Penisinizi evde ameliyatsız nasıl büyütebilirsiniz?

Üye, çeşitli dış etkilere karşı en hassas organdır. Küçük genişlikte bir ortamla düzenli cinsel tatmin ile erkeklik boyutunun azaldığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Boyutu küçültmek mümkünse, penisi büyütmek mümkün müdür? Penisinizi evde nasıl büyüteceğinizi anlamanıza yardımcı olacak birkaç yönerge vardır.

Jelqing ile siki nasıl büyütülür

Bu penis büyütme yöntemi birçok erkek arasında popülerdir. Bu yöntem, Afrika'nın eski sakinleri tarafından penisi uzatmak için kullanıldı. Birçok kişi bu yönteme penis büyütme sağımı adını verir, çünkü işlem sırasında ellerle karakteristik hareketler yapılır. Jelqing ile erkekliği arttırmak için sadece tavsiyelere tam olarak uymanız değil, aynı zamanda özel bir yağlayıcı satın almanız önerilir.

Sağımla penis büyütmenin farklı yöntemleri vardır. Tekniklerden herhangi birini kullanırken, cinsel organlar tamamen uyarılmamalıdır. Sadece yarısı dik durumda olması gerekiyor. Sağım yardımı ile içindeki kan dolaşımının birkaç kat artması nedeniyle penis büyütme sağlanır. Ayrıca, kavernöz cisimlerin gerilmesi nedeniyle boyut değişir. Jelqing başlangıcından tam anlamıyla 2-3 ay sonra, korpus kavernozum iki katına çıkar ve bu da penisin boyutunu artırmayı mümkün kılar.

Daha önce de belirtildiği gibi, birçok farklı jelqing tekniği vardır. Bununla birlikte, uzmanlar penisi büyütebileceğiniz iki ana egzersiz belirler.

İlk egzersiz

Bu prosedüre başlamadan önce, penisi ısıtmakla meşgul olmalısınız. Cildin elastikiyetini arttırmak için ısıtılır. Isınmanın en iyi yolu buğday veya tuz kullanmaktır. Bu malzemeler bir tavada iyice ısıtılmalı ve bir çorabın içine dökülmelidir. Daha sonra iyice ısınması için penise her taraftan sürülür.

Isınmayı bitiren penis, tamamlanmamış bir ereksiyon durumuna getirilir ve özel bir yağlayıcı ile kaplanır. Egzersiz sırasında penis parmakların etrafına sıkıca sarılır ve masaj yapılmaya başlanır. El hareketi tabandan başa doğru yönlendirilmelidir. Bir seferde yaklaşık 20 esneme yapmak yeterlidir.

genişlemiş bir penisi olan bir adam

İkinci egzersiz

Bu egzersizi yaparken penisin tabanını parmaklarınızla değil, tüm elinizle kavrayın. Kavrama sırasında, 10 saniye boyunca sıkıca sıkılmalıdır, ardından penis dönüşümlü olarak farklı yönlere çekilir. Sert bir şekilde sıkmanız gerekir, ancak kazara zarar vermemek için çok dikkatli bir şekilde. Böylece erkek penisi 2-4 cm uzar.

Merhem ile evde penis nasıl büyütülür

Bazı uzmanlar penis büyütücü merhem veya yağın çok etkili olmadığını söylüyor. Ancak buna rağmen günümüzde penisin uzunluğunu artıran birçok merhem üretilmektedir.

Bunlar, erkek cinsel organlarının boyutunu artırmanıza izin veren oldukça etkili araçlardır.

Penise düzenli merhem uygulaması kan akışını birkaç kez arttırır ve penisi daha esnek ve hassas hale getirir. Penisin uzaması, hücrelerin gerilmesi ve oluşumlarının hızlandırılmasıyla sağlanır.

Haplarla penis nasıl büyütülür?

Pek çok insan, fallusu haplarla büyütmenin gerçekçi olup olmadığını merak eder. Bazen erkekler evde uyuşturucu yardımı ile penis büyütme işlemini gerçekleştirirler. Bazı uzmanlar, en etkili oldukları için hormonal ajanların kullanılmasını önermektedir. Penisin boyutunu artıran biyolojik bileşenler ve hormonlar içerirler.

Penis büyütme için hapları ve besin takviyelerini kullanmadan önce uzman onayı almanız ve dozajı belirlemeniz gerekir.

Halk ilaçları üyesi nasıl büyütülür

Herkes eski moda yöntemle bir penisin nasıl büyütüleceğini bilmiyor. Bunun için, doğaçlama araçlarla uzunluğu artırmanıza izin veren geleneksel tıp kullanılır.

Otlarla evde penisinizi nasıl büyütebilirsiniz?

Bazı erkekler, halk ilaçları ile penisini uzatmak için bitkilerden şifalı sıvılar kullanır. Onların yardımıyla penis yavaş yavaş büyümeye başlar ve iyi ve güçlü bir ereksiyon sağlanır. Alıçtan yapılan kaynatmalar popülerdir. Seks süresini uzatmak için yulaftan ürünler yapılır. Ayrıca, geleneksel tıp, diyetinizi ereksiyonu önemli ölçüde artıran kereviz ve maydanozla yenilemenizi önerir.

Penis büyütme için başka tarifler de var:

  • Kekik. Birçok erkek evde penisini büyütmek için kekik tentürleri kullanır. Bir çare hazırlamak için, kaynar su içeren bir kaba 120 gram bitki eklemeniz gerekir. Alet yaklaşık 20-40 dakika demlenir, ardından içilebilir.
  • Sarımsak tentürü. Sarımsak tentürü ile penis gerçekten nasıl büyütülür? Bunu yapmak için, 100 ml su içinde çözülmesi gereken sarımsaktan meyve suyu sıkılır. Tentürü günde üç kez, yemeklerden 10 damla önce kullanmak gerekir.
  • Tıbbi akciğer otu. Bazıları ereksiyonu bu şekilde iyileştirir. Lungwort, yemeklere eklenebilir veya tıbbi tentürler haline getirilebilir. Tentür hazırlamak için bir bardak sıcak suya 20 gram bitki eklenir.
Penis büyütme için bitkisel kaynatma

Bir penis soda ile nasıl hızlı bir şekilde büyütülür

Genellikle, penisi büyütmek için geleneksel yöntemler kullanılırken soda kullanılır. Sertleşmeyi arttırmak ve çeşitli hastalıkları önlemek için kullanılır. Bu halk ilacını penis büyütme için birkaç şekilde kullanabilirsiniz:

  • Masaj. Kabartma tozu ile ev masajı, ereksiyonun güçlendirilmesine ve kısa bir süre için erkek saygınlığının artmasına yardımcı olur.
  • Fırçala. Ovma, penisi hastalıklardan korur ve hacmini biraz artırır. Bir ovma oluşturmak için herhangi bir kremayı kabartma tozu ile eşit miktarlarda karıştırmanız gerekir.
  • Sıkıştırır. Büyütülmüş bir penis elde etmek için soda kompresleri kullanılır. 4-5 gün içinde bu yöntemin etkinliğine ikna olabilirsiniz.

Çözüm

Birçok erkek penislerinin büyüklüğünü sevmez. Bu yüzden birçoğu halk yöntemlerini kullanarak penisi büyütmeye çalışıyor. Sonucu elde etmek için, evde penisinizin boyutunu nasıl artırabileceğinizi bulmanız gerekir.