Penis Kalınlığını Artırmanın Kanıtlanmış Yolları

penis büyütme ameliyatı

Genellikle penisin büyüklüğü psikolojik komplekslerin, cinsel ilişkilerdeki ve kişisel yaşamdaki sorunların nedeni haline gelir. Erkeklerin yaklaşık %50'si penislerinin kalınlığından memnun değildir. Ve tamamen doğru düşünüyorlar: eşin cinsel memnuniyetsizliğinin nedeni tam olarak ince "erkeklik". Bu nedenle, hemen şu soru ortaya çıkıyor: organın kalınlığı hangi yöntemle arttırılabilir ve bunlar hiç var mı?

Evet, etkili teknikler var!

Aşağıdaki yöntemleri kullanarak penis büyütme elde edebilirsiniz:

 1. kalınlığı arttırmanın cerrahi yöntemi;
 2. vakum pompası;
 3. özel teknikler kullanarak penis masajı;
 4. bir genişletici kullanarak;
 5. klitoral topların tanıtımı;
 6. hormon tedavisi.

Manuel teknik ve masaj

penisin kalınlığını artırmak için masaj

Penisinizin hacmini arttırmanın en kolay yolu masajdır. Penisin kalınlığını arttırmaya yönelik bu uygulama, eski tekniklere dayanmaktadır. Uzmanlar oybirliğiyle penis masajının etkisinin uzun yıllar sabit olduğunu belirtiyorlar. Bu yöntem ek cihazların kullanımını gerektirmez, penis üzerinde masaj ve manuel etkilere dayanır. Serbest zaman yaklaşık yarım saat sürecektir.

Şu anda, yan etki vermeyen ve erkek gücünü güçlendirmeye yardımcı olan birkaç etkili ve basit teknik bilinmektedir. Nihai sonuç seçilen tekniğe bağlıdır. En büyük etki, dik bir penisle yapılan egzersizden elde edilebilir. Ancak bunların azami dikkatle yapılması gerekir.

Egzersizlere tam bir muayene ve bir uzmana danıştıktan sonra başlamak gerekir. Dersin tekniği belirli bir yük ve yoğunluğa sahiptir. Egzersizler şu şekilde gerçekleştirilir:

 • Bir elemana gres veya yağlayıcı sürün.
 • Dokuları ısıtır, bu cilde daha fazla esneklik verir.
 • Penisi okşayarak ve sıkarak bir ereksiyon durumu elde edilebilir.
 • Penisin tabandaki tutuşunu kademeli olarak artırın, hareketi durdurmayın.
 • Maksimum ereksiyona ulaştıktan sonra, bir elinizle tabanı sıkın, diğeriyle kafayı çekin, bu pozisyonda yaklaşık bir dakika tutun.
 • Başı kavrayın, organa hafif bir ağrı hissedene kadar bastırın ve çekin, bu pozisyonu 20 - 30 saniye tutun, bırakın ve 10 saniye sonra tekrarlayın.

Organa giden kan akışını koruyarak hücre genişlemesini sağlamak mümkündür ve organın kendisi büyümeye başlar. Egzersizleri hafif bir masajla bitirin. Sistematik uygulama ile teknik önemli ve yüksek sonuçlar verir.

Büyütme için benzersiz toplar

Penis hacmini arttırmanın modern, oldukça popüler bir yöntemi, peniste ömür boyu bulunabilecek deri altına klitoral topların sokulmasıdır. Böyle bir adım atmak için bir erkek, eşine maksimum zevk vermek için sarsılmaz bir arzuyla harekete geçer.

Uzman topların yerini doğru bir şekilde hesaplar, ancak hasta sayılarını ve boyutlarını bağımsız olarak seçer. Partnerin klitoris ve vajina duvarlarının maksimum düzeyde uyarılması için toplar penisin arkasına ve yanlarına yerleştirilebilir. Mini ameliyat lokal anestezi altında yapılır. Organdaki implantların varlığı doğurganlığı etkilemez.

