Penisinizi evde nasıl büyütebilirsiniz: garantili artış

Birçok erkek, cinsel organlarının büyüklüğünden memnun değildir ve bunu hayatlarını mahveden ciddi bir sorun olarak görmektedir. Benlik saygısı zarar görür ve kendine güven özellikle yatakta son derece önemlidir. Komplekslerden kurtulmak için evde genital organı arttırmak için birçok yöntem ve araç icat edilmiştir. Ne kadar etkililer ve bunları kullanmaya değer mi, birlikte anlayalım.

Penisin normal boyutları nelerdir?

Bu göstergeler için belirli bir norm yoktur. Normdan sapma, yetişkin bir erkekte ereksiyon halindeyken dokuz santimetreden daha az bir penis uzunluğu olarak kabul edilir. Çoğu zaman, erkek, "onurunun" normal boyutunun, estetik tercihlere ve eşinin ihtiyaçlarına bağlı olup olmadığına kendisi karar verir. "Erkeklik" boyutu, eşin memnuniyet derecesini hiç etkilemez. Sadece büyük bir üreme organının bir kadını tatmin edebileceği görüşü sadece bir efsanedir.

Penis büyütmek gerçekçi mi?

Cinsel organlar dış etkilere karşı çok hassastır. Cinsel istek dar çaplı bir medyumla karşılanırsa sadece bir ayda penisin boyutunun küçülebileceği kanıtlanmıştır.

Bir azalma mümkünse, istenirse peniste bir artış da mümkündür. Ancak, penisinizi gerçekten büyütmeniz gerekiyor mu? Bunu anlamak için, dik bir penisin ortalama uzunluğunun 12-16 santimetre olduğunu anlayalım. Ortalama çap 3 veya 4 santimetredir. "Onurunuzun" boyutu bu sınırlar içindeyse, sorun büyük olasılıkla psikolojik değil, psikolojiktir.

Genital organı büyütme kararı kesinse ve siz de kesin olarak sonuca odaklanmışsanız, bu hedefe ulaşmak için yöntemleri düşünmeye geçelim.

En popüler olanlar:

 • Jelqing;
 • Cerrahi penis büyütme;
 • masaja maruz kalma;
 • Yüklerin askıya alınması;
 • İlaç almak;
 • Genişletici;
 • Vakum pompası;
 • Jel, sprey, merhem, krem;
 • Penis eki.

Penis büyütme için en iyi sonuç, çeşitli yöntemlerle karmaşık bir etki getirecektir. Anında bir etki beklememelisiniz. Burada asıl şey sebat ve düzenliliktir, o zaman çabalar meyve verecektir.

Jelqing

Birçok erkek penis büyütme yöntemleri konusunda şüphecidir. Gerçekten de, hepsi beklediğimiz gibi çalışmıyor. Asıl zorluk, zaman kaybı olmayacak bir yöntem seçmektir.

Yani hepsi aynı, penis nasıl büyütülür? Özel teknikler ve egzersizler var.

Teknik, en eskilerden biri olarak kabul edilir. Orta Doğu ve Afrika'nın temsilcileri yüzyıllardır kullandı. Özel masaj hareketlerinin kompleksi nedeniyle "sağım" olarak da adlandırılır. Jelqing'in penis üzerindeki manuel etkisi birçok kişi tarafından test edildi ve gerçekten etkileyici sonuçlar veriyor.

Tekniğin başarılı bir şekilde uygulanması için bir yağlayıcı satın almalısınız, talimatları izleyin. Birkaç sağım tekniği vardır. Bunlardan herhangi birinin uygulanması sırasında penis tam ereksiyon halinde olmamalıdır. Ereksiyon %50-70'den fazla olmamalıdır.

Etki, genital organdaki kan dolaşımını artırarak elde edilir. Tüm masaj yöntemleri penisi oluşturan kavernöz cisimlerin gerilmesine dayanır. İki aylık düzenli eğitimden sonra, corpora cavernosa'nın boyutu büyür, bu da ereksiyon sırasında daha fazla kanın onları dolduracağı ve sonuç olarak "erkeklik" boyutunun artacağı anlamına gelir.

