Penis büyütme için halk ilaçları - kanıtlanmış tarifler

Her erkek genital organının büyüklüğünden memnun değildir. Çoğu zaman, daha güçlü cinsiyetin temsilcileri, doğanın en az 17 santimetrelik bir penis sunmayarak onları rahatsız ettiğine inanır. Ve penisin ortalama boyutu "sadece" 13 cm olduğundan, pek çok memnun olmayan insan var.

Sorunu çözmenin ana yöntemi - cerrahi - komplikasyon olasılığını ortadan kaldırır. Özel cihazların (vakum pompası veya genişletici) kullanımı zordur ve belirli bir miktar para gerektirir. Masaj ve egzersiz uzun zaman alır. Ancak halk ilaçları ile penis büyütme iyi, ucuz ve güvenli bir fikir gibi görünüyor.

Arılarla penis büyütme

Apiterapi ağrılı, ancak en etkili eski çare olarak kabul edilir. Arı zehri yardımıyla penis boyutunda bir artış elde edebilirsiniz.

Önemli! Bu yöntem sadece arı zehirine alerjisi olmayan erkekler tarafından kullanılabilir.

Arı sokması yardımı ile evde penis büyütme işlemi yapabilirsiniz ׃

 • yoğun bir plastik torba alın ve içine bir arı koyun;
 • dikkatlice böceğin uçmaması için genital organ torbaya itilir;
 • Arı ısırdıktan sonra iğneyi çıkarmak gerekir.

Bu işlem haftada iki veya üç kez yapılırsa penis gözümüzün hemen önünde büyüyecektir. Arı sayısı arttırılabilir ancak 10 kişiyi geçmemelidir.

Acı verici hislere alışabilirsiniz, ancak sonucu birkaç ay sonra göreceksiniz. Arı zehirinin birçok faydalı özelliği vardır. Arı sokması sayesinde ereksiyon düzelir ׃

 • böceğin sokmasının deldiği yere bir kan akışı akar;
 • enjekte edilen zehirin etkisi altında vazodilatasyon meydana gelir.

Arılarla penis büyütme yöntemi uzun ve kalıcı bir ereksiyon sağlar.

Bu yöntemin ana avantajları

Bu yöntemin yalnızca arı zehirine karşı bireysel hoşgörüsüzlük durumunda kontrendikasyonları vardır. Diğer erkekler için pratikte zararsızdır.

Penis büyütme masajı

Mahrem organı büyütmek için tek başına veya diğer halk yöntemleriyle birlikte kullanılan masajlar iyi sonuç verir.
Bu yüzden erkekler arasında çok popülerdirler. Penise yanlış masaj yapılırsa ciddi şekilde yaralanabileceği unutulmamalıdır.

Bu nedenle, tedaviye başlamadan önce, prosedürün tüm nüanslarını dikkatlice tanımanız önerilir.

Masaja başlamadan önce penisinizi hazırlamanız gerekir. Bunu yapmak için 2-3 dakika ılık suya batırılmış bir bez veya havlu ile sarın. Sıcak bir kompres, cinsel organlara kan akışını artıracak ve onu prosedüre daha duyarlı hale getirecektir. En iyi sonucu elde etmek için, kompresin organa birkaç kez uygulanması gerekir.

Hazırlık aşamasını tamamladıktan sonra masaja geçebilirsiniz. Ardından, aşağıdaki şemaya uymanız gerekir:

 • Vücudun rahat bir pozisyonunu almak gerekir, sırt üstü yatmak en iyisidir.
 • Bundan sonra sağ elinizle kafayı sıkmanız ve kısa bir mesafe geri çekmeniz gerekir.
 • Bu pozisyonda organı yaklaşık 5 dakika sabitlemek gerekir. O zaman tüm prosedürü tekrarlamanız gerekir. Penisi kademeli olarak farklı yönlere çekmek gerekir.

Mahrem organı germek ve büyütmek için tasarlanan prosedürün haftada birkaç kez yapılması önerilir. Penisin dokularına zarar verme riski büyük olduğundan, tüm manipülasyonlar yavaş yavaş ve çok dikkatli yapılmalıdır.

