Nasıl penis büyütmek yöntemleri

Küçük penis boyutunu önemli ölçüde etkiler cinsel yaşam erkek: o bastırır hassasiyet, cinsel ilişki sırasında her iki ortak, özellikle eğer bir kadın sahip standart derinliği ve genişliği, vajina. Bu nedenle, bazı erkekler gitmek zorunda, çok çeşitli, zaman zaman son derece tehlikeli ve şüpheli etkinliği, deneyler, penis geliştirme.

penis büyütmek için nasıl

Gerek var mı penis uzatmak?

Hemen söylemek işlemi tavsiye edilir her zaman değil: orada bir kategori olan erkekler mutsuz bile objektif normal ayarlarla onların çocuk taşıyan bir organ. Bu avrupa erkekler kabul 12-16 cm uzunluğunda. Eğer bir adam çizilmiş bir istek ile penis büyütmek için böyle bir kaynak veri, doktor çalışır bulmak için kök nedeni aşağılık kompleksi. O şerbet vermek tavsiye itiraz psikolog, çünkü belli ki bir plastik iç sorun zaten çözülemez. Muhtemelen, söz konusu dysmorphophobia, ya da yetersiz algı parçaları kendi vücut. Bu nedenle, şimdi bile bir tatil bu plastik, ve o başarılı olursa, hiç kimse size garanti sonuç tam sizi tatmin edecek.

Eğer başka bir şey, normal boyutta bir üye varsa onun küçük bir deformasyon (asimetri, eğrilik) – bu durumda, bir estetik cerrah mutlaka kurtarmak için yardımcı olur çekiciliği, cinsel organ.

Bir başka önemli nokta penis uzunluğunu değer oranı sadece dik mümkün. Yani, eğer soyunma odasında spor kulübü fark var birisi penis etkileyici boyutu, bu hiç değil, ne diyor, ne zaman ereksiyon önemli ölçüde artacaktır. Bu nedenle, nedeni şüphesiz kendi cinsel kapasitesi ile karşılaştırıldığında, kim-ya, a priori ortaya olmamalıdır.

Bugün reklam yöntemleri penis büyütme kullanarak, alternatif tıp karşılamak için her yerde. Yıllık sipariş 20000 erkek tabi reklam etkisi ve kullanmaya başlamak oldukça şüpheli ilaçlar ve cihazlar için penis büyütme, hatta farkında olmadan, onların tehlike ve bazen ölüm.

Tehlikeli ve nispeten güvenli yöntemler, penis büyütme olmadan cerrah

  1. Ağırlıkları en eski araç artan erkek cinsel organı. Bunları zevk için başka bir kızılderili kabilesi. Düşünce, kargo, bağlı cinsel organ, yetenekli bir «gecikme» aşağı. Şaşırtıcı bir şekilde, benzer mallar için uygulanan ve şimdi. Olanlar vardı görmek mümkün, ilk elden onları kutluyoruz, onlar benzer işkence, engizisyon. Neyse, doktorlar tasdik kullanarak, bu tür cihazlar elde edilebilir mi cilt germe. Boyutu ve hacmi en üye etkilenmez.
  2. Egzersiz ekipmanları. Vardır ve özel eğitimciler, sözde izin «pompalamak» penis. Ama gereken ilk şey öğrenmek isterseniz satın benzeri ekipman: penis – kası. Yani, bu para kaybıdır. Ayrıca, aracılığıyla gibi cihazlar olabilir basın damarları besleyen bir organ, ve uzun bir süre için onu rahatsız kan isteyen, tromboz, yerel damarlar.
  3. Vakum pompası için zaman yok olmak arasında bir klasik macera arayanlar hedefleyen penis büyütme. Yöntemin özü şudur heybetli penis özel vantuz. Nedeniyle vakum uyarılır aralıklı akışı cinsel organlara kan, sonra bir yapı çıkarmış ve böylece bir üye tabanına turnike çıkartın ya da halkası. Söylemeliyim ki, bu yöntemi sık sık uygulanan ve resmi tıp, ama erektil disfonksiyon tedavisi için. «Giymek» tasarım bir penis değil, daha 25-30 dakika sonra kaçınılmaz bir doku hasarı başlar. Vakum pompası en iyi sayısına göre sıklığı ve komplikasyonları. En yaygın olanları hasar, kan damarları ve sinirler, morarma, çürükler, apseler, geçici iktidarsızlık. Belirtmek gerekir ki, kendisi «vakum büyütme» değil, keyifli bir işlemdir.
  4. «Jelcing». Daha az tehlikeli, ama aynı derecede değersiz bir penis büyütme yöntemi. Yatıyor serisi uzun manuel egzersiz. Efsaneye göre, bu egzersizler icat edildi hala arap bilgeler ve nesilden nesile aşağı teslim. Aslında, «egzersiz» icat edildi herkes aynı pazarlamacılar, bu güne kadar nezaketle teklif anlattıklarında onlara hesap yuvarlak tutarı, ayrıntılı bir eğitim programı. Egzersiz getirmek için herhangi bir sonuç, zaman alıcı (yaklaşık 30-60 dakikada bir, her gün) gerektiren inanılmaz bir disiplin – bunları yapmak için sadece üye olmadan ereksiyon.
  5. Hapları, diyet Takviyeleri, merhem ve kremler. İçeren, genellikle, bitki özleri ve kimyasal uyarıcılar. Ana madde – ot «dağ keçisi», hangi iddia için kullanılan benzer amaçlı çin. Tabii ki, herhangi bir etkisi gibi araçlar size getirecek. En kötü durumda, bir tetik güçlü alerjik reaksiyonlar iç ve patoloji.

Eski zamanlarda vardı hala daha barbar büyütme yöntemleri penis boyutu. Örneğin, erkekler için hint ve doğu kabileleri için başvurdu, yardım, zehirli yılan ve böcekler. Sonra onların sokması, penisin çok pooh ve buna bağlı olarak artmıştır boyutlarda. Geçerlilik süresi böyle bir prosedür çeşitli birkaç haftadan altı aya kadar. Makul uygar bir kişi hayal etmek, ne korkunç komplikasyonlar veli bir tür ritüeller.

teknikleri penis büyütme

Ev yapımı teknikleri, penis büyütme, en tehlikeli. Ancak, bazen daha az riskli bir prosedür sunuyoruz ve yetenekli doktorlar. En popüler daha önce kullandığım için tam invaziv bir işlemdir. O öngördüğü geniş diseksiyon cilt üyesi ve onun gövde ile anlık ekimi ona kıkırdak greft. Bu tür cerrahi müdahaleler neden bir sürü yan etkileri – karmaşık rehabilitasyon, tam bir iktidarsızlık.