Alabilirim penis büyütmek için vakum pompası ve gerçekten orada yardımcı olur yol zenginleştirmek penis 5 cm?

Çoğu erkek için son derece acı verici bir soru boyutlarda bir penis. Olmasına rağmen, organ olabilir, tamamen normal boyutlarda temsilcileri güçlü seks hayal artırmak hacim ve uzunluk.

vakum penis büyütme

Şu anda uzmanlar andrologists sunan birden fazla kanıtlanmış yollarla penis büyütme ameliyat olmadan.

Hakkında, alabilirim penis büyütmek için vakum pompa ne kadar etkilidir bu yöntem ve daha yerleşik bir yöntem çalışmak, öğrenmek, bu makalenin.

Ne kadar gerçek bu yöntem?

Bakalım yardımcı olur mu vakum pompası penis büyütmek için nasıl bir yol. Başlangıçta pompası için kullanılan kurtarma erektil fonksiyon. Uygulandığında artar, penise kan akışını, ne pahasına elde güçlü ve istikrarlı bir ereksiyon. Daha sonra erkek kullanan bu yöntem, olduğunu kaydetti, sonra düzenli uygulama pompası gözlendi meraklı bir yan etkisi.

Düzenli ve güçlü bir copia sanguinis üyenin son artmaya başladı hacmi ve uzunluğu büyür.

Etkisi egzersiz devam ve sonra iptal neden özel ilgi gibi güçlü seks ve konusunda uzmanlaşmış hekimler sorunlar erkek sağlığı.

Şu anda pompası biri haline gelmiştir tarafından önerilen yöntem sağlayan, evde ameliyat olmadan boyutunu artırmak, cinsel organ. Temel koşul elde etmek, güçlü etkisi, düzenli uygulama vakum pompası. Sık sık kullanıyorsanız, göre bizim talimatları, erkek organ, tabi sürekli gelgit kan, ne pahasına gerçekleşir, büyüme, epitel doku, hangi temelde ve oluşan penis.

Belirtildiği, çoğu erkek, kullanılan, pompası penis büyüme, etkileyici sonuçlar elde. Daha büyük bir etkisi pompası verir miktarını artırmak için organ birkaç ay sonra bir egzersiz olabilir, kalın 1,5-2 günde bir kez. Uzunluk artar, çok büyük ölçüde, ve bu süreç yavaştır.

Genç erkekler sonuçları daha belirgin, daha bireylerde orta yaş. Bu hızına bağlıdır, hücre bölünmesi, bir genç kişilerde genellikle birkaç kat daha yüksektir.

Şimdi biliyorum artırabilir miyim üyesi bir tantana. Aşağıda düşünün kendisi bir süreçtir.

Nasıl çalışır pompası?

vakum penis büyütme pompası

Bakalım, ne pahasına artırmak üyesi bir tantana. Bunu yapmak için dikkate almak gerekir onun çalışma prensibi.

Pompası penis şeklinde bir ampul ile bir armut. Bir şişesi yerleştirilir organ yardımıyla, armut ondan hava dışarı pompalanır. Oluşan basınç cinsel organı uyarır güçlü dokulara kan akışını penis.

Dolu kan, penis geliyor erectum durumu.

Ama kan akışını genellikle daha büyük, daha standart, ereksiyon, penis şişer daha güçlü ve biraz artar uzunluğu, dolgu bir alan ampul.

1-2 dakika boyunca destekleyen vakum kolba, sonra davet, bir sürahi hava sağlayan, vücuda gelmek normal değil erectum durumu. Bu nedenle, tekrarlanan bir dizi egzersiz sırasında hangi penis erigere kadar 20-30 kez.

Değer bilmek pompası ve pompa penis büyütme — bu aynı şey.

Etkisi uygulama

Kullanırken pompası oluyor düzenli giriş ve çıkış kan dokusunda penis, nedeniyle hangi artmaya başlar, onun hacim ve uzunluk.