Bu ev yöntemi, 2-3 ay içinde erkek saygınlığını birkaç santimetre artıracaktır.

Penis büyütmek için otlar

Özel bitkisel infüzyonların kullanılması, penise giden kan akışını oldukça hızlı bir şekilde artırmaya yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, erkek genital organının boyutu önemli ölçüde artacaktır. Otların yardımıyla ereksiyonun güçlendirilmesinde iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. En etkili etki ׃ tarafından uygulanır.

 • ginseng;
 • kereviz kökü;
 • alıç meyvesi;
 • Kişniş;
 • maydanoz.

Ayrıca kekik ile peniste önemli bir artış sağlayabilirsiniz. Tentür böyle hazırlanır ׃

 • kuru ot iyice ezilir;
 • kekiği bir tencereye koyun, 200 gr kaynar su dökün;
 • ısrar;
 • yemeklerden sonra günde iki kez tüketin.

Otlarla penis büyütme için birkaç tarif daha.

 1. Alıçların kurutulmuş köklerini, yapraklarını ve çiçeklerini alın. İyice öğütün. Daha sonra elde edilen karışımdan bir çorba kaşığı iki bardak kaynar su ile dökülür. Çay yerine ısrar edip içiyorlar. Üç ila dört hafta boyunca tüketin.
 2. Ginseng kökü sadece erkek gücünü geri kazanmaya, erkek genital organını arttırmaya değil, aynı zamanda içindeki arzuyu uyandırmaya yardımcı olacaktır. Kök küçük parçalar halinde kesilir. Daha sonra alkol ile üç litrelik bir kavanoza yerleştirilir. İki hafta ısrar ediyorlar, ardından günde üç kez 50 gram alıyorlar.
 3. Kurutulmuş kuşburnu bir termosa konur. Üzerine kaynar su dökün ve 5-8 saat ısrar edin. Bir ay boyunca içecek olarak alın.

Penis büyütme için bitkisel infüzyonlar için popüler tariflerin ana avantajları ׃

 • eczaneden uygun fiyata satın alınabilir;
 • sağlığa zararsız;
 • uzun süreli bir etki sağlamak;
 • bitkisel tentürler ve kaynatmalar kullanarak istikrarlı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Halk tariflerinin eksileri

Anında sonuç alamazsınız. Sabırlı olup birkaç ay beklememiz gerekecek.

Önemli! Otlar alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Ayrıca, bazı kronik hastalıklar, bitkilerin meyvelerinden ve yapraklarından kaynatma ve infüzyon kullanımını hariç tutar.

penis büyütücü

Bitkisel preparatlar ve infüzyonlar

 • Efedra'nın nane ile infüzyonu. Bu tarif için efedra tentürüne ve naneye ihtiyacınız olacak - kurutulmuş veya taze. Bu malzemelerden bir çorba kaşığı bir bardak kaynar su dökün, bir saat demlenmesine izin verin ve sonra süzün. Elde edilen karışım tonik ve uyarıcı özelliklere sahiptir. Dozunuzu dikkatlice izleyin, böylece ters etki elde etmeyin.
 • Motherwort ve kediotu tentürü. Her maddeden bir çay kaşığı bir bardak kaynar su ile karıştırılmalıdır. Bu karışım sinir sistemini güçlendirmeye ve stresle başa çıkmaya yardımcı olacaktır.
 • Hop kaynatma. Bu ilaç hem içeride alınabilir hem de banyolar için kullanılabilir - böyle bir kaynatma, penisi büyütmek ve organ dokularının iyileşmesine yardımcı olmak için egzersiz yaptıktan sonra kasları mükemmel şekilde gevşetir.
 • Aynısefa ve civanperçemi infüzyonları, harici olarak kullanıldığında dokuları yatıştırmaya ve cilt yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı olur. Bu tarifte 2 yemek kaşığı tentür yarım litre kaynar suda seyreltilmeli ve karışım soğutulmalıdır.
 • Altın kök veya kuruş. Bu doğal ilaç, ereksiyonları güçlendirmek ve libidoyu artırmak için mükemmeldir. Bir çorba kaşığı kuruş, bir litre kaynar suda çözülmeli ve gece boyunca bırakılmalıdır. Yemeklerden önce yarım bardak miktarında günde bir kez almanız gerekir.
 • çiçek açan Sally. Bu lezzetli ve sağlıklı içecek, normal siyah çayın mükemmel bir alternatifidir ve iltihap önleyici etkiye sahiptir. Bu bitki çayından günde en az bir fincan içmeniz önerilir.

