Soda ile penis büyütme

Birçok erkek penislerinin boyutundan memnun değildir ve en azından cinsel ilişkiden hemen önce penisini büyütmek ister. Bir dizi özel yağlayıcının açıklamalarında böyle bir etki belirtilir, ancak sonuç genellikle beklentileri karşılamaz. Kabartma tozu ile penis büyütme evde herkesin kullanabileceği basit, ucuz ve güvenli bir yöntemdir.

Sodanın cinsel organlar üzerindeki etkisinin mekanizması

Sodanın penis boyutu üzerindeki uyarıcı etkisi, lokal tahriş edici özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Cilde nüfuz ettikten sonra kan akışı artar ve bu nedenle penisin dokuları hafifçe şişer ve gerilir.

Kabartma tozu, egzersiz ve masajla aynı şekilde çalışır. Penisin düzenli aktif kan dolması ile süngerimsi ve kavernöz gövdelerinin septası daha elastik hale gelir. Sonuç olarak, dokuların verimi artar, bu da ereksiyon sırasında hacimlerinde bir artışa neden olur. Soda yardımıyla penisi uzatmak veya çevresini önemli ölçüde artırmak işe yaramaz - kan basıncı çok düşüktür (pompa veya egzersizlere kıyasla). Ancak geçici olarak hafif boyutta bir artış ve organın tonunda artış sağlanabilir.

Balanit ve balanopostitin iyi bir şekilde önlenmesi olan sodanın anti-inflamatuar ve antiseptik etkisi de bilinmektedir. Maddenin ayrıca mantar önleyici etkileri vardır (kandidiyaza yardımcı olur).

Uygulama yöntemleri

Penisin boyutunu artırmak amacıyla kabartma tozu, hem saf halde hem de etkisini artıran diğer araçlarla birlikte kullanılabilir. Ana kullanımlar: banyolar, kompresler, merhemler. Soda ağızdan alındığında belirli bir iyileştirici etkiye sahiptir, ancak bu doğrudan penisin boyutunu etkilemez.

banyolar

Soda banyoları vücuttaki kan akışını uyarır. Düzenli prosedürler sonucunda damarlar temizlenir, duvarlarının esnekliği artar ve organ ve dokuların (penis dahil) beslenmesi iyileşir. Soda banyoları lenf akışını uyarır, durgun süreçleri ortadan kaldırır ve toksinlerin yok edilmesini destekler.

Prosedür için prosedür:

 1. Yıkanmak. İçindeki su sıcaklığı yaklaşık 38˚ olmalıdır.
 2. 500 gr karbonatı 3 litre taze kaynamış suda eritin.
 3. Çözeltiyi bir banyoya dökün ve karıştırın.
 4. 10-15 dakika uzanın, sonra duş alın ve bir havluyla ovalayın.
penis büyütme için soda banyosu

İyileştirici ve uyarıcı bir etki için 10 seans yeterlidir (gün aşırı yapılır). Mide bulantısı, baş dönmesi ve diğer rahatsızlık belirtileri (ciltte karıncalanma hariç) işlemin durdurulması için bir işarettir.

Doğrudan penis için mini banyo yapabilirsiniz. İncelemelere göre, bu yöntem en etkili olanıdır. Bir çay kaşığı kabartma tozu bir bardak ılık suda eritilir, ardından çözelti uygun bir kaba dökülür. Üye 15 dakika boyunca içine daldırılır.

sıkıştırır

Ilık bir soda kompresi, penisin dokuları üzerinde belirgin bir uyarıcı etkiye sahiptir ve yerel kan akışını arttırır. Prosedür 3 çay kaşığı gerektirecektir. soda, bir bardak sıcak su, küçük bir yumuşak havlu veya bir parça gazlı bez. Doku hazırlanan solüsyona batırılır ve kasık bölgesine uygulanır (penisi sarabilirsiniz). İşlem 15 dakika sürer, ardından cilt yıkanır.

Sertleşmeyi arttırmak ve penis hacmini hafifçe artırmak için düzenli olarak veya cinsel ilişkiden hemen önce soda kompresi uygulanabilir.