Pek çok teknik var ve dilerseniz bunların uygulanması için talimatlar ve bir eğitim videosu bulmak zor olmayacak. Burada gerçekten işe yarayan 2 popüler egzersize göz atacağız.

penis boyu nasıl büyütülür

Penis büyütme egzersizleri

1. Egzersiz

Direkt sağımdan önce penisin kavernöz gövdelerinin ısıtılması gerekir. Bu onların esnekliğini artıracaktır. En kolay yol: tuzu veya mısır gevreğini bir tavada ısıtın, bir torbaya dökün, "onurunuza" uygulayın.

Daha sonra, ereksiyona neden oluyoruz (tam güçte değil), penisi tedavi etmek için bir kayganlaştırıcı kullanıyoruz. Tabanda parmaklarımızla sararak sıkı bir halka yapıyoruz. Sonra çok yavaş bir şekilde halkayı penisi dışarı çekiyormuş gibi penisin başına doğru hareket ettiriyoruz. Başa dokunmanıza gerek yoktur. 30 esneme ile başlıyoruz, yavaş yavaş sayılarını iki yüze çıkarıyoruz.

Egzersiz 2

Bu egzersizde tüm avuç içi ile penise baskı uygulanır. Etrafına sarıyoruz, en az 10 saniye sıkıyoruz. Penisiniz bir avucunun ötesine uzanıyorsa, diğerini işleme bağlayabilirsiniz. Sıkarken, penisi dönüşümlü olarak sola, sağa, aşağı ve yukarı çekmeniz gerekir. Sıkıştırma, yumuşak dokuya zarar vermemek için güçlü, ancak ağrısız olmalıdır. İncelemeler, peniste ayda 1-2 santimetre artış vaat ediyor.

Masaj

Birçok erkek, genital organı büyütmek için başarıyla kullanılır. Yöntem finansal maliyet gerektirmez, evde oldukça uygulanabilir. Penisin uzunluğunu ve hacmini arttırmanın yanı sıra masajın avantajı, potens üzerinde olumlu bir etkisidir.

Ana gereksinim, tekniğin doğru uygulanmasıdır. Tavsiyelere sıkı sıkıya bağlı kalmak, yaralanmalardan kaçınmanıza ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Masajdan önce penisi ısıtmak gerekir. Bunu yapmak için küçük bir havlu ılık suyla nemlendirilmeli ve "onurunuzu" sarmalıdır. Birkaç dakika bekleyin ve işlemi iki kez daha tekrarlayın. Böyle bir ısınmadan sonra masajın etkisi önemli ölçüde artacaktır. Kan akışı artacak ve cilt daha iyi gerilecektir. Çeşitli masaj türleri vardır. Bazıları ereksiyon halindeyken stimülasyonu içerir, diğerleri ise rahat bir durumda.

bir muz örneğini kullanarak büyütme öncesi penis ölçümü

Yüklerin askıya alınması

Evde penise ağırlık asmak oldukça tehlikeli bir yöntemdir. Bağlar ve korpus kavernozum düzenli olarak ağırlığa maruz kalır ve bu da gerilmeye neden olur. Penisin kalınlığı değişmez.

İşlem öncesi penis masajla ısıtılır. Daha sonra, dantelin sabitlendiği penis başının önüne bir yapışkan sıva kalıplanır. Bir ipte küçük bir yük asılıdır. İlk seanslar çeyrek saat sürmelidir. Ardından yükün ağırlığı ve işlemin süresi artırılır. Penis başı uyuşmamalıdır. Bu olursa, yükü azaltın.

genişletici

Sadece penisin uzunluk ve genişlik olarak büyümesi için değil, aynı zamanda eğriliğini ortadan kaldırmak için de kullanılırlar. Penisi esnetir, rahatsız edici gerginlikten kurtulmak için dokular hızla büyümeye başlar. Cihaz uzun süreli bir sonuç verir, büyümüş penis boyutu öyle kalacaktır. Her gün birkaç saat kullanılması tavsiye edilir.

Cihaz vakum ve döngüdür. Looper'lar daha ucuzdur, ancak kullanımı vakumlu olanlar kadar uygun değildir.

