Penis büyütme ameliyatı maliyeti

penis büyütme ameliyatı

Cerrahi müdahale endikasyonları, gelişimsel patolojilerin yanı sıra penisin büyüklüğü ile ilgili psikolojik problemlerdir. Plastik cerrahların pratiği, penisi uzatma ve kalınlaştırmanın modern yöntemlerinin güvenli olduğunu ve olumsuz sonuçlara yol açmadığını göstermektedir. Ve şimdi ideal parametrelere ulaşmak için çabalayan erkekler sadece fiyat tarafından durduruluyor.

Fiyat: % s

Penisi genişletmenin veya uzatmanın gerekli olup olmadığı, yalnızca hastanın istekleriyle değil, aynı zamanda nesnel gerekçelerin mevcudiyetiyle ilgili bir sorudur. Farklı klinikler ona değişen derecelerde sorumlulukla yaklaşıyor. Ereksiyon halindeki penisin 10 cm'den küçük olmasının ameliyat endikasyonu olduğuna inanılmaktadır.

Bu nedenle, "ilk" parametreler normale yakınsa, ameliyatta cerrahın reddetmesiyle karşılaşabilirsiniz. Ancak samimi erkek plastik cerrahisi alanındaki büyük rekabet, yalnızca iyi bir doktor bulmakla kalmayacak, aynı zamanda fiyatlandırma politikasını da karşılaştıracaktır.

Penisteki hızlı artış için fiyat aralığı geniştir. Nihai maliyet, hem tıbbi kurumun hem de doktorun popülaritesinden ve sarf malzemelerinin (genişletici) maliyetinden etkilenir.

Cerrahi müdahale türleri

Modern kliniklerde plastik cerrahi, penisin uzunluğunun ve çevresinin ayarlanmasıyla ilgilenir. Hastanın isteklerine veya endikasyonlarına bağlı olarak aşağıdaki manipülasyonlar yapılır.

ligamentotomi

penis büyütme için ligamentotomi

Penis boyunu uzatmak için yapılan bir operasyondur. Müdahalenin özü, penisin bağını geçmektir. Sonuç olarak penisin içi dışarı çıkar ve bu da 3-5 cm'dir.

İlk ameliyatlar kasık kemiğinden yapıldı. Ancak bu manipülasyon çok zaman aldı ve ameliyat sonrası dikişler ve yara izleri estetik olarak hoş görünmüyordu. Günümüzde plastik cerrahlar destekleyici bağa skrotumdan ulaşmaktadır. Penisin görünümünü veya performansını etkilemeyen küçük bir kesi yapılır.

Erkekliği arttırmanın bu kadar güvenli ve hızlı (15 dakika) bir yolu tedavi merkezi tarafından geliştirildi. Rehabilitasyon da uzun sürmez. Günümüzde kombine ameliyat yöntemi daha yaygındır. Bu nedenle, dikişten sonra doktorlar, ameliyat sonrası dönemde giyilmesi önerilen bir uzatıcı takarlar.

Bir genişletici kullanmak, sonucu iyileştirmeye ve stabilize etmeye yardımcı olur. Ameliyattan sonra ortalama kullanım süresi bir aydan üçe kadardır. Modern tıbbi cihazlar, giysi altında rahat ve görünmezdir.

Lipofilling

büyütme için penil lipofilling

Bu, penisin otomatik yağ ile kalınlaşmasıdır. Ameliyatın özü, hastanın yağ hücrelerinin penis gövdesi boyunca olan bölgeye aktarılmasıdır. Bundan dolayı çap artar.

Önce erkekten lipositler toplanır. Bu, vücudun fazla tortuların bulunduğu bölgelerinden yapılır - kalça veya karın. Kendi kendine hücre nakli, reddedilme ve alerjik reaksiyon riskini azaltır.

Laboratuarlarda, elde edilen malzeme "saf" yağı çıkarmak için işlenir. Daha sonra bir mikro iğne kullanılarak penise yerleştirilir. Aslında bunların hepsi modern tıbbın penis kalınlaşması alanındaki bilgeliğidir. Operasyon yaklaşık bir saat sürer.

Kollajen Matris Kurulumu

penis büyütme için bir kolajen matrisinin yerleştirilmesi

Doktorlar, organın bağ dokusunu kendiliğinden büyüterek penisin çapını artırabilir. Bunu da penisin namlusuna iki silindir yerleştirerek başarırlar. Bu yapı, yeni doku oluşum sürecini başlatır ve kolajenin kendisi 3-6 ay içinde tamamen emilir. Bu yöntemin dezavantajları, altı ay boyunca cinsel dinlenmeyi sürdürme ihtiyacıdır.

Jel implantların montajı

Penisi kalınlaştırmak için başka bir yöntem geliştirilme aşamasındadır. Deneysel işlemlerin sonuçları henüz kesin olarak yorumlanamaz. İşlemin geri dönüşümlü olması önemlidir. Jel implantlar herhangi bir zamanda çıkarılabilir.

Penis başının şeklinin ve boyutunun düzeltilmesi

Organın bu bölümünün parametrelerini değiştirmenin tek yolu hyaluronik asit vermektir. Enjeksiyon, anestezik krem uygulandıktan sonra veya lokal anestezi altında yapılır. Manipülasyonlar sırasında hastalar hoş olmayan bir rahatsızlık hissi yaşarlar. Rehabilitasyon 2-3 gün sürer.

Bu yöntemin dezavantajları kısa vadeli bir etki içerir. Ancak penisin başındaki cerrahi yöntemler, hassasiyet kaybıyla tehdit ettiği için uygulanmaz.

Her yöntemin tüm artılarını ve eksilerini düşündükten sonra müdahale ihtiyacına karar vermeye değer. Uzatıcılar, vakum pompaları ve hormon replasman tedavisi de dahil olmak üzere penisi büyütmenin başka yolları da vardır. Uzman, ameliyattan önce her zaman alternatifler önerecektir.

Penisi dolgu maddeleriyle (hyaluronik asit bazlı biyomateryal) büyütmek için para harcamaya değip değmeyeceği, herkes kendisi için karar verir. Yeterince bütçe, ancak bu yöntemin "garantisi" tartışmalıdır. Kalan etki ise 1-1, 5 yılı pek geçmeyecektir. O zaman prosedürü tekrarlamanız gerekecek.