Soda bazlı merhemlerin penis derisi üzerinde uyarıcı, yumuşatıcı ve antibakteriyel etkisi vardır. Aşağıdaki araçlar ek bileşenler olarak kullanılabilir:

 • Zeytin yağı. Karışımı hazırlamak için bir çay kaşığı yağ ve soda alın. Bileşenler pürüzsüz olana kadar iyice karıştırılır.
 • Balsamı "Zvezdochka". İlk olarak, bir soda macunu hazırlanır (toz, kalın ekşi krema kıvamı elde edilene kadar suyla seyreltilir), daha sonra bir kibrit başından daha büyük olmayan bir hacimde bir balsam eklenir.
 • Bal. Karışımı hazırlamak için çay sodası ve bal 1: 0, 5 oranında alınır.
penis büyütme için soda ve bal

Yukarıdaki tariflere göre hazırlanan sodalı macun ve merhemler, tabandan başa hafif masaj hareketleriyle penise uygulanır. Penisin önceden ılık su veya sıcak havlu ile ısıtılması tavsiye edilir. 2-3 dakikalık masajdan sonra karışım yıkanır. Tahriş veya yanma meydana gelirse, işlem derhal durdurulur.

Kontrendikasyonlar ve olası komplikasyonlar

Sodayı doğru kullanırsanız, genellikle olumsuz reaksiyonlar ortaya çıkmaz. Çözüm güvenlidir, bazı döküntü ve dermatit türlerini tedavi etmek için kaşıntılı cildi rahatlatmak için kullanılabilir. Kabartma tozu karışımlarının dikkatli uygulanması ile penisin derisi zarar görmez, ancak işlemlerden kaynaklanan hasar varsa işlemlerden kaçınmak daha iyidir.

Aktif kan akışı patojenlerin yayılmasına katkıda bulunacağından, ürogenital enfeksiyonların (üretrit, sistit) varlığında soda bazlı merhemler, banyolar ve kompreslerin kullanılması önerilmez.

incelemeler

İlk inceleme: "Bazen cinsel ilişkiden önce soda kullanırım - yulaf ezmesini suyla hafifçe penisimin derisine sürtüyorum, kafama dokunmuyorum. Yıkadıktan sonra penis biraz büyür, kırmızıya döner, ereksiyon daha hızlı gelir ve daha uzun sürer.

İkinci inceleme: "Balsam karışımı sadece erken boşalmadan muzdarip olanlar içindir. Sürdükten ve yıkadıktan sonra penis oldukça güçlü bir şekilde yandı, bu yüzden hassasiyet neredeyse kayboldu. "

Çözüm

Penisi büyütmenin bir yolu olarak sodaya büyük umutlar bağlanmamalıdır. Bu çare olsun ya da olmasın, erkek organının düzenli masajı, her durumda, çevrede ve uzunlukta bir miktar artışa neden olacaktır. İşlemler sonlandırıldığında beden kısa sürede aynı bedene dönecektir. Bir ereksiyonun bir kerelik arttırılması amacıyla soda kullanmak ve ayrıca vasküler sistemi iyileştirmek için bir dizi önleyici tedbirde kullanmak daha iyidir.

penis büyütme için soda tozu

Soda ile penis büyütme, bu hassas erkek sorununu çözmenin en modern yöntemidir. Cerrahi müdahale, penisin büyüyeceğini güvenilir bir şekilde garanti eder, ancak her erkek bıçak altına yatmaya hazır değildir ve herkesin bunun için araçları yoktur. Soda kullanımı çok daha uygun fiyatlı ve bu nedenle daha popüler. Bundan bir sonuç olup olmadığı belirsiz bir sorudur. Penisi büyütmek için bu yöntemi kullanan daha güçlü cinsiyetin birçok temsilcisi memnun kaldı. Ancak bu yöntemi etkisiz, güvensiz ve hatta riskli bulanlar da var.

Penisinizi büyütmenin bazı popüler yolları

Bugün penisi büyütmenin birçok yolu var: ameliyat, diyet takviyeleri, özel kremler, vakum pompaları kullanma ve ayrıca erkek sağlığına zarar verebilecek ağırlıklandırma ajanları. Ek olarak, penisi büyütmek için masaj önerilir ve geleneksel tıp bir yana durmaz.

