidir, daha kısa hizmet ömrüne ve daha yüksek bir fiyata sahiptir.
 • penis büyütme eki fotoğraf 11
 • silikon. . . Büyüteç ekleri yapmak için en popüler malzemelerden biridir. Uzanır, dokunuşa hoş gelir. Lateks ürünleri farklı şekil ve boyutlarda olabilir, renk ve tasarımda farklılık gösterir. Bakımları kolaydır ve birkaç yıl dayanabilirler.
 • penis büyütme eki fotoğraf 12
 • Lateks. . . Malzeme dokunması hoş, bakımı ve saklanması kolaydır, ancak alerjiye neden olabilir.
penis büyütme aparatı fotoğrafı 13

Ek olarak, fallus uzantıları TPR, TPE ve diğer malzemelerden yapılmıştır.

Ek türüne göre

Tüm ekler iki türdendir:

 • Basit. . . Bu tür modellerde memeyi penis üzerinde tutan ek bir cihaz yoktur.
 • penis büyütme eki fotoğraf 14
 • Kelepçeler ve kemerler ile. . . Bu durumda, ataşman skrotuma veya penise sıkıca bağlanır. Daha güvenli bir oturmaya ek olarak, böyle bir oyuncak daha stabil bir ereksiyon sağlar (penisi ve skrotumu sıkıştırarak) ve erken boşalma riskini azaltır.
penis büyütme aparatı fotoğrafı 15

Doğru ek nasıl seçilir

Penis için doğru ataşmanı seçerken hem kendi fikirleriniz hem de partnerinizin tercihleri sizi yönlendirmelidir. Hangi bedeni denemek istediğini sormaktan çekinmeyin. Onunla bir ek seçebilir veya ona bir sürpriz verebilirsiniz. Her durumda, bir fallus genişletici seçerken, uzmanlar aşağıdaki kuralları dikkate almanızı önerir:

 1. Ne için bir büyüteç ekine ihtiyacınız olduğunu belirleyin. Bu sorunun cevabı, sizin durumunuzda hangi modeli satın almanın daha iyi olduğunu belirler. Yalnızca hacimde bir artışa ihtiyacınız varsa, sürtünme sırasında penisin başını uyarmaya müdahale etmeyen açık nozullar satın almak daha iyidir. Sertleşme sorununuz varsa gerçekçi penis protezleri satın alabilirsiniz. Özel hayatınıza çeşitlilik katmak istiyorsanız, titreşimli modeller, alışılmadık şekil ve boyutlarda oyuncaklar, çift penetrasyon veya anüsünüzün uyarılması için özel uzantıların varlığı ve ayrıca BDSM'ye uygun cihazlar arayın.
 2. Boyutuna karar verin. Her oyuncağın talimatında her zaman iki parametre belirtilir - dış ve iç çap. Satın alırken bu göstergeleri göz önünde bulundurun. İç çapı penisinizin çevresinden biraz daha az olacak böyle bir oyuncak satın almak daha iyidir. Bu, sürtünme sırasında kaymaması için penise daha sıkı oturmasını sağlayacaktır. Hata yapmaktan korkuyorsanız, boyutu ayarlamanıza izin veren kemerli veya diğer cihazları olan modelleri almaktan çekinmeyin.
 3. Malzeme, renk ve şekil. Tercihlerinize göre bu parametreleri seçmek daha iyidir. İlk defa aksesuar alıyorsanız, ölçüleri ayarlanabilen modellerin yanı sıra gerçekçi ölçülere sahip ürünlere de göz atın.

Ayrıca üreticiye ve oyuncağın fiyatına da dikkat edin. Güvenilir mağazalardan tanınmış markaların modellerini satın almak en iyisidir. Böylece düşük kaliteli bir ürün satın alma riskiniz azalır.

Penis büyütme için ekleri kullanma kuralları

Büyüteç eklentisinin maksimum zevk vermesi ve rahatsızlık vermemesi için doğru uygulanması gerekir. Ve işte bu konuda bazı öneriler:

 1. Ataşmanı kullanmadan önce iyice yıkayın. Birçok model sabun ve su ile tedavi edilebilir. Böyle bir oyuncağı kaynatamazsınız.
 2. Penisini hazırla. Ayrıca yıkanması gerekiyor. Penisin önceden yağlanması tavsiye edilmez, çünkü o zaman meme kayabilir ve onu kullanmak zor olacaktır. İçi sert bir kaplamaya sahip bir penis protezi veya başka bir ataşman kullanıyorsanız, penise talk pudrası veya bebek pudrası uygulayabilirsiniz. Bu, sürtünmeyi önlemeye yardımcı olacaktır.
 3. Maksimum dik olan penisi elinizle hafifçe sıkın, kafayı memeye sokun. Silikon veya diğer gerilebilir ürünler kullanıyorsanız, penisinizi rahat tutmak için germeden önce mümkün olduğunca gerin.
 4. Ataşmanın kendisine yağlayıcı uygulanabilir. Türü, oyuncağın hangi malzemeden yapıldığına bağlıdır. Bazı modellerde yalnızca su bazlı yağlayıcılar çalışacaktır.
 5. Kapalı uçlar tekrar kullanılabilir prezervatif olarak kullanılabilir.
 6. Düşme uzatıcılar sadece vajinal seks için kullanılmalıdır. Anüse veya oral sekse girmek için uygun değildirler.

Eklentinin peniste kalma süresi ve kullanım sıklığı sadece size bağlıdır. Uzmanlar, oyuncağın ara vermeden 30-40 dakikadan fazla kullanılmamasını tavsiye ediyor. Bu sınırlama, ataşmanın penisin damarlarını sıkması, ondan kan çıkışına engel teşkil etmesinden kaynaklanır. Bu, cihazda uzun süre kalmanın olumsuz sonuçlara neden olabileceği anlamına gelir.

Kontrendikasyonlar

Penis büyütme kullanımı için özel bir kontrendikasyon yoktur. Bu tür oyuncakların yalnızca aşağıdaki durumlarda kullanılması önerilmez:

 • çeşitli kardiyovasküler hastalıklar;
 • açık yara yüzeyleri, iltihaplanma ve penisin derisini ve dokularını etkileyen diğer problemler;
 • cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar;
 • eşin hamilelik dönemi (çok dikkatli ve sadece titreşimsiz modeller kullanılabilir).

Nozulun rengi değiştiyse, yapışkanlaştıysa, deforme olduysa veya çatlamışsa nozulu kullanmayın. Aksi takdirde sağlığınıza zarar verebilir ve eşinizin cinsel organlarına zarar verebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, bugün penisinizi büyütebilecek çok çeşitli farklı büyütme aparatları ve diğer cihazlar var. Denemekten çekinmeyin. Seksin parlak ve uzun olmasına izin verin, size ve eşinize şehvetli orgazmlar getirin.