ballı soda

Penis büyütme için bir başka popüler tarif, cinsel organlara kan akışını önemli ölçüde artırmanıza izin verir ve ayrıca ağrıyı hafifletme ve kan damarlarının durumunu iyileştirme yeteneğine sahiptir.

Tarif aşağıdaki gibidir:

 1. Soda ve bal 1: 2 oranında karıştırılmalıdır;
 2. Elde edilen karışımı örneğin bir bandaj veya gazlı bez bandajına uygulayın ve fallusa uygulayın;
 3. Ardından, penise plastik bir torba koymanız ve bant veya yapışkan sıva ile sabitlemeniz gerekir;
 4. Bu kompres 10 dakika bekletilmeli, ardından karışım yıkanmalıdır.

Bu prosedürü yatmadan önce yapmanız önerilir; kurs bu tür yedi kompleksten oluşur.

Önlem alın: Kabartma tozu ciltte çok uzun süre kalmamalıdır, aksi takdirde cildi tahriş edebilir ve zarar verebilir. Ek olarak, böyle bir kompres uygulamadan önce bir hassasiyet testi yapılması tavsiye edilir: hazırlanan soda ve bal karışımı dirseğin içine uygulanmalı ve yaklaşık yarım saat beklenmelidir. Bu süre zarfında cilt kızarmadıysa, üzerinde tahriş oluşmadıysa, kompres uygulama prosedürü gerçekleştirilebilir. Ayrıca balın en alerjik bileşenlerden biri olduğunu unutmayın - bal ve bal içeren ürünlere karşı hoşgörüsüzlük durumunda, böyle bir tarifi reddetmenizi öneririz.

apitoksin tedavisi

penis büyütme için apitoksin tedavisi

Arı sokmalarından elde edilen zehirden bahsediyoruz. Bu böceklerin zehirinin güçlü bir tonik ve damar genişletici etkiye sahip olduğuna ve ayrıca zararlı kolesterolü düşürmeye yardımcı olduğuna ve vücuttaki hemoglobin seviyesini artırdığına inanılmaktadır.

Vazodilatasyonu ve penise kan akışını artıran arı zehirinin ana bileşenine melitin denir.

Tabii ki, bu yöntemin kullanım için birçok kontrendikasyonu ve uygulamadaki zorluklardan bahsetmemek için olası yan etkileri vardır. Bununla birlikte, gerçek arı zehirine ek olarak, dahili olarak kullanılan diğer arıcılık ürünleri de penisi büyütme ve erkek vücudunu iyileştirme konusunda faydalı bir etkiye sahiptir. Aralarında:

 • Perga - bir bal arısı tarafından toplanan ve bir petek içine bırakılan bitkilerin poleni; arılar için protein yemidir. Penis boyutunu artırmak isteyenler için vazgeçilmez olan maksimum amino asit, yağ asitleri, arginin ve E, D, P ve C gruplarının vitaminlerini içerir.
 • Arı sütü - metabolizmayı normalleştirmenize izin verir, bakterisit özelliklere sahiptir, vücut için gerekli amino asitleri, B1, B12 vitaminlerini içerir; genital bölgedeki kan dolaşımını iyileştirir ve penisin büyümesini hızlandırır.
 • Arı podmore - düşük moleküler ağırlıklı bir formülde erkek vücudu için yararlı bileşenlerden oluşur: erkek arı sütü, arı zehiri, balmumu, bal, polen, propolis ve kitosan. Bu maddeye dayalı merhemler ve diğer müstahzarlar, cinsel işlevi eski haline getirebilir ve prostat bezi ile ilgili sorunlardan kurtulabilir. Podmore arısı ayrıca erkekler için mükemmel bir profilaktik ajan görevi görür.