Uzun süredir başarıyla uygulanan popüler penis büyütme yöntemlerinden biri de kabartma tozu kullanımıdır. Bu yöntem masaj gibi diğer yöntemlerle kolaylıkla kombine edilebilir. Kabartma tozu kullanmanın bir başka avantajı, birçok şüpheli kremin aksine, göreceli güvenliğidir. Ameliyattan sonra, bir erkeğin cinsel olarak tam olarak işlev görememe riski vardır. Ağırlıklar, penise zarar verebilecekleri için güvensizdir.

soda uygulamaları

Kabartma tozu veya sodyum bikarbonat beyaz bir tozdur. Yemek pişirmede, temizlikte ve birçok hastalığın tedavisinde kullanılan çok sayıda faydalı niteliğe sahiptir. Soda kadınlarda pamukçuk tedavisinde kullanılır, ancak bu ürünün erkekler için başka kullanımları da vardır.

Kabartma tozu ile penisini nasıl büyüteceğini öğrenmeden önce, buna gerçekten ihtiyacın olup olmadığına karar vermelisin. Bilim adamları uzun zamandır bir kadının cinsel tatmini için büyük bir genital organın gerekli olmadığını kanıtladılar - burada teknoloji önemlidir. Ancak bir erkek bu kadar sert önlemler almaya cesaret ederse, kabartma tozu kullanmak gibi en basit, en erişilebilir ve nispeten doğal yöntemle başlamak daha iyidir.

penis büyütme için soda çözümü

Penis büyütme için kabartma tozu nasıl düzgün şekilde kullanılır?

Hemen hemen herkesin evinde bulunan soda yardımıyla penis banyosu yapabilirsiniz. Penisi sıkılaştırmaya yardımcı olacaklar. Banyo yapmak için bir bardak ılık su için bir çay kaşığı karbonat gerekir. En az 15 dakika banyo yapmak gereklidir. Bu işlemin cinsel ilişkiden bir saat önce yapılması önerilir. İncelemelerinde birçok erkek, bu yöntemi kullandıktan sonra sonucun zayıf olduğunu söyledi. Ancak hemen hemen herkes, peniste bir artış olmasa bile esnekliğinin çok önemli ölçüde arttığını kaydetti.

Kabartma tozunu ovma olarak da kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için önce penisi nemlendirmeniz ve ardından sodayı yumuşak hareketlerle tüm uzunluk boyunca ovalamanız gerekir. Bu manipülasyonların bir sonucu olarak, kan aktif olarak cinsel organlara akmaya başlar. Ancak bu yöntemin olumsuz tarafını da unutmamalısınız. Kabartma tozu penisinizi tahriş edebilir ve yakabilir. Çok dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır. Sodyum bikarbonat partikülleri çok küçük olmasına rağmen penisin çok ince ve hassas cildine zarar vererek ağrıya neden olabilir. Kabartma tozu ile ovma, ereksiyonu güçlendirir ve biraz da olsa penisi gerçekten büyütür. Sonucu pekiştirmek için sütlü soda kullanılması tavsiye edilir, bu genel sağlığı güçlendirecektir.

penis büyütme için soda ovma

Çok popüler değil, aynı zamanda penis büyütme için kabartma tozu kullanmanın etkili yöntemi kompreslerin kullanılmasıdır. Soda temiz bir beze yayılır (birkaç kat halinde katlanmış bir bandaj olabilir), biraz ıslatılır ve organa uygulanır. Bu kompresi 15-20 dakika bırakabilirsiniz, ancak daha fazla değil.

Yaralanmamak için sodanın penisin başına girmesine izin vermeyin!

Kabartma tozu kullandıktan yaklaşık iki ay sonra penis yaklaşık bir santimetre ve bazı durumlarda daha da fazla büyür. Her şey erkeğin vücuduna ve tenine bağlıdır.