Seçim konusunda kesin bir öneri yoktur, çünkü her insanın kendisi için en kabul edilebilir cihazı seçmesi gerekir.

penis boyutunda artış

Vakum pompası

Pompaya benzeyen bir cihaz. Sadece üreme organını arttırmak için değil, aynı zamanda gücü arttırmak için de kullanılır. Cihaz, ereksiyon halindeki bir penisin doğal olarak istenen esnekliği elde edememesi durumunda da yardımcı olabilir. Pompa, penis çevresinde bir vakum oluşturarak kan akışını uyarır ve ereksiyonu artırır.

Vakum pompası nasıl kullanılır? Cihazı kullanmadan önce penise özel bir krem sürülmeli ve cihazın bulunduğu silindire yerleştirilmelidir. Vakum oluşturmak için silindirden hava pompalanır, eleman basınç altındadır. Artan kan akışı nedeniyle, pompa penisin boyutunu artırır. Vakum içindeki basınç, cihaza yerleştirilmiş bir basınç göstergesi kullanılarak düzenlenir.

Vakum pompasının sağladığı etki geçicidir, bu nedenle cihazı ilişkiden hemen önce kullanmak daha iyidir. Bu eksiye rağmen, birçok erkek bu özel cihazı kullanıyor, çünkü kalıcı bir ereksiyonun ek bir etkisi ortaya çıkıyor.

Jel, sprey, merhem, krem

Süper etkiden bahseden sayısız tanıtım videosuna rağmen, uzmanların bu tür fonlarla ilgili görüşleri farklıdır. Ancak başvurularından sonra bir sonuç olduğuna şüphe yoktur.

İlaçlar hangi biçimde üretilirse üretilsin (krem, sprey), etkileri 3 çeşittir:

 • Kısa dönem;
 • Uzun vadeli;
 • Ek.

Kısa süreli etkiye sahip bir krem veya merhem, göreviyle iyi başa çıkabilir. Bunu yapmak için, bileşimlerine cinsel organlara kan akmasına neden olabilecek güçlü bir ısınma bileşeni eklemek yeterlidir. Bundan sonra, penisin başında ve çok erkeklikte bir artış olacaktır.

Uzun süreli bir ilaç seçerseniz, bazı ürünler ek masaj yardımı olmadan somut sonuçlar sağlayabilir.

kız penisin artan boyutuna şaşırdı

Operasyon

Her erkek penisini cerrahi olarak büyütmeye karar vermez. Daha önce düşünülen tüm yöntemler, operasyonun verimliliği açısından daha düşüktür, ancak bu prosedürün maliyeti, birçokları için uygun değildir. Temelde iki tip ameliyat vardır: penis boyunun eklenmesi ve kalınlaştırılması. Cerrahi olarak penis 4 santimetreye kadar büyütülebilir. Bu operasyonlar özel bir klinikte lokal anestezi altında yapılır.

Ameliyat bir uzman tarafından yapılırsa, sonrasında komplikasyon riski minimumdur.

Ancak, bu kadar sert önlemlere karar vermeden önce, belki de evde kullanıma uygun yöntemleri denemeye değer mi? Ve riskler daha azdır ve tasarruflar somuttur.

Penis eki

Ekonomik, zaman alıcı olmadan ilişki sırasında penisini büyütmek isteyenler için en hızlı çözüm. Ataşman uzunluğuna ek olarak, "onurunuza" kalınlık katabilir ve ereksiyonunuzu iyileştirebilir. Açık ve kapalı seçenekleri vardır. Maksimum etki için elbette kapalı bir meme daha uygundur. Bağlantının yapıldığı malzeme elastik olmalıdır. Deri gibi hissettirdikleri için silikon ve lateks en iyi seçeneklerdir.

Bu cihaz, penise 10 santimetreye kadar eklemenizi sağlar. Tabii ki, bu uzunlukta çok fazla fan yok ve 5-7 santimetre uzatmalı meme genellikle popüler. Ayrıca, meme, penisin hassasiyetini azaltarak ortaya çıkan cinsel ilişkiyi önemli ölçüde uzatabilir.