Genel olarak, arıcılık ürünleri ile ilgili olarak, penisi büyütmek için apitoksin tedavisi tekniğinin kullanılmasını önermiyoruz - sadece bir profesyonelin gözetimi altında ve çok sayıda kontrendikasyon yokluğunda yapılmalıdır. bu prosedür. Tabii ki, vasküler penis büyütme tekniklerinin yerine arı sokması kullanmak bazı riskler; bununla birlikte, bu teknik oldukça travmatiktir ve sadece penise zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda hayatı tehdit edenler de dahil olmak üzere ciddi alerjik reaksiyonlara neden olabilir - Quincke'nin ödeminden bahsediyoruz. Ek olarak, arı sokması sırasında elde edilen hacmin, oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşecek olan zehirin emilimi ile birlikte kaybolacağını hatırlamakta fayda var.

Bağımsız kullanım için, bu endüstrinin ağızdan uygulamaya yönelik diğer ürünlerine dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Petrol jeli ile penis büyütme

Nispeten zararsız halk tariflerinden - penis büyütme için kaynatma ve kompreslerden, daha radikal, istilacı tekniklere geçiyoruz. Bunlardan biri, parametrelerini artırmak için penisin şaftına petrol jölesi enjekte edilmesidir. Bu, özgürlükten yoksun bırakılan yerlerde yaygınlaşan oldukça eski ve zanaatkar bir tekniktir.

Prosedürün kendisi sırasında ağrı ve diğer hoş olmayan hislere ek olarak, bu yöntem komplikasyonlar açısından tehlikeli olarak kabul edilir. Tıp uzmanları, penisi büyütmek için derinin altına vazelin enjekte edilmesini şiddetle tavsiye ediyor.

Böyle bir prosedürün teknolojisi aşağıdaki gibidir:

 1. Mümkün olduğu kadar sterilite ve dezenfeksiyon koşullarına uymak gerekir - aletleri ve üyenin kendisini antibakteriyel maddelerle dikkatlice tedavi edin;
 2. Ayrıca, tek kullanımlık şırıngalarda yaklaşık 20-30 küp petrol jölesi biter;
 3. Ardından fallus turnike ile kökünden çekilir;
 4. Ayrıca, ilaç penisin şaftına enjekte edilir; aynı zamanda, maddeyi mümkün olduğunca eşit bir şekilde dağıtmak gerekir;
 5. İşlemden sonra cilt yüzeyleri potasyum permanganat ile tedavi edilir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu prosedür tehlikeli ve sağlığa zararlı olarak kabul edilir - vazelin vücut tarafından yabancı bir cisim olarak algılanır ve reddedilir, bu da enfeksiyon, tümör, Quincke'nin ödemi dahil alerjik reaksiyonların gelişmesine katkıda bulunur. Bu seçeneği denemenizi kesinlikle önermiyoruz; bunun yerine, penisin dokularını germek için manuel tekniklere - örneğin jelqing - dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Çamaşır sabunu

Penis büyütme için başka bir halk ilacı, sıradan çamaşır sabunudur. Yöntemin özü, böyle bir sabun parçasıyla, baş bölgesi hariç, cinsel organları ve penisin şaftını dikkatlice ovalamanız gerektiği gerçeğinde yatmaktadır. Elde edilen köpük 20 dakika bekletilmeli ve sertleştiğinde ılık su ile yıkanmalıdır. Bu işlem haftada 2-3 kez tekrarlanmalıdır.

Genel olarak penis büyütme için çamaşır sabunu kullanmak oldukça şüpheli bir yöntem gibi görünüyor. Bu deneyler yerine, özel dış etki araçları satın almanızı tavsiye ederiz - örneğin, penis büyütme için jeller veya spreyler.

Penis büyütme için sülükler

Bildiğiniz gibi, sülükler vücudun biyolojik olarak aktif noktalarına yapışır - Çin akupunktur teknikleri sırasında iğnelere maruz kalanlar. Bu, kan damarlarının çalışmasını iyileştirmenize ve cinsel organlara kan akışını artırmanıza izin verir.