Kabartma tozu kullanmanın alerjileri tetikleyebileceğini unutmayın. İşlemden sonra penisi sabun kullanmadan ılık suyla durulamak zorunludur.

penis büyütme için soda ve kompres havlu

Soda kullanımına kontrendikasyonlar

Pratik olarak önemli bir kontrendikasyon yoktur, ancak önlemleri unutmamalısınız. Bu ürünün son kullanma tarihini kontrol etmeyi unutmayın, belirtilen dozaja uyun, masaj ve ovma sadece temiz ellerle yapın. Bu basit önlemler sizi istenmeyen sonuçlardan koruyacaktır.

İlk soda uygulamasından sonra herhangi bir etki yoksa üzülmeyin. Herhangi bir sonucun fark edilebilir olması için sodanın iki hatta dört ay boyunca düzenli olarak kullanılması gerekir. Muazzam bir azim ve özveri gerektiren zor bir iştir.

Sodyum bikarbonata karşı bireysel intoleransı olan erkekler için kabartma tozu artışı uygun olmayabilir. Bu nedenle, kabartma tozu kullanmanın bir sonucu olarak herhangi bir rahatsızlık veya anormal reaksiyonunuz varsa, başka bir penis büyütme yöntemi seçmek daha iyidir. Aksi takdirde, sadece penisin görünümünü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda sağlık sorunları da yaşarsınız.

Bir erkeğin yeterince büyük bir penisi yoksa, kendine güvenini kaybedebilir, bunalıma girebilir ve sonuç olarak cinsel bir partnerle yakınlığın son zevki getiremeyeceğinden korkarak cinsel hayata olan ilgisini kaybedebilir. Bir erkek için, eksiksiz olduğunu bilmek için yatakta kendinden emin hissetmelisin. Kabartma tozu kullanmak bu ciddi sorunu çözebilir.

Kabartma tozu ile penis büyütme, erkeklerin itibarlarını kalınlaştırmak ve uzatmak için kullandıkları yöntemlerden biridir. Doktorlar ve hastalar bu yöntemin kullanımına farklı tepkiler veriyor. Penisi kabartma tozu ile büyütmek mümkün mü ve nasıl?

Kabartma tozu kullanmanın faydaları

Penis büyütme ile ilgili olarak, soda, genital bölgedeki kan dolaşımını normalleştirmesi açısından faydalıdır. Sonuçta, uyarılma döneminde penisin parametreleri doğrudan kavernöz cisimleri kanla doldurma hacmine bağlıdır. Soda ürünü, üreme organına kan akışını artırmanıza izin verir.

Ek olarak, kabartma tozu aşağıdaki olumlu etkilere sahiptir:

 1. Fazla kilonun artmasını engeller.
 2. Doku iyileşmesini hızlandırır.
 3. Mide yanmasını giderir.
 4. Maddelerin metabolizmasını normalleştirir.

Bu karmaşık etki sayesinde soda aynı anda birkaç sorunu çözebilir. Vücudun birçok hastalığını tedavi etmek için kullanılması boşuna değildir.

Yöntemi kullanmaya başlamadan önce bir duyarlılık testi yapmak zorunludur.

Penis büyütmek için soda nasıl doğru kullanılır?

Evde soda ile penis büyütme farklı şekillerde gerçekleştirilir. Her biri daha ayrıntılı olarak düşünmeye değer.

Oral alım

Soda ile penis büyütme de ilaç içeri alınarak gerçekleştirilir. Bunun için yarım çay kaşığı ürün ve bir bardak sütten solüsyon hazırlanır. Ortaya çıkan ürün bir ay boyunca her gün alınır.

Soda çözeltisi sadece erkek saygınlığını arttırmaya değil, aynı zamanda vücudu temizlemeye, kötü huylu tümörlerin oluşumunu önlemeye, metabolizmayı normalleştirmeye ve aşırı vücut ağırlığını kaybetmeye yardımcı olur.

arınma

Bağırsaklar en önemli sindirim organıdır. Faaliyetindeki problemlerle cinsel organlara kan temini bozulur. Bu nedenle bağırsakları temizleyerek penis büyütmede daha iyi sonuçlara ulaşılabileceğine inanılmaktadır.