Genişletici kalınlaştırma tekniği

Birçoğu, aparatın erkek organın uzunluğunu artırmak için tasarlandığına inanıyor. Ama durum böyle değil. Bir genişletici kullanarak itibar miktarını arttırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Kalınlıkta büyüme olmadan uzunlukta büyüme mümkün değildir! Cihazı evde, herhangi bir özel amaç olmadan, talimatlardaki tavsiyelere uyarak kullanabilirsiniz.

Penis kalınlığındaki değişiklik iki hafta sonra görülür. Organın kalınlaşması doğal olarak gerçekleşirken, cihazın uzun süre giyilmesiyle inanılmaz bir etki elde etmek mümkündür. Cihazı kullanmak zor değil:

 • penisi cihaza sabitlemek için;
 • bir vida mekanizması kullanarak, gerginliği ayarlayarak organı dışarı çekin;
 • kademeli olarak (haftada bir) gerilim kuvvetini artırın.

Uzatıcının prensibi, hücreleri gererek sayılarını arttırmaktır. Ortaya çıkan "boyut", ömrünün sonuna kadar kalır.

Vakum pompası

penis büyütme pompası

Penis kalınlığını arttırmanın en popüler ve etkili yöntemlerinden biri özel bir vakum pompası kullanmaktır.

Cihaz oldukça yüksek bir verime sahiptir ve sonuç çok kısa sürede elde edilir. Erektil fonksiyonla ilgili problemlerde, iktidarsızlıkla penisin elastikiyetini sağlamak için kullanılır.

Bu aparat, organın yerleştirildiği bir silindire benzer. Sadece birkaç dakika içinde özel bir pompa kullanarak penisin kalınlığını 1 - 2 santimetre artırabilirsiniz.

Pompa ilişkiden hemen önce kullanılır, ancak sonuç sadece bir saat sürer. Uzun vadeli sonuçlar elde etmek için, cihaz uzun süre günde birkaç kez kullanılır.

Cihazın kullanımı oldukça basittir ve penisin elastikiyetini ve boyutunu güçlendirmeye mükemmel şekilde yardımcı olur.

Cerrahi müdahale

penisin cerrahi olarak büyütülmesi

Uzun süren penis kalınlığının arttırılmasında en etkili teknik ameliyattır.

Ameliyatla penis büyütme hem tıbbi nedenlerle hem de görünümün kozmetik olarak düzeltilmesi amacıyla gerçekleştirilir.

Yöntem pahalıdır. Bu tekniğin özü: Cerrahlar penisin derisinin altına hastanın yağ dokusunun bir kısmını yerleştirir veya rektus abdominis kasının bir kanadını yerleştirir.

Ameliyatı gerçekleştirmek için koronal oluk boyunca 2. 5-3 cm uzunluğunda bir kesi yapılır, penisin köküne kanallar oluşturulur, kapsüllenmiş implantlar yerleştirilir ve tunika albugineaya sabitlenmesine izin verilir.

Sonuç olarak, erkeğin isteği üzerine penisin kalınlığı ortalama 3 ila 6 santimetre arasında artar.

Operasyon lokal veya genel anestezi altında yapılır, komplikasyon riski minimumdur.

hormon tedavisi

Erkek genital organını büyütme tekniği, özel hormonal ilaçların kullanımına dayanmaktadır. Teknik, 25 yaşın altındaki erkeklerde oldukça yüksek bir etkiye sahiptir. Tek olumsuz, hormon kullanımının gelecekteki yavrularda genetik anormalliklere neden olabilmesidir.

Modern tıbbi teknikler, kanıtlanmış araçlar, manuel tekniklerin ve implantların kullanılması, penisin kalınlığının istenen boyuta çıkarılmasına izin verir. Ne tür bir tekniğin seçileceğine, daha güçlü cinsiyetin temsilcisine ve eşine hangi beden uyacağına bireysel olarak karar verilir.