Penis büyütme konusunda ileri düzey kullanıcıların bazıları, bir uzatıcı takmakla birlikte sülükler kullanır. Bu tekniğin penis dokularının tunika albugineasını arttırmada oldukça etkili olduğu düşünülmektedir. Ek olarak, sülük kullanımı, gücü geri kazanmanıza izin verir.

Bu kadar popüler bir penis büyütme yöntemi düşüncesinde güçlü hoş olmayan hisler yaşamıyorsanız, denemenizi öneririz.

Petrol jeli ile penis büyütme

Petrol jölesi ile penisi büyütebilirsiniz. Bu yöntemin basitliğine rağmen, yaygın olarak kullanılmamaktadır.

İlk olarak, prosedürün kendisi tatsız. Üye tabandan çekilir. Daha sonra bir şırınga kullanılarak penis derisinin altına petrol jölesi enjekte edilir.

İkincisi, prosedür, geniş deneyime sahip bir tıp uzmanı tarafından yapılmalıdır - petrol jölesi eşit olmayan şekilde dağılırsa, bu yaralanmaya neden olabilir.

Doktorlar penis büyütme için bu yöntemin kullanılmasını önermemektedir. O tehlikeli ׃

 • derinin altına girerseniz, herhangi bir yabancı cisim enfeksiyona neden olabilir veya bir tümör oluşumunu tetikleyebilir;
 • patojenler kana girebilir;
 • petrol jeli alerjik reaksiyonlara katkıda bulunabilir.

Yukarıdaki faktörlerin tümü, yalnızca güçle değil, aynı zamanda sağlıkla da ciddi komplikasyonlara yol açabilir.

İyot ile penis nasıl büyütülür?

Birçok riskli erkek, iyotun penisi büyütüp büyütemeyeceğini merak eder. İnternette, çeşitli "samimi forumlarda" penisin boyutunu iyotla artırma konusunda tavsiyeler bulmak kolaydır. Ancak, tam sorumlulukla belirtebiliriz -penis büyütme için iyot uygun değildir. . . Bu bir yanılsamaciddi yaralanmalara ve yanıklara neden olabilirgenital organ. Tabii ki, iyot ağı kanın akmasına neden olacak ve penis büyüyecek. Bununla birlikte, ortaya çıkan yanık sizi bir ay içinde yakınlığı bırakmaya zorlayacaktır.

Dikkat! Doğaçlama araçlardan, penis soda ile büyütülebilir. Bu sayfada soda ile penis büyütme ile ilgili tüm detayları okuyabilirsiniz.

germe nasıl yapılır

Penisin dokularını uzatmak için germe tekniği, elastik bandı germe işlemine biraz benzer. Bu tür bir eğitim, penisin uzunluğunu artırmanın yanı sıra sertliğini de artırmanıza izin verir.

Güçlü bir baskı olmadan yumuşak, yavaş hareketlerle başlamak gerekir. Bu, fallusu daha yoğun hale getirmek için yaratılan strese alışmasını sağlayacaktır.

Nasıl yapılır:

 • Başlangıç \u200b\u200bpozisyonu - yalan söylemek veya ayakta durmak; ereksiyon seviyesi minimum olmalıdır - yüzde kırka kadar;
 • Penisinizi önceden ısıtın;
 • Kafa dışında herhangi bir yerde halka şeklinde bir tutuş yapın;
 • Penisi nazikçe öne doğru çekin ve yaklaşık 30 saniye orada tutun;
 • Kan dolaşımını eski haline getirmek için birkaç set Kegel egzersizi yapın;
 • Daha sonra, penisin uzama yönünü değiştirerek manipülasyonlar tekrarlanmalıdır - sola, sağa ve yukarı;
 • Her yönde, 5 dakika içinde iki yaklaşım gerçekleştirmelisiniz. Yeni başlayanlar için 30 saniye boyunca bir yaklaşım gerçekleştirmeniz ve önümüzdeki ay boyunca süreyi kademeli olarak bir buçuk dakikaya çıkarmanız önerilir.