Temizlemek için mikro kristaller bir soda çözeltisi ile yapılır. Aşağıdaki gibi hazırlanır: daha önce kaynatılmış bir litre ılık su ile büyük bir kaşık sodyum bikarbonat dökülür. Günde bir kez lavman verin. Terapi süresi 30 gündür.

küllü banyolar

Kabartma tozu ile penisinizi büyütmenin bir başka yolu da alkali banyolar yapmaktır. Bunu yapmak için 500 g soda ürününü 3 litre suda eritin, ardından banyoya ekleyin. Su sıcaklığı vücut için rahat olmalıdır. Yarım saatten fazla olmamak üzere banyo yapılması ve tamamlandıktan sonra kontrastlı duş kullanılması önerilir.

Kabartma tozu banyoları, erkekliğinizi daha kalın ve daha uzun yapmanıza yardımcı olabilir. Ek olarak, bu yöntem, vücuttaki zararlı maddelerden kurtulmak için prostat bezi ve cinsel organların iltihaplanmasını önlemenize izin verir.

penis büyütme için soda banyosu

Banyodan sonra normal kan dolaşımını sağlamak için kontrastlı bir duş almanız gerekir.

Ayrıca sadece oturmanız gereken konsantre banyolar da hazırlayabilirsiniz. Bu durumda, erkek organı büyütmek için soda içeriği daha yüksek olacaktır, bu nedenle penis derisine zarar vermemek önemlidir. Aksi takdirde, hoş olmayan bir yanma hissi olacaktır.

sıkıştırır

Soda ile penis büyütme için iyi bir seçenek kompres uygulamaktır. Bunu yapmak için 10 büyük kaşık ürünü bir litre sıcak su ile karıştırın. Sonra doğal bir kumaştan bir şerit alırlar, solüsyona batırırlar ve penisin etrafına sararlar.

Prosedürün günde 3 kez yapılması tavsiye edilir. Onun sayesinde kan akışı hızla artar, bu da erkek genital organının uzamasına ve kalınlaşmasına neden olur.

Masaj

Kabartma tozu ile penis büyütme de masaj yoluyla gerçekleştirilir. Prosedür kan dolaşımını artırır, metabolik süreçleri normalleştirir. Bütün bunların erkekliğin boyutlarının iyileştirilmesinde faydalı bir etkisi vardır.

Masaj şu şekilde yapılır:

 1. Önceden, penisin derisi ısınır. Bunu yapmak için sıcak suya batırılmış bir havlu kullanabilirsiniz.
 2. Ellerinizi biraz ıslatın ve üzerlerine az miktarda kabartma tozu serpin.
 3. Tabandan frenuma doğru hareket ederek üreme organına hafif sürtünme hareketleriyle masaj yapın.
 4. İşlemden sonra soda ürünü ılık su ile yıkanır.

Akşam yatmadan önce masaj yapılması önerilir. İşlemden sonra bir süre uzanmalısınız, vücudun rahatlamasına izin verin. Masajın sıklığı haftada 2 defadır.

fırçalayın

Penisi büyütmek için soda ile özel bir kese hazırlanır. Bu amaçla 1: 1 oranında su ve yemek karışımı yapılır. Sonuç bir yulaf ezmesi olmalıdır. Etkisini arttırmak için bu kütleye küçük bir kaşık dolusu sıvı bal ve kan dolaşımını uyarabilecek herhangi bir uçucu yağdan birkaç damla eklenir.

Bu tarifteki su tamamen bitkisel yağlarla değiştirilebilir. Ancak sadece bir ayçiçeği ürünü kullanmayın. Onlar sayesinde penisi büyütmenin yanı sıra cildin durumunu iyileştirmek, doku iyileşmesini hızlandırmak ve iltihaplanma gelişimini önlemek mümkün olacaktır.

Penisi büyütmek için yüzeyine ince, eşit bir tabaka halinde bir ovma uygulamanız ve dairesel hareketlerle ovalamanız gerekir. Prosedürün haftada 3 defadan fazla yapılmaması önerilir.

