Penisinizi nasıl büyüteceğinizi anlatacak 7 yol

Bir erkeğin penisinin küçük boyutu

"Küçük" bir penis sorunu, doğası gereği psikolojiktir ve genellikle çok zor anlaşılır. Penisin boyutunun, bir erkeğin samimi yaşamdaki olasılıkları üzerinde kesinlikle hiçbir etkisi yoktur.

Ancak, üye standart boyutlardan gerçekten çok farklıysa, bu sorunu ortadan kaldırmanın yolları vardır.

Penisi büyütmek için kalıcı bir karar verildikten sonra uygun yöntemin seçilmesi gerekir. Uygulamanın gösterdiği gibi, aynı anda birkaç yöntem kullanmak daha iyidir. Böyle bir kombinasyon, etkiyi artıracak ve sürekli manuel olarak çalışmak zorunda kalmayacak.


Penisinizi kendiniz nasıl büyütebilirsiniz ve etkili midir?

Bir erkek penisini kendi başına büyütmek istiyor

Hiçbir yöntem anında etkiyi garanti etmez. Olumlu bir sonuç elde etmek için, prosedürleri gerçekleştirmek için düzenli eğitim, sabır ve doğru tekniğe bağlı kalmaya ihtiyacınız var.Penis büyütme sürekli ve uzun süre yapılmalıdır.

Doğal olarak, önce hazırlanmanız gerekir. Manipülasyonu kolaylaştıracak bir yağlayıcı seçilmesi tavsiye edilir. Eylem bir cihazın yardımıyla gerçekleşecekse, talimatları dikkatlice incelemeniz gerekir. Penis ısıtılmalı, yoksa zarar görebilir.

Penisi evde büyütmek oldukça mümkünve riskli işlemlere başvurmanıza gerek yoktur. Bir ay sonra bir dizi egzersiz yaparak peniste bir artış fark edebilirsiniz.


Penis boyutunu değiştirme yöntemleri

Masaj

Bu, penisinizi büyütmenin en etkili yoludur.Daha fazla etki için masaj, kozmetik müstahzarlarla birleştirilir.Diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında masajın birçok faydası vardır.

Masaj sadece penisi uzatmakla ve daha kalın hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda tüm erkek üreme sisteminin işleyişini de iyileştirir.

Masaj, penisi büyütmenin etkili bir yöntemidir.

Libido artar, güç artar ve ereksiyon daha uzun sürer. Ancak bu tür sonuçlara ulaşmak için hareket tekniğine hakim olmak gerekir. Bu yaralanmayı önleyecektir.

Masajdan önce penis ısıtılmalıdır.Bunu yapmak için uyluk bölgenizi ısıtılmış bir havluyla sarabilir veya sıcak bir banyo yapabilirsiniz. Sıcaklığa maruz kalma, penise ve pelvik organlara kan akışının artmasına neden olur. Bu, korpus kavernozumun ve cildin daha iyi gerilmesini sağlayacaktır.

Farklı şekillerde masaj yapabilirsiniz. Bazıları, penis dik durumdayken prosedürü gerçekleştirirken, diğerleri, aksine, sadece sakin bir durumda.Masaj hareketleri de ayrı ayrı seçilir.Bir erkek, penisini etkilemek için uygun yöntemi kendisi seçmelidir. Bunlar keskin hareketler veya tersine pürüzsüz, ancak net olabilir.

Merhemler ve jeller

Dış ilaçlar, penisi büyütmenin ve sadece geçici bir etki vermenin en basit yollarından biridir. Yöntemin ilişkiden önce kullanılması önerilir. Müstahzarların içindeki etken maddeler penisi ısıtır ve kanın penise gitmesini sağlar. Maruz kalma süresi yaklaşık 3 saattir.Uzunluk sadece bir santimetre artar, ancak hassasiyet artarparlak bir orgazm sağlar.

Su Pompası

Tasarım bir pompayı andırıyor ve çalışma prensibi aynı. Vakum pompası sadece penisi büyütmekle kalmaz, aynı zamanda gücü de artırır. Penis, havanın dışarı pompalandığı ve basıncın oluşturulduğu bir cihaza yerleştirilir. Kan akışı artar ve corpora cavernosa erkek saygınlığını arttırır.Pompa ilişkiden önce kullanılır,etkisi kısa süreli olduğu için.

Önemli!İşlem süresi kademeli olarak arttırılmalı ve basınç her zaman yakından izlenmelidir. Cihaz yanlış kullanılırsa mikrotravma ve hematom oluşabilir.

Ek cihazlar

Penis boyutunu artıran çok fazla cihaz yoktur. Ama hepsinin kendine göre avantajları var.

  Evde penisi uzatmak için uzatıcı
 • Genişletici.Penisi kendi başınıza uzatmak için mükemmel bir seçenek. Cihazı takmak organ dokularını gerer ve büyümelerini uyarır, bu da peniste uzun süre artışa neden olur. Uzatmanın yanı sıra erkek organının hacmini de arttırır.