Halka şeklini düzgün bir şekilde kavramakta sorun yaşıyorsanız, lateks eldivenler ve bebek pudrası veya talk pudrası kullanın.

Jai Stretch: Yeni Başlayanların Tekniği

Penis dokularını germek için hafif bir teknik. Zaman zaman yapılabilir; kural olarak, çok fazla hareket içermez. Boş zamanınız varsa günde 20-30 jai hareketi yapabilirsiniz.

Bu tekniği diğer manipülasyonlardan önce hafif bir ısınma olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Jai streç nasıl doğru yapılır:

 1. Başlangıç olarak, zayıf bir ereksiyon seviyesi elde edin - ayrıca %40'a kadar;
 2. Hafif basınç uygulayarak penisin gövdesini hafifçe öne doğru çekin ve bu pozisyonda 2 saniyeden fazla tutmayın;
 3. Aynı süre için tutamağı gevşetin;
 4. Bu hareketlerden birkaçını gerçekleştirin.

Maksimum çekiş

Bu tekniği uygularken iki elinizi de kullanmalısınız.

Prosedür aşağıdaki gibi gerçekleştirilir:

 • Sağ elinizle halka şeklinde bir tutuş oluşturmanız ve onu başın önüne yerleştirmeniz gerekir; bu kavrama yardımı ile penisin gövdesini sürekli olarak öne doğru çekmek gerekir;
 • Sol eldeki benzer bir kavrama penisin tabanında bulunur; penisin başına dikkatlice yönlendirilmelidir;
 • 10-15 benzer hareket yaptıktan sonra el değiştirin;
 • Ardından ters halka tutacağı kullanmaya geçin;
 • Bu teknik hem kuru hem de bir yağlayıcı kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Sıkıştırma tekniği

Bu ileri düzey kullanıcılar için bir yöntemdir. Yapıldığında, %60 - 90 düzeyinde uyarmaya izin verilir.

Egzersizleri aşağıdaki gibi yapmanız gerekir:

 • Düz, halka şeklinde bir tutuşa sahip sağ el, penisin tabanına yerleştirilmiştir; yardımı ile cildi geri çekmek gerekir;
 • Sol elin halka şeklindeki tutuşunu ters çevirin ve kuvvetli basınç uygulayarak sağ elden penisin başına doğru hareket ettirin;
 • Bu tür 10 hareket yaptıktan sonra, penis dokusunda daha fazla taze kan yakalamak için sağ elin tutuşunu hafifçe gevşetin;
 • Dolaşımı iyileştirmek için bazı Kegel egzersizleri yapın.

sopa tekniği

Bu yöntem, power-jelq adı verilen özel bir cihaz kullanılarak gerçekleştirilir. Çevrimiçi mağazadan satın alınabilir. Bu cihaz, cilt dostu özel bir kaplamaya ve yataklara sahip bir çubuktur. Onların yardımıyla penisin şaftına daha yoğun bir baskı uygulanır. Ancak dokuya zarar vermemeye özen gösterilmelidir.

Teknik aşağıdaki gibidir:

 • Çubuklar, penis aralarında olacak şekilde yatay, birbirine paralel olarak yerleştirilmelidir;
 • 3 saniye içinde bu çubukları penisin tabanından kafasına doğru yönlendirmeniz gerekir;
 • Daha sonra bu çubukların konumunu dikey, ayrıca paralel olarak değiştirmek ve önceki hareketleri tekrarlamak gerekir.

Bu tür jelqing, büyük ölçüde penisin çevresinin artmasına izin verecektir.

Diş macunu ile penis nasıl büyütülür?

Penisi diş macunu ile büyütme yöntemi, yalnızca sağlıklarını denemek isteyenler için sonuçları düşünmeden uygundur. Diş macunu kafaya uygulanır. Çeşitli katkı maddeleri onu sıkıştırmaya başlar ve kan akışını sağlar.

Önemli!Macun, sünnet derisinin altına veya idrar kanalına girebilir ve bu istenmeyen sonuçlara neden olur.