Kontrendikasyonlar

Her erkeğin soda ile penis büyütme yapması mümkün değildir. Kullanımının bazı kontrendikasyonları vardır.

Aşağıdaki durumlarda bir soda ürününün harici bir ajan olarak kullanılması yasaktır:

 1. Penis derisinde lezyonların varlığı.
 2. Maddeye karşı bireysel hoşgörüsüzlük.
 3. Genital patoloji.

Oral soda tüketimi aşağıdaki kontrendikasyonlara sahiptir:

 1. Kronik gastrit.
 2. Mide asiditesinin ihlali.
 3. Sindirim organlarının peptik ülseri.
 4. Alerjik reaksiyon.

Hiçbir durumda süresi dolmuş soda kullanmamalısınız. Bu nedenle tazeliğinden emin olmak önemlidir. Tozun rengine ve aromasına da dikkat etmek önemlidir. Gölge sarımsıysa ve koku hoş değilse, ürünü kullanmak yasaktır.

bir adam soda ile büyütme işleminden sonra bir penise bakıyor

Bazı erkeklerde ereksiyon halindeki penis 10 cm'den küçüktür, bu patolojik durumda soda kullanımı sonuç vermez.

Vücut üzerinde olumsuz etki

Kabartma tozu doğal bir üründür, bu nedenle kullanımı pratik olarak zararsızdır. Ancak bikarbonat kullanımına kapılmamalısınız. Aksi takdirde soda vücuda zarar verebilir.

Ürün, sıklıkla yüksek dozlarda kullanıldığında, gastrointestinal sistemin mukoza zarına zarar verebilir. Bu da organların iç yüzeyinde ülserlerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Soda su ile birleşince karbondioksit oluşur. Sonuç olarak, soda solüsyonu almak aşırı gaz oluşumuna ve şişkinliğe neden olabilir.

Uzmanların ve erkeklerin yorumları

Penisi soda yardımıyla büyütme yöntemiyle ilgili olarak, doktorların ve hastaların kendilerinin hem olumlu hem de olumsuz görüşleri bulunabilir. Ancak çoğu erkek, sodyum bikarbonat kullanımından hala iyi bir etki görüyor.

Hastalara göre, bu büyütme yöntemi, ilk kullanımdan bir ay sonra erkek saygınlığının 1 cm daha uzun olmasına yardımcı oluyor. Doktorların görüşleri bölünmüştür, bazıları kategorik olarak soda kullanımına karşıdır, diğerleri bu konuda erkekleri desteklemektedir. Ancak tüm doktorlar ve hastalar aynı görüşte hemfikirdir - bir soda ürünü için bir hobi, olumsuz sağlık sonuçlarıyla doludur.

Uzun süre soda ile penis büyütme yöntemini araştırdım. Ben bu yöntemin ateşli bir rakibi değilim. Ürün, pelvik bölgedeki kan dolaşımını normalleştirmenize, toksinleri gidermenize ve metabolik süreçleri iyileştirmenize gerçekten izin verir. Soda etkisi altındaki penisin kavernöz gövdeleri kanla daha iyi doldurulur ve zamanla gerilir.

Ancak penisi büyütmenin ana yolu olarak tekniği kullanmanızı önermiyorum. Diğer terapi seçenekleriyle birleştirilmelidir. Hastalarıma çeşitli cihazlar ve diyet takviyeleri yardımıyla penisini uzatmayı tercih etmelerini öneriyorum.

Kabartma tozu ile penis büyütme ilk başta bana şüpheli bir yol gibi geldi. Ama savaşta her şey iyidir, bu yüzden denemeye karar verdim. Bunun için sodyum bikarbonat kullanmanın harici yöntemini seçtim: masaj, losyonlar, kompresler. İlk kullanımdan bu yana bir ay geçti ve ilk gelişmeler şimdiden fark ediliyor, penis 1 cm uzadı, aynı ruhla devam edeceğim.

Soda ile penis büyütme yöntemi etkili bir yöntemdir ancak uygulandığında özel bir özen gerektirir. İşlemler doğru yapılırsa sonuç çok uzun sürmez.