Burada ön plana çıkıyor düzenli egzersiz. Eğer penis sürekli maruz masaj ile pompa, kumaş başlar streç uzunluk ve genişlik. Bu sayede elde sürekli artan etkisi vücut.

Alabilirim penis ile pompa, 5 cm? Ortalama olarak, 4-6 ay kullanım elde ortalama sonuçları. Bu süre zarfında penis hacmi artabilir 1-3 cm, ve büyümek 2-5 cm.

Yardımcı olur mu pompası penis büyütme? Evet. Ama daha büyük bir etki verir eşzamanlı kullanımı ile pompa ilaçları, testosteron içeren, ya da kullanımı genişletici. Son etkili olduğunda gerekli uzunluğunu artırmak için vücut.

vakum penis büyütme sonuç

Ne pahasına olur büyüme penis?

İçinde penis oluşur ve süngerimsi epitel doku, zengin kan damarları.

Düzenli copia sanguinis, hücrelerin bu doku başlıyor, paylaşmak.

Bu süreç başlattı pompası düzenli olarak kullanıldığında.

Bu nedenleri sistematik bir kan acele, dolum sünger doku etkisi altında bu sürecin başlar aktif miktarı artmaya.

Büyüdükçe süngerimsi doku, buna göre artar kalınlığı üyesi ve uzunluğu. Gergin örten deri org.

Gerçek penis pompası 2 ay? Genellikle süreç, hücre bölünmesi başladığında, bir kaç hafta içinde başladıktan sonra düzenli uygulama pompası. Ve izlemek, ilk sonuçları bir adam 2-3 ay boyunca günlük egzersiz.

Küçültmek miktarda süngerimsi doku değil, bu yüzden kullanımı kesilmesinden sonra pompa penis büyüklüğü azalır.

Kontrendikasyonları

Önce öğrenmek artar mı pompası üyesi, öğrenmek önemlidir kullanabilir miyim onu.

Herhangi bir prosedür öngören müdahale, vücut, vakum pompası sınırlamaları vardır ve kontrendikasyonları. Kime olamaz, bu yöntemi kullanabilirsiniz:

  • insanlar vardır, hastalığın sünnet – önce tam kür;
  • akut iltihabi süreçleri, ürogenital sistem, enfektif urethritis;
  • varsa tromboz, zayıf kan damarları ve onların duvarları;
  • diyabet sadece bir doktora danıştıktan sonra;
  • hastalıkları, karaciğer, böbrek ve erkek üreme sistemi.

Genel olarak, kullanmaya başlamak pompası duruyor sonra tam bir doktor tavsiyesi.

  1. İlk olarak, o size, tam bir muayene için vücudun ve heyeti kararı konusunda fizibilite kullanımı bu teknikler penis büyütme.
  2. İkincisi, doktor seçecek, egzersiz yoğunluğu, pompa ve hesaplar programı uygulamaları.
  3. Aynı uzman, gerektiğinde almak için reçete ilaçlar ile testosteron artıracak sonuçlar uygulama pompası.
vakum penis büyütme kontrendikasyonları
Eğer uyguladığınızda, pompası üye almaya başladı siyanotik veya bordo renk – değer yoğunluğu azaltmak için bir yük, ya da geçici olarak terk egzersiz.

Bu belirtileri gösteriyor, yüksek geçirgenlik, kan damarlarının üyesi, ne pahasına maruz kaldığında vakum meydana microcline kan dokusunda penis.

Eğer karar uygulamak pompası, kesinlikle uyun frekans kullanım talimatlarına göre ve gereksiz yere abartmayalım. Eğer emin değilseniz, yardımcı olur mu pompası penis büyütmek için okuyun hakkında yorumlar, belirli bir model ve öğrenin hangi pompa daha iyi. O herhangi bir şekilde sonuç verecektir onun düzenli kullanımı ile, ama itmek için bu sonuç iyi bir yaralanma olmadan ve ağrı hissi.

Herhangi bir durumda cihazı kullanmadan önce en iyisi bir doktora danışın.