  Çalışma prensibi penisin esnetilmesine dayanmaktadır. Bu yeni dokuların oluşumunu uyarır. Yapı günlük en fazla 10 saat giyilir. Cihaz penisi tahriş etmez veya tahriş etmez. Bu arada bu yöntemin 18 yaşına kadar kullanılması önerilmez. • Penis için anında büyütme aparatı
 • Nozullar.Ayrıca genital organın boyutunu da değiştirirler, ancak etki geçicidir. Sadece cinsel ilişki sırasında. Eklentiler penisi anında büyütür. Ama onlar soruna hızlı bir çözüm. Seçim yaparken, memenin malzemesine dikkat etmeniz gerekir. Silikondan yapılmışsa daha iyidir. O yumuşak ve neredeyse algılanamaz.

  Ekler farklı uzunluklarda gelir. En yaygın modeller penisi 6 santimetre büyüten modellerdir.


Mastürbasyon

Eğlenebilir ve faydalı olabilirsiniz. Mastürbasyon masaj ve jelqing'e benzer.Ana etki, penisin dokularını germek ve ısıtmaktır.İşlemden önce kayganlaştırıcı uygulanması tavsiye edilir.

Hareketler erkeklere aşinadır, ancak penisin başına bastırılması da tavsiye edilir. Doğru mastürbasyon tekniği evde penisi uzatabilir.

Egzersizler

Penisi büyütmek için özel egzersizler yapmak

Erkek üyeyi özel egzersizler yardımıyla kendiniz büyütebilirsiniz.

Bu yöntem en kolay olanıdır ve para israfı yoktur.

Yöntem oldukça etkilidir ve sonuçlar kısa sürede farkedilir olacaktır.

Tüm egzersizler ereksiyonla yapılır, ancak eksiktir.

Başlamadan önce penis ılık su ile ısıtılmalıdır. Her egzersizin belirli bir sorunu ortadan kaldırmayı amaçladığına dikkat edilmelidir.

 1. Penisin uzaması.Bunun için germe kullanılır. Penisin başını tutup eforla penisi öne doğru çekmelisiniz. 15 saniye boyunca bu durumda tutulmalı, ardından gerilim serbest bırakılmalıdır. Sonra her şey bir daire içinde tekrarlanır: sol, yukarı, sağ.

  Ek olarak, daha fazla kan akışı için masaj yapabilirsiniz. Yaralayabileceğiniz için penisi güçlü bir şekilde çekmeye değmez.

 2. Kalınlaşma.Penis kayganlaştırıcı ile yağlandıktan sonra gerçekleştirilir. Masaj, 15 dakika boyunca iki parmağın bir halkası ile gerçekleştirilir. Bu egzersiz peniste daha fazla kan depolayarak hacmini artırır.
 3. Sünnet derisini germek.Yağlama gerekmez, ancak penis dik olmalıdır. Bir elinizle tabanı kavrayın ve diğer elinizle cildi mümkün olduğunca öne doğru çekin. Bu pozisyon, ereksiyon düşene kadar korunur. Sonra tekrar penisi heyecanlandırın ve manipülasyonu tekrarlayın. Bu, günde 10 dakika boyunca yapılmalıdır. Düzenli olarak yapıldığında, organ önemli ölçüde uzar.
 4. "Helikopter".Dışarıdan, egzersiz komik görünüyor, ancak penise iyi kan sağlanıyor. Potens üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir ve penisin uzunluğunu hafifçe artırabilir. 30 saniye boyunca bükülmelidir. En az 5 tekrar gerçekleştirin.

Dikkat!Tüm egzersizler güvenlidir, ancak sonucu hızlandırmamalısınız. Bu ciddi sonuçlara yol açabilir.

soda ile

Bu yöntem uzun zamandır bilinmektedir ve mevcut araçlar kullanılarak kullanılabilir, ancak kısa bir süre için çalışır. Soda banyosu, yakınlıktan yaklaşık bir saat önce yapılır. bunu bilmen gerekpenis, ereksiyon olmadan elde edilen solüsyona daldırılır.

Soda kompreslerle de kullanılabilir. Bu durumda bal ile karıştırılır. Elde edilen karışım, kafa hariç penisin şaftına uygulanır. Cildi çok hassastır ve bileşimle teması yanıklara neden olur.

Soda macunu sıklıkla kullanılır.

 1. Penis bitkisel yağ ile yağlanır ve soda serpilir.
 2. Daha sonra yumuşak bir süngerle penise dairesel hareketlerle masaj yapmanız gerekir. Prosedür 5 dakikadan fazla sürmez.
 3. Daha sonra organa 2 dakika dokunmayın.
 4. Manipülasyonlar, macunun penisten iyice yıkanmasıyla tamamlanır.
 5. Hafif kızarıklık görünebilir. Cildin kurumaması için penisin yağlı bir kremle yağlanması tavsiye edilir.

Çoğu zaman, penisin büyüklüğü ile ilgili endişeler tamamen boşunadır. Penisi büyütmenin bir yolunu seçmeden önce, bu konuyu normal partnerinizle görüşmeniz tavsiye edilir. Mevcut bedenin kadına uyması için yeterli olması muhtemeldir. Peki, son çare olarak,bir uzmana danışmak daha iyidiruygunsuz kendi kendini manipüle etmenin sonuçlarından kaçınmak için.