Bu yöntemi kullanmamak, daha güvenli yöntemlere yönelmek daha iyidir.Bir erkeğin penisini sağlığa zarar vermeden nasıl büyüteceğinizi buradan daha iyi okuyun!

Penis büyütme için zencefil

Zencefil, potens ile ilgili sorunları çözmeye yardımcı olur, erkek gücünü arttırır, kan dolaşımını ve testosteron seviyelerini arttırır. Zencefil tentürü almak daha uzun süreli bir etki sağlar, ancak zamanla kendini gösterir. Hazırlık :

 • soyulmuş kök ince doğranmış;
 • parçaları bir termosa yerleştirin;
 • oraya yarım limon konur;
 • malzemeler su ile dökülür ve gece boyunca demlenir.

Tarifi bal, baharat, melisa, baharat veya nane ile çeşitlendirebilirsiniz.

jelqing nedir?

Jelqing programı (kısaltma jelq), başka hiç kimse gibi kaliteli bir "yatakta yaşam"ı önemseyen Sudanlı Araplar tarafından geliştirildi. Tekniğin kendisi "horoz sağımı" olarak tanımlanabilir. Bu formülasyon bir nedenden dolayı ortaya çıktı, çünkü egzersizlerin sağımı taklit eden karakteristik hareketleri var. Bu yaklaşım sayesinde penisi sadece uzunluğunu değil, aynı zamanda fallus hacmini de önemli ölçüde etkileyebilirsiniz.

Daha önce jelq, genç erkekleri yetişkinliğe hazırlamak için kullanılıyordu. İşin garibi, ancak program öncelikle vücudunuzu kontrol etmek, partneri tam olarak tatmin etmek için dayanıklılık geliştirmek için kullanıldı, ancak bir bonus olarak, kullanılan teknik bazen penisi büyütmeye yardımcı oldu.

Bu nedenle, birçok erkek jelq'te tam olarak ustalaşmaya çalışır, çünkü tekniğin doğru uygulanmasıyla, yatakta gerçek bir cinsel dev ve kadınların "evcilleştiricisi" olabilirsiniz.

kadın hayran horoz boyutu

Bu tür bir kendi kendine masaj, tüm erkek "sorunları" için her derde deva değildir ve çarpıcı sonuçlar görülmeyebilir. Ancak 3-4 ay boyunca masaj yapmak doğru ve düzenliyse, fallusta 1-2 santimetre ve bireysel durumlarda daha da fazla bir artış elde edebilirsiniz.

Bugün jelqing benzeri görülmemiş bir başarının tadını çıkarıyor. Aaron Kemmer, penisinizi jelq ile nasıl büyüteceğinize dair güncel bir kitap yayınladı. El kitabı, birçok ülkede daha güçlü seks arasında popüler hale geldi. Arapların tekniğini mükemmelleştirdi ve penis büyütme ve erkek gücü için birçok topikal egzersizi tanıttı.

Zarar ve olası riskler

Herhangi bir manuel penis büyütme tekniği gibi, jelqing de hoş olmayan sonuçlara yol açabilir. Kural olarak, bu, kurallara uyulmadığında ve uygulamaya düşüncesiz bir yaklaşımla olur.

Bu yan etkiler şunları içerir:

 • Çok ağır bir yük uygulandığında dorsal sinirde hasar.
 • Küçük kırmızımsı lekeler ve noktalar şeklinde kendini gösteren kılcal damarlarda hasar. Genellikle birkaç gün içinde geçer. Kılcal damar hasarı riskini azaltmak için organın ön ısıtmasını ihmal etmemenizi öneririz.
 • Kapsamlı morarma - büyük bir gemiye verilen hasarı gösterir. Bu durumda, birkaç gün ara vermeniz ve ısıtılmış bir fallusa masaj yapmanız gerekir.
 • Siyah noktalar - ıslak teknikleri uygularken yetersiz miktarda yağlayıcı olduğunu gösterir. Kendi kendilerine geçerler.
 • Baş bölgesinde lekeler. Bu bölgede aşırı kan birikiminin bir işareti. Birkaç gün ara vermek ve masaj yapmak da gereklidir.